ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by veber 4/9/2024, 20:02

RayMabus wrote:Naporan si Veberu.

Ja sam anđeo Prijestolnik i bit će kako ja hoću.

Sad ćemo im gađat sva energetska postrojenja i sve povezano s time pa eto kad im je draža američka kabala od vlastite države neka im tako i bude.
ti si liječeni đanki. niškoristi. ovisi o ketadonima kaj si. malo GF, malo anđeo, više debil kao i svetoje. on je samo debil.

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/9/2024, 20:11

veber wrote:
RayMabus wrote:Naporan si Veberu.

Ja sam anđeo Prijestolnik i bit će kako ja hoću.

Sad ćemo im gađat sva energetska postrojenja i sve povezano s time pa eto kad im je draža američka kabala od vlastite države neka im tako i bude.
ti si liječeni đanki. niškoristi. ovisi o ketadonima kaj si. malo GF, malo anđeo, više debil kao i svetoje. on je samo debil.
Zapela ti je njemačka kabala u blatu istočne Ukrajine a za godinu dana su imizbori i povećat će se udio stranaka koji podržavaju Putina u njemačkom parlamentu ( krajnja desnica i krajnja ljevica ).

Možeš li zaustaviti vrijeme ?

Ne možeš.

E pa vidiš: JA ODLUČUJEM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/9/2024, 20:15

Jedači govana su đeneralu vasione na onom sastanku EU 20.02.2022 rekli da odjebe i da će oni Komšića opet i da je to njihova trajna agenda.

I SAD ĆE IH ĐENERAL VASIONE SVE SMAKNUTI.

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Japan-execution-by-beheading-with-a-sword-british-engraving-xix-th-DT8XGT
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/9/2024, 20:20

To ti je isto ko da si onom glavnom mafijašu na Siciliji reka da odjebeš i samo vidiš kako sutra padaju ko pokošeni svi šta su to rekli.

LP od GF5

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Profimedia-0566135248-830x0
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/9/2024, 20:23

Reka san već svoje miljon puta.

Čak san vam i mjesec dana prije njegovo napada na Ukrajinu reka cijeli tok rata i da meni treba pat pozicija najmanje četiri godine jer ja koljem Komšičevce.

Upravo to gledate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/9/2024, 20:39

Nakon šta sve Komšičevce smaknem idemo dalje.

Rusija je k na biciklu i ahilova peta su joj demografija i šta joj se proračun puni od nafte i plina prvenstveno.

Meni je lako pobjediti Rusiju.

Meni je svakoga lako pobijediti na bojnom polju al ja sad oću pat poziciju najmanje četiri godine jer su izbori u Demokraciji svako četiri godine a ja sam u vojnom pohodu.

Rusija je tu nebitna.

Samo su jedan od izvođača radova iskorišteni za viši cilj.

LP od GF5

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 13mqEjWtwMqYeuhVhqssWbPQk1gcg5dRxCTNQkYR1knXgJwJCv5ouRF8ky2147SXdX_p
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 4/9/2024, 21:52

veber wrote:
RayMabus wrote:Naporan si Veberu.

Ja sam anđeo Prijestolnik i bit će kako ja hoću.

Sad ćemo im gađat sva energetska postrojenja i sve povezano s time pa eto kad im je draža američka kabala od vlastite države neka im tako i bude.
ti si liječeni đanki. niškoristi. ovisi o ketadonima kaj si. malo GF, malo anđeo, više debil kao i svetoje. on je samo debil.
Haha mora da se Svetoje sada smije koliko si glup

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5914
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by T. 4/9/2024, 22:11

šta javlja veber s ratišta ...
vide li isturene snage slobodnog svijeta kupole kremlja golim okom ?

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 60810
T.
T.

Posts : 17407
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/9/2024, 22:38

Sad će da polete američki F-16 i da biju Rusiju

Isklepat će ih Rusi nemilice. Neće znat ni kako se zovu.

Bit će ko u onom filmu Balkanski špijun i ona scena Oprostit će ti Đura što je tukao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 5/9/2024, 07:44

Balistički projektil na Poltavu sredio i švedskog ministra vanjskih poslova

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Screen44

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5914
2023-08-31


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 5/9/2024, 12:40


_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5914
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 5/9/2024, 15:46


_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5914
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by veber 5/9/2024, 15:56

čim srblje cvili, dobro je.
tri dana se proteglo na 600 uskoro će biti raketiranja moskve, i desit će im se japan 1945 doletit će im atomici pa će opet srblje cvilit.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 5/9/2024, 16:41

veber wrote:čim srblje cvili, dobro je.
tri dana se proteglo na 600 uskoro će biti raketiranja moskve, i desit će im se japan 1945 doletit će im atomici pa će opet srblje cvilit.
3 dana je želja načelnika Američkog stožera
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Screen45







Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Fx82oh10

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5914
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 5/9/2024, 16:45

I tako režim bez demokratskoga legitimiteta i legaliteta odlučio se rekonstruirati. 
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Screen46


Karitas je podbacio
Sirotinjo i bogu si teška

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5914
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 5/9/2024, 17:03

Orci napravili preustroj u liniji odlučivanja o upotrebi Iskandera.
Uvijek zanimljivi MacGregor


_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5914
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 5/9/2024, 17:54

Ruski RBU-1200 na postolju ZU-23-2.
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 GWqqo6wXAAAEOyW?format=jpg&name=900x900
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 5/9/2024, 21:29

veber wrote:
RayMabus wrote:Naporan si Veberu.

Ja sam anđeo Prijestolnik i bit će kako ja hoću.

Sad ćemo im gađat sva energetska postrojenja i sve povezano s time pa eto kad im je draža američka kabala od vlastite države neka im tako i bude.
ti si liječeni đanki. niškoristi. ovisi o ketadonima kaj si. malo GF, malo anđeo, više debil kao i svetoje. on je samo debil.
Duša se inkarnira samo s nekakvih 10 posto potencijala.

Anđeo Prijestolnik a kad se inkarnira onda je taj lik zaštitnik miroljubljivih civilizacija ( galaktička konfederacija ) na fizičkoj ravni ( ravan na kojoj se jedino možeš i inkarnirat ).


ODJEBI.

U SKOKOVIMA.



Prema pisanju njemačkih medija, na snimku se može vidjeti kako mladić Emrah I. (rođen u Austriji) nespretno rukuje puškom kakva je korištena još u vrijeme Prvog svjetskog rata. Puška je također imala bajonet, a na snimku se može vidjeti kako se napadač krije iza obližnje zgrade Dokumentacionog centra u Minhenu.

"Prema izvještaju nekoliko medija u Njemačkoj, otkriveni materijal ukazuje da je mladi Austrijanac očigledno pristalica sirijske grupe Jabhat al-Nusra, a mladić je navodno imao i zvaničnu zabranu nošenja oružja", piše Tagesschau.

Kada je riječ o njegovom kretanju prije napada, on je u Minhen došao iz Salzburga.

"Vlasti u Austriji prvi put su govorile o ovom mladiću 2023. godine zbog znakova tzv. islamističke radikalizacije. S druge strane, on policiji u Njemačkoj nije bio poznat po radikalnom ponašanju", piše ovaj medij.

Objavljen snimak napadača iz Minhena: Prije sukoba s policijom nespretno rukovao puškom

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 B_240905137
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 5/9/2024, 21:44

Vjetar piri nacizam se širi.

Mali Zelenko jede govna u Ukrajini.

Vlada KAOS.

Kaos je red koji ljudi ne razumiju.

Napomena: Ja nisam to ljudi nego anđeoska hijerarhija.

LP od GF5 ili kako ih još zovu u svemiru dakle toj fizičkoj ravni: GENERALI KAOSA.




Kad se susretnu red i haos, haos će uvijek pobijediti.

Vi živite u sistemu ( Soroš, Komšić ) koji treba red kako bi ovi na vrhu mogli vladati. Dana vam je prividna sloboda al ste robovi novca i drugih mehanizama koje je ta elita na vrhu nametnula a ista želi vladati cijelom planetom i sad se sukobila ( generalom vasione tj menom osobno ) s društvenim poretkom kojem je za pobjedu dovoljan i haos i srušila je taj prvi poredak nepovratno.










Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 5/9/2024, 22:16

Nije ostalo ni za rezervne dijelove.

Trenutak eksplozije 🇷🇺Ruskog BMP(?)
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 6/9/2024, 09:26

Borba za slobodu kontra sila mraka, istočni front.
Orci na elektrolizi


_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5914
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 44 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum