ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 8/7/2014, 08:30

ja bi živjela samo na lubenici ljeti... toliko mi pašu, volim ih više no ikad  ❤

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/7/2014, 09:44

Ne smijem javno o svom poslu . Poslao bih ti pp ali ne znam kako haha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 8/7/2014, 09:47

ahahahaa.. ne bi ti znala...
mdobro, vjerujem ti, dost si rekao :D


idem sad još malo riješit taj test i odradit vježbu gašenja, držte fige da se ne osramotim  ;) 


e i da, bio i je kolega sad nešto, pa sam rekla da žena s tarife kaže da nije rekao ni napisao.. pa se smotao.. laži, samo laži... nižu se jedna za drugom :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/7/2014, 10:05

Ma ima gore opcija messages... samo mi preko mobitela nesto tagiranje steka . Mislim da bi nakon tog pp a svaki dan sretna isla na posao  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 8/7/2014, 10:09

Super prošla promocija jučer. Dobila i kapicu. Malo smrdi.
Opet moram sto stvari danas
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 8/7/2014, 10:14

Zašto je kiša? Zašto?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/7/2014, 10:18

medication wrote:Zašto je kiša? Zašto?
Zasto sam na poslu? Zasto ? :kidd:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 8/7/2014, 10:46

Svijet je nepravedan.  :cat1
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/7/2014, 11:05

medication wrote:Svijet je nepravedan.  :cat1
Touche ! Jake Harper  :_|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/7/2014, 11:49

koji emo klub ovdje :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48071
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/7/2014, 12:59

Kaze osoba koja se htjela baciti pod vlak . 
I to u splitu gdje vlakovi idu svake prijestupne....dat atttentttion whoreee :stare:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/7/2014, 14:45

dođi u split da te bacim u more dosta je više tvojih laži i obmana pičko neradnička :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48071
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/7/2014, 15:22

Keke sad ce svi znati ...sin kic je bubica u zivo bounce  . Pravi emosaurus  :^0 ni priblizno logorejican kao ovdje :srd:  prvo sam pomoslio da muca ili nesto kad nije mogao sastaviti recenicu . Micek je totalna suprotnost seronje kakvim se ovdje prikazuje  :cat1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 8/7/2014, 15:38

Nismo li svi?  :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/7/2014, 16:34

medication wrote:Nismo li svi?  :^0
Ne  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/7/2014, 18:04

M3tzTli wrote:Keke sad ce svi znati ...sin kic je bubica u zivo bounce  . Pravi emosaurus  :^0 ni priblizno logorejican kao ovdje :srd:  prvo sam pomoslio da muca ili nesto kad nije mogao sastaviti recenicu . Micek je totalna suprotnost seronje kakvim se ovdje prikazuje  :cat1
pa, svi smo seronje da, i ti si bubica, i svejedno ćemo te ja i Vere baciti u more :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48071
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/7/2014, 18:37

kic wrote:
M3tzTli wrote:Keke sad ce svi znati ...sin kic je bubica u zivo bounce  . Pravi emosaurus  :^0 ni priblizno logorejican kao ovdje :srd:  prvo sam pomoslio da muca ili nesto kad nije mogao sastaviti recenicu . Micek je totalna suprotnost seronje kakvim se ovdje prikazuje  :cat1
pa, svi smo seronje da, i ti si bubica, i svejedno ćemo te ja i Vere baciti u more :^0
Seronja jesam :^0 bubica nisam .koliko se sjecam u podne si vec disao na skrge jer si ..hm ne znam kako bi to nazvao...probao.piti sa mnom ...tesko je pratiti nekoga kome je alkohol prof. Deformacija . Takodjer si se upoznao sa mojim drugim porokom ..kockanjem te sa zivotnom filozofijom prozetom mizantropijom. Jedino mi je zao sto nismo isli vanka ... da te upoznam sa svojim zadnjim porokom...zenama... posto sam dusa od covjeka bio bi ti wingman dok ti ne sredimo neku malu iz zaledja sa kosim ocima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/7/2014, 18:40

Da ne bi bilo zabune mislio sam na potomka incestuoznog odnosa iz drniskog kamenjara sa kromosomskim poremecajem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/7/2014, 19:02

M3tzTli wrote:Seronja jesam :^0 bubica nisam .koliko se sjecam u podne si vec disao na skrge jer si ..hm ne znam kako bi to nazvao...probao.piti sa mnom ...tesko je pratiti nekoga kome je alkohol prof. Deformacija . Takodjer si se upoznao sa mojim drugim porokom ..kockanjem te sa zivotnom filozofijom prozetom mizantropijom. Jedino mi je zao sto nismo isli vanka ... da te upoznam sa svojim zadnjim porokom...zenama... posto sam dusa od covjeka bio bi ti wingman dok ti ne sredimo neku malu iz zaledja sa kosim ocima
ma odsad samo s Verom pijem odjebi :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48071
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/7/2014, 19:03

M3tzTli wrote:Da ne bi bilo zabune mislio sam na potomka incestuoznog odnosa iz drniskog kamenjara sa kromosomskim poremecajem
must marry.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48071
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/7/2014, 20:00

kic wrote:
M3tzTli wrote:Seronja jesam :^0 bubica nisam .koliko se sjecam u podne si vec disao na skrge jer si ..hm ne znam kako bi to nazvao...probao.piti sa mnom ...tesko je pratiti nekoga kome je alkohol prof. Deformacija . Takodjer si se upoznao sa mojim drugim porokom ..kockanjem te sa zivotnom filozofijom prozetom mizantropijom. Jedino mi je zao sto nismo isli vanka ... da te upoznam sa svojim zadnjim porokom...zenama... posto sam dusa od covjeka bio bi ti wingman dok ti ne sredimo neku malu iz zaledja sa kosim ocima
ma odsad samo s Verom pijem odjebi :^0
Quiter..leaver.....razocaran sam sine .nista od mene nisi naslijedio... tetkica si na mater  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum