ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako sam ostao i bio degenerik

Go down

Kako sam ostao i bio degenerik Empty Kako sam ostao i bio degenerik

Post by vuksadinare 30/6/2024, 05:52

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/panorama/veliki-sinjanin-labrovic-ne-zelim-vise-mrziti-tudmana-odlucio-sam-ga-dugo-i-strastveno-ljubiti-ostao-je-hladan-1400109
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Kako sam ostao i bio degenerik Empty Re: Kako sam ostao i bio degenerik

Post by vuksadinare 30/6/2024, 05:54

Zar on nije iz kvote 'ja ne mrzim' i 'ležarine'?..je..od kad znam za sebe lika i blizak rodbina smatra ridikulom i 'svi mu đavli u glavi'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Kako sam ostao i bio degenerik Empty Re: Kako sam ostao i bio degenerik

Post by Hoholo Mudovski 30/6/2024, 07:01

vuksadinare wrote:Zar on nije iz kvote 'ja ne mrzim' i 'ležarine'?..je..od kad znam za sebe lika i blizak rodbina smatra ridikulom i 'svi mu đavli u glavi'
U Labrovića ima još ovakvih umjetnika.
Vjerojatno se mogu kriviti podzemne vode kojim Labrovići obiluju.
Kada bi ga se išlo opisat prvo bi se reklo, pošten, nikad nikoga nije zajeba, a onda dobar, ali najgori za sebe.
Ovo što on radi nije umjetnost, nego zajebancije kakve bi u Brnazama radila ekipa oko Šanija.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

Kako sam ostao i bio degenerik Empty Re: Kako sam ostao i bio degenerik

Post by debotoijusto 30/6/2024, 09:22

vuksadinare wrote:Zar on nije iz kvote 'ja ne mrzim' i 'ležarine'?..je..od kad znam za sebe lika i blizak rodbina smatra ridikulom i 'svi mu đavli u glavi'

cekaj jel to rodbina sto glasa za bulja ? dobro je vama dobro ... :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Kako sam ostao i bio degenerik Empty Re: Kako sam ostao i bio degenerik

Post by Hoholo Mudovski 30/6/2024, 09:47

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Zar on nije iz kvote 'ja ne mrzim' i 'ležarine'?..je..od kad znam za sebe lika i blizak rodbina smatra ridikulom i 'svi mu đavli u glavi'

cekaj jel to rodbina sto glasa za bulja ? dobro je vama dobro ... :D
Druže Tito ti se ne boj Rusa
Labrovića ima iza svakog busa
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

Kako sam ostao i bio degenerik Empty Re: Kako sam ostao i bio degenerik

Post by debotoijusto 30/6/2024, 09:54

labro je najbolje od performans scene zadnjih 30 godin u rvata





iz kreativne radionice provokativnog Siniše Labrovića (1965.) koji za trajanja inicijative „Hod za život“ proteklog vikenda na Tomislavovu trgu pokrenuo građansku inicijativu „Zaštitimo svećenike od progona za pedofiliju“. Traži raspisivanje referenduma na kojem bi referendumsko pitanje bilo: “Jeste li za to da se Ustavom Republike Hrvatske zabrani kazneni progon svećenika, biskupa i nadbiskupa Katoličke crkve u Hrvatskoj, kao i vjeroučitelja zbog kaznenog djela spolnog zlostavljanja i iskorištavanja djeteta?” Taj profesor književnosti umjetničkim aktivizmom koji kritizira kapitalističko društvo i političku zbilju bavi se od 2000., a usuđujemo se reći, svjetsku slavu donio mu je 2005. multimedijalni projekt „Stado.org“ koji su prenosili i Reuters, BBC, Ansa, New York Post, Guardian, Times, NBC, ABC... U njemu Labrović predstavlja reality show čiji su akteri ovce. Njihov život pratio se putem interneta 12 dana, a gledatelji su mogli glasati za svog favorita.

Time je ironizirao svijet medija, bombardiranje reality showovima kojima televizija pokazuje svoju moć uz poruku da gotovo bilo što može postati “važno” samim tim što je na televiziji. Izveo je 2016. uoči Božića i performans kojim uz transparent “Ja sam nevjernik i komunjara” traži milodar za Božić uz trešnjevački plac, a tada je medijima možda najbolje, onako s terena, objasnio i kako Hrvati doživljavaju performans:

– Niti sam nevjernik niti sam komunist, ali sam htio kušati reakcije ljudi na nekoga tko je heretičan u odnosu na poželjne, pa i agresivno nametane društvene kleronacionalističke vrijednosti. Uz tu izjavu stajalo je još i “molim pomoć za sretan Božić”. Reakcije su bile uglavnom sjajne. Prigovori nisu išli dalje od rijetkih gunđanja i proglašavanja ludim, a dobio sam 476 kuna milodara. Među ostalim, jedna gospođa uz milodar mi je rekla: “Ja sam vjernica i antikomunist, ali neka i vas da se imamo s kim gonjati.” Reakcije su i mene iznenadile i pokazale da je u dubini društvo puno tolerantnije nego što bi krvožednici htjeli. Hoće li to konačno uroditi tolerantnijim društvom, to je već možda utopija neostvariva za našega života jer su interesi i moć majstora antagonizma prejaki.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Kako sam ostao i bio degenerik Empty Re: Kako sam ostao i bio degenerik

Post by Hoholo Mudovski 30/6/2024, 10:22

debotoijusto wrote:.” Reakcije su i mene iznenadile i pokazale da je u dubini društvo puno tolerantnije nego što bi krvožednici htjeli. Hoće li to konačno uroditi tolerantnijim društvom, to je već možda utopija neostvariva za našega života jer su interesi i moć majstora antagonizma prejaki.

Nadam se da društvo neće biti tolerantno prema drugačijem, čije posljedice vidimo u pilot projektima, Londonustanu, tolerantnoj Njemačkoj i Švedistanu...
https://www.ex-iskon-pleme.com/t58110-nazvala-ga-je-sramotnom-svinjom-silovateljem-i-odvratnom-nakazom
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

Kako sam ostao i bio degenerik Empty Re: Kako sam ostao i bio degenerik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum