ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović daje ostavku

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Milanović daje ostavku - Page 14 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by Hoholo Mudovski 27/3/2024, 08:03

michaellcmacha wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
Šandor Winnetou wrote:
IL Risorto wrote:Evo,sad je na N1 govorio Tonino Picula,mislim kako kolega deboto jedini može shvatit zašto bi Picula bio najbolji izbor za predvodnika lijevo liberalnog političkog spektra.

Kao što sam neki dan rekao,Picula je najbolje,ako ne i jedino što valja u tom SDP-u,ne mogu vjerovat da takvog čovjeka u SDP-u drže u rezervnoj postavi.

Picula je jedini političar u Hrvatskoj koji može parirat Plenkoviću,svi ostali su kamilica.
Picula je uglađeni gospodin koji bira riječi i on se ne uklapa u ovaj urlačko divljački narativ zorangutana i njegovih podguznih muha. Tu ti je odgovor zašto je taj čovjek u zapećku SDPa.
Picula nit smrdi nit miriše, a hrvatskom biračkom tijelu više pašu rasni konji.
Jel nekome palo na pamet da čovjek kao takva kamilica nema liderske sposobnosti i da je tu operativac koji provodi ciljeve koji mu se zadaju. A u ovim turbulentnim vremenima nam ne trebaju takvi beskičmenjaci... Koji će provoditi ono što Pol Potovi i Maoi iz Brisela zadaju.
Od njega je sigurno bolje da nastavimo gledati pick and roll one dvojice što su ih iz Brisela poslali u krive stranke pa sada imamo ludu državu...
milanović nije rasni konj nego slučajni MAZGOV koji uz silno baljezganje o kakti svojoj obrazovanosti nije naučio da ne postoji dijametralno suprotno... iz vrlo jednostavnog razloga... jer dijametralno je SUPROTNO... a da ne spominjemo njegove definicije otmice i iznude.... lik je totalni šarlatan sad već djeluje kao da je većinu obrazovnih spoznaja stekao na klonji čitajući politikin zabavnik odnosno rubriku jeste li znali...
rasni konj, pastuh... Dakle neuškopljen i koji radi štetu...
Teško netko neobrazovan ili neinteligentan može onako šarcom iz bunkera na pantovčaku pucati po svemu što se miče...
Boga mi nije mi jasan niti malo. Malo me je u ovom mandatu ulovio na suverenizam i odrađivanja oporbene bauštele pošto je kod nas oporba otišla u Irsku i Njemačku, ali sad mi nije jasan...
Ono što se u prvi mah čini je pick and roll s anemijom, a drugi da će uvesti senfa kao drugu opciju u Hrvata, treća opcija je pošto mu žena kuva makrobiotiku nešto četvrto, peto, šesto,... deseto...
Vidit ćemo. Istina je voda duboka

Hoholo Mudovski

Posts : 5745
2023-08-31


Back to top Go down

Milanović daje ostavku - Page 14 Empty Re: Milanović daje ostavku

Post by vili40 27/3/2024, 10:33

Nacional: Partner Šeksova nećaka kupio stroj za tiskanje izbornih listića
Milanović daje ostavku - Page 14 D68e0856-aaf8-4b0a-83f4-92197bf00e6a

IZBORNI listići tiskat će se na stroju koji se nalazi u vlasništvu tvrtke Olega Uskokovića, odvjetnika koji je poslovni partner Šeksova nećaka Bojana Divjaka u tvrtki u kojoj je zaposlena bivša šefica Narodnih novina Darija Prša, objavio je [url=https://www.nacional.hr/tvrtka-partnera-spromocija ksova-necaka-kupila-stroj-za-tiskanje-izbornih-listica/]Nacional[/url].
Kako su doznali, Narodne novine taj su tiskarski stroj u siječnju ove godine u najam uzele od nekadašnjeg Vjesnika d.d., koji je u procesu likvidacije, no odmah nakon toga stroj prelazi u vlasništvo Uskokovićeve tvrtke Flora nekretnine d.o.o., za cijenu od 400 tisuća eura.
Nacional je ranije objavio kako je članica Uprave Narodnih novina Silvija Žužul odlučila angažirati zaštitarsku tvrtku koja će čuvati tiskarski stroj.
vili40
vili40

Male
Posts : 10969
2015-08-02


Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum