ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IDE TITO PREKO ROMANIJEEEE PREKO ROMANIJEEEEEE jer nečeš da mi gađaš rafinerijeeeeee

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

IDE TITO PREKO ROMANIJEEEE PREKO ROMANIJEEEEEE jer nečeš da mi gađaš rafinerijeeeeee - Page 2 Empty Re: IDE TITO PREKO ROMANIJEEEE PREKO ROMANIJEEEEEE jer nečeš da mi gađaš rafinerijeeeeee

Post by YekeYeke Fri 30 Aug - 16:48

RayMabus wrote:Ruska vojska pobedila ukrajinske oružane snage u Karlovci i podigla rusku zastavu!

Na pravcu Pokrovskog, borci grupe trupa „Centar“ iz 60. odvojenog jurišnog bataljona „Somalija“ podigli su zastavu jedinice u Karlovci nad rezidencijom lokalnog oligarha.

Donjecki borci su tokom dana počeli da čiste poslednji deo sela od osvajača i zauzeli visove u zapadnom delu, izbacivši neprijatelja iza Karlovskog rezervoara, koji je dugo vremena bio moćna odbrambena linija koja je ometala naše napredovanje.

Prema dostupnim podacima, preživeli militanti Oružanih snaga Ukrajine pobegli su u susednu Golicinovku, ali ni tamo nisu mogli dugo da izdrže pod naletom naših trupa.

RAT U UKRAJINI: Karlovka je pala, Rusi podigli zastavu pobede


Kad su prije došli do Karlovca.  :^0 :cry

Goni to Longač. Još malo i eto ih u Kaštel  :aw

YekeYeke

Posts : 658
2019-05-13


Back to top Go down

IDE TITO PREKO ROMANIJEEEE PREKO ROMANIJEEEEEE jer nečeš da mi gađaš rafinerijeeeeee - Page 2 Empty Re: IDE TITO PREKO ROMANIJEEEE PREKO ROMANIJEEEEEE jer nečeš da mi gađaš rafinerijeeeeee

Post by RayMabus Sat 31 Aug - 12:46

Jedinice ruske vojne grupe „Centar“ oslobodile su selo Kirovo u DNR, saopštilo je u subotu rusko Ministarstvo odbrane.

Jedinice grupe trupa „Centar“ aktivno su oslobodile naselje Kirovo Donjecke Narodne Republike i nastavljaju da napreduju u dubinu odbrane neprijatelja“, navodi se u poruci.

Ruska vojska zauzela selo Kirovo u DNR
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum