ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moskva: BREAKING NEWS

Page 15 of 30 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next

Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by mentalitet 24/3/2024, 04:32

[quote="Ringo10"]Mentalni, ne gasi nalog[/quote
Ma ima vas par normalnih i bilo bi mi zao ali sam fakat na rubu da to ucinim.Jako sam razocharan u ljude.Mislio sam da nismo toliko razlichiti i da se mozemo razumjeti bez obzira na razlichite stavove i da mozemo neshto nauchiti jedni od drugih.Samo neka glupa prepucavanja ko djeca od pet godina.Pa jebote svom unuku koji ima 5 godina fino objasnim i on me jos pita nesto sht mu nije jasno i sve ok.Razumijem i njegove potrebe jer ga przi energija mozga i radoznalost.Ali ovdje .Fakat uzas.

mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Ringo10 24/3/2024, 04:40

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Mentalni, ne gasi nalog[/quote
Ma ima vas par normalnih i bilo bi mi zao ali sam fakat na rubu da to ucinim.Jako sam razocharan u ljude.Mislio sam da nismo toliko razlichiti i da se mozemo razumjeti bez obzira na razlichite stavove i da mozemo neshto nauchiti jedni od drugih.Samo neka glupa prepucavanja ko djeca od pet godina.Pa jebote svom unuku koji ima 5 godina fino objasnim i on me jos pita nesto sht mu nije jasno i sve ok.Razumijem i njegove potrebe jer ga przi energija mozga i radoznalost.Ali ovdje .Fakat uzas.
Ne vrijedi se zivcirat
Ringo10
Ringo10

Posts : 21649
2015-09-24


Hartmann likes this post

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Hartmann 24/3/2024, 04:40

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Mentalni, ne gasi nalog[/quote
Ma ima vas par normalnih i bilo bi mi zao ali sam fakat na rubu da to ucinim.Jako sam razocharan u ljude.Mislio sam da nismo toliko razlichiti i da se mozemo razumjeti bez obzira na razlichite stavove i da mozemo neshto nauchiti jedni od drugih.Samo neka glupa prepucavanja ko djeca od pet godina.Pa jebote svom unuku koji ima 5 godina fino objasnim i on me jos pita nesto sht mu nije jasno i sve ok.Razumijem i njegove potrebe jer ga przi energija mozga i radoznalost.Ali ovdje .Fakat uzas.
Dvije godine nisam bio ovdje mozda i vise.Na Telegramu sam i pratim i jednu i drugu stranu,jer je istina skrivena..No motivi su razliciti,a nikako ne mogu podrzati agresivni Zapad,koji gura u smrt Slavene,hvaleci se u pocetku rata,kako ce zaraditi,a u zadnje vrijeme,panika ih hvata,jer nece moci svoj prljavi novac prati u Ukrajini,kao niti smjestati prljava i opasne industrije,bez placanja poreza..
I onda se vratim,i vidim situaciju,kao kad sam tek otisao.Mozgovi na nivou zombija,dupeuvlakacki i guzoljupski..Longi mantra,Yoda slijedi,par jos drugih,klimataju za njima..i onda popizdim i eksplodiram na kretena,koji je davcio i udarao svojom materom zidove u kuci..

_________________
Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Hartmann 24/3/2024, 04:45

https://t.me/intelslava/56486

_________________
Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by mentalitet 24/3/2024, 05:13

Hartmann wrote:
mentalitet wrote:
Hartmann wrote:
RayMabus wrote:Baš su mu ga fino ljuljnili ovi islamisti iz Tadjikistana.

Oduševljen sam.

Korumpirani kreten došao na ideju kako će on masovno bez gledanja uvozit robove iz tih dole država jer njegovom mračnom imperiju treba jeftina radna snaga a ovi kad su skužili da on pušta sve u Rusiju bez kontrole fino ušli, odvezli se do Moskve i napravili pokolj.

I sad slave a kreten zamuckaje i pokušava optužiti Ukrajinu.

Kretena triba zamlatit lopatom u glavu skupa s cilon ton korumpiranom elitom na čelu Rusije.
Jebo ti pas smrdljivu mater..Da si mi sad pri ruku,vrat bi ti slomio,picka ti materina.desetine civila pobijeno,troje djece,koje nei nemaju veze sa ratom a ti slavis,jebo ti Putin mater,dao Bog i hoce..

Ma razumijem te,ovako reagiras zato sto si empatican i zato sto se vjerujem nikada nisi radovao tudjoj nesreci.Ali moras znati da je ovaj forum sastavljen od 90% kretena i stvarno psihicki bolesnih tipova.Najgora stvar je sto ih dozivljavamo ravnopravno a to puno govori o nama.Ovaj dogadjaj je usljivim idiotima samo platforma kako svoje zivotne frustracije i komplekse  jos vise pojacati.Ja tochno znam kad je neku jebeni lik ovdje pod alkoholom.Samo im trebas procitati par rijeci i vidjeti gradju recenice koju bolje mogu sloziti neka djeca iz osnovne shkole.Jebiga,navikli smo dolaziti ovdje isto kao u neki kafic,stvar navike.U kaficu kad ti neki idiot dodje i pochne nesto srati ,odvalis mu samarchinu i ko zadnja pichkica podvije rep cvileci ode .Ovdje je drugacija situacija,Ja sam mnogima dao sansu da raspravljamo kulturno i na civilizaciskom nivou.ali kurac palac,bio sam u zabludi da se ljudi mogu mijenjati argumentima kao shto sam sam u svom zivotu radio.Bio u nekoj zabludi,ali kada mi netko prostre neoborive chinjenice ,prihvatim i kazem hvala.Zato sve manje dolazim ovdje a vjerujem da cu uskoro i ugasiti nalog.Samo se badava trujem tudjim splachinama.Malo je ljudi ovdje sa kojima se moze tipkati.Vecina ih je navijachki nastrojena kao na nogometnim utakmicama.Ne dive se potezu protivnichkog igracha vec mu zbog toga jebu mater.Septichka jama je za ovo mjesto parfimerija.

Nego.evo jedna nepristrassna analiza bivsheg analitichara CIA.


TERRORIST ATTACK IN MOSCOW — WHO DID IT?
https://sonar21.com/terrorist-attack-in-moscow-who-did-it/

svaka cast,imas pravo.. beer beer beer

slusao sam neko predavanje arheologa Dragana Jankovica u "Na rubu znanosti" o Vinchanskoj kulturi.Zamisli,ljudi u doba neolita su bili civiliziraniji nego danas.Nisu postojali ratovi ni zavist nego su svi morali zivjeti od svoga rada a ne na tudji rachun,zato nije bilo potrebe za pokvarenoshcu.One koji su bili gadovi su kaznjavali tako shto su ga okruzili,okrenuli mu ledja i ostavili ga zauvijek samog..Dakle ignore je postojalo josh prije 5.000-6.000 godina.Tako i ovdje,nista nam drugo ne preostaje nego takva govna preskakati kao na cesti.Poslusaj ovo,veoma zanimljivo i poucno.


Na rubu znanosti - Vinčanska kultura - arheolog Dragan Jankovic

https://www.youtube.com/watch?v=J5bQc14AzjE

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Ringo10 24/3/2024, 07:20

Istina je...zarobljenik se pravio lud onda su mu Kadirovci odrezali uho I nahranili ga njime I onda se jaran sjetio svega
Istrazitelji pitali Cecene ko je to uradio a posto su imali balaklave to je bilo je nemoguce ustanoviti a svi su tvrdili da su oni odsjekli uho
Ringo10
Ringo10

Posts : 21649
2015-09-24


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Hoholo Mudovski 24/3/2024, 08:37

Jedini šef države koji je dovoljno glup da optuži Rusiju za terorizam je Zelenski
Marija Zaharova

_________________
Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 20240816
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5745
2023-08-31


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Serbinho-3 24/3/2024, 09:55

Napadaju Air Serbia da samara putnike na letu Beograd Moskva sa 1000 eura.
Otuda su napravili neverovatan profit od preko 40 miliona eura.
Povuku se i kukaju.


Kada prave gubitak, ismejavaju, kada naprave profit za Svetske Standarde, globalni napad.
Nikad dobar.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27244
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Ringo10 24/3/2024, 10:11

Sad sam vidio scene lova na teroriste. Treba ih zive ogulit
Ringo10
Ringo10

Posts : 21649
2015-09-24


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by AssadNaPodmornici 24/3/2024, 10:11

inače islamska država je na svom telegram kanalu prva objavila sljedeće snimke.

1)objavili su direktno neku snimku od strane boraca. pogledao sam snimku, nećete ništa pametno vidjeti, osim kako kolju nožem jednog ranjenog bijelca(rusa). 

međutim poanta  te snimke, oni su je prvi objavili, dakle teroristi su njima slali snimke koje su snimali a ovi objavljivali na telegramu. 
dakle očito je da lokalna podružnica ISISa je odgovorna za napad. jer gle čuda nisu snimku objavili rusi dok su zarobili ove (i uzeli im mobitele ako ih ovi nisu bacili) , nego ISIS na svom telegramu

2)objavili su snimku terorista, ali sa zamućenim facama. 
iako su zamućene face, fizička građa i majice se savršeno poklapaju sa snimkama zarobljenih terorista.


.......

dakle eto očito je jasno.

1)Ameri koji prisluškuju velik dio svjetskog interneta, vjerojatno su obrađujući komunikaciju , naletili na ključne riječi koje su povezali sa terorističkim napadom u Moskvi (u Moskvi imaju milijuni muslimana, uveženi kao jeftina radna snaga kao ovi koji su izveli napad). 

2)Ameri su upozorili Ruse, da im se sprema napad na Moskvu od strane ekstremista. Rusi su odbacili upozorenje, a onda je USA ambasada objavila svojim Amerima u Moskvi da se paze javnih okupljanja jer imaju info da teroristi nešto planiraju. 
Putin je nakon toga objavio konferenciju za novinare gdje je optužio zapad "da žele uništiti jedinstvo Rusije". (kakav debil , eto taj debil je uzor ovim našima). 

3)događa se teroristički napad.  ruski mediji puštaju prvo priču(po naredbi Kremlja) da su ovi vozili UA registracije(da možeš misliti tek tako možeš se provozati UA registracijama u Moskvi 2024). 
Putin šuti, čeka šta će reći. Kasnije Ruski političari izjavljuju da su krivi Ukrajinci. 
Naravno uhapšeni su "jeftina radna snaga , islamisti",  odgovornost je preuzela neka lokalna SSSR frakcija ISISa, čak su objavili prvi ekskluzivne snimke, dakle nisu te snimke direktno objavili niti Ukrajinci, niti Rusi, nego ISIS, što znači njima su ovi teroristi slali snimke ubijanja

Rusi (to jest njihova vlast, u komentarima po telegramu svi optužuju islamiste, i Rusi isto tako), ali Ruska politička/medijska elita pokušava prodati priču sa Ukrajincima. 




Sada zamisli kakav moraš biti debil u Rusiji. 

Američke tajne službe koje imaju suradnju sa Rusima(to je i Putin rekao Tuckeru) . Upozore te, da se sprema napad. 
Putin ih napadne , da je to pokušaj destabilizacije Rusije. 
Desi se teroristički napad na koje je imao upozorenje. Umjesto da Putin da ostavku, i smjeni cijeli FSB, on šuti.
Javi se ISIS i da su oni napravili.
Putin kaže "ISIS laže", to su odradili Ukrajinci. 
Isis kaže, ma evo vam snimke, kakvi Ukrajinci mi smo , 
a Putin? šta će opet?
Proglasiti mobilizaciju još veću da se "osveti Ukrajincima"? Govoriti da iza toga telegram kanala stoje Ukrajinci? 

zamisli biti dio toga cirkusa, živit u toj državi . 
sve je lažno. izbori, rat, teroristički napadi, ono Jelcin je bio primjer organizacije i reda spram ovih debila tamo.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


RayMabus and immortal like this post

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by immortal 24/3/2024, 10:14

Ringo10 wrote:Istina je...zarobljenik se pravio lud onda su mu Kadirovci odrezali uho I nahranili ga njime I onda se jaran sjetio svega
Istrazitelji pitali Cecene ko je to uradio a posto su imali balaklave to je bilo je nemoguce ustanoviti a svi su tvrdili da su oni odsjekli uho
ja bi ih sve kaznila rezanjem uha
u biti su rekli istinu
ako je jedan rezao, drugi dopuštali isti čin- svi su sudjelovali u rezanju uha

samo nastrano orjentirani može vidjeti nešto pozitivno u tom činu i prepričavati ga kao nešto primjerno, mudro, doskočito


ako se žrtva nije sjećala odmah čina izvršenog nad njim znači da su ga nadišli, znači da su zaslužili redom isto djelo nad sobom

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by immortal 24/3/2024, 10:17

AssadNaPodmornici wrote:inače islamska država je na svom telegram kanalu prva objavila sljedeće snimke.

1)objavili su direktno neku snimku od strane boraca. pogledao sam snimku, nećete ništa pametno vidjeti, osim kako kolju nožem jednog ranjenog bijelca(rusa). 

ni rusi nisu bjelci

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by debotoijusto 24/3/2024, 10:18

mentalitet wrote:
Hartmann wrote:
RayMabus wrote:Baš su mu ga fino ljuljnili ovi islamisti iz Tadjikistana.

Oduševljen sam.

Korumpirani kreten došao na ideju kako će on masovno bez gledanja uvozit robove iz tih dole država jer njegovom mračnom imperiju treba jeftina radna snaga a ovi kad su skužili da on pušta sve u Rusiju bez kontrole fino ušli, odvezli se do Moskve i napravili pokolj.

I sad slave a kreten zamuckaje i pokušava optužiti Ukrajinu.

Kretena triba zamlatit lopatom u glavu skupa s cilon ton korumpiranom elitom na čelu Rusije.
Jebo ti pas smrdljivu mater..Da si mi sad pri ruku,vrat bi ti slomio,picka ti materina.desetine civila pobijeno,troje djece,koje nei nemaju veze sa ratom a ti slavis,jebo ti Putin mater,dao Bog i hoce..

Ma razumijem te,ovako reagiras zato sto si empatican i zato sto se vjerujem nikada nisi radovao tudjoj nesreci.Ali moras znati da je ovaj forum sastavljen od 90% kretena i stvarno psihicki bolesnih tipova.Najgora stvar je sto ih dozivljavamo ravnopravno a to puno govori o nama.Ovaj dogadjaj je usljivim idiotima samo platforma kako svoje zivotne frustracije i komplekse  jos vise pojacati.Ja tochno znam kad je neku jebeni lik ovdje pod alkoholom.Samo im trebas procitati par rijeci i vidjeti gradju recenice koju bolje mogu sloziti neka djeca iz osnovne shkole.Jebiga,navikli smo dolaziti ovdje isto kao u neki kafic,stvar navike.U kaficu kad ti neki idiot dodje i pochne nesto srati ,odvalis mu samarchinu i ko zadnja pichkica podvije rep cvileci ode .Ovdje je drugacija situacija,Ja sam mnogima dao sansu da raspravljamo kulturno i na civilizaciskom nivou.ali kurac palac,bio sam u zabludi da se ljudi mogu mijenjati argumentima kao shto sam sam u svom zivotu radio.Bio u nekoj zabludi,ali kada mi netko prostre neoborive chinjenice ,prihvatim i kazem hvala.Zato sve manje dolazim ovdje a vjerujem da cu uskoro i ugasiti nalog.Samo se badava trujem tudjim splachinama.Malo je ljudi ovdje sa kojima se moze tipkati.Vecina ih je navijachki nastrojena kao na nogometnim utakmicama.Ne dive se potezu protivnichkog igracha vec mu zbog toga jebu mater.Septichka jama je za ovo mjesto parfimerija.

Nego.evo jedna nepristrassna analiza bivsheg analitichara CIA.


TERRORIST ATTACK IN MOSCOW — WHO DID IT?
https://sonar21.com/terrorist-attack-in-moscow-who-did-it/


Sjedi dječačić na klupi ispred kuće i plače. Prolaznik ga pita:

što je bilo, zašto plačeš?

umrla mi mama

uh, pa to je užasno. Žao mi je. Da pozovem svećenika?

ma ne treba, hvala, nije mi sad do seksa.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31178
2014-04-12


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by immortal 24/3/2024, 10:30

Hoholo Mudovski wrote:Jedini šef države koji je dovoljno glup da optuži Rusiju za terorizam je Zelenski
Marija Zaharova
ovaj put su se pokazali glupljima

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Ringo10 24/3/2024, 10:35

Rusija mora odgovoriti brutalno. Ukrajinu treba demontirati i likvidirati ludjake koje su Zapadnjaci instalirali
Ne trebaju prezati ni od udara na zapadne politicare
Ringo10
Ringo10

Posts : 21649
2015-09-24


YekeYeke likes this post

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by debotoijusto 24/3/2024, 10:44

Ringo10 wrote:Rusija mora odgovoriti brutalno. Ukrajinu treba demontirati i likvidirati ludjake koje su Zapadnjaci instalirali
Ne trebaju prezati ni od udara na zapadne politicare

jednu kaficu i dva ruska broda manje rekao bi u tom slucaju bi i zbijeg do vladivostoka bio sretan trenutak ruske povijesti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31178
2014-04-12


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Ringo10 24/3/2024, 10:47

debotoijusto wrote:
Ringo10 wrote:Rusija mora odgovoriti brutalno. Ukrajinu treba demontirati i likvidirati ludjake koje su Zapadnjaci instalirali
Ne trebaju prezati ni od udara na zapadne politicare

jednu kaficu i dva ruska broda manje rekao bi u tom slucaju bi i zbijeg do vladivostoka bio sretan trenutak ruske povijesti
Sve ce se nakon ovoga promijeniti. Ovo je bilo previse i za strpljivog Putina
Ukrajinu treba likvidirati. Ta bolesna tvorevina ne smije opstati, dobro je rekao Scott Ritter
Ringo10
Ringo10

Posts : 21649
2015-09-24


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Ringo10 24/3/2024, 10:58

Pisu Rusi da ako se dokaze da iza ovoga stoje Amerika i Britanija to ce znaciti DeFacto ratno stanje izmedju Rusije i Zapada


Ringo10
Ringo10

Posts : 21649
2015-09-24


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by debotoijusto 24/3/2024, 10:59

Ringo10 wrote:
debotoijusto wrote:
Ringo10 wrote:Rusija mora odgovoriti brutalno. Ukrajinu treba demontirati i likvidirati ludjake koje su Zapadnjaci instalirali
Ne trebaju prezati ni od udara na zapadne politicare

jednu kaficu i dva ruska broda manje rekao bi u tom slucaju bi i zbijeg do vladivostoka bio sretan trenutak ruske povijesti
Sve ce se nakon ovoga promijeniti. Ovo je bilo previse i za strpljivog Putina
Ukrajinu treba likvidirati. Ta bolesna tvorevina ne smije opstati, dobro je rekao Scott Ritter

ae bude izvadio medvedeva da prica o bombi oli wunderwaffenu dok poin cokolino
za par godina ostanu rakete NATO saveza na granicama rusije vecina ukrajine dio zapadnog civilizacijskog kruga a rusija osiromasena vukojebina s neodrzavanom A bombom i prijetnjom zutih na granicama
to konacni rezultat narcisoidnog kleptomana
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31178
2014-04-12


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Hoholo Mudovski 24/3/2024, 11:14

Talibanizirana propala država financirana novcem poreznih obveznika sa Zapada...


_________________
Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 20240816
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5745
2023-08-31


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Serbinho-3 24/3/2024, 11:19

Ringo10 wrote:[size=47]Pisu Rusi da ako se dokaze da iza ovoga stoje Amerika i Britanija to ce znaciti DeFacto ratno stanje izmedju Rusije i Zapada


[/size]



Cudna izjava, obzirom da vec jesu u ratu.
Radi se samo o Svetskom  signalu da se Demokrate i Englezi bave isto odvratnom dozom terorizma.
Ono sto su optuzivali druge, rade i oni.
Izbegavati pojam USA, vise preciznije Demokrate.
Republikanci 180 stepeni druga prica, tako da taj termin USA bas i ne odgovara realnim faktima.
Rusi isto opet deluju zbunjeno, puste 4 karikature da naprave haos i zatim ova izjava.
Oni vec jesu u ratu sa ovima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27244
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 15 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 30 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum