ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također)

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Slijedeće godine u ovo doba ("this time next year, Rodney..") Zoran Milanović će biti:

Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Vote_lcap25%Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Vote_rcap 25% 
[ 5 ]
Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Vote_lcap0%Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Vote_lcap25%Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Vote_rcap 25% 
[ 5 ]
Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Vote_lcap50%Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Vote_rcap 50% 
[ 10 ]
 
Total Votes : 20
 
 

Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Empty Re: Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također)

Post by Ero Fri 19 Feb - 8:40

Sora wrote:
sitting_bull wrote:
marcellus wrote:
kic wrote:
marcellus wrote:dobro nemojte me zajebavat ko je glasao a? Sora? Zeko?
ovo je potvrda da Zoky piše na forumu Suspect
možda je on zapravo šiting...

u svakom slučaju nije piskaralo na opskurnom portalu s gnojnom upalom mozga...

Da bi rec rekla .


Naime dečki staro je pravilo UVIJEK GLEDAJ TKO PISE A NE STO ON PISE
Znači najprije pucaš pa pitaš 'kojeeee... :aw

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Empty Re: Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također)

Post by marcellus Fri 19 Feb - 8:41

Sora wrote:

Naime dečki staro je pravilo UVIJEK GLEDAJ TKO PISE A NE STO ON PISE

tak je, bosanka...

_________________
Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Empty Re: Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također)

Post by Sora Fri 19 Feb - 8:45

Znaci obrana je : bosanka koja puca ?
lol!

Oce li slijediti optužnica za fundamentalizam HA HA
DEČKI , LOŠI STE LJUDI .
TEK POTOM SLIJEDI VAŠE PISKARANJE.
bilo bi vam zdravije da se bavite samo karanjem . :pf
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Empty Re: Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također)

Post by Sora Fri 19 Feb - 8:50

Vas dvojica ste zvekani koji misle da mogu loviti u mutnom
I računaju na strah i lijenost u pružanju otpora demagozima i kompleksasima s vašim pedigreom.
Hja , uzalud vam trud svirači
pisete drumom a narod ide šumom
:cherry:
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Empty Re: Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također)

Post by Sora Fri 19 Feb - 8:52

Tony Soprano wrote:javi se dr Pavloviću!

Dobro su me sjetio
Moram ici po uputnicu za urologa
Jer sve je pisanje osim kakanja , ne ?
Fala
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Empty Re: Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također)

Post by BB-8 Fri 19 Feb - 9:13

marcellus wrote:dobro nemojte me zajebavat ko je glasao a? Sora? Zeko?


a-ha :)
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Empty Re: Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također)

Post by Regoč Fri 19 Feb - 12:00

marcellus wrote:
Regoč wrote:
Nije li mu brat Krešo? Ili se radi o nekoj fori koju ne kužim?
I ja sam glasovao za njegov povratak za državne uzde. Dobit će stranačke izbore, vladine će se koalicija raspasti do ljeta, najesen su novi izbori, a Božić će Zoki dočekati u Banskim dvorima.

brat se zove krešo, a "i moj brat robert također" je iz tv reklame s onim nogometašem
Ne sjećam se te reklame, ali nema veze, pojasnio si.

_________________
Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Empty Re: Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također)

Post by Guest Sat 20 Feb - 5:19

Šteta što nemoš glasat za 2 ponuđena odgovora...eto, nekako mi je Vrapče prevagnulo iako mi se teško bilo odreći Remetinca...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Empty Re: Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također)

Post by marcellus Sat 20 Feb - 9:36

cassanowa wrote:Šteta što nemoš glasat za 2 ponuđena odgovora...eto, nekako mi je Vrapče prevagnulo iako mi se teško bilo odreći Remetinca...

jebiga ne može bit na oba mjesta istovremeno, stvar fizike...

_________________
Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također) - Page 2 Empty Re: Anketa - budućnost Zorana M. (i njegovog brata Roberta također)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum