ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU

Go down

Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU Empty Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU

Post by Hoholo Mudovski 20/10/2023, 15:38

Sinergijom Vlade, zdravstvene administracije i Europske komisije, potpisan je ugovor o javnoj nabavi usluge Hitne helikopterske medicinske službe (HHMS) ugovornom partneru, predstavnicima zajednice ponuditelja EliFriulia koju čine talijanska tvrtka EliFriulia, španjolska Eliance Helicopter Global Services i hrvatska Eli-Adriatik Matulji. Helikopterom će upravljati piloti tvrtke koja je dobila ugovor...
https://www.novilist.hr/novosti/hrvatska/hrvatska-konacno-uvodi-hitnu-helikoptersku-medicinsku-pomoc-polijetat-ce-iz-cetiri-baze-evo-svih-detalja/





Slava 🇺🇦


Last edited by Oholo Mudovski on 20/10/2023, 15:40; edited 1 time in total

_________________
Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU Empty Re: Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU

Post by Hoholo Mudovski 20/10/2023, 15:39

Sloboda ima cijenu... A zašto usput ne oderati porezne obveznike...

_________________
Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU Empty Re: Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU

Post by RayMabus 20/10/2023, 21:19

Nismo mi te ruske helikoptere mogli ni servisirat više u Rusiji tako da ne pizdi. Uostalom ti Mi-8 i jesu bili za zamjenu jer su stariji od ovih Mi-17 koje još imamo a koje isto ne možemo servisirat ( generalni servis ) jer je proizvođač Rusija.

Problem s tim malim helikopterima kod nas će biti udari vitra tako da će vrlo skoro isplivat taj problem da oni nisu dobri za Jadran a za ove hitne medicinske letove. Triba jači helikopter za naše podneblje na Jadranu jer ovi mali ne lete kad puše a kod nas puše svako malo. Uglavnom to bi bilo to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU Empty Re: Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU

Post by T. 20/10/2023, 21:24

hezbollah više ne mora koristiti paraglidere...
imaju prave makinje za zračni desant...

_________________
Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU Empty Re: Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU

Post by Hoholo Mudovski 21/10/2023, 00:03

RayMabus wrote:Nismo mi te ruske helikoptere mogli ni servisirat više u Rusiji tako da ne pizdi. Uostalom ti Mi-8 i jesu bili za zamjenu jer su stariji od ovih Mi-17 koje još imamo a koje isto ne možemo servisirat ( generalni servis ) jer je proizvođač Rusija.

Problem s tim malim helikopterima kod nas će biti udari vitra tako da će vrlo skoro isplivat taj problem da oni nisu dobri za Jadran a za ove hitne medicinske letove. Triba jači helikopter za naše podneblje na Jadranu jer ovi mali ne lete kad puše a kod nas puše svako malo. Uglavnom to bi bilo to.
Oćeš kazati da kada zapuše bura na otocima će hitnim slučajevima puštati ukrajinsku himnu da izdrže dok bura ne kala...
Slava

_________________
Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU Empty Re: Sinergija Vlade, zdravstvene administracije i EU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum