ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by AssadNaPodmornici Sat 13 Jul - 15:57

Puljak je ruku na srce sredio Split. 
Taj grad unatoč manama je prešišao Zagreb. Aj i Opara je nešto počeo, a Puljak je sredio. Korupcija je nestala, birokracija se ubrzala, Ivošević ne jebe razne "interesne skupine", očisto je istočne zidove palače od ciganskih štandova sa kineskom robom, diljem grada se grade nova parking mjesta, sređuje se sve, uvodi se red ,  nema više ono korupcije kao za vrijeme HDZa , uhljeba, financije su u normalnom, sređuje se žnjan.. Split je definitivno po kvaliteti života sustiga Zagreb.. da je netko to mogao zamisliti prije 10godina ali to je tako.

eh sada Puljak se sa druge strane počinje baviti woke pizdarijama, umjesto da se drži Splita.. na račun tih woke gluposti će izgubiti izbore, koliko god bio sposoban uvoditi reda i sređivati grad u odnosu na ove jebivjetre i lopine sa desne strane ili neposobno aktiviste iz možemo!

AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by AssadNaPodmornici Sat 13 Jul - 16:01

iduće godine kada se sredi žnjan ajme majko na što će taj grad izgledati.. drugi najveći grad u RH, a imati ti će kilometre i kilometre premium plaža

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by vuksadinare Sat 13 Jul - 16:07

AssadNaPodmornici wrote:Puljak je ruku na srce sredio Split. 
Taj grad unatoč manama je prešišao Zagreb. Aj i Opara je nešto počeo, a Puljak je sredio. Korupcija je nestala, birokracija se ubrzala, Ivošević ne jebe razne "interesne skupine", očisto je istočne zidove palače od ciganskih štandova sa kineskom robom, diljem grada se grade nova parking mjesta, sređuje se sve, uvodi se red ,  nema više ono korupcije kao za vrijeme HDZa , uhljeba, financije su u normalnom, sređuje se žnjan.. Split je definitivno po kvaliteti života sustiga Zagreb.. da je netko to mogao zamisliti prije 10godina ali to je tako.

eh sada Puljak se sa druge strane počinje baviti woke pizdarijama, umjesto da se drži Splita.. na račun tih woke gluposti će izgubiti izbore, koliko god bio sposoban uvoditi reda i sređivati grad u odnosu na ove jebivjetre i lopine sa desne strane ili neposobno aktiviste iz možemo!
pa realno ako senfa ne moze prešišat onda bolje da se ostavi tog posla.. mada realno po kvaliteti života u deset kategorija koji se vrednuju Split nije među prvih deset.. turizam nije jedino sto se vrednuje ili micanje štandova da se mladi i građani zadrze..split je najskuplji grad ne u hrvatskoj vec među prvih deset u Europi po skupoci kvadrature stambenog prostora.. a sto je u biti mozda glavni preduvjet za ostanak uz posao, zdravstvo, školstvo, naravno..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by vuksadinare Sat 13 Jul - 16:09

https://dalmatinskiportal.hr/nekretnine/sto-se-ceka--split-je-deseti-najskuplji-grad-u-europi-po-priustivosti-stambenog-prostora/208089
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by AssadNaPodmornici Sat 13 Jul - 16:39

najskuplji jer svatko želi živjeti u Splitu. Upoznao sam već hrpu ljudi koji su se iz ZGa doselili u Split i da je ST definitivno bolji grad.
Ovi koji su iz STa otišli za ZG, ti nema šanse da se vrate, jer bi to bila "izdaja", jer prije bila priča "ST korumpirano selo, ZG velegrad" pa ne žele sebi priznati da je ST bolji sada grada.. bogami kako je Bandić sa hercegovcima popljačka ZG a onda neposobni Senf razjeba ostalo, sada je već druga priča ZG više nije purgerski grad , nego bosnasko-vlaška kasaba.. 

sada mi se čak i nesviđa što svi hoće u ST , defintivno grad iznad ZGa.
e da nije samo turizam, ST ima industrije, IT sektor, dalmatinsku zagoru kao super zaleđe , sve više ljudi se bavi poljoprivedom, otoke, sve, čak i druge industrije se razvijaju. 

najskuplje su cijene nekretnina jer svi žele živit u Splitu, nitko se ne otima za život u Osijeku ili Virovitici

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by AssadNaPodmornici Sat 13 Jul - 16:46

Opara je već bio solidan gradonačelnik a Puljak je defintivno najbolji gradonačelnik bilo kojeg  većeg grada u RH zadnjih 30godina.. sređuju grad tuta-forca. Nema krađe, namještanja, uhljebljivanja, zato se i ima para za projekte,sređvanje. sviđa mi se što se svugdje grade parking mjesta, sada kada se dovrši na par lokacija biti će top, žnjan će biti jedna od najboljih lokacija na mediteranu itd..

karepovac više ne smrdi. samo se čeka da se izgradi most preko kopilice za kaštela a onda tunel do lećevice, tu će se dobiti novo predgrađe splita i maknuti sve gužve. 

a standard je visok - za ljude koji imaju svoju nekretninu, onda u splitu je standard života visok.

skupa je renta i m2 ako nemaš svoj stan, ako si cijelo vrijeme slušao "ekonomske stručnjake" koji uvjeravali naivne budale da je jeftinije plaćati rentu nego uzeti svoj stan haha.. 

prije 5-6 godina si mogao za 400-700€ višesobni stan na kredit riješit, sada za iste kvadrate plaćaš 800€ rente na tuđi stan. takvi koji su se zajebali , to je druga stvar. takvi mogu lajati na mjesec. 
isto kao tko je naivan uzeo 3 doze cijepiva, pa se trese sada, slušaj "stručnjake".. 

a osim toga nije ništa preskup grad. naravno ako ćeš otić u restoran na rivu da će te oderaeti.. ali bilo gdje drugdje u gradu da nije centar, cijene restorana su jedva malo veće nego u  siromašnoj slavoniji, a cijene u dućanima čak i niže ili iste. a standard i mogućnosti zarade pun kurac veće. 

najveći zajeb je svoj krov nad glavom. ako ga nemaš onda jebiga nije split za tebe. ako ga imaš onda je split najbolji grad, iako mi se ne sviđa što se zbog toga hrpa ljudi doseljava i to stvara gužvu. 

evo jutros ja otišao na plažu u podstranu, lipo kava u kafiću 1.9€ , a ono lipa čista plaža ispred tebe, .. kasnije bila nenormalna gužva za vratit se , smjena turista + ultra..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by RayMabus Sat 13 Jul - 17:15

Split je toliko super da ja već godinama u tom gradu nisam bija a živim pored njega. 

Dapaće vidim ga sa svoje plaže koja mi je ispod kuće 50 metara ko na dlanu.

Daleko mu kuća.

Imamo od pokojne babe stanove tamo neke na Bačvicama i Skalicama pa to iznajmljujemo.

Jebeš ti to kad nemaš di parkirat. Ja kako san proda auto a imam parking iza kuće i doša ovi neki susdi tu odma ispod šta ima kuću da mu iznajmim sad liti ovih par miseci. Da par stotina eura za parking da može parkirat i jebe mi se. 

Ove stanove uz more u Kašelima isto iznajmuljem i kapa lova jebi mi se.

Iman i vikendicu na Braču ( Sutivan ) pa isto ne idem tamo već godinama jer mi se ne da jer ima more ispod kuće.

Split je sranje od grada. Ne bi tamo živija ni da mi plate.

Jebeš ti to kad nemaš di parkirat, nema terace ni vrtla ispri kuće i nije ti plaža pedeset metara odma ispod kuće.

Sranje od grada teško taj Split.

Možda na Mejama oni kvart il nešto po Marjanu da ima svoj parking i komad zelenila ispri i teracu a da je plaža odma dole bi se moglo razmatrat a ovo sve drugo je totalno sranje.

Žnjan prvi red do mora bi se isto moga uzet u razmatranje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by RayMabus Sat 13 Jul - 17:39

AssadNaPodmornici wrote:
a standard je visok - za ljude koji imaju svoju nekretninu, onda u splitu je standard života visok.

skupa je renta i m2 ako nemaš svoj stan, ako si cijelo vrijeme slušao "ekonomske stručnjake" koji uvjeravali naivne budale da je jeftinije plaćati rentu nego uzeti svoj stan haha.. 

prije 5-6 godina si mogao za 400-700€ višesobni stan na kredit riješit, sada za iste kvadrate plaćaš 800€ rente na tuđi stan. takvi koji su se zajebali , to je druga stvar. takvi mogu lajati na mjesec. 
isto kao tko je naivan uzeo 3 doze cijepiva, pa se trese sada, slušaj "stručnjake".. 

a osim toga nije ništa preskup grad.

najveći zajeb je svoj krov nad glavom. ako ga nemaš onda jebiga nije split za tebe. ako ga imaš onda je split najbolji grad, iako mi se ne sviđa što se zbog toga hrpa ljudi doseljava i to stvara gužvu. 

Sirotinjo i Bogu si teška.

lol! Basketball lol! :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by RayMabus Sat 13 Jul - 18:13

Cijela moja životna filozofija o ženama i velikim gradovima sadržana je u ovoj knjigi.

I od jednog i od drugog treba bježati ko Vrag od tamjana.

Daleko im kuća.


Sažetak knjige

Roman Mome Kapora Ada, prvi put objavljen davne 1977. godine u biblioteci Hit, vrlo je brzo doživeo brojna izdanja i na taj način potvrdio veliku popularnost ovog autora. Novo Lagunino izdanje pruža mogućnost onima koji se do sada nisu sreli sa književnošću Mome Kapora da se upoznaju sa prozom jednog od najčitanijih pisaca ovog podneblja. Ilustracije autora prate knjigu i zaokružuju priču o reci Savi i neobičnim stanovnicima njenih obala.Zaplovih nizvodno, u suret niskom potištenom oblaku iz koga se prosipala novembarska kiša po opusteloj reci. Mada sam čvrsto držao kormilo u rukama, nisam znao kuda plovim, ali žurilo mi se da stignem tamo što pre. Svako od nas ima neko svoje srećno mesto. To je mesto na koje se sklanjamo kada nam je potrebna uteha, ali i mesto gde odlazimo da bismo bili baš ono što jesmo, bez ulepšavajućih filtera. Tatino srećno mesto bila je, bez sumnje, Ada Ciganlija. Naš brod zvao se Ada i čekao je, uredno usidren, uvek spreman da primi svoju čudnu, bučnu posadu. Kada mislim o tim danima, sećam se jednog mesta na Savi gde smo uvek gasili motor i puštali da brod curi niz reku. Sreća jeste u malim stvarima pa me čak i danas, toliko godina kasnije, pomisao na to ispuni mirom i setom. Iz predgovora Ane Kapor.
Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 ADA-Momo-Kapor_slika_O_147780489

Opseg: 329 stranica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by RayMabus Sat 13 Jul - 19:03

AssadNaPodmornici wrote:
evo jutros ja otišao na plažu u podstranu, lipo kava u kafiću 1.9€ , a ono lipa čista plaža ispred tebe, .. kasnije bila nenormalna gužva za vratit se , smjena turista + ultra..

Ra-ra-radnička odmara se klasa, pla-pla-plavi se Jadran talasa

RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by AssadNaPodmornici Sat 13 Jul - 19:26

ekipa priča da je ssvugdje kava na moru 5 € .. kako da ne. svugdje ispod 2€

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by abraham Sat 13 Jul - 19:27

AssadNaPodmornici wrote:Puljak je ruku na srce sredio Split. 
Taj grad unatoč manama je prešišao Zagreb. Aj i Opara je nešto počeo, a Puljak je sredio. Korupcija je nestala, birokracija se ubrzala, Ivošević ne jebe razne "interesne skupine", očisto je istočne zidove palače od ciganskih štandova sa kineskom robom, diljem grada se grade nova parking mjesta, sređuje se sve, uvodi se red ,  nema više ono korupcije kao za vrijeme HDZa , uhljeba, financije su u normalnom, sređuje se žnjan.. Split je definitivno po kvaliteti života sustiga Zagreb.. da je netko to mogao zamisliti prije 10godina ali to je tako.

eh sada Puljak se sa druge strane počinje baviti woke pizdarijama, umjesto da se drži Splita.. na račun tih woke gluposti će izgubiti izbore, koliko god bio sposoban uvoditi reda i sređivati grad u odnosu na ove jebivjetre i lopine sa desne strane ili neposobno aktiviste iz možemo!
Ne znam nista o tome. Zanima me to plitko politikanstvo. Kvazi ljevicarenje i generalna dvolicnost (kolaga Debo). Svaka cast ako Split ide dalje. Korupciju ne moze Puljak i nosata istrijebit, tek ublaziti ili bolje sakriti. Korupcija se unistava sustavno iz Sabora tj Vlade i od predsjednika. Ostalo je kozmetika. 
Pisao sam da sam bio u Puli nedavno. Na Lungo MAre koji ce se devastirati u ime privatnog interese i par politicara koji su to (ne besplatno) odradili. Kda sam poceo bestemati i psovati ADZ i bosanske pljackase svi me gledase kao ludaka. Sta??? Na Istri ne mozes na wc otici da ti IDS ne dozvoli. Inace se Istra promovira kao bez korupcije i kriminala u politici, kao europska regija i sl. Sve ovisi od dioptrije i koji se narativ gura i tko ce ga prihvatiti. Mozda je Split neki izuzetak ali ne vjerujem. Vidjeti cemo. Bilo kako bilo , po meni se skole ne bi trebale zvati po partizanima, revolucionarima i ucesnicima DR cak. To je moje misljenje. Ako cemo posteno vise je Staljin uradio od ove partizanke pa ne mislim da bi netko volio da mu dijete ide u vrtic brking imena i sa brkiniom bistom u dvoristu.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by abraham Sat 13 Jul - 19:29

Ako se ne varam danas 2024 i vracati ime neke partizanke danas je po meni glupo. Ne znam ciji se glasovi pecaju ali je u  najmanju ruku glupo.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by RayMabus Sat 13 Jul - 19:32

abraham wrote:Ako se ne varam danas 2024 i vracati ime neke partizanke danas je po meni glupo. Ne znam ciji se glasovi pecaju ali je u  najmanju ruku glupo.
Nije glupo. To je glupo samo tim ustašama koji veličaju Pavelića koji je proda po države Talijanima.

Triba vratit i oni veliki natpis TITO na neboderu u centru Splita tako da se vidi iz daleka di ulaziš.

Ako im se sviđa Pavelić nek odu kod Meloni u Italiju jer to su njihovi pajdaši a Dalmaciju neka zaobilaze u širokom luku jer će dobit plesku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by RayMabus Sat 13 Jul - 19:44

RayMabus wrote:
abraham wrote:Ako se ne varam danas 2024 i vracati ime neke partizanke danas je po meni glupo. Ne znam ciji se glasovi pecaju ali je u  najmanju ruku glupo.
Nije glupo. To je glupo samo tim ustašama koji veličaju Pavelića koji je proda po države Talijanima.

Triba vratit i oni veliki natpis TITO na neboderu u centru Splita tako da se vidi iz daleka di ulaziš.

Ako im se sviđa Pavelić nek odu kod Meloni u Italiju jer to su njihovi pajdaši a Dalmaciju neka zaobilaze u širokom luku jer će dobit plesku.
Brothers of Italy
Fratelli d'Italia (FdI)

Homeland Movement
Domovinski pokret (DP)

https://en.wikipedia.org/wiki/European_Conservatives_and_Reformists#MEPs


Iako FdI odbacuje etiketu "neofašista", ona je primijenjena zbog povijesti stranke koja seže do Talijanskog socijalnog pokreta (MSI),] njenih veza s krajnjom desnicom, njegova privlačnost neofašističkim temama na društvenim medijima poput Facebooka i nostalgija nekih stranačkih vođa za talijanskim fašizmomuključujući rimske pozdrave Neki članovi stranke slavili su Benita Mussolinija , s fašističkim memorabilijama u nekim lokalnim uredima.  Neki članovi obitelji Mussolini kandidirali su se za FdI, kao što je Rachele Mussolini , Mussolinijeva unuka, za Gradsko vijeće Rima , i Caio Giulio Cesare Mussolini, Mussolinijev praunuk, za Izbori za Europski parlament 2019


Last edited by RayMabus on Sat 13 Jul - 19:45; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by Hoholo Mudovski Sat 13 Jul - 19:45

Ono kad Miro Bulj ispadne jedina desnica...
Pupovac izabran za čelnika Odbora za nacionalne manjine

_________________
Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5932
2023-08-31


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by Hoholo Mudovski Sat 13 Jul - 19:45

abraham wrote:Ako se ne varam danas 2024 i vracati ime neke partizanke danas je po meni glupo. Ne znam ciji se glasovi pecaju ali je u  najmanju ruku glupo.

Jesu ovo neki Erini
Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Img_2311
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5932
2023-08-31


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by RayMabus Sat 13 Jul - 20:04

Pravi Hrvati nikad ne bi bili dio političke skupine kojoj su na čelu Musloinijevi sljedbenici.

To može samo izrod i nitko više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by darth_vader Sat 13 Jul - 23:56

abraham wrote:Jurisssss, u sretniju proslost.. Muhahahaha kila jebenog mozga...Sta je najgore kukali su da je Kerum redikul, tstststststssss

Poštovani kolega, naravno da je Kerum redikul, ali Puljak ga u stopu prati no obojica su space shuttle za Mihanovića...kilo mozga...i te pičke materine. Dobro da uopće postojimo koliko smo tulav i tupav narod. No valjda nas drži pokvarenost na životu, ne vidim neki drugi razlog.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by AssadNaPodmornici Sun 14 Jul - 7:05

A taj HDZ je najjači. 
Za protu kandidatu Puljka stavili Mihanovica. 
Mihanovic osim što je glup ko točak, lik ima cijeli svoj život lažiran. Od firme diplome engleskog, doktorat, čak i faksa. Dolazi iz komunističke obitelji koja se lukavo 90tih prebacila u HDZ i onda su koristili partijske veze da se obogate i glupog sina proguraju svugdje.
Lik je postao ruglo sa doktoratom, i recimo lik uredno sebi upisao engleski c1 a ja bih sebi dao c1 engleski a taj debil ne zna beknit.
Mislim o tom debili mogu koliko hoću, sjećam se kada je izgubio izbore da je u HDZ mladeži bilo kuku lele jer im su bili obećani zaposlenja po gradskoj upravi a ovaj izgubio posao morali konobariti i raditi sezonu haha.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by abraham Sun 14 Jul - 8:14

NA srecu Mihanovic nije pobijedio. No sta to ima sa imenovanjem vrtica sa partizankom??? Osim toga mislim da ste preoptimisticni sa hvaljenjem Splita. Korupcija se u demiokratskim  drustvima a u DNRH , gdje je to tradicija, ner moze iskorijeniti za 3-4 godine. Za takovo sto trebaju vece ovlasti od onih koje ima gradonacelnik. Lijepo je da je krenulo u pravom smijeru ali zakopajte malo i vidjet cete da je sve malo bolje upakirano. Opet ne tvrdim da je Puljak korumpiran ili lopov vec samo da je redikul. ZA ime Bozje zar bi normalan covjek legao sa onom nakazom a ne zivio i kruh lomio s njom. Mislim da ona nosi muske gace u toj relaciji. Muhahahahahhaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret - Page 2 Empty Re: Puljak nasrnuo na vrtiće u stilu svojih uzora iz Sjeverne Koreje , velju imovinski pokret

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum