ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D

Go down

Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D  Empty Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D

Post by Eroo 3/7/2024, 08:09

Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D  10

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/srpska-bjelorusija-iza-rezolucije-o-jasenovcu-krije-se-mracan-vucicev-plan-zagreb-sada-ne-smije-nasjesti-15477641?cx_testId=1&cx_testVariant=cx_undefined&cx_artPos=2&utm_source=pianojl&utm_medium=widget&utm_campaign=pianojutarnji#cxrecs_s

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78045
2016-07-22


Back to top Go down

Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D  Empty Re: Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D

Post by Eroo 3/7/2024, 08:13

Samo još nedostaje nosanje mošti cara Lazara...


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78045
2016-07-22


Back to top Go down

Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D  Empty Re: Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D

Post by RayMabus 3/7/2024, 08:23

Ma. Srpska posla.

Ne vrijedi im to ništa jer su već  dobili svoj dan u UN-u u kojem ćemo se prisjećati da su Srbi genocidan narod.

( parodija; Nisu Srbi genocidan narod jer ne postoje genocidni narodi a nit je u rezoluciji UN-a uopće tako šta rečeno nego ćemo se prisjećati da je Miloševićev režim kojemu je Vučic bio ministar svojevoljno u vladi režim koji je počinio genocid i tako će Vučic i Dačic a to su Miloševičeva kopilad koja je na vlasti u Srbiji svake godine imati svoj dan u UN-u ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D  Empty Re: Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D

Post by Eroo 3/7/2024, 08:31

Vucić je već prvih dana ruskog pokušaja invazije na Ukrajinu crtao kartu 
što Rusija mora osvojiti u sljedećih 14 dana (do crte Liman-Bahmut),
ili će se desiti nešto strašno, na što Srbija mora biti spremna.
Nije se desilo i jebiga...Danas do kraja godine predviđa opću gužvu na
"sveckoj sceni i u Evropi", a neki dan je skratio vrijeme na "do septembra".
Navodi da Srbija "ubrzano nabavlja rezervne delove" kako bi Srbija spremno
dočekala "svecki rat".
Vucić je izgubi ratove u kojima je i sam sudjelovao, a to mu ne da spavati.
No, NATO je tu. Ako misli da smo ostali u saksiji rasli luto se vara. 
Neka samo zapjeva onu staru "NATO svuda, svuda oko nas itd"...
...u BiH, na Kosovu, a posebno  u CG. 
Iskreno, žao mi je srpskog naroda, onoga dijela kojeg često nazivam ka "pristojni dio"
koji ga trenutno mora podnositi.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78045
2016-07-22


Back to top Go down

Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D  Empty Re: Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D

Post by Eroo 3/7/2024, 08:39

Edit: *sAksiji!   drunken

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78045
2016-07-22


Back to top Go down

Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D  Empty Re: Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D

Post by Eroo 3/7/2024, 08:53

Srbiju samo treba ostaviti na miru, da sami urede svoje probleme koji očigledno imaju.
Nemaju još previše vremena da se priključe društvu civiliziranih i demokratskih 
europskih država. Ovo je kristalno jasno pravoj srpskoj društvenoj eliti, koja  trenutno
ne nastupa na srpskoj društvenoj i medijskoj sceni. U jednom trenutku će im biti
potrebna  europska pomoć, pa tako i hrvatska. Situacija je u ovom trenutku  izrazito
suptilna, pa treba paziti s preuranjenim i neodmjerenim izjavama. 
U Hrvatskoj se, uostalom, komemoriraju jasenovačke žrtve skoro 80 godina.
I u Srbiji će se , koliko sutra, memorirati srebreničke žrtve, ja sam u to uvjeren.
Rezolucija o genocidu u Srebrenici je izglasovana. I to je to.
Dio toga je i Vucić osobno. Veliki teret i za njega osobno? Je.
To se ne ispravlja okretanjem pile naopako već kajanjem.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78045
2016-07-22


Back to top Go down

Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D  Empty Re: Dijana Hrkalović: Šta on misli, da smo mi u sksiji rasli? :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum