ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by gargamel0101 31/1/2016, 12:00

Zapravo me ne zanima slučaj bivšeg ministra Crnoje, ali ono što me šokira je tko bi tu mogao nagrabusiti:
Hrvatska odvjetnička komora reagirala je na vijest da su besplatnu pravnu pomoć u slučaju bivšeg ministra branitelja Mije Crnoje u Vladi dali Jadranka Sloković, Čedo Prodanović i Jasna Novak.
Besplatna pravna pomoć ne može se pružati bez rješenja Komore, a na zahtjev stranke jer je to protivno Kodeksu, a takav zahtjev Komori nije stigao.
Zamislite, oni će nekoga besplatno savjetovati bez dozvole komore Camorre. Kažem, ovaj konkretan slučaj je možda nebitan, problematično je ovdje samo postojanje ovakvih paradržavnih kartela (kojih ima poveći broj) i njihovih suludih propisa:
Prema kodeksu odvjetničke etike odvjetnici nisu ovlašteni davati ponude ni o jeftinijem zastupanju, a pogotovo besplatnom, jer time čine nelojalnu konkurenciju prema drugim odvjetnicima u Hrvatskoj.
Alen Jakobović, disciplinski tužitelj Hrvatske odvjetničke komore, kazao je da će, ako se utvrdi osnovanost ovih navoda, pokrenuti disciplinski postupak protiv spomenutih odvjetnika.
https://tkojejohngalt.wordpress.com/2016/01/31/sto-kaze-camorra/#more-4632

Odličan komentar. Parazita ima svugdje.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by Guest 31/1/2016, 12:48

ebote,koju asistenticu ima ovaj Čeda Prodanovic...ebat je i zenit..doooobra... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by kic 31/1/2016, 13:16

prodanović je takva karikatura :/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by Guest 31/1/2016, 13:18

Pazi parazita, oni određuju tko smije imati besplatnu pravnu pomoć a tko ne smije. A paraziti i reguliraju cijenu tih usluga. 

A država im za sve to pretpostavljam , daje ovlasti.

I onda dođe netko i kaže da smo u "neoliberalnom kapitalizmu" "gdje se sve regulira preko tržišta nad kojim nitko nema nadzor"

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by Kermit 31/1/2016, 13:20

HOK je ne mafija nego najgori ološ
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by Kermit 31/1/2016, 13:22

upravo_sa_jebachine wrote:Pazi parazita, oni određuju tko smije imati besplatnu pravnu pomoć a tko ne smije. A paraziti i reguliraju cijenu tih usluga. 

A država im za sve to pretpostavljam , daje ovlasti.

I onda dođe netko i kaže da smo u "neoliberalnom kapitalizmu" "gdje se sve regulira preko tržišta nad kojim nitko nema nadzor"

:aw
pa u većini država imaš slične propise, samo kod nas je ova komora metastazirala
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by prckov 31/1/2016, 13:25

gargamel0101 wrote:Zapravo me ne zanima slučaj bivšeg ministra Crnoje, ali ono što me šokira je tko bi tu mogao nagrabusiti:
Hrvatska odvjetnička komora reagirala je na vijest da su besplatnu pravnu pomoć u slučaju bivšeg ministra branitelja Mije Crnoje u Vladi dali Jadranka Sloković, Čedo Prodanović i Jasna Novak.
Besplatna pravna pomoć ne može se pružati bez rješenja Komore, a na zahtjev stranke jer je to protivno Kodeksu, a takav zahtjev Komori nije stigao.
Zamislite, oni će nekoga besplatno savjetovati bez dozvole komore Camorre. Kažem, ovaj konkretan slučaj je možda nebitan, problematično je ovdje samo postojanje ovakvih paradržavnih kartela (kojih ima poveći broj) i njihovih suludih propisa:
Prema kodeksu odvjetničke etike odvjetnici nisu ovlašteni davati ponude ni o jeftinijem zastupanju, a pogotovo besplatnom, jer time čine nelojalnu konkurenciju prema drugim odvjetnicima u Hrvatskoj.
Alen Jakobović, disciplinski tužitelj Hrvatske odvjetničke komore, kazao je da će, ako se utvrdi osnovanost ovih navoda, pokrenuti disciplinski postupak protiv spomenutih odvjetnika.
https://tkojejohngalt.wordpress.com/2016/01/31/sto-kaze-camorra/#more-4632

Odličan komentar. Parazita ima svugdje.
samo u zemlji di je burdus bio predsjednik

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by prckov 31/1/2016, 13:27

u australiji imas besplatno za one na socijali 3 puta godisnje a za druge ako imas nekoga da te besplatno zastupa nema nikakvih problema.

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by Kermit 31/1/2016, 13:29

prckov wrote:u australiji imas besplatno za one na socijali 3 puta godisnje a za druge ako imas nekoga da te besplatno zastupa nema nikakvih problema.
dobro u Australiji vjerojatno nemaš nadriodvjetništva i može te zastupati tko hoće
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by Leviathan2 31/1/2016, 15:32

cekaj malo, znaci pred sudom ja ne mogu zastupati nekog a cini mi se ni sebe nego  trebam imati nekog clana odvjetnicke camorre

_________________
ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by Kermit 31/1/2016, 15:38

Leviathan2 wrote:cekaj malo, znaci pred sudom ja ne mogu zastupati nekog a cini mi se ni sebe nego  trebam imati nekog clana odvjetnicke camorre
hahahah da, u biti možeš ali samo svojeg brata, sestru i srodnika u pravoj liniji
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by Leviathan2 31/1/2016, 15:53

a sta ako mojh frend zeli da ga ja zastupam, ja nisam edvokat al znam yebat sudce i advokate onak na tenane

_________________
ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by Kermit 31/1/2016, 15:57

Leviathan2 wrote:a sta ako mojh frend zeli da ga ja zastupam, ja nisam edvokat al znam yebat sudce i advokate onak na tenane
ne možeš, ako za to uzimaš pare činiš kazneno djelo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by Leviathan2 31/1/2016, 16:02

ne, besplatno, pa necu frendu uzet lovu, i ko to uopce tretira kao kazneno djelo??, camorra po njenim pravilnicima

_________________
ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by Kermit 31/1/2016, 16:09

Leviathan2 wrote:ne, besplatno, pa necu frendu uzet lovu, i ko to uopce tretira kao kazneno djelo??, camorra po njenim pravilnicima
Kazneni zakon čl. 313
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by Leviathan2 31/1/2016, 18:27

hm, po tomu ti moras svoje pravo prenijeti nekom supku kojeg ne poznas da bi te neko mogao zastupati na takozvanom sudu, zanimljivo,
oni su sebi uzeli pravo da drugima uskracuju pravo, ako se pobunis posalju na tebe svoje placenike koje placaju iz tvog dzepa, u stvari po nekoj logici svi sudovi su nasi zaposlenici ali se ponasaju kao da su gospodari
jebena uzurpacija
dalo bi se poradit na ovomu

_________________
ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA? Empty Re: ŠTO KAŽE (odvjetnička) CAMORRA?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum