ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by vuksadinare 1/2/2016, 08:04

Davor Mikic,dragovoljac,pripadnik 4. gbr.'Pauci',objasnio je zasto su branitelji i stradalnici ogorceni na prethodne vlasti.'Vidite,to uopce nije tesko pitanje kao ni tezak odgovor ali ga ne mozemo docekati od mjerodavnih vlasti.Moje osobno misljenje sa kojim ce se vjerojatno sloziti velik dio gradjana ove drzave lezi u tome,da smo rekli prije hop nego sto smo skocili.Ne moze se zanemariti pravda,ne moze se zanemariti odnos prema zrtvama,domovinskom ratu,istini zato sto par tajkuna koje stiti svaka vlast ima poslove i privatne interese sa zemljom agresorom Srbijom.Ne moze interes Severine,Todorica,Tedeskija,Vesne Pusic,Milorada Pupovca biti ispred pravde i kaznjavanja ratnih zlocinaca i to biti prioritet ispred prioriteta zrtava koje ocekuju da se to konacno rijesi u njihovu korist'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by vuksadinare 1/2/2016, 08:14

To je to....ne moze se ici u proganjanje ratnih zlocinaca u srbiji jer jebeni todoric,tedeski i ostala tajkunska mafija tamo ima razgranate poslove..zato jerctamo pusicka ima obiteljske i poslovne veze..zato jer severina ima tamo jebace i karijeru..zato jer su terselicka,pilsel,pupovac na platnom spiskz srbije...i sve to 'ugrozava' zahtjevi silovanih zen,majki,udovica,branitelja da se zlocinci i agresor privede pred lice pravde...doista morbidno i amoralno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by michaellcmacha 1/2/2016, 08:16

zamisli nečiji biznis je preči od 100 000 litara prolivene krvi.... i onda se netko, jel netko, pita otkud ta ogorčenost koju ti isti netko iščitavaju kao netrpeljivost, mržnju i što li već, a da, ustaštvo.... nek ti netko pitaju mihelu hadrian bi li ona ikada zaboravila i oprostila...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by v_vlado 1/2/2016, 08:46

kapitalizam je bitniji od tamo nekoliko tisuća života......a šta ste očekivali,pravdu,ajte molim vas.....imate mirovine iznad prosjeka zemlje ,neke dodatne privilegije i to je to ,dok drugi nemaju ni za kruh i za par kuna ih se tjera iz jedinih domova....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by catabbath 1/2/2016, 09:02

Svatko ima svoje interese. Jedni bi zauvik živili u 90tima a drugi smatraju da je to loše za business s tima da su ovi drugi relevantniji.

_________________
'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by vuksadinare 1/2/2016, 09:03

v_vlado wrote:kapitalizam je bitniji od tamo nekoliko tisuća života......a šta ste očekivali,pravdu,ajte molim vas.....imate mirovine iznad prosjeka zemlje ,neke dodatne privilegije i to je to ,dok drugi nemaju ni za kruh i za par kuna ih se tjera iz jedinih domova....
Mirovine iznad prosjeka imaju ratni invalidi...sve ostale su u prosjeku ili manje..privilegij ti je besplatno vozenje gradskim prijevozom no to imaju i druge skupine..i besplatni zdravstveni pregled..smijesno mi je kad neki govore sta ce ti privilegije isao si branit domovinu i to ti mora biti cast..a ja postavljam pitanje sto ostalima nije bila cast branit domovinu a onda se nasli poslije solit pamet..pustimo price nisu mogli svi neko je morao raditi..u americi,engleskoj,japanu,rusiji zene su radili a svi muskarci na front oni koji nisu mogli nosit oruzje punili su vrece,kopalirovove,bili kao medicinsko osoblje..a ne kao ovdje gdje se hrpa zgubidana valjala po sklonistima i podrumima u najboljim godinama i sad tu moraliziraju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by vuksadinare 1/2/2016, 09:08

Tko je imao cvrstu volju,srce i domoljublje taj je nasao nacina doci u gardu,mup ili do linija...ja sam do slav broda stopirao iz zagreba...da bi se tamo prijavio u dragovoljce i isao branit prostore bos.posavine...imao sam nepunih dvadeset godina...a sa nepunih devetnaest sam se prijavio u zng a da starcima nisam rekao tek poslhednji dan kad sam trebao ic u bazu...dakle moglo se a ne odbili me pa yam se predao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by RayMabus 1/2/2016, 09:20

Vuće pogodio si poantu.

I onda kad meni ovi srbi owdje seru o tome da mi tamo izwozimo ...šta ja izwozim jbte najradije bi wam kineski zid opalija prema toj smrdiji četničkoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by v_vlado 1/2/2016, 09:20

vuksadinare wrote:
v_vlado wrote:kapitalizam je bitniji od tamo nekoliko tisuća života......a šta ste očekivali,pravdu,ajte molim vas.....imate mirovine iznad prosjeka zemlje ,neke dodatne privilegije i to je to ,dok drugi nemaju ni za kruh i za par kuna ih se tjera iz jedinih domova....
Mirovine iznad prosjeka imaju ratni invalidi...sve ostale su u prosjeku ili manje..privilegij ti je besplatno vozenje gradskim prijevozom no to imaju i druge skupine..i besplatni zdravstveni pregled..smijesno mi je kad neki govore sta ce ti privilegije isao si branit domovinu i to ti mora biti cast..a ja postavljam pitanje sto ostalima nije bila cast branit domovinu a onda se nasli poslije solit pamet..pustimo price nisu mogli svi neko je morao raditi..u americi,engleskoj,japanu,rusiji zene su radili a svi muskarci na front oni koji nisu mogli nosit oruzje punili su vrece,kopalirovove,bili kao medicinsko osoblje..a ne kao ovdje gdje se hrpa zgubidana valjala po sklonistima i podrumima u najboljim godinama i sad tu moraliziraju
bila je tvoja odluka da to učiniš,i ako misliš da si dobro postupio svaka čast a ako misliš da je tvoje ratovanje bilo pogrešno,onda imaš problem.....ostali su se u onm momentu postavili kako jesu,danas bi bilo drugačije .......trebalo je sve biti drugačije ali eto,......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by vuksadinare 1/2/2016, 09:37

v_vlado...vidis tu je problem..rekao si drugi su se postavili tako kako su se postavili a sada su najglasniji u prodavanju morala...o demikraciji...postivanju zakona,ustava ..i to je ono sto pere zivce..umjesto da se pokriju usima i prikrivaju sramotu oni se bezobrazno javljaju,ucjenjuju i prodaju filozofiju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by stenjalica 1/2/2016, 09:46

U Hrvatskoj 20% ljudi živi u 90-tim i tamo guraju ostale
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by Regoč 1/2/2016, 10:21

Svatko tko osuđuje devedesete kao neko zlo koje su donieli Hrvati je četnik. Zlo su donieli Srbi! Sa Srbijom je normalno da surađujemo i trgujemo, nepropusni zid prema njima je besmislen i štetan, no politički moramo biti jasni: položaj Hrvatah u Srbiji, podatci o nestalima, suđenje ratnim zločincima (uključujući i začetnike velikosrbske agresije), povrat pokradenoga i isplata ratne odštete. Sve to provući kroz pristupni proces, tražiti potporu drugih srbijanskih susjedah jer i oni imaju s njima neraščišćene račune.

_________________
'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by dzango 1/2/2016, 10:46

Pa od tog Todorića i njegovih interesa i poslova po Srbiji dobijaju penzije. Kurac bi ldobili da ovog nema. Naročito bi od Srbije dobili veliku kurčinu.

_________________
'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by Regoč 1/2/2016, 11:02

Nego, Džango, koliko se kupuje u Konzumima, kako Srbi gledaju na hrvatske dućane i hrvatsku robu. Mislim, ono što ti znaš, jasno mi je da ne možeš govoriti u ime 7 milijunah ljudi.

_________________
'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by dzango 1/2/2016, 11:18

Regoč wrote:Nego, Džango, koliko se kupuje u Konzumima, kako Srbi gledaju na hrvatske dućane i hrvatsku robu. Mislim, ono što ti znaš, jasno mi je da ne možeš govoriti u ime 7 milijunah ljudi.

Isto kao i u ostalima. Mada ima i ovoga:


_________________
'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje' Empty Re: 'Zbog Todorica,Tedeskija i ostalih tajkuna zrtve agresora ne mogu docekati pravdu i obestecenje'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum