ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 3 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by abraham 14/7/2024, 08:14

NA srecu Mihanovic nije pobijedio. No sta to ima sa imenovanjem vrtica sa partizankom??? Osim toga mislim da ste preoptimisticni sa hvaljenjem Splita. Korupcija se u demiokratskim  drustvima a u DNRH , gdje je to tradicija, ner moze iskorijeniti za 3-4 godine. Za takovo sto trebaju vece ovlasti od onih koje ima gradonacelnik. Lijepo je da je krenulo u pravom smijeru ali zakopajte malo i vidjet cete da je sve malo bolje upakirano. Opet ne tvrdim da je Puljak korumpiran ili lopov vec samo da je redikul. ZA ime Bozje zar bi normalan covjek legao sa onom nakazom a ne zivio i kruh lomio s njom. Mislim da ona nosi muske gace u toj relaciji. Muhahahahahhaa

abraham

Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 3 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by debotoijusto 14/7/2024, 11:21

abraham wrote:NA srecu Mihanovic nije pobijedio. No sta to ima sa imenovanjem vrtica sa partizankom??? Osim toga mislim da ste preoptimisticni sa hvaljenjem Splita. Korupcija se u demiokratskim  drustvima a u DNRH , gdje je to tradicija, ner moze iskorijeniti za 3-4 godine. Za takovo sto trebaju vece ovlasti od onih koje ima gradonacelnik. Lijepo je da je krenulo u pravom smijeru ali zakopajte malo i vidjet cete da je sve malo bolje upakirano. Opet ne tvrdim da je Puljak korumpiran ili lopov vec samo da je redikul. ZA ime Bozje zar bi normalan covjek legao sa onom nakazom a ne zivio i kruh lomio s njom. Mislim da ona nosi muske gace u toj relaciji. Muhahahahahhaa

ljubomoran si sto je puljak zgodan a palmina bila vrhunska picka a komunjara
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 3 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by abraham 14/7/2024, 11:36

debotoijusto wrote:
abraham wrote:NA srecu Mihanovic nije pobijedio. No sta to ima sa imenovanjem vrtica sa partizankom??? Osim toga mislim da ste preoptimisticni sa hvaljenjem Splita. Korupcija se u demiokratskim  drustvima a u DNRH , gdje je to tradicija, ner moze iskorijeniti za 3-4 godine. Za takovo sto trebaju vece ovlasti od onih koje ima gradonacelnik. Lijepo je da je krenulo u pravom smijeru ali zakopajte malo i vidjet cete da je sve malo bolje upakirano. Opet ne tvrdim da je Puljak korumpiran ili lopov vec samo da je redikul. ZA ime Bozje zar bi normalan covjek legao sa onom nakazom a ne zivio i kruh lomio s njom. Mislim da ona nosi muske gace u toj relaciji. Muhahahahahhaa

ljubomoran si sto je puljak zgodan a palmina bila vrhunska picka a komunjara
Kolega, drste se vi muskaraca i onih nedefiniranih. Ovaj kramp nikada nije mogao biti vrhunska picka. Samo dvije stvari nos kao capin a jezik kao lopata. Vozzzziiiiii , Cak ni tata to ne bi....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 3 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by AssadNaPodmornici 14/7/2024, 14:02

abraham wrote:NA srecu Mihanovic nije pobijedio. No sta to ima sa imenovanjem vrtica sa partizankom??? Osim toga mislim da ste preoptimisticni sa hvaljenjem Splita. Korupcija se u demiokratskim  drustvima a u DNRH , gdje je to tradicija, ner moze iskorijeniti za 3-4 godine. Za takovo sto trebaju vece ovlasti od onih koje ima gradonacelnik. Lijepo je da je krenulo u pravom smijeru ali zakopajte malo i vidjet cete da je sve malo bolje upakirano. Opet ne tvrdim da je Puljak korumpiran ili lopov vec samo da je redikul. ZA ime Bozje zar bi normalan covjek legao sa onom nakazom a ne zivio i kruh lomio s njom. Mislim da ona nosi muske gace u toj relaciji. Muhahahahahhaa
kažem ti , njegova vlast uvode reda u Split koliko se može, sređuje se, i sve ostalo, ne pogoduje se svakom klošaru koji ima veze sa partijom.. Ivošević je blago autističan, ali kao takav je nepotkupljiv i njega Puljak koristi da odrađuje ove obračune sa tim sintnim interesnim skupinama.. uvik neka budala svoje ciganske štandove širi gdje ne smije, diže kat zgrade gdje ne smije, dodaje dodatne stolice od restorana gdje ne smije, stavlja dodatne ležljaljke na plažu gdje nesmije, izvodi radove gdje ne smije, to se sve prije toleriralo, sada nema tu milosti. 

nema više i ono zapošljavanja , "čekam da moji dođu na vlast, pa će mi izmisliti mjesto zamjenika direktora neke gradske institucije".. zamisli, kupiš diplomu u Bosni/Osijeku, stari neki HDZovac , i onda čekaš da tvoji dođu na vlast i da dobiješ "posao" gdje ne radiš kurca, a koštaš porezne obveznike sa bruto plaćom i troškom ureda 5000€  mjesečno idućih 40godina, a realno imaju IQ za prodavati sladolede u Berlima. tih stvari više nema. 

osim toga provodi se pun kurac javnih projekata, projekt žnjan, grade se parking mjesta.. pazi zadnjih 30godina (prvi je počeo Opara mislim) u Splitu se ništa nije napravilo - baš ništa. Nikakva javna investicija. Jedino što je napravio Kerum zapadnu obalu, radi svoga hotela(koji je propao) , na kraju to ispala super investicija.. osim toga nitko ništa. 

Aj krenuo nešto Opara, ali mora on još i nadmiriti tonu lopovluka iz HDza, došli ovi Puljak i ekipa na vlast, grad se sređuje tuta forca . 
Naravno ima po meni još hrpu toga, ali kada imaš situaciju da prije toga od Yuge nitko ništa ne radi(izuzev zanimljivo Keruma zaboravio reći još se tu par stvari napravilo), a sada tuta-forca radi se svugdje i sređuje sve. 

Konačno se i stopiralo sve na Marjanu, itd. 
a Puljak se počinje onda baviti pizdarijama,  nitko mu neće zamjeriti ime vrtića po jednoj curi koja je zakurac poginula prije 100godina, dapače većina splićana bez obzira odakle su , će reći da je to OK, ali ako lik počne o rodnim studijama i sličnim pizdarijama izgubit će izbore. - već su mu na taj komentar na fejsu svi negativno pisali, bolje mu je da sređuje grad i onda kada sredi većinu toga, neka uživa u vlasti, putuje malo okolo na račun troška poreznih obveznika, i ide na domjenke, a ne on će srediti grad, početi pričati woke pizdarije, i onda će dovesti neke lopove iz HDZa na vlast u koaliciji sa lopovima iz DPa.

koji su nedavno izbacili Matu Pauka svoga člana, jer je lik prozvao jednog Splitskog DPovca da se bavio reketom ..sutra će nam takvi debili biti na vlasti i počet će krasti i razjebavati grad

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 3 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum