ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Page 23 of 38 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Next

Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 10:36

Hrvatski premijer Andrej Plenkovic izjavio je da je Putin nenamjerno postao najveći katalizator širenja Europske unije. Njegova invazija na Ukrajinu 2022. natjerala je više zemalja da traže članstvo u EU.


RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 30/9/2024, 10:50

RayMabus wrote:Opet mi se obračaš kao da sam ja kabala.

Ne zanima me šta njegov potrčko iz Gruzije misli jer je to njegov potrčko a Putin je pokrenija napad u smjeru Europe.
Mislio sam na ovozemaljskog predstavnika GF. 
Nemam ništa protiv Galaktička Federacije, samo konstatiram, što već i sami možete viditi da Vas je Putler iz Mordora pobijedio u 4d šahu...

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6551
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 10:52

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Opet mi se obračaš kao da sam ja kabala.

Ne zanima me šta njegov potrčko iz Gruzije misli jer je to njegov potrčko a Putin je pokrenija napad u smjeru Europe.
Mislio sam na ovozemaljskog predstavnika GF. 
Nemam ništa protiv Galaktička Federacije, samo konstatiram, što već i sami možete viditi da Vas je Putler iz Mordora pobijedio u 4d šahu...
A mislim ovo se odnosi na mene ili nas iz GF a ja to tvoje šta tvrdiš nigdje ne vidim.

Nacrtaj mi gdje je to o čemu pričaš pa da i ja znam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 10:54

Hoholo Mudovski wrote:
Mislio sam na ovozemaljskog predstavnika GF. 
Ja nisam ovozemaljski predstavnik GF.

Odakle ti sad to ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 11:01

Nisam nikakvi ovozemaljski predstavnik GF.

To je diplomacija, ministarstvo vansjkih poslova.

Očito ti još nije jasno šta sam ja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 11:05

RayMabus wrote:
Nisam nikakvi ovozemaljski predstavnik GF.

To je diplomacija, ministarstvo vansjkih poslova.

Očito ti još nije jasno šta sam ja.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.


----


Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 11:12

Pogriješio si nešto.

Ja nisam nikakvi ovozemaljski predstavnik GF.

Da bi tako nešto postojalo vi bi trebali imati diplomatske odnose s galaktičkom konfederacijom a kako to uopće nemate onda tako šta kao ovozemalsjki prestavnik GF odnosno galaktičke konfederacije ne može niti postojati ni u kom obliku.

Za rat ne treba diplomacija.

Samo ti odvalim plesku.

E taj šta odvaljuje pleske e to sam ti ja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 30/9/2024, 11:19

RayMabus wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Opet mi se obračaš kao da sam ja kabala.

Ne zanima me šta njegov potrčko iz Gruzije misli jer je to njegov potrčko a Putin je pokrenija napad u smjeru Europe.
Mislio sam na ovozemaljskog predstavnika GF. 
Nemam ništa protiv Galaktička Federacije, samo konstatiram, što već i sami možete viditi da Vas je Putler iz Mordora pobijedio u 4d šahu...
A mislim ovo se odnosi na mene ili nas iz GF a ja to tvoje šta tvrdiš nigdje ne vidim.

Nacrtaj mi gdje je to o čemu pričaš pa da i ja znam.

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6551
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 11:20

Ma jebe se meni zašto su oni njega izabrali.

Šta ću ja to pratit ?

Dovoljno je i ovo šta sam im reagirao na Komšića i krenuo u pohod.

Sad će svi najebat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 30/9/2024, 11:29

RayMabus wrote:Ma jebe se meni zašto su oni njega izabrali.

Šta ću ja to pratit ?

Dovoljno je i ovo šta sam im reagirao na Komšića i krenuo u pohod.

Sad će svi najebat.

Evo porez na nekretnine kao milodrazi da se može financirati mali ćifut
Putler :GF 
1:0


Last edited by Hoholo Mudovski on 30/9/2024, 11:30; edited 1 time in total

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6551
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 11:30

Rat je počeo 2014 godine a Zelenski tad nije ni bio u tijeku.

Šta ti meni očet dokazat s tom kremaljskom propagandom vezano uz to šta su oni njega izabrali ?

Šta je poanta toga da ti to meni stavljaš ?

Jel poanta to da ga nisu trebali izabrat jer rat ne bi počeo a u osnovi je rat počeo davno prije njega.

Šta ti meni oćeš dokazat ?

Pilaš naopako stvar.

UVJERAVAŠ ME KAKO PUTIN NE BI NAPAO uKRAJINU DA JE DOŠAO NETKO DRUGI UMJESTO ZELENSKOG A ISTINA JE DA JE PUTIN RAT POKRENUO PRIJE TOGA I DA JE NEBITNO TKO DOĐE OSIM AKO NE PLEŠE KAKO PUTIN HOĆE A TO ZNAČI DA JE PUTIN NASILNIK KOJI ŽELI DRUGIMA SOLIT PAMET I DA OBNOVI RUSKO CARSTVO.

E PA MAMU SVOJU POJEBI MAJMUNE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 11:37

Dvostranački odbor zadužen za potporu demokraciji i ljudskim pravima u postsovjetskim državama zalaže se da SAD odustane od posthladnoratovskog statusa quo u svojim odnosima s Rusijom i označi Moskvu kao "trajnu" prijetnju globalnoj sigurnosti.

RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 11:48

Sad ćemo fino dignit vojnu industriju i to sve poslat Ukrajini a on neka žvače.

Rusija nije nikakva ekonomska sila i tu je stvar završena.

Neće ni on ni kabala u Americi diktirat generalu galaksije šta će bit.

Kad ja krenem u vojni pohod onda ima da svi plešu kako ja sviram.

Nije taj Putin dovoljno inteligentan da izvede sve ovo šta se dešava a dešava se samo s jednim ciljm.

GENERAL SE DIGAO.

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Revolveras-je-roden-kula-tmine-stephen-king-strip-slika-201875191
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 30/9/2024, 11:50

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Ma jebe se meni zašto su oni njega izabrali.

Šta ću ja to pratit ?

Dovoljno je i ovo šta sam im reagirao na Komšića i krenuo u pohod.

Sad će svi najebat.

Evo porez na nekretnine kao milodrazi da se može financirati mali ćifut
Putler :GF 
1:0

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6551
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 11:53

Pa još najbolje da će bit američka hegemonija.

Komšić košta.

Slomio sam im sistem a koji je bio hegemonija i sad je ista nepovratno uništena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 30/9/2024, 11:55

RayMabus wrote:Pa još najbolje da će bit američka hegemonija.

Komšić košta.

Slomio sam im sistem a koji je bio hegemonija i sad je ista nepovratno uništena.
Naletio si na porez na nekretnine kao grabljice po nosu...

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6551
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 11:56

Hoholo Mudovski wrote:
Naletio si na porez na nekretnine kao grabljice po nosu...
Naporan si.

Namjerno sam ti ignorirao prije taj upis al vidim da upireš tu priču.

To bi ti oni stavili i bez Putina tako da .... naporan si.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 11:59

To šta ne možeš argumentirano odgovorit na moje upise nego mi ideš s pričom kako su loši ovi šta su protiv Putina u osnovi samo govori o očaju u kojem se nalaziš.

Ne beri brigu: Ukrajinci će dobiti gomilu oružja i municije da od tog njegovog ološa koje je posla u napad na Ukrajinu nastave raditi čevape i pljeskavice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 12:13

Lijepo ćemo poslat novu turu GPS granata da udara po toj njegovoj tehnici koju šalje u napad na Ukrajinu.




Ja nisam nikakvi ovozemaljski predstavnik GF.

Da bi tako nešto postojalo vi bi trebali imati diplomatske odnose s galaktičkom konfederacijom a kako to uopće nemate onda tako šta kao ovozemalsjki prestavnik GF odnosno galaktičke konfederacije ne može niti postojati ni u kom obliku.

Za rat ne treba diplomacija.

Samo ti odvalim plesku.

E taj šta odvaljuje pleske e to sam ti ja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 30/9/2024, 18:14

Hoholo Mudovski wrote:
Sporazum o prekidu vatre uz posredovanje EU, kojim je okončan gruzijsko-ruski rat, pokazuje da je mirovni sporazum za okončanje rusko-ukrajinskog rata bio stvarna mogućnost. Moja studija koju sam proveo na Harvardu pokazala je da su američki političari i mediji krivo predstavili početak gruzijsko-ruskog rata. Razotkrivajuća je šutnja čak i nakon što su gruzijski čelnici sada priznali da je Saakashvili započeo ovaj rat. To pokazuje da su američki političari i mediji nepouzdani izvori kada su u pitanju sukobi u stranim zemljama, poput Gruzije i Ukrajine, te da propagiraju lažne vijesti. 

 "Gruzijski premijer Irakli Kobakhidze rekao je u utorak da je njegova zemlja započela rat sa svojim susjedom Južnom Osetijom 2008. godine "po nalogu iz inozemstva".

 Govoreći na brifingu za novinare u glavnom gradu Gruzije Tbilisiju, Kobakhidze je rekao da je tadašnji predsjednik Mikhail Saakashvili "provodio zadatak koji je dobio izvana".

 Prema Kobakhidzeu, vlasti koje su vladale zemljom prije Saakašvilija, koji je tada bio na čelu oporbenih snaga, tražile su "međusobno oprostanje i pomirenje" s Osetinima.

 "Međusobno opraštanje i pomirenje proturječi svrsi zbog koje je režim (Ujedinjenog) nacionalnog pokreta (Saakašvilijeve stranke) 2008. ispunio zadatak izvana i započeo rat. Tema je pomirenja, a ne izbijanja rata je tragična za radikalnu oporbu", rekao je.

 Premijerove izjave uslijedile su nekoliko dana nakon što je još jedan istaknuti gruzijski političar, Bidzina Ivanishvili, osnivač vladajuće stranke Gruzijski san - Demokratska Gruzija, rekao na javnom događaju u gradu Goriju da će Gruzija smoći snage ispričati se zbog činjenice da je Stranka Ujedinjenog nacionalnog pokreta koju je Saakašvili osnovao 2008. "zaogrnula je osetijsku braću i sestre plamenom vatre".

 Ivanišvili je također optužio Sakašvilija da je započeo rat po nalogu izvana."
 aa.com.tr/en/asia-pacifi…



Kolega od Zelenskog
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 9nv_sp10


... a onda će ti Đuro oprostiti što te tukao  :clown
Dok Zapad prijeti sankcijama, dogovara se ‘povijesna pomirba’ između Rusije i Gruzije

Ero na aparatimah

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6551
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 30/9/2024, 18:57

Baš me brige za Gruziju.

Nikakvo primirje koje Putin i ruski general štab traži ne dolazi u obzir.

Sad kad si napao Ukrajinu sad izvoli ići do kraja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 23 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 38 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum