ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati, probudite se

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Sora 18/6/2014, 05:19

Ne trebaju nam škole ni bolnice
U robovlasnickom društvu samo su se školovani popovi 
I sve bilo ok
Robovima ne treba znanje ni liječenje  nego :
Sex drugs i ...
Crkva ofc :grin

Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Baron 18/6/2014, 08:10

Sora wrote:Ne trebaju nam škole ni bolnice
U robovlasnickom društvu samo su se školovani popovi 
I sve bilo ok
Robovima ne treba znanje ni liječenje  nego :
Sex drugs i ...
Crkva ofc :grin
pa eto, juga je tobože imala besplatno skolsvo, pa je 90-e godine bilo tek 7% visokoobarazovanih,što je kurac od postotka.

_________________
Heil! Le Pen!

Hrvati, probudite se - Page 2 Marine-le-pen-fond-bleu
Baron
Baron

Posts : 295
2014-04-15


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Baron 18/6/2014, 08:12

Sora wrote:
Yehudi wrote:
mortal-joint wrote:
Baron wrote:Mortal, jel nemas posao?
Sto si po struci ako smijem pitati?
prodavač
Danas se to zove -trgovac- (prodavačica je zastarilo). Znam par cura koje rade kao trgovkinje, bilo u kiosku, dućanu, trgovačkom centru ( na kasi ili na odjelu) i ne vode se kao -prodavač-
Ih
Žena ne zna ni kako joj naziv radnog mjesta  :} O
Tj zanimanja 
 :aw

sto se ti javljas, polupismena bosančugo?
ti si toboze radila u skoli preko partijske knjizice, a ne znas ni napisatijednu smislenu recenicu.

_________________
Heil! Le Pen!

Hrvati, probudite se - Page 2 Marine-le-pen-fond-bleu
Baron
Baron

Posts : 295
2014-04-15


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Guest 18/6/2014, 10:27

Sora wrote:Ne trebaju nam škole ni bolnice
U robovlasnickom društvu samo su se školovani popovi 
I sve bilo ok
Robovima ne treba znanje ni liječenje  nego :
Sex drugs i ...
Crkva ofc :grin
tosi ti rekla,druga je stvar sto profesurima i doturima,nikad dovoljno novca,iako i jedni i drugi posluju i privatno i drzavno....skidam kapu onima koji posjeduju istinsko znanje,pa su zapucali raditi van za 4-5 puta vecu placu,no i to ima svoje...potrebni nivo znanja za globalno takmicenje u znanju i praktikumu...

ovo sto se naviklo kroz komjunizam na dobivanje kofija,kulenova,sunki  plavih koverti,sad bi se kompenziralo plaćom,koja u osnovi poslovanja bolnica,nema temelja za povecanje... lijekovi kostaju,rezijski troskovi kostaju,logistika bolnicka kosta.nis nije besplatno..no Shora,ako ti bude trebal detaljno pojasnjenje iz danasnje ekonomije iposlovanjasa svim detaljima..vrlo rado ti pojasnim..no satnica mi je 40 Ojra,pa navali... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by aben 18/6/2014, 12:11

Naše školstvo je komunistički spomenik neradu, nepotrebna kaljuža u kojoj ako neko nešto i nauči, to sigurno nije kriva škola.

Osnovno obrazovanje melje dječicu, srednje davi prirodnjake humanizmom a društvenjake matematikom a visoko ti za kaznu šta nisi bia na dosadnom predavanju da da nešto naučiš.

Jedini odgovarajući ministar je bia jovanović, jer su i on i resor mu zakurac:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Sora 18/6/2014, 13:10

Baron wrote:
Sora wrote:Ne trebaju nam škole ni bolnice
U robovlasnickom društvu samo su se školovani popovi 
I sve bilo ok
Robovima ne treba znanje ni liječenje  nego :
Sex drugs i ...
Crkva ofc :grin
pa eto, juga je tobože imala besplatno skolsvo, pa je 90-e godine bilo tek 7% visokoobarazovanih,što je kurac od postotka.
Pa? 
Sad ima pol posto vise i  to tako DA SU KUPOVALI DIPLOME  NA EKONOMIJI, PROMETNOM I SL :ce 
TO TI JE KURAC OD SLONA 
POL HOLDINGA IMA KUPLJENE DIPLOME VSS
 I SVIGDI DI JE HDZ IMAO SVOJE KRADLJIVE PRSTE
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Sora 18/6/2014, 13:14

aben wrote:Naše školstvo je komunistički spomenik neradu, nepotrebna kaljuža u kojoj ako  neko nešto i nauči,  to sigurno nije kriva škola.

Osnovno obrazovanje melje dječicu, srednje davi prirodnjake humanizmom a društvenjake matematikom a visoko ti za kaznu šta nisi bia na dosadnom predavanju da da nešto naučiš.

Jedini odgovarajući ministar je bia jovanović, jer su i on i resor mu zakurac:)
Izbaciti vjeronauk i popova iz skola 
Osloboditi satnicu za više sati prirodnih predmeta 
Prestati djecu jebavat s obvezama za krizme i korizme 
I dati im vise slobode i razvijati mišljenje 
 
A ne da budalesaju po netu....
I prostace :cry
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Sora 18/6/2014, 13:18

bogomdani wrote:
Sora wrote:Ne trebaju nam škole ni bolnice
U robovlasnickom društvu samo su se školovani popovi 
I sve bilo ok
Robovima ne treba znanje ni liječenje  nego :
Sex drugs i ...
Crkva ofc :grin
tosi ti rekla,druga je stvar sto profesurima i doturima,nikad dovoljno novca,iako i jedni i drugi posluju i privatno i drzavno....skidam kapu onima koji posjeduju istinsko znanje,pa su zapucali raditi van za 4-5 puta vecu placu,no i to ima svoje...potrebni nivo znanja za globalno takmicenje u znanju i praktikumu...

ovo sto se naviklo kroz komjunizam na dobivanje kofija,kulenova,sunki  plavih koverti,sad bi se kompenziralo plaćom,koja u osnovi poslovanja bolnica,nema temelja za povecanje... lijekovi kostaju,rezijski troskovi kostaju,logistika bolnicka kosta.nis nije besplatno..no Shora,ako ti bude trebal detaljno pojasnjenje iz danasnje ekonomije iposlovanjasa svim detaljima..vrlo rado ti pojasnim..no satnica mi je 40 Ojra,pa navali... :clown
Gle 
Navika iz komunizma da se uzimaju kofiji je grozna navika 
 Ostala meni do danas 
Nema dana da ne uzmem kofi 
Jebote ako zato nije propao komunizam  :tss  :tss 
 A tvojih 40 eura sebi stavi za šešir 
Jer ja ti ne. Dala ni 4 ...
Glup si uglavnom ali bar nisi agresivan ....
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Sora 18/6/2014, 13:20

:cro           P
Baron wrote:
Sora wrote:
Yehudi wrote:
mortal-joint wrote:
Baron wrote:Mortal, jel nemas posao?
Sto si po struci ako smijem pitati?
prodavač
Danas se to zove -trgovac- (prodavačica je zastarilo). Znam par cura koje rade kao trgovkinje, bilo u kiosku, dućanu, trgovačkom centru ( na kasi ili na odjelu) i ne vode se kao -prodavač-
Ih
Žena ne zna ni kako joj naziv radnog mjesta  :} O
Tj zanimanja 
 :aw

sto se ti javljas, polupismena bosančugo?
ti si toboze radila u skoli preko partijske knjizice, a ne znas ni napisatijednu smislenu recenicu.
Ko
. Jel ja?
Ja sam  Rvatica mame mi 
Ti si u zabludi , Bosanac
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Guest 18/6/2014, 13:31

aben wrote:Naše školstvo je komunistički spomenik neradu, nepotrebna kaljuža u kojoj ako  neko nešto i nauči,  to sigurno nije kriva škola.

Osnovno obrazovanje melje dječicu, srednje davi prirodnjake humanizmom a društvenjake matematikom a visoko ti za kaznu šta nisi bia na dosadnom predavanju da da nešto naučiš.

Jedini odgovarajući ministar je bia jovanović, jer su i on i resor mu zakurac:)
upravo tako..no ,nije sad poanta u strančarenju,jer su svi doslovno nesposobni..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Sora 18/6/2014, 13:35

A vas dvojica sposobni ? 
Pa sudite nesposobnima 
 Haha  drunken  rendeer

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Guest 18/6/2014, 13:36

pa,daj pogledaj činjenice...da ne generaliziramali je Balkan kao takav dalego ispod svega u proseku,koju god bransu izabrali...
očigledno ne pripadan genetikom niti čime na balkanu,pa mi nije problem uspijeti i vani u zivotu...jos nesto? :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Sora 18/6/2014, 13:41

Balkan je žrtva 
Politike nacionalističkih voda  
Nažalost imaš  pravo u tome da je ispod prosjeka 
Ali to nema veze s pameti... 
Bistri su balkanci ... flower

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Guest 18/6/2014, 13:42

misam niti rekao da su glupi..nikada..nego lijeni i konformisti...zna puno dotura vani,Srba,Hrvata,koji su u samo m vrhu... no za to mukotrpno rade..balkan je zrtva europskih elita,koje rade i bogate se dok balkanci sluze kao kmetovi-ratnici..cuvaju bokove europe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Baron 18/6/2014, 19:13

Sora wrote:
Baron wrote:
Sora wrote:Ne trebaju nam škole ni bolnice
U robovlasnickom društvu samo su se školovani popovi 
I sve bilo ok
Robovima ne treba znanje ni liječenje  nego :
Sex drugs i ...
Crkva ofc :grin
pa eto, juga je tobože imala besplatno skolsvo, pa je 90-e godine bilo tek 7% visokoobarazovanih,što je kurac od postotka.
Pa? 
Sad ima pol posto vise i  to tako DA SU KUPOVALI DIPLOME  NA EKONOMIJI, PROMETNOM I SL :ce 
TO TI JE KURAC OD SLONA 
POL HOLDINGA IMA KUPLJENE DIPLOME VSS
 I SVIGDI DI JE HDZ IMAO SVOJE KRADLJIVE PRSTE

20,2% visokoobrazovanih je u HR..ove iz Holdinga konje ne racunamo.
u usporedbina 7% 90-e

_________________
Heil! Le Pen!

Hrvati, probudite se - Page 2 Marine-le-pen-fond-bleu
Baron
Baron

Posts : 295
2014-04-15


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Baron 18/6/2014, 19:15

Sora wrote:Balkan je žrtva 
Politike nacionalističkih voda  
Nažalost imaš  pravo u tome da je ispod prosjeka 
Ali to nema veze s pameti... 
Bistri su balkanci ... flower


bistri ko napoj.
kao drugo, Hrvati nisu balkanci, pa statistike iz srbije i ostalih vukojebina ne vrijede za Sloveniju i HR.
Balkan je žrtva tvojih predaka - Turaka i velikosrpske-pravoslavne, a kasnije komunističke ideologije.

_________________
Heil! Le Pen!

Hrvati, probudite se - Page 2 Marine-le-pen-fond-bleu
Baron
Baron

Posts : 295
2014-04-15


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by immortal 18/6/2014, 22:57

kic wrote:mortal 1 dan na hlađenje.
Valjda si pomislio kako ćeš ti tu biti netko važan i utjecajan pa ćeš ti meni dijeliti banove kad ti se prohtije a istovremeno puštati drugima da rade suprotno od svih pravila. Za mene ste oboje osobe s problemima i nikad mi niste bili niti do koljena, posebno mi nikad niste predstavljali apsolutno nikakav autoritet niti mi to možete predstavljati po bilo čemu. Ali pošto ste tu na ovom forumu igrom slučaja ili ne ( niste izabrani od članova foruma) u svojstvu autoriteta ispod časti mi je više boraviti na ovom forumu i zato se mičem iz svih rasprava. Bez obzira na sve druge ljude s kojima sam voljela boraviti i popričati ovdje i na net.hr-u previše su mi nesnošljivi ispadi vlastitom grabežljivošću izabranih admina kao što ste bafi na netu i i vas dvoje ovdje, a svi udarate na kršćane i sve što oni čine dok manjinama i antikristima dopuštate nedopustivo. 
Pošto na svojim stranicama imam već dovoljno istomišljenika, a ujedno kvalitetnih osoba poštenih, razumnih i daleko značajnijih od osoba kao što ste vas dvoje "pretpostavljenih" ne želim se više blamirati dolazeći u vaše iritantno društvo gdje mi je svakim danom bivalo sve gadljivije. 
Pozdrav svim korisnicima!!!
immortal
immortal

Female
Posts : 23270
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Goto 19/6/2014, 00:36

http://goto.blog.hr/2014/06/1631775667/komunizam-socijalizam-socijaldemokracija.html

_________________
mother of pearl 
Goto
Goto

Male
Posts : 56
2014-04-18


http://www.goto.blog.hr

Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Sora 19/6/2014, 11:11

Baron wrote:
Sora wrote:Balkan je žrtva 
Politike nacionalističkih voda  
Nažalost imaš  pravo u tome da je ispod prosjeka 
Ali to nema veze s pameti... 
Bistri su balkanci ... flower


bistri ko napoj.
kao drugo, Hrvati nisu balkanci, pa statistike iz srbije i ostalih vukojebina ne vrijede za Sloveniju i HR.
Balkan je žrtva tvojih predaka - Turaka i velikosrpske-pravoslavne, a kasnije komunističke ideologije.
Hrvatimsu iz 
Irana ne ?
Statistika govorimda su trenutno na nivou  ISPOD OSTATKA BALKANA 
TO SU POSTIGLI  ZA VRIJEME OTKAKO SU SE OSLOBODILI KOMUNIZMA 

JAKO FIN USPJEH 
JAKO ... :cry 

A  i Turcima mogu gledati u leđa 
Bila ja skoro u Istanbulu ...
Cijela Hrvatska stane pod most preko Bospora 
S ispruzenom rukom  :cry
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Sora 19/6/2014, 11:12

Goto wrote:http://goto.blog.hr/2014/06/1631775667/komunizam-socijalizam-socijaldemokracija.html
Moze u par crta o toj temi 

Ali da nije ustasko sranje

Ha ? lol!
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Guest 19/6/2014, 11:21

mortal-joint wrote:
kic wrote:mortal 1 dan na hlađenje.
Valjda si pomislio kako ćeš ti tu biti netko važan i utjecajan pa ćeš ti meni dijeliti banove kad ti se prohtije a istovremeno puštati drugima da rade suprotno od svih pravila. Za mene ste oboje osobe s problemima i nikad mi niste bili niti do koljena, posebno mi nikad niste predstavljali apsolutno nikakav autoritet niti mi to možete predstavljati po bilo čemu. Ali pošto ste tu na ovom forumu igrom slučaja ili ne ( niste izabrani od članova foruma) u svojstvu autoriteta ispod časti mi je više boraviti na ovom forumu i zato se mičem iz svih rasprava. Bez obzira na sve druge ljude s kojima sam voljela boraviti i popričati ovdje i na net.hr-u previše su mi nesnošljivi ispadi vlastitom grabežljivošću izabranih admina kao što ste bafi na netu i i vas dvoje ovdje, a svi udarate na kršćane i sve što oni čine dok manjinama i antikristima dopuštate nedopustivo. 
Pošto na svojim stranicama imam već dovoljno istomišljenika, a ujedno kvalitetnih osoba poštenih, razumnih i daleko značajnijih od osoba kao što ste vas dvoje "pretpostavljenih" ne želim se više blamirati dolazeći u vaše iritantno društvo gdje mi je svakim danom bivalo sve gadljivije. 
Pozdrav svim korisnicima!!!
pa,Kic je pokrenuo ovaj Forum,njegov je,pa je valjda i normalno da bude admin na njemu...to je nesto prirodno..Covjek definitivno nije egotrip i ne izivljava se na nikome,kao niti Vegvisir..Svodis sve na subjektivnu razinu,sama navodeci terminom "nije mi niti do kojena"... dakle,ti Forum shvacas preozbiljno i vrlo osobno,sto je u najmanju ruku,neozbijno i nezrelo..stovise,u par navrata si ti vrlo brutalno se zakacila sa frumasima,pa i sa mnom,no radi mira na Forumu,samo sam osutao,sto si ti smatrala kao nekom pobjedom.aj guess...jedom si se i izdrala na Kica,da je covjek jednostavno ostao prenerazen..i sve je to tebi normalno,jer nije po tebi prosuto..no kad dobijes ban,radi svojie agresivnosti,poticanja na ovo i ono...e onda to smatras napadom na sebe...pa bolje da dobijes ban,i malo se poslozis,nego da nekom upadne u oko tvoje pisanje i počne te goniti zakonski...No bed je u tome sto si ti preveliki Egotrip,i ne dopustas drugačije misljenjeniti stavove,a a ako netko kaze drugacije,zaspes ga ne bas krscanskim epitetima...Ti bi u stvari htjela da sve bude o tvome..u tome slucaju,izvolis pokrenuti svoj portal,forum,blog,stogod,pa pisi  i rulaj kako ti paše..no budi pazljiva,jer sve sto napises nece mati tko revidirati,pa bi ti problemi mogli direktno zakucati na vrata,jer budes imala odgovornost za napisanu soju rijec..tako to ide..
puno srece,pamet u glavu,a doli što uleti... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati, probudite se - Page 2 Empty Re: Hrvati, probudite se

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum