ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee - Page 2 Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus Wed 28 Aug - 1:29

Ovo je grafikon ( slika dolje ) a đeneral vasione kojemu je puna titula general galaktičke konfederacije najvišeg ranga, pripadnik Aštar komande i anđeoske hijerarhije reda Znanja ... dakle to je instituacija vam je označeno brojevima 4,5 i 6 na tom grafikonu ( slika ispod ).

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee - Page 2 APIUysjSx57AyD6j8-G3Bn8PMRstHkL_56FV9gzMrZJO4GmMDQC70N0eX6_DsNR6EFInMQo2zm6PyLg-n36I=s1600

Tako, sad vidiš kolika je kazna kad ne radiš šta ja hoću ( ne udaraš mu rafinerije ).

RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee - Page 2 Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by YekeYeke Wed 28 Aug - 3:05

RayMabus wrote:Ovo je grafikon ( slika dolje ) a đeneral vasione kojemu je puna titula general galaktičke konfederacije najvišeg ranga, pripadnik Aštar komande i anđeoske hijerarhije reda Znanja ... dakle to je instituacija vam je označeno brojevima 4,5 i 6 na tom grafikonu ( slika ispod ).

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee - Page 2 APIUysjSx57AyD6j8-G3Bn8PMRstHkL_56FV9gzMrZJO4GmMDQC70N0eX6_DsNR6EFInMQo2zm6PyLg-n36I=s1600

Tako, sad vidiš kolika je kazna kad ne radiš šta ja hoću ( ne udaraš mu rafinerije ).




:dramaq :dramaq lol! :cry
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 660
2019-05-13


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee - Page 2 Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus Wed 28 Aug - 10:06

Nije mu Bog kriv šta mu ne gađa rafinerije i tako mu oduzme gorivo za napredovanje na bojištu u Ukrajini i drugdje te izvor financiranja te plačeničke vojske koju šalje u napad na Ukrajinu.

Bog ne voli debile a ja još manje ( vidi dio pod: pripadnik anđeoske hijerarhije reda Znanja ).

Tko nema u glavi ima u nogama pa će mu se sad rat odužiti još više.

Bog mu nije ništa kriv a niti ima ikakve veze s njegovim debilizmom koje on sam izvodi. ( ne gađa rafinerije ).

Sam pao sam se ubio.

Idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee - Page 2 Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum