ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Page 16 of 38 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 38  Next

Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 24/9/2024, 16:57

Lp Galaktičkoj federaciji
Bilo je dobro dok ste bili neki faktor

Hoholo Mudovski

Posts : 6550
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 24/9/2024, 17:00

Hoholo Mudovski wrote:Lp Galaktičkoj federaciji
Bilo je dobro dok ste bili neki faktor
Zamjenjuješ me sa kabalom.

Ja ti tu stvarno ne mogu pomoć jer je to odlika navijaća začahurenog u svoj svijet koji razmišlja po principu: ako nisi za ove onda si za one druge.

Ti vidiš da ja nekad navijam za Ruse a nekad za Ukrajince i onda ti ovaj dio kad navijam za Ukrajince uđe u psihu i blokira sve ostalo i odma to staviš prije svega i po tom principu me nastavljaš dalje promatrati tj ovaj nije za mene nego za Amerikance.

Ne mogu ti pomoć jer to je tvoja mentalna blokada a ja ti tu ne mogu pomoć.

Nastavi i dalje živjeti u tom filmu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 24/9/2024, 17:06

RayMabus wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Lp Galaktičkoj federaciji
Bilo je dobro dok ste bili neki faktor
Zamjenjuješ me sa kabalom.

Ja ti tu stvarno ne mogu pomoć jer je to odlika navijaća začahurenog u svoj svijet koji razmišlja po principu: ako nisi za ove onda si za one druge.

Ti vidiš da ja nekad navijam za Ruse a nekad za Ukrajince i onda ti ovaj dio kad navijam za Ukrajince uđe u psihu i blokira sve ostalo i odma to staviš prije svega i po tom principu me nastavljaš dalje promatrati tj ovaj nije za mene nego za Amerikance.

Ne mogu ti pomoć jer to je tvoja mentalna blokada a ja ti tu ne mogu pomoć.

Nastavi i dalje živjeti u tom filmu.
I kako je to moj poraz kad sam mu baš ja najavio mjesec dva unaprijed da ću mu uzet teritorije na istoku Ukrajine i podebljat taj isti teritorij ( to upravo gledate ) ako mi ne gađa rafinerije po Rusiji jer su meni u Austriji ovu nedilju izbori i trebala mi je inflacija ?

Nije gađao rafinerije nego se odlučio upasti u Kursk i zasrao.

I odakle ti sad iz svega toga izvlačiš to da je to poraz đenerala galaksije ?

Kako si to uopće uspio izvući taj zaključak iz svega unaprijed rečenog baš od strane mene osobno ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 24/9/2024, 17:13

Normalni ljudi s normalnim analitičkim razmišljanjem se moraju pitat kako ti osobi A trubiš da je to njegov poraz iako je osoba A sama mjesec dva unaprijed rekla da će mu uzet malo teritorija na istoku Ukrajine ako mu ne gađa rafinerije po Rusiji do jeseni.

Jesi li glup ili šta?
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 24/9/2024, 18:33

Vuhledar, pod masovnim ruskim MLRS i topničkim napadima..

RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 24/9/2024, 20:00

Ukoliko ovi ne trolaju rekao bi da su aviJoni već na terenu samo se čeka sretna objava na TV... 
Tko šalje rezervne dijelove za makinju, a makinju će kasnije. 
Šta se čeka? 
https://www.janes.com/osint-insights/defence-news/defence/ukraine-conflict-sweden-to-send-gripen-spares-as-precursor-to-combat-jets

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6550
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 24/9/2024, 20:14

Hoholo Mudovski wrote: 
Tko šalje rezervne dijelove za makinju, a makinju će kasnije. 
Onaj čiji je avion pun američkih dijelova. Motor na Gripenu je izvedenica jednog američkog motora. Sam Gripen je krcat američkim dijelovima. Vjerovatno su im poslai te neke dijelove koji su kompaktibilni sa F-16. Za servis i održavanje i tako. Možda i neke rakete al onda bi to valjda spomenuli tako da pošto nisu onda su to neki dijelovi koji su kompaktibilni i na Gripenu i F-16 jer je sam Gripen krcat američkim dijelovima.

Švedska je mala država tako da oni kad su radili Gripen onda su se oslanjali na Amerikance i zato je taj Gripen krcat američkim dijelovima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 24/9/2024, 21:22

Vovčansk

Tvornički zavodi su upravo oslobođeni.
Slava Ukrajini! 


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 24/9/2024, 21:39


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 24/9/2024, 21:49

Oslobođene su i dvije platforme crpilišta Boyko u Crnom moru. 
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Screenshot-18778

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 25/9/2024, 05:35

Svaka čst i operateru i zapovjedniku.
Ovo je za Oskara. 


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 25/9/2024, 05:47

Treba im dati priliku...

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Screenshot-18780

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 25/9/2024, 07:50

Eroo wrote:Vovčansk

Tvornički zavodi su upravo oslobođeni.
Slava Ukrajini! 

Di je to?

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6550
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 25/9/2024, 07:52

Nije ih valjda Iran pustio nizvodu? 
Materijalnih dokaza za ovo nema/mo. Možemo komotno zaključiti
da će Israel nastaviti u Libanonu ono šta je i naumio. 

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Screenshot-18781

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 25/9/2024, 08:03

Prebacuje li to problem, koji su sami zakuhali, na islamske države?
Ili se indirektno se pokušavaju nametnuti kao stjegonoše među 
islamskim državama? Turska, Saudova Arabija i Egipat bi to jedva dočekali. :D

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Screenshot-18782

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 25/9/2024, 08:04

Eroo wrote:Nije ih valjda Iran pustio nizvodu? 
Materijalnih dokaza za ovo nema/mo. Možemo komotno zaključiti
da će Israel nastaviti u Libanonu ono šta je i naumio. 

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Screenshot-18781
Sasvim jasno pačićima malim u prvom osnovne je da se Iran i Izrael ne mogu boriti jer nisu ovladali teleportacojom, odnosno dijeli ih barem dvije države... 
Također je jasno da Netanyahu kao i kolega ćifut u Ukrajini eskalira s ciljem uvođenja Amerike u rat kojeg bi onda ona vodila kontra Irana, odnosno umjesto njih. 
Iran je civilizacija koja iako radikalno islamska ( zahvaljujući Americi, a to Americi i Afganistan može zahvaliti) ima pamet da nadjebe usijane glave koje se skoro godinu dana bave mljevenjem žena i djece u ćevape u Gazi, a sada bi i u Kršćanskom Libanonu kojeg će gle ludosti poduprijeti islamski Iran i Sirija, aa mi ćemo se veseliti izraelskom napadima, jer svaka budala lako nađe sebi veselje...

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6550
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 25/9/2024, 08:10

PS:
Nedostaju komentari kolege Alfija, on sigurno zna nešto više o ovome
što se trenutno događa u Iranu. 
Posebno bi me zanimalo njegovo mišljenje o trnutnoj "posjeti" 
Nasralaha Teheranu.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 25/9/2024, 08:17

Eroo wrote:PS:
Nedostaju komentari kolege Alfija, on sigurno zna nešto više o ovome
što se trenutno događa u Iranu. 
Posebno bi me zanimalo njegovo mišljenje o trnutnoj "posjeti" 
Nasralaha Teheranu.
Otiša si na kvasinu. 
Ovo je tema o drugom ćifutu

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6550
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 25/9/2024, 08:21

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 20240948

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6550
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 25/9/2024, 08:28

Hoholo Mudovski wrote:Sasvim jasno pačićima malim u prvom osnovne je da se Iran i Izrael ne mogu boriti jer nisu ovladali teleportacojom, odnosno dijeli ih barem dvije države... 
Također je jasno da Netanyahu kao i kolega ćifut u Ukrajini eskalira s ciljem uvođenja Amerike u rat kojeg bi onda ona vodila kontra Irana, odnosno umjesto njih. 
Iran je civilizacija koja iako radikalno islamska ( zahvaljujući Americi, a to Americi i Afganistan može zahvaliti) ima pamet da nadjebe usijane glave koje se skoro godinu dana bave mljevenjem žena i djece u ćevape u Gazi, a sada bi i u Kršćanskom Libanonu kojeg će gle ludosti poduprijeti islamski Iran i Sirija, aa mi ćemo se veseliti izraelskom napadima, jer svaka budala lako nađe sebi veselje...
Rekoh već na početku ovoga dijela rasprave, da "Iranu treba pružiti priliku...".
Tebi na znanje:
- Hamas je uletio u Israel i izvršio masakr nad israelskim civilima i omladinom na koncertu
   Nakon toga je nastavio s raketiranjem Israela sa stotinama i stotinama raketa. Right?
- Hezbolah je ničim izazvan cijelo vrijeme kontinuirano raketirao Israel. Right?
- Huti s raketama teroriziraju trgovačke brodove ispred ulaza u Sueckog kanala. Right?
A sad mi reci odkla tim kozojebima sofisticirano raketno naoružanje?

Poznato je da je Zapad kolos, koji se teško pokreće, a kad se pokrene još teže ga je ustaviti.
Upravo sada to gledamo. Nije Trump taj koji bi mogao ( i kad bi bio izabran) to zaustaviti.
Iran sada mora na djelu pokazati ono šta signalizira svijetu, bez obzira na njegove domaće radikale.
Israel? Odlično pozna svijet u kojem živi, a ja i dalje ne mislim raspravljati šta je bilo prije
jaje ili kokoš. To sad nema nikakvog smisla, jer ljudi ginu. Nepotrebno.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 25/9/2024, 08:33

Hoholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:PS:
Nedostaju komentari kolege Alfija, on sigurno zna nešto više o ovome
što se trenutno događa u Iranu. 
Posebno bi me zanimalo njegovo mišljenje o trnutnoj "posjeti" 
Nasralaha Teheranu.
Otiša si na kvasinu. 
Ovo je tema o drugom ćifutu
Uh, pa još kako ima veze s Ukrajinom.
Ono u Ukarjini nije palo s neba pa u rebra. Pripreme za to su trajale 10 pa i više godina.
Takvo je moje mišljenje kao laika. Znalci i analitičari znaju o tome puno puno više od mene.
Samo komentiram na ovom opskurnom forumu, usput mi je...

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 16 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 38 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum