ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by crvenkasti 21/2/2016, 15:34

RayMabus wrote:Crveni bil ti pjevao :



Šalim se ...dovboljno će bit dva stiha himne države u kojoj živiš ...ako ti je to nekakvi mentalni problem PREBIT ĆU TE.

To je četnička pjesma, glupane.


crvenkasti

Posts : 29519
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by RayMabus 21/2/2016, 15:35

Šalim se sa tom pismom ....neću te to tražit da pjevaš ....samo dva tri stih himne države u kojoj živiš.

TI BIRAŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182124
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by crvenkasti 21/2/2016, 15:38

RayMabus wrote:Šalim se sa tom pismom ....neću te to tražit da pjevaš ....samo dva tri stih himne države u kojoj živiš.

TI BIRAŠ.

Zašto ne ovu pjesmu, nju već znam, par riječi samo drukčije?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29519
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by RayMabus 21/2/2016, 15:39

crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:Šalim se sa tom pismom ....neću te to tražit da pjevaš ....samo dva tri stih himne države u kojoj živiš.

TI BIRAŠ.

Zašto ne ovu pjesmu, nju već znam, par riječi samo drukčije?
Zato šta samo želim provjeriti jesi li u stanju razvuć himnu države u kojoj živiš preko svojih usana.

Ako nisi to u stanju ili ne želiš ....SVE ĆU TI KOSTI POLOMIT.

A TI JAKO DOBRO ZNAŠ ZAŠTO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182124
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by crvenkasti 21/2/2016, 15:39

Lijepa naša domovino, oj unačka zemljo mila
stare slava djedovino

jesam li Hrvat ili nisam?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29519
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by crvenkasti 21/2/2016, 15:43

"Na kamenu tvrdom o tom slova pišu
od stoljeća sedmog tu Hrvati dišu."

I ja sam Hrvat, dišem.
Radio bih ja još nešto, ali mi je teško.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29519
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by RayMabus 21/2/2016, 15:43

crvenkasti wrote:Lijepa naša domovino, oj unačka zemljo mila
stare slava djedovino

jesam li Hrvat ili nisam?
Samo ću proći pokraj tebe niti ne osvrnuvši se.

Preživio si test.

Neki drugi to neće jer ne mogu to otpjevat...ili neće.

U oba dva razloga motiv je uvijek isti i samo jedan : ne vole ovu zemlju i ne priznaju je.

Ne želim takve ljude u svojoj državi ...a niti bi itko normalna tako šta volio u svojoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182124
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by crvenkasti 21/2/2016, 15:46

RayMabus wrote:
Samo ću proći pokraj tebe niti ne osvrnuvši se.


Zašto, pa vidiš da sam Hrvat? Dišem za Hrvatsku.



crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29519
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by RayMabus 21/2/2016, 15:47

Crveni boli me kuza šta si a šta nisi.

Nisam te to pitao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182124
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by Guest 21/2/2016, 15:47

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:

Pjevaj hrvatski Srbine ako želiš ostat u ovoj državi.

Ako to ne možeš ...postoji razlog zašto ne možeš.

MLATI ODMA.

To, konačno da završimo s Balkanom, Srbima i jugoslavijom i vratimo se u Europu gdje stalno pripadamo
Dašta. Neće nam valjda neki Britamci i Framcuzi solit pamet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by RayMabus 21/2/2016, 15:51

Ovdje se ne radi o tome jel netko Srbin , KInez , Eskim il tako ta stvar. To me uopće ne zanima.

Radi se o tome da određeni dio jedne populaićije ( manjine kako god oćete ) ne priznaje ovu državu kao svoju , ne voli ove ljude okolo dakle mrzi sve to ......takvi nisu u stanju prevuć preko svojih usana himnu države u kojoj žive A HTJELI BI OVDJE DA ŽIVE.

NE MOŽE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182124
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by crvenkasti 21/2/2016, 15:51

Ako te nabijem nogom u jajca, jedini posao koji ćeš moći obavljati jest u Zboru Bečkih dječaka.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29519
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by L'âme 21/2/2016, 15:52

crvenkasti wrote:Ako te nabijem nogom u jajca, jedini posao koji ćeš moći obavljati jest u Zboru Bečkih dječaka.
crveni,sokirana sam..:-o

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by crvenkasti 21/2/2016, 15:53

Ti ćeš meni govoriti da ne znam Lijepu našu?

To smo pjevali još u drugom razredu OŠ Voltino.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29519
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by RayMabus 21/2/2016, 15:54

crvenkasti wrote:Ti ćeš meni govoriti da ne znam Lijepu našu?

To smo pjevali još u drugom razredu OŠ Voltino.
Ma i da ne znaš ja ću ti je odrecitirat.

Samo me zanima možeš li ti to ili ne možeš.

Ili možda ne želiš ili nećeš.

U svakom slućaju zanima me sam ćin.

TI BIRAŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182124
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by dzango 21/2/2016, 15:55

maggie13 wrote:
dzango wrote:Hoće li sada ona što se zove Majka opet da se javi Pupovcu i da mu se eventualno izvini ili da mu popuši?
hoce,istog dana kad pakrac osvane u srbiji i sve ono sto se događalo pet godina bude tamo..;-)
Može da mu popuši i preventibno.

_________________
Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by dzango 21/2/2016, 15:57

Ucka wrote:
dzango wrote:Nova vlast je počela sa prosekom od jednog međunacionalnog incidenta nedeljno. Svaka čast novoj hrvatskoj Vladi.

Kakve veze ima sada vlada sa tim pizdarijama ? Obicna tucnjava u gostioni, u kojoj treba cut cijelu pricu.Ljudi se medjusobno znaju i tko zna kada je vec zapocela iskra. A vidim da je netko spomenuo da decko nosi i kokardu na fejsu.
Ima isto veze kao i Pupuvac sa onom tučom od preneki dan. Ona po imenu Majka je to i tada povezala.

_________________
Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by L'âme 21/2/2016, 15:58

dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:Hoće li sada ona što se zove Majka opet da se javi Pupovcu i da mu se eventualno izvini ili da mu popuši?
hoce,istog dana kad pakrac osvane u srbiji i sve ono sto se događalo pet godina bude tamo..;-)
Može da mu popuši i preventibno.
prerano si se ponadao,nista od toga..vol2..;-)
Radije razmisljaj o ispricavanju..B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by L'âme 21/2/2016, 16:00

dzango wrote:
Ucka wrote:
dzango wrote:Nova vlast je počela sa prosekom od jednog međunacionalnog incidenta nedeljno. Svaka čast novoj hrvatskoj Vladi.

Kakve veze ima sada vlada sa tim pizdarijama ? Obicna tucnjava u gostioni, u kojoj treba cut cijelu pricu.Ljudi se medjusobno znaju i tko zna kada je vec zapocela iskra. A vidim da je netko spomenuo da decko nosi i kokardu na fejsu.
Ima isto veze kao i Pupuvac sa onom tučom od preneki dan. Ona po imenu Majka je to i tada povezala.
Pupovac je stanovnik i građanin RH..eto kakve veze ima,ne znam samo sto se ti poistovjecujes s njim..8-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by crvenkasti 21/2/2016, 16:00

RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:Ti ćeš meni govoriti da ne znam Lijepu našu?

To smo pjevali još u drugom razredu OŠ Voltino.
Ma i da ne znaš ja ću ti je odrecitirat.

Samo me zanima možeš li ti to ili ne možeš.

Ili možda ne želiš ili nećeš.

U svakom slućaju zanima me sam ćin.

TI BIRAŠ.

Ti ćeš meni da nisam Hrvat?
Vidi ovo:

Braco mila
Nije nam ravna nikoja sila

Idemo skupa preko drine
Poklati sve srbine

Silovat cemo im zene srpske
Izjebat ih do kosti
Nek nam bog dragi oprosti

Turnimo u zenu cetnicku
Nek zapamte kurcinu ustasku

Cetnike cemo klati
Mira nece imati

Nasu ce ruku zapamtiti
Od jada ce krepati

Neka neka tako im i treba
Neka znaju da ih ustaska ruka vreba

Idemo skupa preko drine
Poklati sve srbine

--------------------------------

Kad me sretneš, plaćaš pivu!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29519
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by RayMabus 21/2/2016, 16:00

Mislim da smo to sa Pupovcem već završili kao tematiku i da sam ja ovdje prvi dreknuo da se on nema šta ispričavati zbog nekog huligana u nekom gradu za koji je odgovoran vlast tog grada i policija istog grada.

Uostalom ispričao se reda radi i ok mada po meni nije trebao al eto htio je stavit točku na i sa time i ok s njegove strane.

Mada nije trebao šta se mene tiče jer ne smatram bilo koga samo zato šta je Srbin odgovrnog za ispad jednog ili nekolicine budala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182124
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 3 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum