ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 23/8/2024, 12:15

Pušijonaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ukrajinske trupe se povlače na frontu u Pokrovsku kako bi izbjegle okruženje
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 23/8/2024, 12:26

Sve mu pada.

Doći će ovi do Kijeva do tih američkih izbora za dva mjeseca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 23/8/2024, 12:45

Bar dvi rafinerije mu izbaci iz uporabe ... al da je svaka kapaciteta 5% od ukpne proizvodnje.

Pa ću te pustiti na miru.

Imam neke izbore u Austriji uskoro, treba mi inflacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 24/8/2024, 06:01

RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 24/8/2024, 06:18

Čekamo da vidimo tko je napravio pokolj u Njemačkoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 25/8/2024, 05:02

Ažurirana karta koja prikazuje rusko napredovanje na fronti u Pokrovsku i sjeveroistočno od Vuhledara.

https://x.com/RALee85/status/1827445592554958965
Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee GVxjWV9XoAAg0oh?format=jpg&name=large
Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee GVxjegHWEAAyUVT?format=jpg&name=large
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 25/8/2024, 05:20

  • Državni izbori u Saskoj 2024. , 1. rujna

  • Državni izbori u Tiringiji 2024. , 1. rujna

  • Pokrajinski izbori Brandenburg 2024. , 22. rujna



  • Parlamentarni izbori u Austriji 2024. , 29. rujna

  • Državni izbori Vorarlberg 2024. , 13. listopada

  • Državni izbori u Štajerskoj 2024. , 24. studenog
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 25/8/2024, 05:37

25.08.2024, nedjelja, dakle ovi pokrajinski izbori u istočnoj Njemačkoj su iduću nedjelju.

  • Državni izbori u Saskoj 2024. , 1. rujna

  • Državni izbori u Tiringiji 2024. , 1. rujna
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 26/8/2024, 08:07

Ažurirana karta koja prikazuje rusko napredovanje u Kostyantynivki (sjeveroistočno od Vuhledara), te na frontama Toretsk i Pokrovsk, uključujući duž željezničke pruge u Novohrodivku.

https://x.com/RALee85/status/1827933318324568521
Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee GV4d0SZXUAAkKmQ?format=jpg&name=large
Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee GV4euqPWUAA0kLs?format=jpg&name=medium
Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee GV4d_RPXgAAQOrR?format=jpg&name=large
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 26/8/2024, 08:29

Žale se Ukrići jutros da su ih Rusi žestoko izbombardirali uzduž i poprijeko pa sad nemaju struje.

To ti je tako kad mu ne gađaš rafinerije ( prihode ) pa ima para za pravit te bombe s kojima te gađa i uništava ti infrastrukturu i ostalo itd.


Čini se da je ruski raketni napad ponovno usmjeren na energetska postrojenja u Ukrajini. Ukrenergo je izdao nalog za uvođenje hitnih isključenja struje.

https://x.com/NOELreports/status/1827951907337314476
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 26/8/2024, 10:09

Treba vam cilu Ukrajinu izrokat tako da se vratite u srednji vijek.
Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee GV4w8H2W0AAvDwl?format=jpg&name=small
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


YekeYeke likes this post

Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 26/8/2024, 10:37

Prve eksplozije u Kijevu su se začule nešto prije 8.30 sati, a zatim poslije 9 sati. Ukrajinska vojska priopćila je da su Rusi dignuli zrakoplove MiG-31, koji se koriste za ispaljivanje balističkih projektila Kinžal.

- Želja da se uništi naš energetski sektor skupo će koštati Ruse njihove infrastrukture, izvijestio je Andrij Jermak, šef Ureda predsjednika Ukrajine.

Ukenergo odmah je izdao naredbu o izvanrednom isključenju dijela potrošača iz elektromreže.

Eksplozije su zabilježene i u gradovima i regijama diljem Ukrajine, uključujući Harkiv, Krivi Rih, Dnipro, Hmeljnicki i Vinicia.

Masivni napad na Ukrajinu, prema Kijevu letjeli dronovi, Kinžali i bombarderi, čuju se snažne eksplozije
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 26/8/2024, 11:20

Treba ih ovako svaki dan rokat dok ih ne vratimo u srednji vijek.

A šta mogu ? Gađat će im rafinerije kao odogovor ?

AJMO LUPAJ PO TOJ UKRAJINI DAN NOĆ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 26/8/2024, 11:38

Ukrajinski odgovor na ruski teror nije dugo trajao.

Snažna eksplozija dogodila se u rafineriji nafte Gazpromneft u Omsku u Rusiji. Objekt gori.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 26/8/2024, 22:56

Smjer Avdiivka-Pokrovsk

➡Nažalost, potvrđeno je da su Komyshivka, kao i Yasnobrodivka (u ranijoj fazi), Ptyche i Skuchne izgubljene dok su se AFU snage povlačile prema Kalynoveu i iza jezera.
➡Zelenski je izjavio da će biti poslano pojačanje.
Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee GV7xCZyXMAAx-0J?format=jpg&name=small


Toretsk smjer

➡Ažuriranje karte koje uključuje promjene u posljednja 24 sata i ispravke od prošlog tjedna.
➡Rusi su napredovali od Nelipivke i Zalizne do Spomen-znaka palim braniteljima Torecʹke i do okruga Zabalka.
➡Nema vijesti o opkoljavanju New Yorka
Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee GV7y3bFWUAAQ3rd?format=jpg&name=small
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 26/8/2024, 23:03

Ažurirana karta koja prikazuje ruske uspjehe na frontama Pokrovsk i Toretsk. Deepstateova karta pokazuje da su ruske snage manje od 10 km od Pokrovska nakon nedavnih osvajanja duž željezničke pruge i Novohrodivke.

https://x.com/RALee85/status/1828169821768262022
Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee GV70tu2XoAARC5L?format=jpg&name=large
Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee GV705b-WUAAMili?format=jpg&name=large
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 27/8/2024, 08:25

Ukrajina priprema novi dalekometni udar protiv Rusije bez konzultacija sa Zapadom, navodi Associated Press. Ukrajinski ministar digitalne transformacije, Mykhailo Fedorov, otkrio je da Kijev planira koristiti domaću bespilotnu raketnu letjelicu pod nazivom "Palyanytsia", s vjerojatnim dometom do 600-700 kilometara. Fedorov je izjavio da bi to moglo promijeniti ravnotežu snaga, dopuštajući Ukrajini da gađa područja koja trenutno nisu pokrivena ruskom obranom, te napomenuo da bi velika veličina Rusije mogla biti ranjivost, što bi Ukrajini omogućilo da udari duboko unutar ruskog teritorija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 27/8/2024, 17:52

Zelenski otkrio da je Ukrajina razvila prvu domaću balističku raketu

Zelenski je ovo otkrio tokom konferencije za novinare na Forumu vodstva državnih institucija 27. augusta. "Kakav razvoj događaja ima Ukrajina? Pa, mislio sam da je prerano govoriti o tome, ali...Prva ukrajinska balistička raketa je uspješno testirana. Čestitam našoj odbrambenoj industrijskoj bazi na tome", kazao je Zelenski. Zelenski je dodao da ne može otkriti više detalja o projektilu, ali je odlučio otkriti ove informacije kako bi društvo moglo cijeniti "naše ljude koji rade u odbrambenim kompanijama 24/7". Ranije je Zelenski izvijestio da su 24. augusta ukrajinske snage prvi put pogodile rusku vojsku novim ukrajinskim oružjem, bespilotnom raketom Palianytsia.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 28/8/2024, 00:56

Konstantinovka

➡Rusi su napredovali iz istočnog dijela grada prema centru. Postoji i geolocirana snimka koja prikazuje rusku skupinu vojnika kako utrčava u zapadni dio, postavljajući rusku zastavu. Ne znamo je li to trajno ili su protjerani.
Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee GWBVN8sXgAAvI96?format=jpg&name=small


Avdiivka-Pokrovsk

➡Rusi nastavljaju napredovati, preuzimajući kontrolu nad Memrykom.
➡Moguće je da je i Kalynove zauzeta, potrebna nam je vizualna potvrda
➡Prijavljeni su sukobi na periferiji Selydove

Općenito, izgleda loše u ovom sektoru za Ukrajinu. Potrebne su hitne promjene.
Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee GWBUYbEW0AETWHH?format=jpg&name=small
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by RayMabus 28/8/2024, 01:29

Ovo je grafikon ( slika dolje ) a đeneral vasione kojemu je puna titula general galaktičke konfederacije najvišeg ranga, pripadnik Aštar komande i anđeoske hijerarhije reda Znanja ... dakle to je instituacija vam je označeno brojevima 4,5 i 6 na tom grafikonu ( slika ispod ).

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee APIUysjSx57AyD6j8-G3Bn8PMRstHkL_56FV9gzMrZJO4GmMDQC70N0eX6_DsNR6EFInMQo2zm6PyLg-n36I=s1600

Tako, sad vidiš kolika je kazna kad ne radiš šta ja hoću ( ne udaraš mu rafinerije ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee Empty Re: Ide Tito preko Romanije jer nećeš da mi gađaš rafinerijeee

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum