ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako je orjuna razjebala hajduk

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by AssadNaPodmornici 28/8/2024, 08:47

Iskreno nisma pratio godinama i godinama hajduk. Niti išao na stadion. 
Zadnje dvije godine počeo sa ekipom igrati nogomet, kao amo krenuti rekreativno. 
Nakon dvije godine, dva puta tjedno, igraš dosta žestoko, brzo, lagano ideš i na neke turnire i tako ponovo pogledam HNL utakmice ali i upoznaš hrpu ljudi, trocide, čak i jednog bivšeg šefa torcide, momak ima faks radi, zarađuje, ode tu i tamo na utakmice itd. 
Pa slušam njihove komentare što se događa. 

Pa to je uredu i tu su dobre rasprave i analize tko želi istraživati model upravljanja klubovima i šta ja znam. 
Ali orjuna, dežulovic, Smoje (za koje 99% torcide nikada nije čulo likovi ili su mrtvi desetljećima ili čak ne žive desetljećima u Splitu) po Marcu ispada da kao upravljaju Hajdukom u zavjeri kontra RH države haha

Najgore od svega vjerujem da će dio onih glupih čitatelja dnevno, večernje i takvih sranja se i navući na takve pizdarije, samo ne mora nas uvjeravati u to

AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by marcellus 28/8/2024, 09:39

Hoholo Mudovski wrote:Jednom godišnje prispijem na feštu kod jednog st torcidaša.
Svaka godina bude isto, ekipa raznih kvocijenta inteligencije, političkih stavova, društvenog položaja stoji u krugu ( taj krug u biti simbolizira njihov ravnopravan položaj kada je Hajduk u pitanju) i s pivom u ruci brste o Hajduku. Ja sam za to vrijeme sa svojom i njihovim ženama o svim ostalim temama.
To s Orijunom je čini mi se krenulo od Čokolinde, a ona je jedna od glupljih visokih dužnosnika ikada kod ovog napaćenog naroda.

ne, krenulo je od udruge NH

naravno da torcida ima razne političke stavove to je nebitno

bitan je narativ koji se gura kroz udrugu NH, "Hajduk ne može bit prvak jer nam Srbi i Beograd ne daju", ovaj to je bilo za Dinamo, krajem osamdesetih, pardon, "Hajduk ne može bit prvak jer nam Zagreb, oličenje svega lošeg, ne da". Canjuga, Tuđman, HNS, Šuker, Mamić, mafija.

Da, taj narativ je imao osnove, ali ta osnova više ne postoji.

A njima taj narativ služi za njihove političke ciljeve i antagoniziranje Zagreba i Splita, to je cijela priča. Njima, udruzi NH, da ne bude zabune.

_________________
kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by Službenik 28/8/2024, 10:19

marcellus wrote:Krkan, seljačina, lupež, muljator, hercegovačka lopina i što već ne, on je od Dinama stvorio nogometnu velesilu u hrvatskim okvirima jer je, prije svega, želio novac. Vilu s bazenom, Bentley, Rolex, elitu na svom rođendanu. To su legitimne težnje. A za to mu je trebao moćan klub koji nadilazi okvire Hrvatske. Uostalom, on ponešto zna i o biznisu i o nogometu i voli nogomet. Hajduk je kao brend jači od Dinama, ali je brend bez ikakve supstancije. Hajduk je očerupan i sveden na nogometnu beznačajnost uz povike “drž’te lopova!”. Onima koji su brendirali Hajduk ne odgovara da on bude moćan i jak jer bi onda teško prodavali priču o Dalmaciji kao žrtvi Zagreba, utjelovljenoj u tužnoj sudbini Hajduka kojeg suci potkradaju, HNS ga mrzi i koči, Zagreb sabotira, a Dinamo pobjeđuje na prevaru. A to im je osnovni cilj. Istina, u vrijeme Franje Tuđmana Croatia je bila otvoreno protežirana od režima, ali Rijeka je ta kojoj je otvoreno ukradeno prvenstvo, ne Hajduk, a to je vrijeme davno, davno prošlo.

Zato se mora postaviti pitanje želi li itko od onih koji su spleli priču oko Hajduka da on ikad bude uspješan? Jer bi tada cijela ta priča, cijeli kult, cijeli mit, pao u vodu. Problem je što iza brenda nema ničeg osim politike. Nema strategije, nema vizije, nema ni nogometa.

Hajduk nema veze s nogometom, ima s religioznom odanošću fanova, kao kod Applea, ali već odavno ne proizvodi baš ništa osim dramoleta i nogometnih meksičkih sapunica. Zato pred prepunim Poljudom tradicionalno oko Gospe ispada iz Europe od protivnika poput Dile Gori, Gzire, Tobola i sad Ružomberoka, od egzotičnih poluamaterskih ekipa iz “shithole” država četvrtog svijeta. Da od onih koji su Hajduka izbacivali iz Europe napravite ligu, Rudeš bi u njoj bio prvak. I to se neće promijeniti dok netko ne istjera politiku iz Hajduka i vrati nogomet. Do tada, jedini Hajduk koji može pobijediti Dinamo jest onaj iz Hercegovca, koji je u nedjelju razbio Dinamo iz Rajsavca s nevjerojatnih 11:0 u međužupanijskom susretu.


Dinamo je bil nogometna velesila u Hrvatskoj i prin Mamića. I bil bi i bez Mamića. I jest i bit će poslin Mamića velesila u Hrvatskoj.

A Hajduk su sjebali Vlaji i njihovi "vlaški" posli. 

Kakva ORJUNA .... jebateživot.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2920
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by Hoholo Mudovski 28/8/2024, 10:38

marcellus wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Jednom godišnje prispijem na feštu kod jednog st torcidaša.
Svaka godina bude isto, ekipa raznih kvocijenta inteligencije, političkih stavova, društvenog položaja stoji u krugu ( taj krug u biti simbolizira njihov ravnopravan položaj kada je Hajduk u pitanju) i s pivom u ruci brste o Hajduku. Ja sam za to vrijeme sa svojom i njihovim ženama o svim ostalim temama.
To s Orijunom je čini mi se krenulo od Čokolinde, a ona je jedna od glupljih visokih dužnosnika ikada kod ovog napaćenog naroda.

ne, krenulo je od udruge NH

naravno da torcida ima razne političke stavove to je nebitno

bitan je narativ koji se gura kroz udrugu NH, "Hajduk ne može bit prvak jer nam Srbi i Beograd ne daju", ovaj to je bilo za Dinamo, krajem osamdesetih, pardon, "Hajduk ne može bit prvak jer nam Zagreb, oličenje svega lošeg, ne da". Canjuga, Tuđman, HNS, Šuker, Mamić, mafija.

Da, taj narativ je imao osnove, ali ta osnova više ne postoji.

A njima taj narativ služi za njihove političke ciljeve i antagoniziranje Zagreba i Splita, to je cijela priča. Njima, udruzi NH, da ne bude zabune.
Ja izraz Orijuna prvi put čuo od Kolinde u hrvatskom javnom prostoru. 
Nogomet je svuda muljevit, a naricanje Hajduka bez obzira na njihov, ne orijunaški, nego socijalistički karakter kluba, nekad ima smisla. 
Možda je korijen svih problema počeo kada je Tuđman odlučio da jedan hrvatski klub predstavlja nogomet u Evropi.
Problemi koji su se tada pojavili su isti kao u Hajduku, veliki novac i malo odgovornosti pa se pojavio stadion na Maksimiru, Mamić i raznorazni ugledni menađeri.
Mamić je vladao nogometom, trakavice s dobrim odnosom s čokolindinom ovalnim uredom i trakavice s  "uglednim" sudcima kažu da je svuda pružio pipke.
Naravno da se Hajduk kao "veliki" klub osjećao zapostavljen u tako postavljenom režimu.
Sada je Mamić otišao i močvara se isušuje, a Hajduk i dalje plače. Tu stvarno kako kažeš nema razloga jer je zasluženo drugi i treći. Nekada su Hajdukovi igrači nakon poraza izlazili u Kopilici pa pješke i potajice kući kada ih nitko ne vidi, a danas prijevoz do kuće, promjena ulja u kosi i izlazak. Hajduku nitko nije kriv što je ispao iz Evrope, krivi su sami sebi. 
A to kada netko govoriti loše o HNS ne znači da ne voli hrvatsku to može značiti i obrnuto, jer HDZ kriminala i dalje drma u toj udruzi građana.
Da zaključim. 
Mislim da je Orijuna baba roga kojom se plaše naivni rodoljubi.

_________________
kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5941
2023-08-31


darth_vader likes this post

Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by marcellus 28/8/2024, 10:44

Hoholo Mudovski wrote:
Ja izraz Orijuna prvi put čuo od Kolinde u hrvatskom javnom prostoru. 

https://hr.wikipedia.org/wiki/ORJUNA

ORJUNA (Organizacija jugoslavenskih nacionalista) je bila ekstremna nacionalistička i teroristička organizacija osnovana s ciljem zaštite unitarističke jugoslavenske države. Karakterizira je primjena drastičnih i fašističkih metoda i terora protiv političkih protivnika. Usko je surađivala s četnicima i jugoslavenskom vojskom; zahvaljujući toj suradnji dobivali su tijekom 1920-ih godina oružje, mogli su održavati vojne vježbe i nekažnjeno provoditi terorističke akcije protiv hrvatskih domoljuba.[1] Ostala je općenito poznata po kratici "ORJUNA". Njezini članovi, a onda i drugi nasilnički jugoslavenski i jugoslavensko-integralistički, monarhistički članovi zvani su "orjunaši".

Neki autori upozoravaju na veliku sličnost s drugim ekstremno desničarskim pokretima koji su u Europi nastajali u isto vrijeme - fašistima i nacistima: orjunaši su bili zagovornici koncepta autoritarne države suprotstavljene demokraciji i parlamentarizmu, te su - posve slično fašistima i nacistima - imali dobro uvježbane i organizirane naoružane skupine ("akcijske čete") za pritisak i teror.[2]

Makar zabranjeni 1929. godine tijekom Šestosiječanjske diktature (kada je država raspustila većinu građanskih udruga), njezino članstvo je ostalo u prisnim odnosima s jugoslavenskim državnim aparatom, a u Drugome svjetskom ratu su u značajnom broju stupali u četničke postrojbe - te je u Dalmaciji bilo više četničkih postrojbi popunjenih uglavnom Hrvatima - orjunašima.

Djelovanje Orjune i kasnije četnika u Splitu aktivno su podupirali književnici, poput Nike Bartulovića, Đure Vilovića, Mirka Korolije, Ćire Čičin-Šaina, Sibe Miličića i drugi. Redovito su pisali ekavicom. Bivši katolički svećenik Đuro Vilović je radio u stožeru Draže Mihailovića.

U Splitu je tada djelovao Četnički odbor predvođen vojvodom Ilijom Trifunovićem - Birčaninom. Načelnik njegovog stožera bio je Radovan Ivanišević. Procjenjuje se kako je među četnicima tada bilo više od dvije tisuće Hrvata

Legendarna je i tučnjava splitskih komunista sa splitskim orjunašima, koja se zbila 22. srpnja 1921. godine, kada su ih komunisti - kako su kasnije govorili - "spriječili u njihovom 'kontrarevolucionarnom djelovanju'". O tome svjedoči i spomen-ploča stavljena na zid u Plinarskoj ulici u Splitu (postavljena 1987. godine), u splitskom predjelu Varošu.


Last edited by marcellus on 28/8/2024, 10:46; edited 1 time in total

_________________
kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by marcellus 28/8/2024, 10:46

Ovdje valja napomenuti da je ORJUNA uglavnom splitski fenomen: U Srbiji je nije bilo, osim nešto malo na beogradskom sveučilištu, među studentima, i nešto u Sloveniji.

Srbi nisu podržavali ideju integralnog jugoslavenstva, jer su oni prije svega srbi.

U ostatku Hrvatske nije bilo Orjune

_________________
kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by marcellus 28/8/2024, 10:48

Dakle, splitsku orjunu ja nisam izmislio. Kao i kod ustaša i komunjara, i tu se ideja prenosi s koljena na koljeno. Ako je u splitu od dvadesetih na dalje do raspada juge bilo na tisuće orjunaša, ludo je vjerovati da je ideja umrla

a oni su uvijek bili vrlo utjecajni jer su orjunu uglavnom činile intelektualne elite

_________________
kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by AssadNaPodmornici 28/8/2024, 10:59

kakva jebena orjuna u splitu.
ne postoji to.  da sigurno ih je bilo u 1989 i u splitu i u zagrebu.
nakon 95 ih moraš tražiti svjećom iako se nađe koji .
međutim od 95 je prošlo 30godina, i iskreno nikoga ali baš nikoga nije briga za yugom. većina yugonolstagičara su pokojni, neki poput dežulovića(neman pojma tko je taj ali sam googla) živi u BGu,
njihovu djecu doslovno nije briga. ali doslovno. split je grad gdje se radi i trči za parama, ovdje je državni sektor slab(nije kao ZG centra državne administracije) pa svi rade u privatnom sektoru, a to je često turizam a u turizmu se ljeti radi 12h dnevno svaki dan, i izbija se što više love. nitko nema vremena za razmišljati o yugi, orjuni, od smrti smoje je prošlo 30 jebenih godina, 99% torcidaša se nije rodilo tada.

ok jasno mi je da kao novinar, moraš bacati udicu svojim ribama, ali to što nas uvjervaš o orjuni, ne znam jel li sam sebe uvjerio u te fantazije to postaje problem.

pogotovo ne postoji to u hajduku i torcidi. koga znam, velika većina njih je desno, a manji dio je "jebe me se za politiku". nikoga nije briga za yugu.
mislim ironično ekipa koji realno su dezerteri i dolaze iz dobrih komunističkih familija(tipa Kolinda, Mamić a vidim i drugi) i nisu sudjelovali u stvaranju RH, čekali su da vide "kako će rat završiti", napadaju da je neka orjuna u torcidi, koji su zajedno sa BBBovcima stvarali ovu državu i opet bi uletili ako treba.

postoji korupcija, veze, socijalizam, nacionalizam, ali ne postoji neka orjuna sa smojom , dežulovićem i kime već.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by Hoholo Mudovski 28/8/2024, 12:25

marcellus wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
Ja izraz Orijuna prvi put čuo od Kolinde u hrvatskom javnom prostoru. 

, a u Drugome svjetskom ratu su u značajnom broju stupali u četničke postrojbe - te je u Dalmaciji bilo više četničkih postrojbi popunjenih uglavnom Hrvatima - orjunašima.

Jasno mi je za taj dio povijesti, mislio sam na Orjunu u modernoj Hrvatskoj, tko ju je izvadio iz naftalina. 
Što se tiče utjecaja Orjune u Splitu u tom razdoblju najbolje se vidi po tom što je Split uglavnom išao u partizane i mali broj za ustaše. Sela su bila orjentirana što ideš više prema Mostaru to je broj izrazitije obrnuto proporcionalan.
Mislim da je u tom razdoblju i nešto prije, bilo više ljudi za Austroguarsku nego Orjunaštvo. 
Ali ok, stare stvari uvijek iznova dolaze u modu pa tako i Orjuna koju je Kolinda izvukla iz naftalina pa je sada hit.
p.s. Bila je priča da su partizani ulovili i ćaću od Mika Tripala u šumi s četnicima, ali je neprovjerljiva. 
U jednom intervjuu Mika je rekao da je stav obitelji bio ne s Talijanima, a opet četnici su bili talijanski adut u Dalmaciji i Herceg Bosni tako da možda i nije točno. 
S druge strane za vrijeme ww2 talijanski časnici su mu živili u kući, a i u Jugoslaviji mu je bilo dobro... 
Moguće, ali to su marginalni slučajevi.

_________________
kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5941
2023-08-31


Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by marcellus 28/8/2024, 12:41

AssadNaPodmornici wrote:kakva jebena orjuna u splitu.
ne postoji to.  da sigurno ih je bilo u 1989 i u splitu i u zagrebu.
nakon 95 ih moraš tražiti svjećom iako se nađe koji .
međutim od 95 je prošlo 30godina, i iskreno nikoga ali baš nikoga nije briga za yugom. većina yugonolstagičara su pokojni, neki poput dežulovića(neman pojma tko je taj ali sam googla) živi u BGu,
njihovu djecu doslovno nije briga. ali doslovno. split je grad gdje se radi i trči za parama, ovdje je državni sektor slab(nije kao ZG centra državne administracije) pa svi rade u privatnom sektoru, a to je često turizam a u turizmu se ljeti radi 12h dnevno svaki dan, i izbija se što više love. nitko nema vremena za razmišljati o yugi, orjuni, od smrti smoje je prošlo 30 jebenih godina, 99% torcidaša se nije rodilo tada.

ok jasno mi je da kao novinar, moraš bacati udicu svojim ribama, ali to što nas uvjervaš o orjuni, ne znam jel li sam sebe uvjerio u te fantazije to postaje problem.

pogotovo ne postoji to u hajduku i torcidi. koga znam, velika većina njih je desno, a manji dio je "jebe me se za politiku". nikoga nije briga za yugu.
mislim ironično ekipa koji realno su dezerteri i dolaze iz dobrih komunističkih familija(tipa Kolinda, Mamić a vidim i drugi) i nisu sudjelovali u stvaranju RH, čekali su da vide "kako će rat završiti", napadaju da je neka orjuna u torcidi, koji su zajedno sa BBBovcima stvarali ovu državu i opet bi uletili ako treba.

postoji korupcija, veze, socijalizam, nacionalizam, ali ne postoji neka orjuna sa smojom , dežulovićem i kime već.

postoje, samo su u ilegali i uglavnom u višim sferama društva

kao što postoji i udba, ne više kao organizacija, ali kao krug ideološki i interesno međusobno povezanih ljudi.

_________________
kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by debotoijusto 28/8/2024, 15:59

4 stranica lagano...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by darth_vader 28/8/2024, 18:37

debotoijusto wrote:jasno , orjuna pederi soros i bozo petrov

Božo Petrov i je ujeba državu za sve vijeke
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by darth_vader 28/8/2024, 18:40

Kako čede vole svojatati sve što valja :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by darth_vader 28/8/2024, 18:44

Hajduk kakav god da je i u kakvom god da je stanju, nikad ama baš nikada nije bio nečija filijala niti će to biti. I to žulja ove koji bi valjda htjeli sve kontrolirali. Šaka u oko trulom režimu, truloj državi, trulim sistemima. Uvijek i zauvijek.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by marcellus 28/8/2024, 19:27

darth_vader wrote:Hajduk kakav god da je i u kakvom god da je stanju, nikad ama baš nikada nije bio nečija filijala niti će to biti. I to žulja ove koji bi valjda htjeli sve kontrolirali. Šaka u oko trulom režimu, truloj državi, trulim sistemima. Uvijek i zauvijek.

neko bi trebao i nogomet igrat... a nema trulijeg sistema od našeg hajduka.

_________________
kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by darth_vader 28/8/2024, 19:39

Hajduk je i ovakav zdraviji od cile ove žalosne države.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by marcellus 28/8/2024, 20:11

Na konto Dinamovog ulaska u Ligu prvaka klubovi iz prve lige će dobit oko 10 milja ojra tj oko milju svakome
Očekujem da stanoviti klub koji postoji da bi mrzio Dinamo i HNS s gnušanjem odbije te pare i donira u dobrotvorne svrhe

_________________
kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by ljubo1212 28/8/2024, 20:14

hajduk je em bolestan em potrebit
uz to je i jadan pa će zažmirit na to da im život spašava milijun koji dolazi od omraženog dinama i hns
ono, kad moraš godinama gutat što si sam izasra s onim, dabogda sve izgubili
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2050
2015-08-02


marcellus likes this post

Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by crvenkasti 28/8/2024, 20:17

Lljubo je živ!
Đes, Ljubo?
Jebeš li što, konačno?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by abraham 28/8/2024, 20:18

marcellus wrote:
darth_vader wrote:Hajduk kakav god da je i u kakvom god da je stanju, nikad ama baš nikada nije bio nečija filijala niti će to biti. I to žulja ove koji bi valjda htjeli sve kontrolirali. Šaka u oko trulom režimu, truloj državi, trulim sistemima. Uvijek i zauvijek.

neko bi trebao i nogomet igrat... a nema trulijeg sistema od našeg hajduka.
Je, a dusevne boli od stoljeca sedmog... tj od devedestih...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by abraham 28/8/2024, 20:20

Zanimljivo je to sa  Splitom. Mislim da je podjednako studiralo u Sarajevu i Beogradu kao i u Zagrebu. Ako ne i vise.. Brac, Vis itd...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

kako je orjuna razjebala hajduk - Page 4 Empty Re: kako je orjuna razjebala hajduk

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum