ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 19:46

jel se pustaju parovi kod vas? :D

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 19:49

Zagy wrote:Kako se kaze zenski druid?

Druidkinja, rekla bih :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 19:49

Braćala wrote:jel se pustaju parovi kod vas? :D

Mislim da ne. scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 19:51

Vec sam bila napisala druidin...... :D

Druidkinja....bezveze.... :durica:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 13/3/2016, 19:54

Zagy wrote:Moram vam ispricati sagu.....oni novi cigani sto su se doselili,pricala sam vam,sto je zena dosla kod mene sam tak,eto dosla....sjecate se?

Sjecate!

Super!


E,to su izgleda pravi bugarski cigani.....veceras je u dvoristu izbila frka....on je samo tako pokupio nas bicikli djecji,od susjeda kolica i igracke,svega je skupio,odasvud,na hrpu...i htjeo voziti....navodno na buvljak....problem je sto je pokupio privatne stvari,sto je naravno kradja....vani su se stanari skupili i iznapadali ga,nase je stvari vratio....ali iz auta istovario jos barem 15 velikih crnih vreca punih robe.....muz pretpostavlja da je obio one kontejnere od caritasa gdje je skuplja odjeca i obuca za potrebite.....rekli su mu zvati policiju.....sta ce biti tko zna,ali ti cigani nisu normalni......sada nosi te svoje vrece u podrum jer to ne smije stajati u dvoristu....


Curama sam zabranila da se druze sa njihovom malom jer sa takvim ljudima ne zelim imati posla.....jos smo se i pitali od cega zive kad oboje ne rade..... scratch
pucat u cigančad?

neee, to nije  ok, jadni mali cigančici.

ti i se očito eurepizirala po merkelici.
meni ne bi cigan živio u kvartu, a kamoli da mi je susjed.


s obzirom da si "uljuđena" konstantno zovi murju, da te tip pozdravi na stubištu zovi murju i reci da ti je prijetio.

to sve treba pobit.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 19:55

Sutra startam sa visazistikom,tj. sa kursom.....pon.-petka 9-17....bome intenzivno.....nervozna sam malo.... :baby
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 19:56

O cemu ti veberu,bog te pomogo? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 19:57

Vegvísir wrote:
Braćala wrote:jel se pustaju parovi kod vas? :D

Mislim da ne. scratch


boze dragi, da li postoji vece dno od tog sranja?!  :blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 13/3/2016, 19:58

Zagy wrote:O cemu ti veberu,bog te pomogo? :D
o pomoru cigana, arapa, muslimana i sličnih podoba.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 19:59

Bravo, faco, ti bi ih sve pobio. Ma bez jebemti, bez sekunde premišljanja, čim vidiš jednog da raspakirava kutije u susjedstvu, vadiš metke. Veber, zagrebački osvetnik koji pod okriljem noći naoružan svojim pištoljima čisti ulice metropole od Roma da se slučajno neki ne bi naselio u njegovom kvartu. Jebote, što sve slova trpe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 13/3/2016, 20:09

Vegvísir wrote:Bravo, faco, ti bi ih sve pobio. Ma bez jebemti, bez sekunde premišljanja, čim vidiš jednog da raspakirava kutije u susjedstvu, vadiš metke. Veber, zagrebački osvetnik koji pod okriljem noći naoružan svojim pištoljima čisti ulice metropole od Roma da se slučajno neki ne bi naselio u njegovom kvartu. Jebote, što sve slova trpe.
tipkovnica i monitor čine čuda.
no činjenica je ta da meni cigan ne bi bio u kvartu. kao što mi u firmi ne bi bio zaposlenik musliman, arap ili crnac.
priznajem. rasist sam i ksenofob.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 20:14

cuti, to sramota...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 20:14

veber wrote:
Vegvísir wrote:Bravo, faco, ti bi ih sve pobio. Ma bez jebemti, bez sekunde premišljanja, čim vidiš jednog da raspakirava kutije u susjedstvu, vadiš metke. Veber, zagrebački osvetnik koji pod okriljem noći naoružan svojim pištoljima čisti ulice metropole od Roma da se slučajno neki ne bi naselio u njegovom kvartu. Jebote, što sve slova trpe.
tipkovnica i monitor čine čuda.
no činjenica je ta da meni cigan ne bi bio u kvartu. kao što mi u firmi ne bi bio zaposlenik musliman, arap ili crnac.
priznajem. rasist sam i ksenofob.

Super što si to podijelio s nama, a sad te najljepše molim da ubuduće takvo što ostaviš za ViP i poštediš ovaj jebeni forumski kutak rasističkog i ksenofobnog nabrajanja koga bi sve pobio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 13/3/2016, 20:17

Braćala wrote:cuti, to sramota...
kaj je sramota?
branit neke vrijednosti, kulturološke i povjesne.
protiv vas, srba sam ratovao. pucali jedni na druge i bilo pa prošlo.
bilo i s muslimanima......e, ne da ih ne mogu smislit, nego ne mogu.
sve pobit.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 13/3/2016, 20:18

Vegvísir wrote:
veber wrote:
Vegvísir wrote:Bravo, faco, ti bi ih sve pobio. Ma bez jebemti, bez sekunde premišljanja, čim vidiš jednog da raspakirava kutije u susjedstvu, vadiš metke. Veber, zagrebački osvetnik koji pod okriljem noći naoružan svojim pištoljima čisti ulice metropole od Roma da se slučajno neki ne bi naselio u njegovom kvartu. Jebote, što sve slova trpe.
tipkovnica i monitor čine čuda.
no činjenica je ta da meni cigan ne bi bio u kvartu. kao što mi u firmi ne bi bio zaposlenik musliman, arap ili crnac.
priznajem. rasist sam i ksenofob.

Super što si to podijelio s nama, a sad te najljepše molim da ubuduće takvo što ostaviš za ViP i poštediš ovaj jebeni forumski kutak rasističkog i ksenofobnog nabrajanja koga bi sve pobio.
nemaš frke, samo kada ti se to desi u kvartu nemoj se doći žalit.
sve pet.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 20:20

Tebi se sigurno neću žalit. 

Boli me kurac što tko misli o toj temi, samo molim da se ne zagađuje barem ovaj jedan jedini jebeni podforum.


Last edited by Vegvísir on 13/3/2016, 20:20; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 20:20

druze, to nije pravi stav niti pravi pristup. 
licno imam puno poznanika koji su i muslimani i romi i ovi i oni. 
99% njih mi je mnogo vise puta izaslo u susret i ispali su mnogo vise ljudi za razliku od ,,mojih'' srba. 

nisu svi isti, i ne moze se generalizovati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 20:21

Slažem se sa Veg. ...pokupi se malo veberu. ..:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 20:27

Generaliziranje je znak straha,gluposti,primitivizma. ...ii ograničenosti. ..


Najlakse je uprijeti prstom i osuditi ..ajd budi čovjek i pomozi osobi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 20:28

doduse, bugarskim kolima u kvaru nikada ne stajem na putu... :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/3/2016, 20:29

Mudrost ostavi sa sobom. ..pametno...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum