ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 8 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by Guest 21/2/2016, 18:25

kaja_333 wrote:E jbg Jovane, Jovanu su objavili slike s faca, on i baka a baki na glavi kokarda sjaji! Mogu zamisliti desi i ostale članove vesele familije. I sad Jovo dobiva batina jer su ga cetnici doma obradili..
Baba četnikuša zakuvala a mali dobio po piksi, treba babi zahvaliti za kokardu a ludoj pameti što je objavio to na fejsu

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 8 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by RayMabus 21/2/2016, 18:27

tre911 wrote:
kaja_333 wrote:E jbg Jovane, Jovanu su objavili slike s faca, on i baka a baki na glavi kokarda sjaji! Mogu zamisliti desi i ostale članove vesele familije. I sad Jovo dobiva batina jer su ga cetnici doma obradili..
Baba četnikuša zakuvala a mali dobio po piksi, treba babi zahvaliti za kokardu a ludoj pameti što je objavio to na fejsu
Jabuka ne pada daleko od stabla.

Kad nađeš nekoga u mojoj obitelji ili mene da sam ili su uslikani sa ustaškim znakovljem slobodno me proglasi ustašom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182118
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 8 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by Guest 21/2/2016, 18:29

Svakoj tuči nalaziti "dublje razloge", hm da... koliko ih samo prođe naezabilježeno, i idući dan kao da ništa nije bilo. Novinarska sranja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 8 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by RayMabus 21/2/2016, 18:35

Vukovar je u Hrvatskoj.

Jedini razlog zašto netko u Hr šeta sa pištoljem i traži te koji nisu Delije ...leži u tome jer misli da je ovo Srbija.

SAD ĆE TAKVI SVI SLIĆNI DOBIT BATINE ....I TO TEŠKE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182118
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 8 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by RayMabus 21/2/2016, 18:39

Treba il imat muda ili stvarno mislit da si u Srbiji ....da dođeš u drugu državu ili da si već u njoj i pištoljima tražiš te neke koji nisu Delije a onda ih premlatiš čak i ako tog nekoga to uopće nit ne zanima.

Ne radi se o mudima kad imaš još dvojicu uza sebe i pištolj.

Radi se o tome da ti stvarno misle da je ovo Srbija.

Sad će takvi dobit batine i to teške.

Tako će znat gdje se nalaze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182118
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 8 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by Yehudi 21/2/2016, 18:52

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nabrojala-sve-mucne-stvari-koje-se-odvijaju-u-domovini-i-zgrozila-sve-po-prvi-put-sam-sretna-sto-smo-daleko/876406.aspx
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 8 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by RayMabus 21/2/2016, 18:58

Yehudi wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/nabrojala-sve-mucne-stvari-koje-se-odvijaju-u-domovini-i-zgrozila-sve-po-prvi-put-sam-sretna-sto-smo-daleko/876406.aspx
Dobro je da je otišla jer ako nije za dom spremna nema šta ovdje niti radit.

Neka nađe drugu DOMovinu i svi happy.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182118
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 8 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by RayMabus 21/2/2016, 19:09

Šta njoj i slicnima više smeta da Hrvati budu za dom spremni to ću ja biti spremniji ZA DOM ....jer to je način da slome Hrvatsku želju da se bore za svoju zemlju i to rade perfidno namećući neki osjećaj krivnje Hrvatima da se ne bi smjeli boriti za svoj dom.

A kad budemo pričali konkretno o ustaškom režim i tim temama ja sam prvi koji će to ghovno od marionetske Hitlerove tvorevine osudit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182118
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 8 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by RayMabus 21/2/2016, 19:17

Kao i činjenicu da sam ja prije nekoliko godina dakle nije od jućer kometirao kako to da sve one ustaške pisme mogu biti na youtubeu sasvim normalno a logićno postoji neki način da ih država ( u ovom slućaju Hrvatska ) blokira za gledanje i postanje.

I onda namjerno tu i tamo to postam i hebe me se .....mada imam ja i pametnijeg posla u životu al ono ko da bi volio da me netko tuži ili tako šta zbog postanja tih klipova tako da ga mogu razguzit na sudu i tužit državu i youtube .....jer oni su ti koji te youtube uopće puštaju u opticaj na svom serveru a ista ta država ih dopušta unutar svog internet teritorija ....a ja ih samo postam .....ako su tu znači da nisu zabranjeni.

Provociram namjerno jer me boli kuaz a trebalo bi se nad time zamislit ....više nego šta je netko ZA DOM SPREMAN ....jer bilo bi nekako jako loše da negdje živi A NIJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182118
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 8 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by Guest 21/2/2016, 19:23

Braćala wrote:oprostiće mu ustaše što su ga tukle... :D

Možda su ga Mađari tukli. Pitaj Džanga   Đubradi neodgojena srpska.

p.s. slao sam u Pakrac Thorens TIA 2300
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 8 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by Guest 21/2/2016, 19:27

tre911 wrote:
kaja_333 wrote:E jbg Jovane, Jovanu su objavili slike s faca, on i baka a baki na glavi kokarda sjaji! Mogu zamisliti desi i ostale članove vesele familije. I sad Jovo dobiva batina jer su ga cetnici doma obradili..
Baba četnikuša zakuvala a mali dobio po piksi, 
Evo mu mater sere protiv Sabora.  HTV  Dnevnik  ne zanimaju kokarde, da se narod ne uznemirava....jelte
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 8 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by Guest 21/2/2016, 19:36

kofein wrote:
tre911 wrote:
kaja_333 wrote:E jbg Jovane, Jovanu su objavili slike s faca, on i baka a baki na glavi kokarda sjaji! Mogu zamisliti desi i ostale članove vesele familije. I sad Jovo dobiva batina jer su ga cetnici doma obradili..
Baba četnikuša zakuvala a mali dobio po piksi, 
Evo mu mater sere protiv Sabora.  HTV  Dnevnik  ne zanimaju kokarde, da se narod ne uznemirava....jelte
HTV je loglo ZLA, to treba što prije raskužiti svim mogućim herbicidima i insekticidima, svetom vodicom i egzorcistima..dakle slušam i gledam ovih dana i ne kužim što čekaju u vladi, što ne upute prijedlog za smjenu govana na radmanoviziji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 8 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by RayMabus 21/2/2016, 19:48

kofein wrote:
tre911 wrote:
kaja_333 wrote:E jbg Jovane, Jovanu su objavili slike s faca, on i baka a baki na glavi kokarda sjaji! Mogu zamisliti desi i ostale članove vesele familije. I sad Jovo dobiva batina jer su ga cetnici doma obradili..
Baba četnikuša zakuvala a mali dobio po piksi, 
Evo mu mater sere protiv Sabora.  HTV  Dnevnik  ne zanimaju kokarde, da se narod ne uznemirava....jelte
Nek samo shere i nek se samo još dublje ukopava ...vjerovatno ni ne zna da su slike sa četnićkom kokardom osvanule .....sve šta sad poshere će morat i pojist kad to otkrije da su razotkriveni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182118
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme - Page 8 Empty Re: Hrvatska: Srpski mladić pretučen zbog pesme

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum