ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WW3

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by crvenkasti Sun 15 Oct - 12:28

Američki ministar obrane Austin kaže da je Washington toliko jak da može voditi rat na dva fronta - Ukrajini i Izraelu.

Ne mogu voditi ni dva fronta u Ukrajini, a kamo li još koji front negdje u svijetu.

Proizraelski lobi u SAD-u mnogo je utjecajniji od proukrajinskog.

Tak da - Ukrajina pušiona.

crvenkasti

Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by crvenkasti Sun 15 Oct - 12:30

Ovo je izraelski lobi u SAD:

WW3 - Page 3 F8d2CO-W0AABIOW?format=jpg&name=large
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by Hoholo Mudovski Sun 15 Oct - 14:38

Eroo wrote:

Jebote Dugin.
On je žrtvovao kćer jedinicu za svoje nakaradne ideje, a takvih je ljudi premalo.
Ok... Možeš li pojasniti to o žrtvovanju? Ja sam mislio da se radilo o terorističkom činu kontra novinara u kojemu se u terorističkoj akciji eliminirao novinar ili nečija kći? 
Žrtvovanje bi bilo da je otac sam ubio kćer, zar ne?

_________________
WW3 - Page 3 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by prckov Sun 15 Oct - 14:47

sve dok je globalizam (odrzivi razvoj i woke ideologija) na stolu kina je uz (sadasnju) ameriku, odnosno njihovu administraciju

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by Hoholo Mudovski Sun 15 Oct - 14:49

prckov wrote:sve dok je globalizam (odrzivi razvoj i woke ideologija) na stolu kina je uz (sadasnju) ameriku, odnosno njihovu administraciju
Kina bi ih poduprla i da se krenu lupati po jajima

_________________
WW3 - Page 3 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by RayMabus Sun 15 Oct - 14:53

Bodisatva se probudio i pije svoju jutarnju kaficu u dva popodne i čita vijesti i uživa: Panika u evropskim centrima globalne kabale da im mujage ne naprave sranje. Izgleda da im lagano prisjeda Komšić i islamska BiH. Došo general GF5 na njihova vrata ( napad je najbolja obrana ).

Prije 2 sata
Hitan sastanak EU o ratu u Izraelu: "Ovo bi moglo potaknuti ekstremizam"

EU planira sazvati hitan sastanak svojih država članica kako bi se raspravljalo o posljedicama pogoršanja situacije u Izraelu i Palestini. U poziv na summit koji će se održati u utorak, predsjednik Europskog vijeća Charles Michel rekao je da ako EU "ne bude oprezna", sukob bi mogao "potaknuti ekstremizam" diljem Europe.

Također je zabrinut zbog posljedica na sposobnost susjednih zemalja da se nose s izbjeglicama. “Postoji veliki rizik od migracija i kretanja velikog broja ljudi prema susjednim zemljama koje već imaju značajan broj izbjeglica na svom teritoriju. Ako se s njima ne postupa pažljivo, postoji rizik daljnjih migracijskih valova prema Europi”, rekao je.

TRPAJ JOŠ.

:coffee :cro
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by Hoholo Mudovski Sun 15 Oct - 14:55

RayMabus wrote:Bodisatva se probudio i pije svoju jutarnju kaficu u dva popodne i čita vijesti i uživa: Panika u evropskim centrima globalne kabale da im mujage ne naprave sranje. Izgleda da im lagano prisjeda Komšić i islamska BiH. Došo general GF5 na njihova vrata ( napad je najbolja obrana ).

Prije 2 sata
Hitan sastanak EU o ratu u Izraelu: "Ovo bi moglo potaknuti ekstremizam"

EU planira sazvati hitan sastanak svojih država članica kako bi se raspravljalo o posljedicama pogoršanja situacije u Izraelu i Palestini. U poziv na summit koji će se održati u utorak, predsjednik Europskog vijeća Charles Michel rekao je da ako EU "ne bude oprezna", sukob bi mogao "potaknuti ekstremizam" diljem Europe.

Također je zabrinut zbog posljedica na sposobnost susjednih zemalja da se nose s izbjeglicama. “Postoji veliki rizik od migracija i kretanja velikog broja ljudi prema susjednim zemljama koje već imaju značajan broj izbjeglica na svom teritoriju. Ako se s njima ne postupa pažljivo, postoji rizik daljnjih migracijskih valova prema Europi”, rekao je.

TRPAJ JOŠ.

:coffee :cro
Njima je veća panika populističke stranke koje bi ojačale nakon sranja zbog islamizma.u EU...

_________________
WW3 - Page 3 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by prckov Sun 15 Oct - 15:07

Oholo Mudovski wrote:
prckov wrote:sve dok je globalizam (odrzivi razvoj i woke ideologija) na stolu kina je uz (sadasnju) ameriku, odnosno njihovu administraciju
Kina bi ih poduprla i da se krenu lupati po jajima

kina od globalizacije moze samo profitirat, odnosno njihov rezim

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by RayMabus Sun 15 Oct - 15:16

Oholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Bodisatva se probudio i pije svoju jutarnju kaficu u dva popodne i čita vijesti i uživa: Panika u evropskim centrima globalne kabale da im mujage ne naprave sranje. Izgleda da im lagano prisjeda Komšić i islamska BiH. Došo general GF5 na njihova vrata ( napad je najbolja obrana ).

Prije 2 sata
Hitan sastanak EU o ratu u Izraelu: "Ovo bi moglo potaknuti ekstremizam"

TRPAJ JOŠ.

:coffee :cro
Njima je veća panika populističke stranke koje bi ojačale nakon sranja zbog islamizma.u EU...
Ko da ja to ne znam. :coffee :cro

GF5 nikad ne gubi ratove.

Opcija a) = daljnja trpačina mujagama i države u Europi postanu proislamske dakle protiv globalne kabale i unište Izrael itd i opcija b) države u Europi postanu procionističke i izbace mujage iz Europe jer su u ratu s njima.

Izaberi nešto. Bog vam je dao slobodnu volju ali nije rekao između čega.

WW3 - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTaIzi6K63ztDtgqq1cGjT6IH1gwOkg40Ob6A&usqp=CAU

LP od inkarnirnog dijela anđela Prijestolnika ( anđeo Pravednik, anđeo Znanja ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by Eroo Sun 15 Oct - 15:18

Oholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:

Jebote Dugin.
On je žrtvovao kćer jedinicu za svoje nakaradne ideje, a takvih je ljudi premalo.
Ok... Možeš li pojasniti to o žrtvovanju? Ja sam mislio da se radilo o terorističkom činu kontra novinara u kojemu se u terorističkoj akciji eliminirao novinar ili nečija kći? 
Žrtvovanje bi bilo da je otac sam ubio kćer, zar ne?
1. Primjer:
Potraži snimak u kojem Dugin ( prije ruske agresije na Ukrajinu) kaže:
- Ukrajince tereba ubijati, ubijati, ubijati...
Dakle, neselektivo, bez obzira na spol i godine starosti.
Radi se o čovjeku koji je opsjeden kultom smrti.

2. Primjer

Ruski pravoslavni episkop drži govor vojnicima u Donbasu i kaže:
- Niste vi ovdje da pobijedite već da poginete.
Kult smrti?

4. Primjer:
Notorna Putinova propagandistica u jednoj tv emisiji kaže:
- Treba na Sibir baciti atomsku pa da živimo sretno kao 1993.
Ne znam na što je točno mislila. Znaš li ti?


5. Primjer:

Čemu služe neizobraženi ruski mobilizirani zatvorenici?
Imamo iznad objašnjenje, a ako ti imaš drugačije napiši.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78055
2016-07-22


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by Hoholo Mudovski Sun 15 Oct - 15:35

Eroo wrote:
Oholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:

Jebote Dugin.
On je žrtvovao kćer jedinicu za svoje nakaradne ideje, a takvih je ljudi premalo.
Ok... Možeš li pojasniti to o žrtvovanju? Ja sam mislio da se radilo o terorističkom činu kontra novinara u kojemu se u terorističkoj akciji eliminirao novinar ili nečija kći? 
Žrtvovanje bi bilo da je otac sam ubio kćer, zar ne?
1. Primjer:
Potraži snimak u kojem Dugin ( prije ruske agresije na Ukrajinu) kaže:
- Ukrajince tereba ubijati, ubijati, ubijati...
Dakle, neselektivo, bez obzira na spol i godine starosti.
Radi se o čovjeku koji je opsjeden kultom smrti.

2. Primjer

Ruski pravoslavni episkop drži govor vojnicima u Donbasu i kaže:
- Niste vi ovdje da pobijedite već da poginete.
Kult smrti?

4. Primjer:
Notorna Putinova propagandistica u jednoj tv emisiji kaže:
- Treba na Sibir baciti atomsku pa da živimo sretno kao 1993.
Ne znam na što je točno mislila. Znaš li ti?


5. Primjer:

Čemu služe neizobraženi ruski mobilizirani zatvorenici?
Imamo iznad objašnjenje, a ako ti imaš drugačije napiši.

Nisi mi dao pojašnjenje niti 0.1% nego si mi rekao da svi ovi koji kažu da treba napraviti genocid u Gazi žrtvuju svoji djecu?

_________________
WW3 - Page 3 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5934
2023-08-31


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by RayMabus Sun 15 Oct - 15:45

Izrael je navodno ponovno uključio vodovodne cijevi u južnom pojasu Gaze nakon gotovo jednotjedne blokade.

Savjetnik Bijele kuće za nacionalnu sigurnost Jake Sullivan rekao je u intervjuu za CNN da su ga izraelski dužnosnici obavijestili da cijevi ponovno rade.

Do razvoja događaja došlo je u proteklih sat vremena, rekao je.

Izrael je prekinuo opskrbu Gaze nakon što je Hamas prošlog vikenda izveo svoj iznenadni napad, ubivši stotine Izraelaca i uzevši desetke za taoce.
Pametno. Ovo sam tražio prije dva dana da im puste. Ako nemaju vode neće izdržati a onda GF5 neće gledati bitke kao u Bahmutu prsa o prsa. Sad ćemo da uživamo u klanju i pokolju između jerveja i mujaga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by RayMabus Sun 15 Oct - 15:49

Dakle šta je plan ?

Sad ćemo napravit đenosajd tamo, ove mujage po zapadnoj Europi i drugdje neka kmeče, države koje ne priznaju Izrael a priznaju Palestinu ako se ne žele uključiti u rat da zaštite ove svoje isliovce dole onda će cionisti to potamanti...

Amo dalje. Ključno je da dođe do prekida opskrbe energentima kako bi cijene ošle u nebo i da mali Švabo jede govna plus natrpat još mujaga u Njemačku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by RayMabus Sun 15 Oct - 16:10

Moramo ih ubiti ?

Koga ?

Ako ti netko tri puta instalira Komšića i onda ti dođe s odjebi i mi ćemo ga opet to znači da je to njihova stalna geostrategija i da oni od toga neće odustati.

Pa ima rješenje i za to.

METAK U GLAVU.



23.02.2022

Klix.ba pak iz diplomatskih izvora saznaje da stanje na terenu i nije baš takvo. Za odgađanje izbora u slučaju nepostojanja dogovora o izbornom zakonu jasno i glasno su bile samo Hrvatska i Mađarska.

Među državama koje su diskutirale u smjeru da je, bez obzira na pregovore neophodno održati izbore bili su Italija, Austrija, Belgija, Nizozemska, Njemačka i Švedska. Druge zemlje se tijekom rasprave u ponedjeljak uopće nisu izjašnjavale o ovoj temi.

Grlić Radman tvrdio je da većina EU članica podržava hrvatska stajališta oko izbora u BiH, no čini se da uopće nije tako
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by RayMabus Sun 15 Oct - 16:16

Među državama koje su diskutirale u smjeru da je, bez obzira na pregovore neophodno održati izbore bili su Italija, Austrija, Belgija, Nizozemska, Njemačka i Švedska.

Iz Švedske i Italije smo ih zbacili ( te vlade koje su tada glasale za Komšića, ljevičarske vlade ), sad imaju i prijevremene izbore u Nizozemskoj.

Idemo dalje. Sljedeća je Austrija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by RayMabus Sun 15 Oct - 16:20

Padaju cijeli sistemi jer sam vam ja rekao da ću izbrisati taj nakardni sistem koji mi instalira nepravdu ( Komšića ) i stvaramo novi svijet.

PREGAZIT ĆU VAS KO PLITKI POTOK.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by crvenkasti Sun 15 Oct - 16:30

"Sukob" je sovjetski crtani film studija Soyuzmultfilm snimljen 1983. Jedan od najsnažnijih antiratnih crtića. Uz pomoć najobičnijih stvari - šibica i kutija šibica - Harry Bardin najuvjerljivije podsjeća kako rat lako može započeti, koliko se brzo odmotava njegova spirala i koliko je strašan njegov vrhunac...

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by RayMabus Sun 15 Oct - 16:32

RayMabus wrote:Dakle šta je plan ?

Sad ćemo napravit đenosajd tamo, ove mujage po zapadnoj Europi i drugdje neka kmeče, države koje ne priznaju Izrael a priznaju Palestinu ako se ne žele uključiti u rat da zaštite ove svoje isliovce dole onda će cionisti to potamanti...

Amo dalje. Ključno je da dođe do prekida opskrbe energentima kako bi cijene ošle u nebo i da mali Švabo jede govna plus natrpat još mujaga u Njemačku.
Boli me kurac za vas i šta se vi tresete oće li treći svjetski rat.

Ja ću njima iskopat oči a vi se mislite.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by Službenik Sun 15 Oct - 16:54

Ugl  ... 3, 2, 1 - tko se nije skrio, magarac je bio.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2920
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by RayMabus Sun 15 Oct - 16:54

Sad ćemo fino napravit đenosajd nad islamskom nejači u Gazi. To šta im je puštena voda ne znači da je puštena struja, gorivo, hrana i municija a bez metaka koje troše su gotovi.

Iran nek nastavi kmečat jer ovih par granatica šta su poslali sasvim sigurno neće spriječiti izraelsku krajnju desnicu da dole napravi etničko čišćenje i izbriše tu Gazu s lica zemlje.

Izrael: Presreli smo pet od devet raketa iz Libanona

Izraelske obrambene snage tvrde da su presrele pet od devet raketa ispaljenih na izraelski teritorij iz Libanona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by RayMabus Sun 15 Oct - 16:56

RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

WW3 - Page 3 Empty Re: WW3

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum