ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pressing Mate Rimca

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Pressing Mate Rimca - Page 2 Empty Re: Pressing Mate Rimca

Post by Guest 17/2/2016, 17:41

veber wrote:
Ero wrote:
Kad se to događalo? Tko su bili involvirani u tim pregovorima?
2 godine prije nego što je izašao prvi i20

tvoja kamarila, kradezejovska.
ovdje treba primjeniti Kineske modele borbe protiv korupcije. Metak u čelo, i obitelji račun za metak

Guest
Guest


Back to top Go down

Pressing Mate Rimca - Page 2 Empty Re: Pressing Mate Rimca

Post by veber 17/2/2016, 17:44

Brain32 wrote:Oho! Nadam se da je BMW u pitanju...
bmw ima podružnicu za proizvodnju dijelova u pisarovini.

hmmm....
...ne vjerujem.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pressing Mate Rimca - Page 2 Empty Re: Pressing Mate Rimca

Post by Guest 17/2/2016, 20:36

A koji qrc svi koji hoce neki biznis sa inopartnerima pokrenuti,traze blagoslov ovih lopova iz Politike??..ps im mtr ebo..!!!..spomenutim lopovima.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pressing Mate Rimca - Page 2 Empty Re: Pressing Mate Rimca

Post by Leviathan2 17/2/2016, 21:58

veber wrote:
dzango wrote:
Slovaci imaju najviše stranih fabrika automobila.
sudjelovao sam u tenderu.
hyundai je tražio ledinu, infrastrukturu i kolosjek.
pregovori su trajali preko godinu dana.
koreanci zaključili kako smo "preskupi"

i odlepršali u slovačku
ja sam 96 doveo u hrvatsku jednu firmu iz Tulna u austriji, u zagorje, zagorci su imali  propalu metalsku firmu sa pun kuratz hala koje su propadale od neodrzavanja, tip garantirao zaposljavanje odmah 300 ljud i u narednih 6 mjeseci daljnjih 500 s tim da bi zagarantirana placa bila u vrijednosti 1000 DM  sto je u ono vrijeme bila ober placa, trazili su mu za te hale 3 miliona maraka  plus je stecajni trazio 300 000 dm za njega jer po procjeni te hale vrijede preko 5 miliona, austrijanac se samo nasmijao i veli ja to sve u austriji napravim novo za dva miliona ali mi manjka radne snage,( u to vrijeme je u austriji stvarno bio manjak kvalificirane radne snage,) medjutim ,veli as, mito ne dajem ni bogu a da ste to odradili ljubazno i fino dobili bi proviziju koja bi bila mozda i bolja od tog sto me trazite, aufiderzen,  otisli smo u szombatelj u hungariji i dobio je prejebene hale sa svim prikljuckima za 1 jebenu marku, dvije godine poslije je u toj firmi bilo zaposleno skoro 900 radnika(ajd i ja sam uspio uvalit nekih 50etak iz hrvatske koji su bili malo jaci majstori i tukli su preko 3 soma maraka) plus jedno 10 kooperanata, madjari se otimali za posao, kod nas jad, sad zamisli 900 obitelji koje imaju uredna primanja

_________________
Pressing Mate Rimca - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pressing Mate Rimca - Page 2 Empty Re: Pressing Mate Rimca

Post by veber 17/2/2016, 22:05

Zalosno ali istinito.
S tim da kradezej ne odustaje od jamio politike.
Ni zokijevi nisu nista bolji. Ista banda.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pressing Mate Rimca - Page 2 Empty Re: Pressing Mate Rimca

Post by Ero 18/2/2016, 00:33

'Nisam našao pismo koje mi je poslao Mate Rimac, ali danas smo se čuli'

- Nisam našao pismo koje mi je poslao Mate Rimac, ali danas smo se čuli i bilo mi je drago - odgovorio je premijer Tihomir Orešković na pitanje novinara o pismu za koje je mladi i uspješni hrvatski poduzetnik rekao da je poslao Oreškovićevoj Vladi prije nekoliko tjedana i da nije dobio odgovor. 
- Gospodin Rimac je primjer u Hrvatskoj, jedan vrlo pozitivan start-up. Vidjet ću njegov pogon, volio bih čuti kako je to pokrenuo i što su opcije, kako možemo privući investicije - rekao je premijer Orešković.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Pressing Mate Rimca - Page 2 Empty Re: Pressing Mate Rimca

Post by debotoijusto 18/2/2016, 10:48

Ero wrote:

'Nisam našao pismo koje mi je poslao Mate Rimac, ali danas smo se čuli'



- Nisam našao pismo koje mi je poslao Mate Rimac, ali danas smo se čuli i bilo mi je drago - odgovorio je premijer Tihomir Orešković na pitanje novinara o pismu za koje je mladi i uspješni hrvatski poduzetnik rekao da je poslao Oreškovićevoj Vladi prije nekoliko tjedana i da nije dobio odgovor. 
- Gospodin Rimac je primjer u Hrvatskoj, jedan vrlo pozitivan start-up. Vidjet ću njegov pogon, volio bih čuti kako je to pokrenuo i što su opcije, kako možemo privući investicije - rekao je premijer Orešković.
ae
HP nije dostavio pismo ili neka od kurirskih sluzbi
to se stalno dogadja
moguce da je rimac necitka rukopisa ili nije dobro polizao markicu
sanducic neispravan , postar nemaran...

a samo je mogao poslati na mail
da se rimac zna sluzit istim
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31230
2014-04-12


Back to top Go down

Pressing Mate Rimca - Page 2 Empty Re: Pressing Mate Rimca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum