ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feministička diktatura

Page 27 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 27/9/2023, 11:54

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:
Problem je šta ženama nije mjesto na tržištu rada da uzimaju psolove muškarcima i snižavaju im cijenu rada.

Mislim možeš al onda će ti natalitet potonit i ode sve u kurac.
ako muškarci nisu spremni zauzeti se za brigu nad obutelji znači i žena i djeca da im ništa ne nedostaje nema se pravo osporavati ženama pravo na zapošljavanje 
ti si jasan primjer za to ali nisi jedni, većina je takva samo mudro šute  :rasta
Već ste dobili pravo na zapošljavanje tako da ti ga ne mogu ja ni osportiti al je nuspojava totalni slom nataliteta i propast tog društva.
ja ti opet tvrdim da su krivi preveliki državni nameti, nemogućnost zapošljavanja , loš standard

immortal

Posts : 23278
2014-04-16


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 27/9/2023, 11:55

ručak gotov, moram se hvatat posla 
lp

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23278
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 11:57

Pa mora bit loš standard kad vi otimate radna mjesta muškima i snižavate im cijenu rada.

Ako mi sniziš cijenu rada normalno da mi je standard loš.

Isto tako i ta nemogućnost zapošljavanja ne bi postojala da se vi ne gurate tamo di vam nije mjesto i uzimate muškima poslove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 12:05

Sad je ionako gotovo. Izija vuk tovara. Ne možemo se vraćat unatrag.

Zato šta je došlo do sloma demografije muškarci više neće ni tražit da vas se makne s tržišta rada jer vi činite pola radne populacije a oni su kao odgovor na to jednostavno pobili pola populacije jer su srušili natalitet i opet stavili stvar na početne pozicije tj opet im niste konkurenkcija jer su prepolovili broj budućih naraštaja.

RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 12:10

Sad nećemo tražit da se skinete s tržišta rada. Sad je ionako gotovo. Prepolovili smo društvo i opet doveli broj radne snage na početnu poziciju.

Šta ću ja sad svojoj doktorici ić reč: Čuj ti si uzela nekom muškome radno mjesto i zato se neka nije udala za doktora a on da zarađuje a ona zadovoljna doma rađa djecu ?

Pa šta ja imam sad od toga da joj to kažem i odvalim u lice tu činjenicu ?

Znači to neće bit nego sad tražimo da ta država koja je uvela emanicipaciju krka ogromne pare da taj isti natalitet ne propadne jer ako mi nasele te kanibale ovdje uzet ćemo malj i tima na čelu države stuč glave,
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 12:24

RayMabus wrote:
Šta ću ja sad svojoj doktorici ić reč: Čuj ti si uzela nekom muškome radno mjesto i zato se neka nije udala za doktora a on da zarađuje a ona zadovoljna doma rađa djecu ?

Pa šta ja imam sad od toga da joj to kažem i odvalim u lice tu činjenicu ?
Mislim da ne bude zabune: Nemam ništa protiv žena doktorica. Štaviše kako se djeca stalno nešto razboljevaju onda je to šta neka žena ima znanje o tome u osnovi plus. Samo u mom viđenju sistema ona ne bi mogla radit kao doktor. Odgajala bi djecu, ako koga u rodbini il susida i prijatelja nešto zaboli bolje da je pri ruci itd al ne bi mogla tu djelatnost raditi nego bi to radio muški.

Tako da joj opet neću to reči jer u mom viđenju stvari žena doktor je nešto plus al ne i kao nešto šta uzima radno mjesto muškome nego kao netko tko odgaja i vodi brigu oko djece i ima znanje o tome tako da zna šta je ako koga šta zaboli ili mu se desi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 12:35

Sad više nije ni bitno.

Sad vam ide ovo: Ako ne krknete hrpu para u taj natalitet nego mi počmete dovodit sve i svašta oko kuće zatuč ću te na vlasti maljen u glavu pa ćemo tako pričat.

Feministička diktatura - Page 27 1200px-Croatia_single_age_population_pyramid_2020
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 12:40

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Šta ću ja sad svojoj doktorici ić reč: Čuj ti si uzela nekom muškome radno mjesto i zato se neka nije udala za doktora a on da zarađuje a ona zadovoljna doma rađa djecu ?

Pa šta ja imam sad od toga da joj to kažem i odvalim u lice tu činjenicu ?
Mislim da ne bude zabune: Nemam ništa protiv žena doktorica. Štaviše kako se djeca stalno nešto razboljevaju onda je to šta neka žena ima znanje o tome u osnovi plus. Samo u mom viđenju sistema ona ne bi mogla radit kao doktor. Odgajala bi djecu, ako koga u rodbini il susida i prijatelja nešto zaboli bolje da je pri ruci itd al ne bi mogla tu djelatnost raditi nego bi to radio muški.

Tako da joj opet neću to reči jer u mom viđenju stvari žena doktor je nešto plus al ne i kao nešto šta uzima radno mjesto muškome nego kao netko tko odgaja i vodi brigu oko djece i ima znanje o tome tako da zna šta je ako koga šta zaboli ili mu se desi.
Moglo bi se raspravljat o tome da može radit nakon 40-te a do 40-te samo pola radnog vremena.

Stvar je u tome šta žene rađaju i odgajaju djecu i ne želim da se gube u nekakvoj karijeri a ovo zapostave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 13:03

Kad padne broj rođenih ispod 30 tisuća u državi te političke elite i intelektualna i druga elita neka počmu sanja taj malj.

Anđeoska hijerarhija uopće nema karmu a to u prevodu znači da ja mogu piti mrtav miran kavu a okolo mene se vrše teški masakri koje sam ja naredio iz xy razloga a u ovom slučaju da ću pobiti te elite koje su odvojene od naroda i misle da su nedodirljive na površini ove planete i da njima nitko ništa ne može.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 13:23

Mislite da je to nemoguće da netko naredi pokolj kompletne političke i intelektualne i druge elite u Europi ?

To samo mislite da je to nemoguće. To su mislili i francuski kraljevi, francusko plemstvo i svećenstvo.

Pa ih više nema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 13:27

Moguće je. I te kako je moguće.

Posebno zato šta su te političke elite korumpirane i postavljene od strane Iluminata koji žele centrializiranu EU odnosno državu preko koje bi bez pitanja dobile vlast nad narodima Europe odnosno jednog dijela ove planete.

Šta su Iluminati ?

Produžena ruka negativnih vanzemaljaca na ovoj planeti.

Šta sam ja ?

General GF5.

E pa moguće je vidiš a čim ja o ovome pričam....
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 13:31

Zašto ne ?

Razmišljam.

Izgleda da će netko bit u velikim problemima.

RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 13:35

A mogli bi baš to: Jedan fini masakr vladajućih društvenih kasta.

Ne postoji nikakvi razlog da to ne napravimo.

Malo čišćenja govana s površine ove planete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 13:51

Mayer Amschel Rothschild bio je njemačko-židovski bankar koji je utemeljio jednu od najbogatijih i najmoćnijih svjetskih dinastija. Rođen je 23. veljače 1744. u Frankfurtu, kao sin Mosesa Bauera, mjenjača i zlatara. Crveni štit iznad vrata dućana njegova oca postat će heraldički simbol njegove obitelji. Kad je Mojsije umro 1754., Mayer Amschel je morao napustiti studij rabina i otići raditi kao blagajnik u banci u Hannoveru. Zaradio je niz promaknuća i uspio dobiti mali udio u kapitalu banke.

Kada se vratio u Frankfurt, prihvatio se očevog posla i promijenio prezime Bauer, njemačko za “seljak”, u Rothschild, što je značilo “crveni štit”.

http://www.ovovideo.com/en/mayer-amschel-rothschild/

Heinrich Bauer Publishing ( njemački : Heinrich Bauer Verlag KG ), koji posluje kao Bauer Media Group , njemački je multimedijski konglomerat sa sjedištem u Hamburgu . Posluje širom svijeta i posjeduje više od 600 časopisa, preko 400 digitalnih proizvoda i 50 radio i TV postaja, kao i tiskare, poštanske, distribucijske i marketinške usluge. Bauer ima oko 11.000 zaposlenih u 17 zemalja

https://en.wikipedia.org/wiki/Bauer_Media_Group
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 14:08

Dobro.

Padne li u Hrvatskoj broj rođenih ispod 30 tisuća pobit ću sve političke i društvene i druge elite koji su imale i imaju veze s vlašću u Europi.

Amo dalje.

To je upravo odlučeno sad od strane mene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 14:33

Treba li netko reći Ursuli von der Leyen da javno ne najavljuje ‘velike poteze‘ Europske unije, pogotovo ne pompozno-patetično, i to prije nego su eksperti članica malo bolje prostudirali tematiku te, pogotovo, ne prije nego sve članice EU jednoglasno ne podrže strateške odluke, što je temeljni princip odlučivanja Unije kao zajednice europskih država?

Odgovor na ovo pitanje je, naravno, potvrdan, a čak je začudno kolikom se brzinom javno prokazuju greške šefice Europske komisije, iako ih malo tko žestoko ne kritizira. A trebali bi. Zadnja ‘velika provala‘ gospođe Leyen jest proglašenje trgovinskog rata NR Kini kroz pokretanje istrage o nedopuštenim poticajima za proizvodnju e-automobila, što je trasiranje puta u uvođenje zaštitnih uvoznih tarifa. U EU je izostala javna kritika donosioca strateških odluka o javnim politikama, koji su s nevjerojatnim kašnjenjem prateći ovogodišnje sajmove automobila shvatili da su kineska e-vozila kvalitetom i cijenom konkurentnija od automobila na e-pogon proizvedenih u e-tvornicama.

Iako je odmah bilo jasno da je bombastična najava Leyen došla u trenutku kada samo pogoršava opasni globalni geopolitički sukob, te da je očigledno usuglašena samo s liderima nekih država s jakim autoindustrijama, u atmosferi rasprave je li trebalo pokretati opasni trgovinski rat s Kinom (ne zna se kakva će biti odmazda) ili nije, potpuno je promaklo da najavljenom istragom moraju biti obuhvaćene američke i europske autoindustrije s proizvodnjom u Kini - Tesla, BMW i Renault. Teško je procijeniti kakve bi mogle biti ukupne štete od političkog zalijetanja gospođe Leyen ukoliko Kina odgovori protumjerama koje će razbiti postojeće lance opskrbe Europe (dijelovima, materijalima, sirovinama…), ali je sigurno da bi tarife značile dodatno opterećenje europskim potrošačima. Impulzivna reakcija šefice Komisije mogla bi dati i novi, značajni impuls inflaciji.

Ursula von der Leyen gura Europu u sukob zastrašujućih posljedica: Štetu je nemoguće procijeniti...
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 14:40

Naravno da ćemo im uvesti carine.

Još najbolje da nećemo. lol!

I onda ćete imat trgovinski rat EU-Kina koji će najviše pogodit Njemačku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 27/9/2023, 15:04

Pobit ćemo svu političku i intelektualnu elitu u Europi ako broj rođenih u Hrvatskoj padne ispod 30 tisuća a razlozi su sljedeći: tu elitu nije briga i ta elita misli da sistem stvarno može funkcionirat na beskonačnoj trpačini i zamjeni stanovništva.

Iluminati možda nisu vidljivi al političke elite pod njihovom palicom jesu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 27/9/2023, 15:46

Očito se netko treći brine za natalitet Europskih nacionalnih skupina
nije bez razloga pušteno na EU tlo mase muškaraca bez žena s istoka
žele zatrti nacionalnosti u potpunosti i učiniti ih minornim u odnosu na većinu

piše se o natalitetu ali nitko ne pokušava pokrenuti odlučujuće korake

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23278
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 27/9/2023, 15:48

RayMabus wrote:Pobit ćemo svu političku i intelektualnu elitu u Europi ako broj rođenih u Hrvatskoj padne ispod 30 tisuća a razlozi su sljedeći: tu elitu nije briga i ta elita misli da sistem stvarno može funkcionirat na beskonačnoj trpačini i zamjeni stanovništva.

Iluminati možda nisu vidljivi al političke elite pod njihovom palicom jesu.
:tu :tu :tu :tu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23278
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by jastreb 27/9/2023, 17:58

Potpuno suprotno.

Nakon Srba,komunista,ovih ,onih,sada su na udar kleronacionalisrtičkih snaga došle žene.

Pa pogledajte vi samo one klečavce,ili pak ovo sada oko onog rukometaša.

Ekstremni dio klera je sada predvodnik napada na žene.  

Žele žene vratiti u kuhinje i u srednji vijek.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 27 Empty Re: Feministička diktatura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum