ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moskva: BREAKING NEWS

Page 8 of 30 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Next

Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by vili40 23/3/2024, 11:40

preko stotinu mrtvih i preko stotinu ranjenih dakle terorizam.Kad je hamas napravio i gnjusnije zloćine e to za putina nije bio terorizam jer je hamas njihov ljubimac a vjerojatno su i rusi gurali hamas na akciju što su izraelci ubrzo shvatili,zapravo za taj zaključak i nije trebalo previše pameti.Eto sad dal je to karma ili što drugo vidjet ćemo još,uglavno rusi u zadnje vrijeme štancaju neprijatelje ko na tekućoj.

vili40

Posts : 10986
2015-08-02


immortal likes this post

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by pokerjocker 23/3/2024, 11:42

mentalitet wrote:
pokerjocker wrote:
mentalitet wrote:.Najlakshe je manipulirati sa glupim ljudima malog IQ kao shto su hrvati,ukri,shiptari i josh mnogi.


Meni je neugodno koliko si ti glup. Dobro, srbin si pa je to nekako i normalno, ali daj se ugledaj malo na crvenkastog, isto je kvaran srbin, ali nije glup.  Inače, srblji imaju niži IQ nego hrvati.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by immortal 23/3/2024, 11:46

crvenkasti wrote:Na temelju upozorenja iz SAD-a i Britanije, teroristi su se isprva pripremali za napad na gledatelje na koncertu Shaman, koji je održan u Crocusu 9. ožujka. To se poklapa s datumima koje su dale veleposlanstva SAD-a i UK-a. Ali iz nekog razloga to u tom trenutku nisu mogli učiniti.

----------------------------

Snage sigurnosti uhitile su dvojicu terorista koji su pokušali prijeći iz Rusije u Ukrajinu preko regije Bryansk, četvorica terorista pokušala su izbjeći zarobljavanje bijegom u šumu. U tijeku je potraga.

---------------------------

Započela je nacionalna potraga za:

◽Makhmadrasul Nasridinov, 37 godina
◽Rivozhidin Ismonov, 51 godina
◽Shokhinjonn Safolzoda, 21 godina
◽Rustam Nazarov, 29 godina

Bijelo vozilo uočeno u Crocus Hallu u Moskvi navodno je uočeno nedaleko od ukrajinske granice tijekom noći.
Svi su oni državljani Tadžikistana nastalog raspadom SSSRa
Iz regija Yaroslavi, ivanovo i Samara
Ukoliko rusima nije cilj okriviti prve na koje nalete
ako su zaista ovo počinitelji znači da su pokazali koliko su spremni za povrat u rusku kraljevinu
Slava im

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23270
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Eroo 23/3/2024, 11:59

PS: Gore sam spomenuo moj boravak u Moskvi, u predvečerje raspada CCCP.
      Bio sam poslan u Moskvu. Pokušavam se prisjetiti zbog čega sam bio tamo.
      Ne mogu se sjetiti što je bio razlog, ali mi pada na pamet jedna stvar.
      Dnevno bivanje u hotelu za strance bi me trebalo koštati $120/dan. 
      Kad sam odlazio iz hotela najprije sam se javio na blgajni da platim sve
      troškove bivanja. Gospoa na blagajni mi reče da je sve već plaćeno. :D
      Kad sam se vratio doma, drugi dan mi u pisarnicu dolazi jedan gospodin
      i veli mi da polovicu od sume dolara moram izručiti, jer je tako dogovoreno.
      Dakle, pošteno....svakom pola! :^0
      Očigledno sam samo bio figura preko koje su se dijelili troškovi bivanja.
I još jedan kuriozitet.
Kad sam stigao u Moskvu, pitam koliko deviza moram zamijeniti za dnevni život izvan hotela.
Reče mi moj "vođa puta" da je sasvim dovoljno 10 DM, za cijelo vrijeme bivanja, jer ni to kao
neću imati u što potrošiti. Zamijenio sam 30 DM u rublje, jer
nisam mogao vjerovati kolegi "vođi puta". Samo da spomenem:  plaća njihovog
inženjera je tada bila oko 10 DM. Ovo znam iz prve ruke!
Na mojem "istraživanju" moskve kao turiste sam viao one prosjake na pozemnoj, s ispruženim
rukama...Nevjerovatno mi je bilo vidjeti kako su sva djeca, ama baš
svi, kad su prolzili pored ispružene ruke u nju su položili koju kopejku. 
Možete si samo misliti kakvo iznaneđenje je bilo kad sam u te ruke položio 10 rubalja.
Tužno mi je bilo gledati sav onaj svijet koji nije znao kako preživjeti dan, a kamo li što ga čeka sutra. 
Putin je prekinio tu agoniju, pa sad možete razumjeti odakle izvire njegova popularnost među
Rusima koji pamte to vrijeme. On im je donio sigurnost u preživljavanju, pa ako hoćete i neloš standard...
brem u ovom dijelu zapadno od Urala. 
No, Putin je zaboravio uzeti u obzir i prokletu ljudsku prirodu - proždrljivost.
Kad imaš- hoćeš više...itd...Ustvari, zaboravio je na onaj  iz psihologije i sociologije  poznati trokut ljudske prirode.
Eroo
Eroo

Posts : 77999
2016-07-22


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Eroo 23/3/2024, 12:13

crvenkasti wrote:

"Ovo dodatno financiranje osigurat će da se Putin suoči s gadnim iznenađenjima na bojnom polju"

Poslušajte krajnje samodopadni i zagonetni komentar Victorije Nuland prije mjesec dana o sukobu između Rusije i Ukrajine. Pretpostavljam da sada svi znamo što je ovime mislila...
Ti si dete-kreten. Jebale te HAPPY TV "analize".
Eroo
Eroo

Posts : 77999
2016-07-22


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 23/3/2024, 12:18

Koba wrote:
immortal wrote:
Ringo10 wrote:Moguce da je ISIL Ali on je dijete zapadnih sluzbi
Nekako mi ovo ne slici na Ukrajince koliko god Banderovci bili ekstremni
ne kužim zašto bi sad odjednom napao isil

spominju da ima afganistanaca u rusiji
možda su ih rusi prisilno regrutirali i ovi ginuli pa su dobili odmazdu
to je OK

Stvarno, zašto bi četvorica Tađikistanaca, ''ćelija ISIL-a'' koja je na daljinskom upravljaču CIA-e učinila to, te zatim bježala prema ukrajinskoj granici?
Zašto bi CIA-a uopće napravila državni udar u Kijevu 2014. i zašto bi Amerika na silu gurala Ukrajinu u NATO znajući da je to Rusiji casus belli?
Nije niti meni ''jasno''.
Ali znam da će netko debelo fasovati zbog toga. 
Jedni zapravo već fasuju od 2022.
I ostali će doći na red.
I to je OK.
Zato šta prema Finskoj i Estoniji ne mogu jer su granice čvrsto zatvorene a vamo je rat pa mogu uteć ( vidi kako oni Rusi koji su protiv Putina lako upadaju preko te rusko ukrajinske granice ).

---

Zahtjevi za vizu za državljane Rusije

Od 19. rujna 2022. ruskim državljanima zabranjen je ulazak u Estoniju,, Litvu, Latviju i Poljsku u turističke, poslovne, sportske ili kulturne svrhe.

Od 30. rujna 2022. ruskim državljanima zabranjen je ulazak u Finsku radi turizma.

Od 25. listopada 2022. ruskim državljanima zabranjen je ulazak u Češku u turističke, poslovne, sportske ili kulturne svrhe.

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 800px-Visa_requirements_for_Russian_citizens.svg
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 23/3/2024, 12:20

Treba im trpat još mujaga tako da svi nagrnu u tu Moskvu.

---

Od svibnja 2022. u Ruskoj Federaciji boravi 5,99 milijuna stranaca (porast u odnosu na 5,66 milijuna u 2021., ali pad u odnosu na 10,13 milijuna u 2019.), a velika većina (91%) su državljani zemalja ZND-a . Središnji Azijci su najbrojnija skupina, a slijede ih Ukrajinci. Privremena migracija iz Uzbekistana, Tadžikistana i Kirgistana povećala se nakon značajnog pada u razdoblju 2020.-2021. Ostale zemlje ZND- a stalno su pokazivale smanjenje broja migranata. Prema podacima Ministarstva unutarnjih poslova, u studenom 2021. u Rusiji je bilo 5,5 milijuna migranata. Od toga je 819.600 bilo ilegalno u zemlji.
Zajednica nezavisnih država

Nakon ruske invazije na Ukrajinu počevši od 24. veljače 2022., Moldavija je izrazila svoju namjeru da se postupno povuče iz institucionalnog okvira ZND-a.

Armenija, Bjelorusija, Kazahstan, Kirgistan, Rusija, Tadžikistan i Uzbekistan potpisali su 8. lipnja 2023. u Sočiju Sporazum o slobodnoj trgovini uslugama, osnivanju, poslovanju i ulaganjima.

Unutar zemalja sudionica državne granice prestat će biti prepreka slobodnom kretanju roba, usluga, rada i kapitala.

Sporazum Zajednice neovisnih država o slobodnoj trgovini uslugama, osnivanju, poslovanju i ulaganjima
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 23/3/2024, 12:23

Baš ih je fino naslagalo ko sardine. 115 mrtvih.

Šteta šta nije u Berlinu ovo al nema veze, može i Moskva. Sad će tamo restrikcije protiv mujaga. Trpaj još.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by crvenkasti 23/3/2024, 12:24

pokerjocker wrote:
mentalitet wrote:
pokerjocker wrote:
mentalitet wrote:.Najlakshe je manipulirati sa glupim ljudima malog IQ kao shto su hrvati,ukri,shiptari i josh mnogi.


Meni je neugodno koliko si ti glup. Dobro, srbin si pa je to nekako i normalno, ali daj se ugledaj malo na crvenkastog, isto je kvaran srbin, ali nije glup.  Inače, srblji imaju niži IQ nego hrvati.

Jesam, jesam. Srbi su mi se rugali što sam tako glup.
Najgori je bio moj otac. I on i sva njegova rodbina.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29495
2014-04-17


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 23/3/2024, 12:27

RayMabus wrote:Treba im trpat još mujaga tako da svi nagrnu u tu Moskvu.

---

Od svibnja 2022. u Ruskoj Federaciji boravi 5,99 milijuna stranaca (porast u odnosu na 5,66 milijuna u 2021., ali pad u odnosu na 10,13 milijuna u 2019.), a velika većina (91%) su državljani zemalja ZND-a . Središnji Azijci su najbrojnija skupina, a slijede ih Ukrajinci. Privremena migracija iz Uzbekistana, Tadžikistana i Kirgistana povećala se nakon značajnog pada u razdoblju 2020.-2021. Ostale zemlje ZND- a stalno su pokazivale smanjenje broja migranata. Prema podacima Ministarstva unutarnjih poslova, u studenom 2021. u Rusiji je bilo 5,5 milijuna migranata. Od toga je 819.600 bilo ilegalno u zemlji.
Zajednica nezavisnih država

Nakon ruske invazije na Ukrajinu počevši od 24. veljače 2022., Moldavija je izrazila svoju namjeru da se postupno povuče iz institucionalnog okvira ZND-a.

Armenija, Bjelorusija, Kazahstan, Kirgistan, Rusija, Tadžikistan i Uzbekistan potpisali su 8. lipnja 2023. u Sočiju Sporazum o slobodnoj trgovini uslugama, osnivanju, poslovanju i ulaganjima.

Unutar zemalja sudionica državne granice prestat će biti prepreka slobodnom kretanju roba, usluga, rada i kapitala.

Sporazum Zajednice neovisnih država o slobodnoj trgovini uslugama, osnivanju, poslovanju i ulaganjima

Direktor FSB-a Bortnikov je izvijestio Putina o privođenju 11 osoba, sva četvorica terorista koji su bili direktno umiješani u teroristički napad, saopštila je predsjednička pres služba.

Ruske službe uhapsile 11 osoba zbog terorističkog napada u Moskvi, pronađeni im pasoši Tadžikistana
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 23/3/2024, 12:33

Armenija, Bjelorusija, Kazahstan, Kirgistan, Rusija, Tadžikistan i Uzbekistan potpisali su 8. lipnja 2023. u Sočiju Sporazum o slobodnoj trgovini uslugama, osnivanju, poslovanju i ulaganjima.

Unutar zemalja sudionica državne granice prestat će biti prepreka slobodnom kretanju roba, usluga, rada i kapitala.




lol!


Last edited by RayMabus on 23/3/2024, 12:34; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Serbinho-3 23/3/2024, 12:33

https://www.b92.net/info/svet/7553/terorista-sve-priznao-objavljen-snimak-stigao-je-iz-turske-i-dobio-je-naredenje-video/vest



Pravi se pametan, ne zna ko.
Setice se.
Ionako ce ga roknuti.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27321
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by crvenkasti 23/3/2024, 12:36

Hahaha, smradovi Ruski, mislite da ste najjači i da vas nitko ne može ubijati?
Osjetite malo kako je to!

Slava herojima teroristima. Ostat će upisani zlatnim slovima u povijest kad je slobodan svijet nanio Rusiji strateški poraz.

Šteta što nisu uspjeli pobjeći. Falilo im je još manje od 100 km do ukrajinske granice.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29495
2014-04-17


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Serbinho-3 23/3/2024, 12:41

Gle tek ovu pickicu, trese se od straha.
Manje od 15 sekundi u komu da ga smestis.
Glupi Rusi, ko ih ubija.
Umesto da skoce i odvale ga na delove.



https://www.alo.rs/vesti/svet/886334/teroristi-ponudeno-500-hiljada-rubalja-pucao-sam-na-ljude-za-novac-video/vest
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27321
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 23/3/2024, 12:42

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Treba im trpat još mujaga tako da svi nagrnu u tu Moskvu.

---

Od svibnja 2022. u Ruskoj Federaciji boravi 5,99 milijuna stranaca (porast u odnosu na 5,66 milijuna u 2021., ali pad u odnosu na 10,13 milijuna u 2019.), a velika većina (91%) su državljani zemalja ZND-a . Središnji Azijci su najbrojnija skupina, a slijede ih Ukrajinci. Privremena migracija iz Uzbekistana, Tadžikistana i Kirgistana povećala se nakon značajnog pada u razdoblju 2020.-2021. Ostale zemlje ZND- a stalno su pokazivale smanjenje broja migranata. Prema podacima Ministarstva unutarnjih poslova, u studenom 2021. u Rusiji je bilo 5,5 milijuna migranata. Od toga je 819.600 bilo ilegalno u zemlji.
Zajednica nezavisnih država

Nakon ruske invazije na Ukrajinu počevši od 24. veljače 2022., Moldavija je izrazila svoju namjeru da se postupno povuče iz institucionalnog okvira ZND-a.

Armenija, Bjelorusija, Kazahstan, Kirgistan, Rusija, Tadžikistan i Uzbekistan potpisali su 8. lipnja 2023. u Sočiju Sporazum o slobodnoj trgovini uslugama, osnivanju, poslovanju i ulaganjima.

Unutar zemalja sudionica državne granice prestat će biti prepreka slobodnom kretanju roba, usluga, rada i kapitala.

Sporazum Zajednice neovisnih država o slobodnoj trgovini uslugama, osnivanju, poslovanju i ulaganjima

Direktor FSB-a Bortnikov je izvijestio Putina o privođenju 11 osoba, sva četvorica terorista koji su bili direktno umiješani u teroristički napad, saopštila je predsjednička pres služba.

Ruske službe uhapsile 11 osoba zbog terorističkog napada u Moskvi, pronađeni im pasoši Tadžikistana

Trpaj još jebo vam ja majku kapitalističku.

Vođa militanata koji su pucali u ljude u Krokusu rekao je tokom ispitivanja da je pre terorističkog napada „uzeo auto i hteo da radi“.

Tokom ispitivanja, terorista je navodno ovog Abdulaha identifikovao po njegovoj orijentaciji. Ne govori ruski, komunicirao je na tadžičkom preko prevodioca.

OVO JE VOĐA TERORISTIČKE GRUPE KOJA JE POČINILA MASOVNI ZLOČIN U MOSKVI
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Serbinho-3 23/3/2024, 12:50

https://www.alo.rs/vesti/svet/886349/u-turskoj-su-sredili-dokumenta-terorista-iz-moskve-propevao-na-saslusanju-sve-priznao-u-kamere-video/vest
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27321
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 23/3/2024, 12:53

Bez obzira kakve su okolnosti oko terorističkog napada u Moskvi (najvjerojatnija verzija je napad Islamske države), u odnosu na aktualno rusko vodstvo uvijek dovodi do istih zaključaka:

1.) Putin je neuspjeh

ili

2.) Putin je sukrivac

Razina opasnosti bila je svima dobro poznata. Trebalo je pooštriti sigurnosne mjere. Međutim, Putin je ovu prijetnju otvoreno i drsko odbacio. To je dokumentirano. Ali kada vam je potrebna većina vaših sigurnosnih snaga da spriječe normalne građane da prosvjeduju protiv nepravednog rata, tada se na kraju dogodi pukotina u vašoj sigurnosnoj mreži, bilo slučajno ili planirano.

Također još jednom pokopava ideju da je diktatura sigurnija od demokracije. Nije, jer su veliki dijelovi sigurnosnog aparata toliko uključeni u suzbijanje stanovništva i bogaćenje da se teroristima ponekad čak i lakše provući, jer se ne razlikuju od 80-godišnje babuške s proturežimskim transparentom. i IS-lik s Kavkaza.

Lideri koji ne preuzimaju odgovornost nisu lideri. Oni su balast i slabi su. Za ovaj teroristički napad puna je odgovornost Putina, što bi u svakoj normalnoj zemlji trebalo biti dovoljno za ostavku ili pad, i nikakvo vrckanje to neće promijeniti.

https://twitter.com/Tendar/status/1771434451433570695

Trpaj još ... jer kako će se korumpirana bogata elita u Rusiji još više bogatiti ako ne dovlaće jeftinu radnu snagu iz Tađikistana i Uzbekistana s kojima su prošle godine zaključili sporazum da jeftina radna snaga iz tih država može slobodno dolazit u Rusiju kako im prne jer bogatoj korumpiranoj eliti u Rusiji treba robova.

TRPAJ JOŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 23/3/2024, 12:56

Prosvjed protiv ruskog rata protiv Ukrajine - ponekad čak i samo držanje praznog lista papira - dovest će vas do uhićenja u roku od nekoliko sekundi u Moskvi, ali 4 naoružana terorista s automatskim oružjem mogu divljati trgovačkim centrom, ubivši vjerojatno više od 100 ljudi, uzrokujući požar koji čak zahtijeva postavljanje opreme za protupožarne požare, a zatim uspješno "pobjeći" u jednom od najstrože nadziranih gradova na svijetu?

Jesam li dobro shvatio?

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 GJVOIx-W8AEAy1f?format=jpg&name=small

RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by AssadNaPodmornici 23/3/2024, 13:16

Ukratko kapitalizam je kriv za teroristicki napad

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Serbinho-3 23/3/2024, 13:19

[size=50]"Nije u pitanju ISIS. To su Ukrajinci"[/size]
"Evo ovako. Nije u pitanju ISIS. To su Ukrajinci. I to što su još juče, pre nego što su ove osobe uhapšene, zapadne specijalne službe tvrdile da su napadači iz ISIS-a, to ih je upravo i odalo", rekla je Margarita Simonjan.




https://www.b92.net/info/svet/7482/uhapseni-teroristi-nije-u-pitanju-isis-to-su-ukrajinci-fotovideo/vest
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27321
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Eroo 23/3/2024, 13:24

Eroo wrote:Opaaa...Ovo nije bilo samo tek tako. 
Samo nekoliko sati prije koncerta policija(s dugim cijevima)
je tamo uhitila neke ljude.
Nije baš jasno o čemu se ovdje odista radi.

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Screenshot-15032

VIDEO: 

Slušam vijest da ruska policija ima uhvaćenih 11 osumnjičenih, od toga 4 izravne teroriste.
Što možemo zaključiti iz ovoga videa? Ovi na tlu, koje su uhvatili par sati prije su bili mamac
ruskoj policiji, nad kojima su se šepurili policajci s dugim cijevima.
Tako su ostavili neštićeni ulaz "izvođačima radova"...
Policija je pala na očiglednu fintu terorista.
Pala mi je na pamet jedna izjava ukr. vojnika s početka agresije na Ukrajinu:
- Imamo sreću da su Rusi glupi.
Eroo
Eroo

Posts : 77999
2016-07-22


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 8 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 30 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum