ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju? - Page 2 Empty Re: Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju?

Post by marcellus 19/8/2024, 11:35

Sora wrote:još kada bi mi objasnio zašto se Hrvatska stidi svoje antifašističke prošlosti ????
i socijalističke izgradnje 
khmm khmm 

zato jer smo mi bili jako ponosni na svoju socijalističku izgradnju a vani su nam se smijali

jebiga slaveni u lažnom adidasu kupuju bofl u trstu

marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju? - Page 2 Empty Re: Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju?

Post by Sora 19/8/2024, 11:40

marcellus wrote:
Sora wrote:još kada bi mi objasnio zašto se Hrvatska stidi svoje antifašističke prošlosti ????
i socijalističke izgradnje 
khmm khmm 

zato jer smo mi bili jako ponosni na svoju socijalističku izgradnju a vani su nam se smijali

jebiga slaveni u lažnom adidasu kupuju bofl u trstu

da dabome  smijali su se jer su htjeli nam uvaliti svoju robu , od hrane do auta 
jer su znali da nam ne treba naša domaća proizvodnja tekstila i tenisica  
taj Trst kad spomeneš to ti je kao JOGURT on one Kobilinde 
imali smo čovječe NOVACA ako ne tih RIFLI , pa zagrebački mangupi su išli na KAVU NA PONTE ROSSO iz dosade  
 danas nemamo NIŠ ni novaca ni robe

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju? - Page 2 Empty Re: Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju?

Post by Sora 19/8/2024, 12:06

i još nešto moram dodati 
nećemo mi nikada naprijed jer takvi su ovdje ljudi 
lakovjerqni, naivni i glupi 
i konačno da 
teško je reći CAR JE GOL 
ali je, mi smo pali s konja na magarca za razliku od Irske i Iraca koji su napredovali 
našem Plenkiju je cilj sačuvati svoj položaj i stranke, tj. status  quo
jer kad bi smanjivali administarciju itd sebi bi oduzeli birače 
a kad bi uveli zakone i red u bilo koje područje -isto, počev od ZDS do poštivanja zakona općenito
ako bi tražio izmjenu Vatikanskih ugovora - isto
dakle ako nam ja paradigma NIŠTA NE MIJENJATI, kako ćemo se izvući?

na dnu smo makar to lagali sami sebi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju? - Page 2 Empty Re: Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju?

Post by Eroo 19/8/2024, 12:32

Sora wrote:i još nešto moram dodati 
nećemo mi nikada naprijed jer takvi su ovdje ljudi 
lakovjerqni, naivni i glupi 
i konačno da 
teško je reći CAR JE GOL 
ali je, mi smo pali s konja na magarca za razliku od Irske i Iraca koji su napredovali 
našem Plenkiju je cilj sačuvati svoj položaj i stranke, tj. status  quo
jer kad bi smanjivali administarciju itd sebi bi oduzeli birače 
a kad bi uveli zakone i red u bilo koje područje -isto, počev od ZDS do poštivanja zakona općenito
ako bi tražio izmjenu Vatikanskih ugovora - isto
dakle ako nam ja paradigma NIŠTA NE MIJENJATI, kako ćemo se izvući?

na dnu smo makar to lagali sami sebi
Ispravno. Može i "Pomoz Bog junaci".  Kad vam sve to ne bude smetalo možete  biti sigurni
da imate jaku državu. Neka cvjeta tisuću cvjetova, a narod će izabrati ono šta mu treba.
Treba za to vremena, nakon onoga kad ste svi nosili iste sandale od splitske Jugoplastike.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78053
2016-07-22


Back to top Go down

Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju? - Page 2 Empty Re: Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju?

Post by Serbinho-3 20/8/2024, 10:44



Irska, daleko od idealnog.

Stanovi po 3000 eura, satnica u McDonalds 12 eura.

USA korporacije tamo se parkiraju zbog poreza.

Brojke nabilduju, ali obican covek je obican.

Mozda je u Srbiji i bolje, naslov nije slucajnost.

Sta Marc zna.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju? - Page 2 Empty Re: Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju?

Post by abraham 20/8/2024, 11:27


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju? - Page 2 Empty Re: Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju?

Post by abraham 20/8/2024, 11:29


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju? - Page 2 Empty Re: Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju?

Post by abraham 20/8/2024, 11:32


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju? - Page 2 Empty Re: Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju?

Post by abraham 20/8/2024, 11:39

Irci su , onako, posirov narod. Ne glume finocu. Nisam jos bio tamo. Stvari se odvijaju nevjerojatnom dinamikom. NAsi su prvo bili prihvaceni a danas bas i ne znam. Znam da imaju radnje gdje se divani po naski, frizerski saloni i sl pizdarije . Nesta kao kmice u USA. Mislim da takovo grupiranje nije dobro niti za jednu stranu. Recimo ovdje imas masu "radnji" u kojima visi Kuran i arapske pizdarije na zidu. Tamo ne idem. Izbjegavam i svedske radnje koje imaju zaposlene koji su umotani. Trosim moje novce gdje hocu. Problem je da uskoro neceu moci "radnju" bez zamotanih, trnasdendera i sl pizdarija. 

Tako, osvrnite se oko sebe i razmislite kakovu DNRH hocete. Stvari idu nevjeorjatno brzo i Irci koji su posirov narod su to skuzili. Da, imaju i UK kao susjeda i vide tamosnju propast. Kila jebenog mozga...



Meni najdrazi Irac. RiP.


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju? - Page 2 Empty Re: Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju?

Post by abraham 20/8/2024, 12:07

Zakljucno. Nitko u Europi ne zeli MENA islamsku ekipu. To je jebena bit. Svi sada vide pogubnost Merkelicone politike. Problem je u PK i prodavanju zraka u zadnjih dvadeset i vis godina. Tako dalkeo do pada Berlinskog zida. Tada je pocelo. Ljevica koja je dominantna je osigurala svoje vladanje po svim linijama. Jos se kapital malo opire ali mislim da je i to u zavrsnoj fazi. Znaci, Kultura, skolstvo , mediji i kroz to i zakonodavstvo i pravni sustav su upregnuti u samo jedan cilj, ostanak na vlasti lijevih. Jako jednostavno. Kolega Prcko je to do sada objasnjavao , mozda malo presiroko, ali to je to. Da , s time da Australija nije u govnima niti blizu kao Europa. Pogledajte vladajucu kliku u DNRH i sve ce vam biti jasno. Ne gledajte u baloncice i ne slusajte glasnu glazbu. Odbacite sve draperije i vidjet cete da vas vodi rigidna ljevica, kako god se ona zvala i kitila. Zamjena stanovnistva je pocela i kod vas a vi jos aplaudirate. Ponavljam pitanje. Zelim se vratiti. Tko ce mi platiti stan i dati posao kao mrkima sta sada dolaze. Zasto sam ja diskriminiran,.,  

Mena ekipa uz blagoslo UK prelazi iz Ulstera u Republiku Irsku. Francuzi ne sprjecavaju Mena ekipu da brodovima prelaze engleskog kanala.TAko svako pokusava smanjiti pritisak doma gurajuci ih dalje. KAo u punom autobusu, ajmo ljudi dajte se pomjerite natrag imamo jos putnika. E, kada autobues bude pin, ode u pm i sofer i kondukter i oni sta prvi dosli i platili karte. TAko nekako.Kila mozga..

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju? - Page 2 Empty Re: Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju?

Post by marcellus 20/8/2024, 12:51

Serbinho-3 wrote:

Irska, daleko od idealnog.

Stanovi po 3000 eura, satnica u McDonalds 12 eura.

USA korporacije tamo se parkiraju zbog poreza.

Brojke nabilduju, ali obican covek je obican.

Mozda je u Srbiji i bolje, naslov nije slucajnost.

Sta Marc zna.



a stanovi u beogradu pošto ono? A da 3000 eura kvadrat, u centru 5000. Pošto satnica u fast foodu? 5 evra, ako ti gazda plati.

cijene u irskoj su malo iznad onih u srbiji, plaće su 6 puta iznad

_________________
Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju? - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju? - Page 2 Empty Re: Irska: Zasto se ne ugledamo na Srbiju?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum