ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Page 26 of 38 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 38  Next

Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Službenik Wed 2 Oct - 12:17

Ugl ... Ugledar je oslobođen. Pratimo dalje.

Slava!

Službenik

Posts : 3108
2022-02-24


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski Wed 2 Oct - 14:09

Eroo wrote:@Hoholo, prestani s tim Geromanom, Lordom Bebom i sličnima.
Imam i ja raznih od kojih mi ne pada na pamet stavljati im komentare ovdje,
sve sa istinitim video dokaznim materijalom. Držim prije svega do sebe,
pa i onih koji čitaju postavljeno. 
Slava palim bojovnicima u obrani međuzemlja od orka


_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6554
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 2 Oct - 14:49

Eroo wrote:Svinje zločinačke...


Druga civilizacija i ne/civiliziranost, a šta drugo...
Sličan video snimak smo vidjeli i u okolici Srebrenice. Da ti mozak stane...

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78462
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski Wed 2 Oct - 18:18

Eroo wrote:
Eroo wrote:Svinje zločinačke...


Druga civilizacija i ne/civiliziranost, a šta drugo...
Sličan video snimak smo vidjeli i u okolici Srebrenice. Da ti mozak stane...
Sve se jasno vidilo na snimku  :clown
Ovaj je malo bolje rezolicije

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6554
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus Wed 2 Oct - 21:13

Nova fotografija oklopnog borbenog vozila ZFB-05 kineske proizvodnje kojim raspolažu ruske oružane snage.
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 GY5c09-WEAAp-yb?format=jpg&name=small
RayMabus
RayMabus

Posts : 183364
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 2 Oct - 21:17

Hoholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:@Hoholo, prestani s tim Geromanom, Lordom Bebom i sličnima.
Imam i ja raznih od kojih mi ne pada na pamet stavljati im komentare ovdje,
sve sa istinitim video dokaznim materijalom. Držim prije svega do sebe,
pa i onih koji čitaju postavljeno. 
Slava palim bojovnicima u obrani međuzemlja od orka


S početka rata reče jedan ukrajinski vojnik u kameru:  - Imamo sreću da su oni glupi.
72. brigada se povukla i Vuhledara i evo kako dočekuje neprijatelja u susjednom selu.


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78462
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 2 Oct - 21:25


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78462
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 2 Oct - 22:17


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78462
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski Thu 3 Oct - 10:07




analiza: VEĆI DIJEL JUŽNOG DONJECKA ĆE PASTI U LISTOPADU, 3. LISTOPADA 2024.
 Tijekom listopada vijesti će biti mračne za Ukrajinu u području južnog Donjecka.  Počelo je padom Ugledara i cijeli kraj je na rubu propasti.


 Nakon pada Ugledara (U), UkrAF pokušava uspostaviti novu obranu na jugu.  Na papiru ili karti (karta 1), ukrajinska obrana na jugu mogla bi izgledati dobro.  Ali stvarnost je jako loša.  Ne možete samo povući crtu na karti i magično stvoriti liniju obrane.


 Na sjeveru su dvije dobro utvrđene obrambene crte okrenute prema jugu.  Jedan je zapadno od akumulacije Kurakhove, a drugi između prvog i Selidove (S).  Kurakhove je također dobro utvrđen.


 Sada UkrAF pokušava stvoriti dvije nove linije obrane na jugu.  Prvi na liniji Zolota Nova (ZN) - Novoukrainka (NU) - Bogojavlenka - Katerinivka (K).  Druga linija između Velyka Novosilka (VN) - Shakhtars'ke (S2) - Uspenivka (U2) - Kurakhove.


 Prva linija je samo usporiti ruske snage i pustiti Ukrajince da naprave neke utvrde na drugoj liniji.  Dva su glavna problema za ukrajinsku stranu.  Prije svega, nikakve pripreme nisu napravljene unaprijed.  Mnogi u ukrajinskom informacijskom prostoru su uznemireni što ranije nisu izgrađene nikakve utvrde.


 Bez odgovarajućih utvrda, potrebno vam je više ljudstva, ali postoji značajan nedostatak i toga, na ukrajinskoj strani.  Pogotovo nakon velikih gubitaka UkrAF-a u obrani Ugledara.  Zbog toga je malo vjerojatno da će UkrAF moći zaustaviti rusko napredovanje na ove dvije linije.


 Da se ukrajinska fronta Pokrovsk održala, Ukrajina bi možda mogla zaustaviti svako rusko napredovanje prema sjeveru duž linije Kurakhove prema zapadu.  Nakon sloma ukrajinske obrane prvo istočno, a sada i južno od Pokrovska, Kurakhove i ukrajinske obrambene linije okrenute prema jugu u opasnosti su od udara s leđa.


 RuAF se sada nalazi 5-6 km sjeverno od akumulacije Kurakhove i 1-5 km od prve južne ukrajinske obrambene linije.  Sljedeći tjedan RuAF će vjerojatno dosegnuti oboje.  To će im dati kontrolu vatre nad Kurakhovom s uzvisina sjeverno od rezervoara.  U isto vrijeme do 5000 ukrajinskih vojnika u i oko Gornika bit će okruženo ili prisiljeno pobjeći prema zapadu pod ruskim bombardiranjem.


 Tijekom ostatka listopada ruske snage nastavit će zatvarati jaz na kotlu Kurakhove.  Pogotovo ako vrijeme ostane lijepo.  Vremenska prognoza za sljedećih 10 dana u Kurakhoveu je nastavak lijepog ljetnog vremena, RuAF ima vrijeme na svojoj strani. 


 RuAF možda neće u potpunosti uspjeti zatvoriti Kurakhove kotao u listopadu, ali neposredna prijetnja da se to postigne u studenom opet će natjerati ukrajinsko vrhovno zapovjedništvo na teške odluke, povlačenje ili riskiranje okruženja.

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6554
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by AssadNaPodmornici Thu 3 Oct - 10:51

Čekaj citiraš lika koji je tvrdio da u Ugljedaru je zatočeno 1000+ Ukrajinaca i da će likovi biti zarobljeni ili će većina izginuti kod povlačenja?
I sada ti je takav lik "analitičar" izvor informacija i upijaš njegove "analize"? 
A rugaš se Zelenskom da je nasmrkan a iskreno ne znam kako bi tumačio takvo stanje uma.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21992
2018-06-14


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski Thu 3 Oct - 10:59

AssadNaPodmornici wrote:Čekaj citiraš lika koji je tvrdio da u Ugljedaru je zatočeno 1000+ Ukrajinaca i da će likovi biti zarobljeni ili će većina izginuti kod povlačenja?
I sada ti je takav lik "analitičar" izvor informacija i upijaš njegove "analize"? 
A rugaš se Zelenskom da je nasmrkan a iskreno ne znam kako bi tumačio takvo stanje uma.
Kao prvo lik nije to govorio, kao drugo koliko ih je poginulo, zarobljeno to bolje zna osoblje 72., pa i Rusi, nego bilo koji Analitičar. 
Ima li nešto službeno. Nema
Dakle stvar je procjene






_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6554
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski Thu 3 Oct - 11:38

Kumpiri izvađeni, vino u bačvama, škrinja puna, solare s vikendice lako pribacim... Još prase kupit i onda dok budete krepavali u nuklearnoj zimi ja ću još godinu dana uz pismu i alkohol ubijati tugu zbog idiota s kojima sam dijelio ovu ravnu zemlju

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6554
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by AssadNaPodmornici Thu 3 Oct - 11:46

evo obiša sam ruske kanale ponovo da vidim ima li šta iz ugljedara. sada je lik snizio prognozu na 150-200 ubijenih/zarobljenih i 10ak vozila uništenih dok su se povlačili, jer on ima "video dokaze" pa je procjenio na 50.

znaš što sam našao na par ruskih/srpskih telegram kanala.
jedna snimka , jednog poginulog ukrajinca u ugljedaru kojeg su eto ukrajinci ostavili da leže.
nekažem da nije bilo gubitaka pri povlačenju, a možda i koji zarobljeni, i koji uništeni oklopnjak.

međutim da je bilo na tisuće gubitaka kako je taj lik tvrdio, pa je sada spustio na stotine, i 10ak vozila, bila bi sigurno koja snimka, a nema ničega.

lika su zbog toga sprdali po twiteru, rugaju se sa pravom sa njim, pojavio se neki švedski bivši oficir, (najjači su mi tu "stručnjaci" kao za vrijeme korone "vjeruj stručnjacima, nemoj vjerovati vlastitim očima, ušima i razumu"). tako i ti , ovaj "stručnjak sa diplom" te uvjerava u pizdarije, lika okolo šeraju, faliva žestoko i brutalno, ali njegova fora je da se uvlači još dublje u govna sa novim pizdarijama, i na dodatne kritike ide priča "ja sam bivši oficir švedske vojske" haha.

eto , mogao si tako i slušati "stručnjake" i uzeti 3 doze kada ti je 90% "stručnjaka" preporučavalo.

vidiš za razliku od tebe, ja obiđem i ruske i srpske izvore, i ukrajinske, dobijem kompletnu sliku što se događa,

ero živi u svom balonu iluzija, gdje rusija propada za 2 mjeseca, i napada kao njemačka na novu godinu 1945, a ti živiš u svom balonu iluzija gdje ukrajina propada za 2 mjeseca, svaki put kada jednog stručnjaka uhvate (gonzalo liru) ili drugog optuže za pedofiliju(scot rittera i to mu je drugi put) , nađeš novog stručnjaka koji prorokuje raspad ukrajine za 2 mjeseca.

a prošlo je +30 mjeseci.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21992
2018-06-14


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski Thu 3 Oct - 12:01

AssadNaPodmornici wrote:evo obiša sam ruske kanale ponovo da vidim ima li šta iz ugljedara. sada je lik snizio prognozu na 150-200 ubijenih/zarobljenih i 10ak vozila uništenih dok su se povlačili, jer on ima "video dokaze" pa je procjenio na 50.

znaš što sam našao na par ruskih/srpskih telegram kanala.
jedna snimka , jednog poginulog ukrajinca u ugljedaru kojeg su eto ukrajinci ostavili da leže.
nekažem da nije bilo gubitaka pri povlačenju, a možda i koji zarobljeni, i koji uništeni oklopnjak.

međutim da je bilo na tisuće gubitaka kako je taj lik tvrdio, pa je sada spustio na stotine, i 10ak vozila, bila bi sigurno koja snimka, a nema ničega.

lika su zbog toga sprdali po twiteru, rugaju se sa pravom sa njim, pojavio se neki švedski bivši oficir, (najjači su mi tu "stručnjaci" kao za vrijeme korone "vjeruj stručnjacima, nemoj vjerovati vlastitim očima, ušima i razumu"). tako i ti , ovaj "stručnjak sa diplom" te uvjerava u pizdarije, lika okolo šeraju, faliva žestoko i brutalno, ali njegova fora je da se uvlači još dublje u govna sa novim pizdarijama, i na dodatne kritike ide priča "ja sam bivši oficir švedske vojske" haha.

eto , mogao si tako i slušati "stručnjake" i uzeti 3 doze kada ti je 90% "stručnjaka" preporučavalo.

vidiš za razliku od tebe, ja obiđem i ruske i srpske izvore, i ukrajinske, dobijem kompletnu sliku što se događa,

ero živi u svom balonu iluzija, gdje rusija propada za 2 mjeseca, i napada kao njemačka na novu godinu 1945, a ti živiš u svom balonu iluzija gdje ukrajina propada za 2 mjeseca, svaki put kada jednog stručnjaka uhvate (gonzalo liru) ili drugog optuže za pedofiliju(scot rittera i to mu je drugi put) , nađeš novog stručnjaka koji prorokuje raspad ukrajine za 2 mjeseca.

a prošlo je +30 mjeseci.
Ukrajina je propala i za manje od 2 mjeseca. 
Sada ratuje NATO vs Rusija, a Ukrajinci su podizvođač...

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6554
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by AssadNaPodmornici Thu 3 Oct - 12:16

a ništa , vidim ti i ero ste savršen ovdje par .

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21992
2018-06-14


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski Thu 3 Oct - 14:41

AssadNaPodmornici wrote:a ništa , vidim ti  i ero ste savršen ovdje par .
Kada radiš za nekoga tko ti daje alat,  plaću, hranu, radnu odjeću, uplaćuje mirovinsko, pogađa poslove,. Plaća usavršavanje, određuje koje poslove smiješ raditi s njihovim alatom, plaća dječji,... 
Ne možeš reći da radiš u svojoj firmi...

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6554
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Thu 3 Oct - 14:50

AssadNaPodmornici wrote:a ništa , vidim ti  i ero ste savršen ovdje par .
A ti se nepar, jebiga...

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78462
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski Thu 3 Oct - 15:11

Koji laže? 



_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6554
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski Thu 3 Oct - 15:41

Znalo se da će se doći do ove točke... 
Što sad kada se ispucala protuzračna obrana... Dati im sve pa ostati bez vlastite?
Mljevenje se nastavlja do us izbora ili nuklearnog rata...


_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6554
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski Thu 3 Oct - 17:06

Kabala eskalira, želi nuklearnu upotrebu oružja... 
Ne, nuklearna elektrana nije bila plan ofenzive kod Kurska 


_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6554
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski Thu 3 Oct - 19:35

Rikverc faza na cijelom bojištu... 
Vjeruje li netko Plenkoviću kad kaže da će instruktori samo u Njemačku? 

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6554
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 26 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 38 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum