ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by Hoholo Mudovski Sun 28 Jul - 13:34

Ero se zakačio za Kamalu. 
Jadna žena

Hoholo Mudovski

Posts : 5870
2023-08-31


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by Eroo Sun 28 Jul - 13:37

Joža wrote:
Eroo wrote:
Serbinho-3 wrote:Usput, Ero za koga navija, taj je najebao.
Sve vidiš naopako.
Ero navijao i sad ima 3 države, a ti i nijednu. Ustvari imaš jednu, ali ne znaš do kuda su joj granice. 
Zajebali ste s navijanjem, jebiga... jocolor

Albanija, Kosovo i ..... ah da, Slovenija.
Dvije države...napredovao si, ali si ga sad naeba od svojih u Surdulici. pirat

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by mentalitet Tue 30 Jul - 7:04

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
immortal wrote:
Evo ti i Ero ste tipichni primjeri ljudskog smeca koji tvrdite da ste vjernici katolici a nikakve veze nemate sa Bogom,vishe sa vragom..Zato cete i goriti u paklu.
Evo ti Mentalnog, četnici mu pale i ruše državu a on bežanija u Jameriku.
Ko veli, neka, naši su....vratit ću se ja na tenku.Odužilo se pa se malo uneurozio, inače je veliki hrišćanin. :D
Vidiš, Ero nije nikud bježao, već je tada branio i pravio novu državu...i napravio je.
Doduše, nije nam ni bilo tako teško, glede na to s kakvim smo Mentalnistima imali posla.
Gle.taj tvoj na avataru bi rekao da podsvijest kod tebe igra glavnu ulogu pa onda donosish zakljuchke o drugima kakav si ti.Ja sam otisao iz Hrvatske zato shto sam se najvishe bojao sebe.Chovjek sam koji ne bi zgazio mrava namjerno osim ako mi ne udje u kucu a kamo li da bi ubio nekog chovjeka.Ali znam da bi bio nevidjeni ubojica da mi netko nedaj boze ubije nekog bliznjeg moga.Upravo zato sam izbjegao iz lude kafane gdje su svi bili i ostali pijani pa nisu svjesni shta rade,a rade najvishe ono najgore sami sebi.Vas ne treba nichim ugrozavati nego vas treba samo ostaviti same (cast izuzetcimakojih u svakom narodu ima,oni se ionako nista ne pitaju) pa cete se unishtiti kao shto vas nije unishtio ni jedan neprijatelj.Vi srpski mutanti ste najgora gamad Balkana koja sve unishtava chega se dotakne.Hajde shto se hvalite time kako ste istjerali 250.000 tisuca srba iz Hrvatske a zashto istjerashte 500.000 tisuca hrvata.Umjesto da Slavonija hrani pola Evrope vi ih protjraste u Irsku samo zato shto u toj svojoj rodjachkom lopovskom sistemu nema mjesta za vrijedne i poshtene ljude.U prevodu.Pokvareni ste i glupi ko kurac.Kada se vec interesirash za mene,deder ti napishi ovdje zashto se ne vratish u Hrvatsku sa obitelji i zivish "svoj na svome"?Ja znam zashto,ali me boli kurac i za tebe i za tvoju obitelj gdje,kako i zashto zivite.Otishao si srpski mutantu sa svog kamenjara a kamenjar nikada nece iz tebe.Kulyuroloshki naravno,to se vidi iz tvoga pisanja na ovom forumu.Napisao sam ti vec,da cu ti jebati mater pokvarenu ako mi se budesh obracao jer ja sa takvim pokvarenim ljudskim gadom nemam shta tpkati.Ispod chasti mi je da komuniciram sa tobom.Mrsh u sto pichki materinih smrdljivih.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by mentalitet Tue 30 Jul - 7:12

Hoholo Mudovski wrote:Ero se zakačio za Kamalu. 
Jadna žena
Ne vjerojatno je koliko je taj idiot uporan u svojim psinama.On bi bio u stanju i svoje dijete ubit samo da dokaze kako sve zna i kako je pametan.Svi,ama bas svi mu na ovom forumu kazu da je glupi idiot ali on se trudi da dokaze suprotno svojim srpsko mutantskim "mudrostima" tipichnim za kamenjar..Jebote,on bolje zna od marsovaca kako je na Marsu.Bio tamo chovjek vishe puta valjda u snovima pa umislio da je to stvarnost.Ljudska gnjida.Mada opet ,kada sve malo bolje analiziram shvacam da je mentalni bolesnik i nije fino od mene shto tipkam ovakve stvari.Ali jebi ga,neka ide psihijatru i neka se lijechi,shta cu mu ja?Nisam ja Psihijatar ,mada je izgleda on uvjeren da jesam pa ochajnichki trazi pomoc kroz to da ga zapishavam. :dramaq :dramaq :dramaq

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by mentalitet Tue 30 Jul - 7:17

zganci_i_jetrica wrote:
mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Bas bi mi bilo tesko kad bi se u USA poklali izmedju sebe

Nije mi svejedno ali sve smo blize gradjanskom ratu.Onaj u bivshoj YU ce biti pichkin dim na Americhki .Ovo je trenutachna prava istina o SAD.

Tucker Carlson : Secret Revealed Shocking Truth

https://www.youtube.com/watch?v=frMZKG2Y3i0
Ma neš' ti autoriteta, Kaker 'histerični hihot' Glupson  :P

Sunce ti jebem zareno,sve Doktor nauka do doktora.Ti sigurno zivis u SAD i bolje od njega znash,napisao si jedno tisucu knjiga o Americi pa te citiraju svi malo jachi umovi ove planete.?Gdje se radjate i shta jedete sunce vam jebem glupo? :dramaq :dramaq :dramaq :dramaq :mazo :mazo :mazo

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by Eroo Tue 30 Jul - 7:48

mentalitet wrote:
Eroo wrote:
mentalitet wrote:
immortal wrote:
Evo ti i Ero ste tipichni primjeri ljudskog smeca koji tvrdite da ste vjernici katolici a nikakve veze nemate sa Bogom,vishe sa vragom..Zato cete i goriti u paklu.
Evo ti Mentalnog, četnici mu pale i ruše državu a on bežanija u Jameriku.
Ko veli, neka, naši su....vratit ću se ja na tenku.Odužilo se pa se malo uneurozio, inače je veliki hrišćanin. :D
Vidiš, Ero nije nikud bježao, već je tada branio i pravio novu državu...i napravio je.
Doduše, nije nam ni bilo tako teško, glede na to s kakvim smo Mentalnistima imali posla.
Gle.taj tvoj na avataru bi rekao da podsvijest kod tebe igra glavnu ulogu pa onda donosish zakljuchke o drugima kakav si ti.Ja sam otisao iz Hrvatske zato shto sam se najvishe bojao sebe.Chovjek sam koji ne bi zgazio mrava namjerno(1) osim ako mi ne udje u kucu a kamo li da bi ubio nekog chovjeka.Ali znam da bi bio nevidjeni ubojica da mi netko nedaj boze ubije nekog bliznjeg moga.Upravo zato sam izbjegao iz lude kafane gdje su svi bili i ostali pijani pa nisu svjesni shta rade,a rade najvishe ono najgore sami sebi.Vas ne treba nichim ugrozavati nego vas treba samo ostaviti same (cast izuzetcimakojih u svakom narodu ima,oni se ionako nista ne pitaju) pa cete se unishtiti kao shto vas nije unishtio ni jedan neprijatelj.Vi srpski mutanti ste najgora gamad Balkana koja sve unishtava chega se dotakne.Hajde shto se hvalite time kako ste istjerali 250.000 tisuca srba(2) iz Hrvatske a zashto istjerashte 500.000 tisuca hrvata.Umjesto da Slavonija hrani pola Evrope vi ih protjraste u Irsku samo zato shto u toj svojoj rodjachkom lopovskom sistemu nema mjesta za vrijedne i poshtene ljude.U prevodu.Pokvareni ste i glupi ko kurac.Kada se vec interesirash za mene,deder ti napishi ovdje zashto se ne vratish u Hrvatsku sa obitelji i zivish "svoj na svome"?(3)Ja znam zashto,ali me boli kurac i za tebe i za tvoju obitelj gdje,kako i zashto zivite.Otishao si srpski mutantu sa svog kamenjara a kamenjar nikada nece iz tebe.Kulyuroloshki naravno,to se vidi iz tvoga pisanja na ovom forumu.Napisao sam ti vec,da cu ti jebati mater pokvarenu ako mi se budesh obracao(4) jer ja sa takvim pokvarenim ljudskim gadom nemam shta tpkati.Ispod chasti mi je da komuniciram sa tobom.Mrsh u sto pichki materinih smrdljivih.
Ad (1): Respekt, isto kažem i za sebe.
Ad (2): Lažeš kao i ostali DrugoSrbi
Ad (3): Ja sam i ovdje di jesam "svoj na svome". Po zaslugama.
            Ova država mi je nudila i dala sve, a ja samuzvratio 
            onoliko koliko su mi omogućaile moje fizičke i metalne sposobnosti.
            Nije toga bilo malo, vjeruj mi na riječ.
Ad (4): S ovim si u s sukobu  sa (1). Lažeš čim zineš.

PS: Glede onoga tko je od koga mutant...pravi Srbi su za mene jedino Šumadinci,
      i fetivi Vojvođani: po genetici, mentalitetu, izgledu itd. Ostali ste z'brda-z'dola,
      pa čak i nekadašnji Hrvati. Ako su tebi Šešelj, Dačić, Vucić ili Drašković Srbi...misli šta hoćeš.
      Inače, ne dijelim ljude po tim kategorijama, jer cijeli život se družim s LJudima, a neLJude izbjegavam.
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by Eroo Tue 30 Jul - 7:51

mentalitet wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Ero se zakačio za Kamalu. 
Jadna žena
Ne vjerojatno je koliko je taj idiot uporan u svojim psinama.On bi bio u stanju i svoje dijete ubit samo da dokaze kako sve zna i kako je pametan.Svi,ama bas svi mu na ovom forumu kazu da je glupi idiot ali on se trudi da dokaze suprotno svojim srpsko mutantskim "mudrostima" tipichnim za kamenjar..Jebote,on bolje zna od marsovaca kako je na Marsu.Bio tamo chovjek vishe puta valjda u snovima pa umislio da je to stvarnost.Ljudska gnjida.Mada opet ,kada sve malo bolje analiziram shvacam da je mentalni bolesnik i nije fino od mene shto tipkam ovakve stvari.Ali jebi ga,neka ide psihijatru i neka se lijechi,shta cu mu ja?Nisam ja Psihijatar ,mada je izgleda on uvjeren da jesam pa ochajnichki trazi pomoc kroz to da ga zapishavam. :dramaq :dramaq :dramaq

Da, sve si u pravu.
cheers
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by Eroo Tue 30 Jul - 8:22

PS: 
Pravi Čovjek će u svakom trenutku biti u stanju donositi ispravnu odluku.
Pamet i emocionalna inteligencija su, kao i sve ostalo na ovom svijetu, 
distribuirani po Gaussu. Nažalost, zbog toga ispravne odluke najčešće proizvode
nesporazume u široj zajednici...ali to, na sreću, traje tek relativno kratko vrijeme.
S vremenom se ipak ispostavi da je ispravna odluka bila jedina ispravna.
To na kraju prihvate i cijene čak i nekadašnji zaveđeni.
U ratu izravno sudjeluje ne više od 10% stanovništva, a svi ostali su
"mravi-radilice", svatko na svom području. Cilj je samo jedan- pobijediti
neprijatelja. Zbog onoga što jesam, kad je rat započeo mogao sam se lagano
premjestiti u Austriju ili Italiju, ali mi to nije padalo na pamet. Ostao sam tu,
sa svojim narodom, susjedima i prijateljima. Činio sam ono šta sam mogao i znao
najbolje, jer smo bili ugroženi s prijetnama neprijatelja da nas mogu rasturiti
"u paramparčad" (general JNA, javno na TV!). Moja odluka OSTATI je bila jedina
moguća i bila je jedino ispravna .
Mentalni je donio drugačiju odluku: Pobjegao, kako bi sačuvao vlastito dupe.
Potsjetio bih ga da je čak i u HV-u bilo 10-ak tisuća etničkih Srba.
Prema njima gajim najdublje poštovanje kao ljudima.
Šta sa ostalima? Šarolika je to skupina: veoma mali  dio su bile ubice, drugi uplašeni
i treći (najveći dio) zavedeni srpskom propagandom.
Dio ubica i krimnalaca je bio kažnjen.  Ostali su nastradali ne zato što su bili
krivi, već zbog toga što nisu bili u stanju donositi ispravne odluke.
Kao ni dotični Mentalni, zbog kojeg sam sve ovo i napisao.
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by Ringo10 Tue 30 Jul - 12:21

crvenkasti wrote:Dobro je. Neću se više morati pretvarati da su mi Šiptari braća i da podržavam pederluk.



Konačno. Jedva čekam.

Jedan od tvojih .najboljih
AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 1f600  AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 1f600  AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 1f600
Ringo10
Ringo10

Posts : 21653
2015-09-24


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by crvenkasti Wed 31 Jul - 11:16

Ringo10 wrote:
crvenkasti wrote:Dobro je. Neću se više morati pretvarati da su mi Šiptari braća i da podržavam pederluk.



Konačno. Jedva čekam.

Jedan od tvojih .najboljih
AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 1f600  AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 1f600  AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 1f600

napad inteligecije
sve su mi rjeđi
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29495
2014-04-17


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by mentalitet Sat 3 Aug - 7:06

Izgleda izbora u SAD nece ni biti.Samo shto nije pocheo WWIII a onda ce i u Americi gradjanski buknut.

https://sonar21.com/video-interview-friday/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by debotoijusto Sat 3 Aug - 7:13

da sonar21...


AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 200
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31212
2014-04-12


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by Sora Sat 3 Aug - 11:46

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Ero se zakačio za Kamalu. 
Jadna žena
Ne vjerojatno je koliko je taj idiot uporan u svojim psinama.On bi bio u stanju i svoje dijete ubit samo da dokaže kako sve zna i kako je pametan.Svi,ama baš svi mu na ovom forumu kažu da je glupi idiot ali on se trudi da dokaže suprotno svojim srpsko mutantskim "mudrostima" tipičnim za kamenjar..Jebote,on bolje zna od marsovca kako je na Marsu.Bio tamo čovjek više puta valjda u snovima pa je pomislio da je to stvarnost.Ljudska gnjida.Mada opet ,kada sve malo bolje analiziram shvacam da je mentalni bolesnik i nije fino od mene shto tipkam ovakve stvari.Ali jebi ga,neka ide psihijatru i neka se lijeci,shta cu mu ja?Nisam ja Psihijatar ,mada je izgleda uvjeren da jesam pa ochajnichki trazi pomoc kroz to da ga zapishavam.:dramaq :dramaq :dramaq

Da, sve si u pravu.
cheers


više nego ti , kod tebe se kamenjar osjeća itekako a po obrazovanju da si iz tehničke branše 
jel tako 
nije ograničeni desničar iako i ti budeš donekle liberalan
ne bi se trebao  zbog tebe ljutiti ni najmanje..
vidi se iz aviona tko je ograničeni konvertit iz bivše JUGE UDOMAĆEN U najrazvijenijoj slijednici

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by prckov Sat 3 Aug - 11:50

dajem 70% da ce bit frke

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by Eroo Sat 3 Aug - 13:51

Sora wrote:
Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Ero se zakačio za Kamalu. 
Jadna žena
Ne vjerojatno je koliko je taj idiot uporan u svojim psinama.On bi bio u stanju i svoje dijete ubit samo da dokaže kako sve zna i kako je pametan.Svi,ama baš svi mu na ovom forumu kažu da je glupi idiot ali on se trudi da dokaže suprotno svojim srpsko mutantskim "mudrostima" tipičnim za kamenjar..Jebote,on bolje zna od marsovca kako je na Marsu.Bio tamo čovjek više puta valjda u snovima pa je pomislio da je to stvarnost.Ljudska gnjida.Mada opet ,kada sve malo bolje analiziram shvacam da je mentalni bolesnik i nije fino od mene shto tipkam ovakve stvari.Ali jebi ga,neka ide psihijatru i neka se lijeci,shta cu mu ja?Nisam ja Psihijatar ,mada je izgleda uvjeren da jesam pa ochajnichki trazi pomoc kroz to da ga zapishavam.:dramaq :dramaq :dramaq

Da, sve si u pravu.
cheers


više nego ti , kod tebe se kamenjar osjeća itekako a po obrazovanju da si iz tehničke branše 
jel tako 
nije ograničeni desničar iako i ti budeš donekle liberalan
ne bi se trebao  zbog tebe ljutiti ni najmanje..
vidi se iz aviona tko je ograničeni konvertit iz bivše JUGE UDOMAĆEN U najrazvijenijoj slijednici
Da. drunken
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by Eroo Sat 3 Aug - 13:53

prckov wrote:dajem 70% da ce bit frke
Je li ti to sve što imaš? :D
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by mentalitet Mon 5 Aug - 7:54

prckov wrote:dajem 70% da ce bit frke
Zapad je zivio od pljachke stotinama godina.Svojim robovima su dali da malo bolje zive od drugih robova pa su ovi ovdje umislili da imaju Demokraciju,a to nije nista drugo nego alat kao i komunizam,socijalizam i ostala ideoloshka sranja kako vladati robovima.Americhki cionisti su jebeno inteligentni i mora se priznati da znaju sa Gojama.Ali ovo sto su napravili u Gazi kostat ce ih opstanka u cijelom svijetu.Ovdje mladi ameri se bune na njihovim univerzitetima shto je prije bila ziva jeres.Prognoziram cifutima gore nego za vrijeme Hitlera sto im se desilo.U sad je ovih dana teshko nabaviti municiju i duge cijevi.Sve prodano,nema morash chekati mjesecima ako naruchish.Jedino americhka revolucija moze spasiti Ameriku ali i ostatak svijeta.Uskoro kada se nastampani dolar bude vracao kuci najebali smo.Vec sada je inflacija 30% na godishnjem nivou.Ljudi odlaze u crkve da uzmu hranu jer nemaju da kupe.Mediji koji su u rukama cifuta to ne izvjeshtavaju.Sumnjam chak da ce biti i izbora,ako ih i bude bilo tko da pobijedi ce osporavati pobjedu onom drugom a onda laku noc,neka neko zadnji ugasi svjetlo.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU - Page 3 Empty Re: AMERIKA SVE BLIZA GRADJANSKOM RATU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum