ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Page 11 of 38 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 38  Next

Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 21/9/2024, 13:40

To nije problem generala galaksije nego ovog Komšičevca Johonsona.

Pogledajte postignuća Ukrajine u Kursku! Ovo je nevjerojatno. Zamislite što je Ukrajina mogla učiniti za to vrijeme, da je ranije dobila oružje. Razmislite koliko bi ukrajinskih života moglo biti spašeno", - Boris Johnson


https://www.ex-iskon-pleme.com/t58568-boris-johnson-da-je-babi-kurac-ne-bi-bila-baba

RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 21/9/2024, 13:50


_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6547
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 21/9/2024, 19:19

Dok ukrajinska vojska napada dronovima skladište municije u Tihorecu u oblasti Krasnodar čini se da ne može da zaustavi ruske trupe koji nastavljaju napad na Makejevku.

uživoRAT U UKRAJINI: Rusi napredovali 4 km kod Ugljedara, pripadnici VSU beže sa položaja; Nastavlja se prrodr kod Makejevke

Samo ih gađanje rafinerija zaustavlja. No postoji tehnički problem a taj je šta su meni izbori u Austriji idući tjedan pa mi je svejedno sad oćete li ih gađati ili ne jer je prekratko vrijeme da bi to utjecalo na te izbore iduću nedilju. Tako vi popušite pun kurac teritorija kako san vam i najavija prije i sad fino jedite govna i vi i vaši anglosasi.



by RayMabus Tue 23 Jul - 23:16

Vidš kako je taj Zelenski koji je Židov pametan: On neće da gađa rafinerije po Rusiji jer su njegovoj kabali u Americi izbori.

Pa brajkane ljeto je vrijeme za ofenzivu a oni će grickat i podebljat terirorij i dodatno se utvrditi i onda će ti biti to još teže osvojiti jer za napad je potrebno najmanje tri puta više vojske pa će se fino taj rat rastegnuti još najmanje pet godina odnosno do idućih izbora u Americi.

Lijep pozdrav od GALAKTIČKE KONFEDERACIJE.



IDE TITO PREKO ROMANIJEEEE PREKO ROMANIJEEEEEE jer nečeš da mi gađaš rafinerijeeeeee
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 21/9/2024, 19:48

Hoholo Mudovski wrote:
Snimaju ukrajinski dronovi i sve se može prebrojati. Rezultati prebrojavanja su relno približni.
Rusi uglavnom broje koliko su naselja i gradova porušili. Nego, zar ni nije žao ovih mladića
koji nepotrebno ginu u drugoj državi? I Ukrajinci ginu, ali oni nemaju drugi izbor.
Bitna razlika, zar ne?


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 21/9/2024, 19:51


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 21/9/2024, 19:58


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 21/9/2024, 21:10

Eroo wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
Snimaju ukrajinski dronovi i sve se može prebrojati. Rezultati prebrojavanja su relno približni.
Rusi uglavnom broje koliko su naselja i gradova porušili. Nego, zar ni nije žao ovih mladića
koji nepotrebno ginu u drugoj državi? I Ukrajinci ginu, ali oni nemaju drugi izbor.
Bitna razlika, zar ne?


Ukrajinci imaju izbor. granice jesu zatvorene i lovi ih se po ulici.
mogu platiti uredu za mobilizaciju, pokušati ilegalno pobjeći iz zemlje, skrivati kao stotine tisuća koji se skrivaju od mobilizacije... oni koji su htjeli otići dragovoljno u rat otišli su.

rusija još nema tih problema i još se ide dragovoljno i bez prisile... eno digoše vojsku za još +150k... ukrajina to ne može pratiti... ostaje im eskalacija uz pomoć kabale... ili sami, možda nuklearne elektrane...
kada su tvoji teroristi u Istočnoj Guti gubili inscenirali su kemijski napad...

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6547
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 21/9/2024, 21:20

Po svemu sudeći, ruska komanda je odustala od frontalnog juriša na položaje ukrajinskih oružanih snaga u Ugljedaru, koji, iako već teško uništeni, ostaje pogodno naselje za odbranu. Umesto toga, jedinice napadaju u susednim oblastima od Vodjanoja i Prečistovke, dok istovremeno presecaju puteve snabdevanja ukrajinskog garnizona u Ugljedaru.


uživoRAT U UKRAJINI: Sprema se kotao za VSU - Rusi napredovali 4 km kod Ugljedara, VSU beži sa položaja
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 21/9/2024, 22:56

Hoholo Mudovski wrote:

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6547
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 22/9/2024, 09:04

"Ukrajinski lider Vladimir Zelenski odbacio je izvještaj Wall Street Journala o ukrajinskim ratnim žrtvama kao lažnu vijest."

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6547
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 22/9/2024, 11:24

Ide Tito preko Romanije, preko Romanijeeeee

Geolocirane snimke pokazuju da su ruske snage ušle u Nepylivku i provode aktivne operacije prema Leonidivki. Ovo je učinjeno kako bi se zaobišao New-York i bok Toretsku.
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 GYEC8THWYAAQsCc?format=jpg&name=small



Smjer Terny Nakon razdoblja tišine iz ovog smjera, ruske snage nastavile su svoju ofenzivu i preuzele kontrolu nad Nevskim. Ovo je značajan napredak prema zapadu i potvrđuje da su Rusi stigli do rijeke Zherebets. AFU će se vjerojatno povući iza ove rijeke.
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 GYECI7SXMAEHtGE?format=jpg&name=small



Smjer Velyka Novosilka Ruske snage, nakon što su preuzele kontrolu nad Urozhaine i Staromiors'ke, sada se aktivno kreću prema Makarovu. Borbe se vode na južnim rubovima naselja.
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 GYEDcfyWMAANLsr?format=jpg&name=small
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 22/9/2024, 11:40

Karta pokazuje da su ruske snage nešto više od 3 km od rijeke Oskil.
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 GYCTGSLWMAAPGiO?format=jpg&name=small

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 GYCPRsFXUAAro-y?format=jpg&name=medium
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 22/9/2024, 11:42

by RayMabus Tue 23 Jul - 23:16

Vidš kako je taj Zelenski koji je Židov pametan: On neće da gađa rafinerije po Rusiji jer su njegovoj kabali u Americi izbori.

Pa brajkane ljeto je vrijeme za ofenzivu a oni će grickat i podebljat terirorij i dodatno se utvrditi i onda će ti biti to još teže osvojiti jer za napad je potrebno najmanje tri puta više vojske pa će se fino taj rat rastegnuti još najmanje pet godina odnosno do idućih izbora u Americi.

Lijep pozdrav od GALAKTIČKE KONFEDERACIJE.


IDE TITO PREKO ROMANIJEEEE PREKO ROMANIJEEEEEE jer nečeš da mi gađaš rafinerijeeeeee
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 22/9/2024, 13:46

Hoholo Mudovski wrote:
Ako će ti biti lakše duši, ja ti mogu napisati tweet gdje e pisati o 2 ili 3x većim brojevima.
Ukrajinsko ministarstvo obrane na kraju dana dobiva od zapovjednika s bojišta pobrojane ruske gubitke.
Objavljeni brojevi oborenih aviona i raketa, kao i potopljenih brodova, su točni.
Objavljeni brojevi o broju ruskih žrtava (izbačeni iz stroja") su solidna procjena, koju je jednom
prilikom na ruskoj TV (na temelju pobrojanih osmrtnica) potvrdila i Olga Skabajeva.
Broj osmrtnica je bio cca 14.5% veći od ukrajinskih.
E sad, zašto Ukrajinci ne objavljuju broj svojih žrtava? Pa, jebote, Srbi ni danas ne znaju kolike
su  im bile žrtve tijekom zadnjeg rata, u  kojem po njihovo nisu učestVovali.
Rat se za njih bio jedino kad su Hrvati u Oluji (4.8.1995) "etnički očistili Srbe", a NATO bombadOVanje
se 1999 dogodilo iz čista mira. Kužiš poantu?

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Screenshot-18741

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 22/9/2024, 13:51

RayMabus wrote:Po svemu sudeći, ruska komanda je odustala od frontalnog juriša na položaje ukrajinskih oružanih snaga u Ugljedaru, koji, iako već

Ne postoji nijedno naselje u Ukrajini s tim nazivom. Naime, ne postoji slovo "g" u ukajinskom jeziku.
Možda ti je pogrešan informator odakle preuzimaš tekstove?

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78461
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 22/9/2024, 13:55

Eroo wrote:
RayMabus wrote:Po svemu sudeći, ruska komanda je odustala od frontalnog juriša na položaje ukrajinskih oružanih snaga u Ugljedaru, koji, iako već

Ne postoji nijedno naselje u Ukrajini s tim nazivom. Naime, ne postoji slovo "g" u ukajinskom jeziku.
Možda ti je pogrešan informator odakle preuzimaš tekstove?
Jel ti ugljen zoveš ugljen ili vugljen ?

Ja ga zovem ugljen pa je meni Ugljedar.

Ti ga slobodno zovi kako hoćeš. Samo mi prestani solit pamet s glupostima koje su meni potpuno nevažne i nisu mi bit upisa uopće.


Last edited by RayMabus on 22/9/2024, 13:57; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 22/9/2024, 13:56

Eroo wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
Ako će ti biti lakše duši, ja ti mogu napisati tweet gdje e pisati o 2 ili 3x većim brojevima.
Ukrajinsko ministarstvo obrane na kraju dana dobiva od zapovjednika s bojišta pobrojane ruske gubitke.
Objavljeni brojevi oborenih aviona i raketa, kao i potopljenih brodova, su točni.
Objavljeni brojevi o broju ruskih žrtava (izbačeni iz stroja") su solidna procjena, koju je jednom
prilikom na ruskoj TV (na temelju pobrojanih osmrtnica) potvrdila i Olga Skabajeva.
Broj osmrtnica je bio cca 14.5% veći od ukrajinskih.
E sad, zašto Ukrajinci ne objavljuju broj svojih žrtava? Pa, jebote, Srbi ni danas ne znaju kolike
su  im bile žrtve tijekom zadnjeg rata, u  kojem po njihovo nisu učestVovali.
Rat se za njih bio jedino kad su Hrvati u Oluji (4.8.1995) "etnički očistili Srbe", a NATO bombadOVanje
se 1999 dogodilo iz čista mira. Kužiš poantu?

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Screenshot-18741
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Screen73

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6547
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by crvenkasti 22/9/2024, 14:01

Ero, ti si mudar i obaviješten: pod čijom je kontrolom Plekhovo trenutno ?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29588
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 22/9/2024, 14:05

RayMabus wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:Po svemu sudeći, ruska komanda je odustala od frontalnog juriša na položaje ukrajinskih oružanih snaga u Ugljedaru, koji, iako već

Ne postoji nijedno naselje u Ukrajini s tim nazivom. Naime, ne postoji slovo "g" u ukajinskom jeziku.
Možda ti je pogrešan informator odakle preuzimaš tekstove?
Jel ti ugljen zoveš ugljen ili vugljen ?

Ja ga zovem ugljen pa je meni Ugljedar.

Ti ga slobodno zovi kako hoćeš. Samo mi prestani solit pamet s glupostima koje su meni potpuno nevažne i nisu mi bit upisa uopće.
Ero je transukrajinac. Treba s njim na Ukrajinski. Vugljen, dakako. 
Ne ugljen, ćumur, garbun jer nije politički korektno

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6547
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 22/9/2024, 14:07

Ma.

Ja i ne znam di je taj Ugljedar Vuhledar a on me pila s tim.

Znam da je rudnik ugljena tamo jer me to jednom zainteresiralo šta je taj naziv ( ugljen plus dar ) al da mi kažeš da ga nađem na karti jebi ti meni svoju mater ako bi ga zna pronač.

Te njihove livada bitke mene ni ne zanimaju previše. Puca mi kurac za to. Selo vamo selo tamo a nisi nikad prije čuja za to a nit ćeš ikad ( najvjerovatnije ) tamo ić a iti te boli kurac čije je i tko to drži.


Last edited by RayMabus on 22/9/2024, 14:12; edited 3 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 22/9/2024, 14:09

RayMabus wrote:Ma.

Ja i ne znam di je taj Ugljedar Vuhledar a on me pila s tim.
Uskoro pripizdina u Rusiji. 
Koga briga

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6547
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 11 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 38 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum