ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah" - Page 2 Empty Re: Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah"

Post by RayMabus 27/11/2023, 00:00

Nisam im ja tata il mama pa ću ih voditi za ručicu i govoriti im za koga će oni glasat.

Nek glasaju za koga oće. To je njihova slobodna volja. Nemam ja ništa s tim za koga će oni glasat. Ne glasam ja nego oni. Nije moje dupe u pitanju nego njihovo.

Trpaj još.

RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah" - Page 2 Empty Re: Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah"

Post by prckov 27/11/2023, 08:43

dakle vidili joj ogrlicu de pise alah i pretukli je
vako na prvu cini mi se da u toj prici nesto fali

pitam se ima li tu onog - vrati novinaru njegovo, baci pola u vodu pa sto ostane to je to

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah" - Page 2 Empty Re: Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah"

Post by RayMabus 27/11/2023, 16:14

Njima treba svake godine 400 tisuća novih podljudi ( kmica i mujaga ) samo da održe ekonomiju iznad vode.

Tako fino ćemo ih natrpat pa neka se igraju Muje i Hase a ne meni došli solit pamet i radit islamski vilajet iznad glave kroz podršku Komšiću koji je balijski kandidat i služi za preglasavanje Hrvata i Hrvatske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah" - Page 2 Empty Re: Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah"

Post by RayMabus 27/11/2023, 16:25

General dolazi.

Sljedeći izbori za pokrajinski parlament Brandenburg ( savezna država koja u cijelosti okružuje Berlin ) zakazani su za 22. rujna 2024. godine.

Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah" - Page 2 1000px-Opinion_polls_Brandenburg_2024.svg

https://en.wikipedia.org/wiki/2024_Brandenburg_state_election

Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah" - Page 2 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah" - Page 2 Empty Re: Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah"

Post by Službenik 27/11/2023, 19:17

Pa bogtejebo koliki joj taj natpis na ogrlici bio? I na kojem pismu? A i ''drugari'' je napali dok je bila u kupatilu? Sad se ''drugari i drugarice'' zajedno tuširaju? Klitorix.ba?

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2920
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah" - Page 2 Empty Re: Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah"

Post by immortal 28/11/2023, 00:56

kako bi prošao netko da stavi natpis Isus i ode šetati muslimanskim istočnim zemljama
tamo ih spaljuju i bez natpisa

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah" - Page 2 Empty Re: Tinejdžerka pretučena u Berlinu zbog ogrlice na kojoj piše "Allah"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum