ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ - Page 2 Empty Re: ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ

Post by Ero Mon 1 Feb - 9:11

debotoijusto wrote:
gargamel0101 wrote:
debotoijusto wrote:brojke , stari moj  ;)
Znači i ti si na paraztskom spisku.  Haso deri
ovi su jos i dobri , ja na minimalcu
da si isplatim 5 000 moga bi i zatvorit
Ostatak si isplatiš kroz kilometrinu? Znamo kako to ide. Misli i na eventualno bolovanje i peMziju, druže... drunken

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ - Page 2 Empty Re: ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ

Post by v_vlado Mon 1 Feb - 9:14

Ero wrote:
debotoijusto wrote:
gargamel0101 wrote:
debotoijusto wrote:brojke , stari moj  ;)
Znači i ti si na paraztskom spisku.  Haso deri
ovi su jos i dobri , ja na minimalcu
da si isplatim 5 000 moga bi i zatvorit
Ostatak si isplatiš kroz kilometrinu? Znamo kako to ide. Misli i na eventualno bolovanje i peMziju, druže... drunken
a doprinosi,na 5000 neto imaš 2200 doprinosa ,ne znam baš u lipu....nije malo....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ - Page 2 Empty Re: ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ

Post by vuksadinare Mon 1 Feb - 9:18

v_vlado wrote:ukinuti financiranje svih udruga ,neka se financiraju od donacija i članarina a donacije osloboditi poreza i priznati kao olakšicu.....
Da se slozimo u tom....ali sad se bune ovi lijevi iz svojih udruga a ja dobro pamtim kad su ne tako davno govorili kako drzava treba ukinut financiranje braniteljskih udruga...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ - Page 2 Empty Re: ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ

Post by catabbath Mon 1 Feb - 9:25

Civilne udruge su legalan način izvlačenja milijuna iz državnog proračuna. Ajde probaj napraviti udrugu tipa "udruga zavarivača" pa ćeš od države dobiti qrčinu a ne novac...

_________________
ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ - Page 2 Empty Re: ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ

Post by vili40 Mon 1 Feb - 9:58

Rješenje postoji,sve te udruge,lokalne uprave i samouprave i ostale pičke materine momentalno na minimalac jer ako može za minimalac raditi gladna radnica u kauflandu,može i ova nakupina trutova.
Onda u roku godinu,dvije napraviti reorganizaciju svega toga,pa se netko nek pobrine za samofinanciranje,netko nek volontira a baš oni bez kojih se nikako ne može,nek ostanu na dudi pod uvjetom da su stvarno korisni.
U tome svemu ima jedan veeeliki problem,manje više svi ti su ugurani preko neke veze i sada te veze ne daju da se ta nakupina dira.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ - Page 2 Empty Re: ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ

Post by vuksadinare Mon 1 Feb - 10:15

vili40 wrote:Rješenje postoji,sve te udruge,lokalne uprave i samouprave i ostale pičke materine momentalno na minimalac jer ako može za minimalac raditi gladna radnica u kauflandu,može i ova nakupina trutova.
Onda u roku godinu,dvije napraviti reorganizaciju svega toga,pa se netko nek pobrine za samofinanciranje,netko nek volontira a baš oni bez kojih se nikako ne može,nek ostanu na dudi pod uvjetom da su stvarno korisni.
U tome svemu ima jedan veeeliki problem,manje više svi ti su ugurani preko neke veze i sada te veze ne daju da se ta nakupina dira.
Pa 90 % ljudi u hrvatskoj je u nekim vezama,korupciji,ti meni ja tebi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ - Page 2 Empty Re: ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ

Post by vili40 Mon 1 Feb - 10:26

vuksadinare wrote:Pa 90 % ljudi u hrvatskoj je u nekim vezama,korupciji,ti meni ja tebi
Eh,90%.Da je tako onda ama pa baš nitko ne bi radio i svi bi dobro i lijepo živjeli.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ - Page 2 Empty Re: ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ

Post by Regoč Mon 1 Feb - 10:29

Nemam ništa protiv, štoviše i sam to podržavam, da sve udruge prikupljaju dragovoljne priloge i od toga žive. Kako Documenta, tako i UHBDDR.

_________________
ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ - Page 2 Empty Re: ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ

Post by Regoč Mon 1 Feb - 10:29

Samo kreši!

_________________
ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ - Page 2 Empty Re: ISTINA O NEVLADINIM UDRUGAMA U HRVATSKOJ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum