ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feministička diktatura

Page 12 of 28 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next

Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 23:03

immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:a žive na zemlji?
imaš li još aštara oko sebe s kojima kontaktiraš
Lakše bi ti bilo stavit umjesto Aštara riječ pozitivci jer na tako visokim duhovnim razinama nema ega dakle nisu oni neka zatvorena grupa pa ne pričaju s nikim gore.

Samo su udruženi jer imaju afinitet prema nekim stvarima i to ih zanima i to je sve. Zato su grupa a nisu zato šta su odvojeni od drugih pozitivaca gore.

Ono kako da ti objasnim a da ti dam primjer s fizičke razine: neki ljudi vole saditi a drugi vole ribolov al si žive u istom selu i zajedno rade da bi svima bilo bolje. I sad recimo ta Aštar komanda voli ribolov i to ih zanima kao skupinu bića.
to nije odgovor
To je odogovr.

Zato šta ti razmišljaš u svojim ograničenjima i odma misliš da ako je nešto grupa da se oni izoliraju od svih drugih na toj razini i žive kao izolirana skupina.

To je razina pozitivaca i tu nema ega dakle nema ni takvih izoliranih skupina same za sebe nego jednostavno netko ima afinitet prema ovome a netko prema onome i onda se udružuju na tom zajedničkom cilju.

RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 19/9/2023, 23:05

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:da majstori svjetlosti
kako si povezan sa njima ili je to više mašta - čežnja, nego zbilja
Samo ti se 10 posto duše inkarnira. Svaki inkarnirani ima još 90 posto duše koja nije inkarnirana i povezani ste.
inkarnirate se uvijek u ljude ili i u životinje
znaš li išta o svojim inkarnacijama
jel ti poznato šta o ljudima koji se za vrijeme života pretvore u životinju, zatim vrate u ljudski oblik
nebrojeno puta
Ne možeš se inkarnirat u životinju kad ona ima mali mozak i tebi kao konceptualnoj duši je to preograničeno.

To drugo šta pričaš ne postoji jer bi ti se raspao krvni sustav. To je izmišljotina. To ne postoji na fizičkoj ravni o čemu ti pričaš.
netočno
netočno
netočno

idem raditi nešto
pojesti kolač..

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 19/9/2023, 23:08

RayMabus wrote:
immortal wrote:
to nije odgovor
To je odogovr.

Zato šta ti razmišljaš u svojim ograničenjima i odma misliš da ako je nešto grupa da se oni izoliraju od svih drugih na toj razini i žive kao izolirana skupina.


ooooooooooooooo
nabijem ti aštar komadu i tvoje znanstvene tvrdnje 
još jedna uvreda i zalipit ću ti trisku

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 23:09

Sad ćemo ih oderat ko zečeve. Prisilna naplata. Svira muzika u pozadini ko u horor filmovima tana na tanana. Iz mraka izlazi on. Inkasator dolazi. Približava se meti. Dobar dan. Ja san imkastor. Poslao me zavod za platni promet. Šta imate od nekretnina ? Primanja ?

SKIDAJ GAĆE.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 23:10

immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:
to nije odgovor
To je odogovr.

Zato šta ti razmišljaš u svojim ograničenjima i odma misliš da ako je nešto grupa da se oni izoliraju od svih drugih na toj razini i žive kao izolirana skupina.


ooooooooooooooo
nabijem ti aštar komadu i tvoje znanstvene tvrdnje 
još jedna uvreda i zalipit ću ti trisku
Zašto je to uvreda ?

Pa jel Bog pametniji od tebe ? Je.

Pa to znači da si ti ograničena. Šta te sad muči ? Opet imaš problema s prihvačanjem istine i činjenica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 19/9/2023, 23:12

RayMabus wrote:

To je razina pozitivaca i tu nema ega dakle nema ni takvih izoliranih skupina same za sebe nego jednostavno netko ima afinitet prema ovome a netko prema onome i onda se udružuju na tom zajedničkom cilju.
to mogu shvatiti
čovjek svojim postupcima, djelovanjem, razmišljanjem postiže viši svijetliji nivo

vjeruješ li da čovjek može isijavati svijetlost u mraku

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 19/9/2023, 23:13

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:
to nije odgovor
To je odogovr.

Zato šta ti razmišljaš u svojim ograničenjima i odma misliš da ako je nešto grupa da se oni izoliraju od svih drugih na toj razini i žive kao izolirana skupina.


ooooooooooooooo
nabijem ti aštar komadu i tvoje znanstvene tvrdnje 
još jedna uvreda i zalipit ću ti trisku
Zašto je to uvreda ?

Pa jel Bog pametniji od tebe ? Je.

Pa to znači da si ti ograničena. Šta te sad muči ? Opet imaš problema s prihvačanjem istine i činjenica.

činjenica je inteligencijo da mi to nije rekao Bog nego ti
jesam li ti sad jasnija


ponovio si
evo tebi pa ti budi ograničen

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 19/9/2023, 23:14

kolač!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 23:17

immortal wrote:

činjenica je inteligencijo da mi to nije rekao Bog nego ti
jesam li ti sad jasnija


ponovio si
evo tebi pa ti budi ograničen
Da to sam ti ja rekao a ja sam božji autoritet na fizičkoj ravni.

Ja uopće nemam problema s tim šta će mi netko reči da sam ograničen il glup.

Jel Tesla pametniji od mene ? Ja mislim da je. Dakle ja sam u odnosu na njega glup. I to je to.

Jesam li u odnosu na neki viši entitet poput Boga ograničen ? Pa naravno da jesam. I šta je sad tu problem uopće i zašto bi mi to smetalo šta mi netko kaže da sam ograničen i glup kad jesam ?



Anđeo Znanja je drugi naziv za anđele Pravednike.

Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 23:24

immortal wrote:

vjeruješ li da čovjek može isijavati svijetlost u mraku
Da budem iskren ne znam. Malo je čudno pitanje. Čovjek kao biolška jedinica da sam od sebe jednostavno zasvijetli mislim da ipak ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by mentalitet 19/9/2023, 23:26

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:
to nije odgovor
To je odogovr.

Zato šta ti razmišljaš u svojim ograničenjima i odma misliš da ako je nešto grupa da se oni izoliraju od svih drugih na toj razini i žive kao izolirana skupina.


ooooooooooooooo
nabijem ti aštar komadu i tvoje znanstvene tvrdnje 
još jedna uvreda i zalipit ću ti trisku
Zašto je to uvreda ?

Pa jel Bog pametniji od tebe ? Je.

Pa to znači da si ti ograničena. Šta te sad muči ? Opet imaš problema s prihvačanjem istine i činjenica.

Drzi joj otvorene zvalje i uriniraj.Ona uziva u tome::::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 19/9/2023, 23:27

RayMabus wrote:
immortal wrote:

činjenica je inteligencijo da mi to nije rekao Bog nego ti
jesam li ti sad jasnija


ponovio si
evo tebi pa ti budi ograničen
Da to sam ti ja rekao a ja sam božji autoritet na fizičkoj ravni.

Ja uopće nemam problema s tim šta će mi netko reči da sam ograničen il glup.

Jel Tesla pametniji od mene ? Ja mislim da je. Dakle ja sam u odnosu na njega glup. I to je to.

Jesam li u odnosu na neki viši entitet poput Boga ograničen ? Pa naravno da jesam. I šta je sad tu problem uopće i zašto bi mi to smetalo šta mi netko kaže da sam ograničen i glup kad jesam ?



Anđeo Znanja je drugi naziv za anđele Pravednike.

Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.
to si sam tamo postavio
veći autoritet od mene sigurno nisi

da te pitam
jesi se ikad kod upoznavanja sa ženskom predstavio sa rečenicom- ja sam ograničen
ako nisi, - zašto nisi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 19/9/2023, 23:27

RayMabus wrote:
immortal wrote:

vjeruješ li da čovjek može isijavati svijetlost u mraku
Da budem iskren ne znam. Malo je čudno pitanje. Čovjek kao biolška jedinica da sam od sebe jednostavno zasvijetli mislim da ipak ne.
je

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 23:28

immortal wrote:
RayMabus wrote:

To je razina pozitivaca i tu nema ega dakle nema ni takvih izoliranih skupina same za sebe nego jednostavno netko ima afinitet prema ovome a netko prema onome i onda se udružuju na tom zajedničkom cilju.
to mogu shvatiti
čovjek svojim postupcima, djelovanjem, razmišljanjem postiže viši svijetliji nivo
Zato sam ti i dao taj primjer jer vi na fizičkoj razini kad vam netko kaže grupa odma zamislite neko krdo koje se sabilo u grupu i izoliralo od drugih grupa.

A nije to tako na taj način grupa dakle skupina na toj tako viskoj duhovnoj razini nego je to kao da imaš orkestar i sad netko svira flautu, netko bubnjeve, netko violinu, netko klavir, netko gitaru itd al svi su orkestar i sad ovi šta vole svirat flautu i taj instrument ih zanima u tom kontekstu su oni onda ta grupa koja voli baš to al su unutar svega toga i svi se zajedno druže i pjevaju i sviraju dakle nisu krdo koje se sabilo u sebe i izoliralo od drugih i sad s nikim ne pričaju i nekakvo su zatvoreno društvo nego dio orkestra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by mentalitet 19/9/2023, 23:30

RayMabus wrote:
immortal wrote:

vjeruješ li da čovjek može isijavati svijetlost u mraku
Da budem iskren ne znam. Malo je čudno pitanje. Čovjek kao biolška jedinica da sam od sebe jednostavno zasvijetli mislim da ipak ne.

Dovedi je kuci i prikopchaj je na trofaznu pa nek vidi kako moze svijetliti u mraku;:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 23:33

immortal wrote:
da te pitam
jesi se ikad kod upoznavanja sa ženskom predstavio sa rečenicom- ja sam ograničen
ako nisi, - zašto nisi
Koliko ja znam nisam jer nije bilo potrebe a nit takvih situacija al nemam uopće nikakvih problema bilo kome dakle il muškome il nekoj ženskoj da ne mogu mrtav ladan izjavit da sam glup i/ili ograničen.

Mislim jesam pa šta ću se ja sad tu nešto dokazivat da to nisam. Kad jesam. Glup san i ograničen i to je to. To je činjenica i istina i ja uopće nemam nikakvih zareza oko toga. To je neoboriva činjenica.


Last edited by RayMabus on 19/9/2023, 23:34; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 19/9/2023, 23:34

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:

To je razina pozitivaca i tu nema ega dakle nema ni takvih izoliranih skupina same za sebe nego jednostavno netko ima afinitet prema ovome a netko prema onome i onda se udružuju na tom zajedničkom cilju.
to mogu shvatiti
čovjek svojim postupcima, djelovanjem, razmišljanjem postiže viši svijetliji nivo
Zato sam ti i dao taj primjer jer vi na fizičkoj razini kad vam netko kaže grupa odma zamislite neko krdo koje se sabilo u grupu i izoliralo od drugih grupa.

A nije to tako na taj način grupa dakle skupina na toj tako viskoj duhovnoj razini nego je to kao da imaš orkestar i sad netko svira flautu, netko bubnjeve, netko violinu, netko klavir al svi su orkestar i sad ovi šta vole svirat flautu i taj instrument ih zanima u tom kontekstu su oni onda ta grupa koja voli baš to al su unutar svega toga i svi se zajedno druže i pjevaju i sviraju dakle nisu krdo koje se sabilo u sebe i izoliralo od drugih i sad s nikim ne pričaju i nekakvo su zatvoreno društvo nego dio orkestra.
ne možeš ni ti druge svrstavati skupno u grupe jer ne znaš kako netko šta razmišlja i pomišlja

shvatila sam, to je grupa ljudi koju tvore pojedinci koji su se izdigli sviješću pozitivnim djelovanjem duha i djelima

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 19/9/2023, 23:36

RayMabus wrote:
immortal wrote:
da te pitam
jesi se ikad kod upoznavanja sa ženskom predstavio sa rečenicom- ja sam ograničen
ako nisi, - zašto nisi
Koliko ja znam nisam jer nije bilo potrebe a nit takvih situacija al nemam uopće nikakvih problema bilo kome dakle il muškome il nekoj ženskoj da ne mogu mrtav ladan izjavit da sam glup i/ili ograničen.

Mislim jesam pa šta ću se ja sad tu nešto dokazivat da to nisam. Kad jesam. Glup san i ograničen i to je to. To je činjenica i istina i ja uopće nemam nikakvih zareza oko toga. To je neoboriva činjenica.
šala

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 23:38

immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:

To je razina pozitivaca i tu nema ega dakle nema ni takvih izoliranih skupina same za sebe nego jednostavno netko ima afinitet prema ovome a netko prema onome i onda se udružuju na tom zajedničkom cilju.
to mogu shvatiti
čovjek svojim postupcima, djelovanjem, razmišljanjem postiže viši svijetliji nivo
Zato sam ti i dao taj primjer jer vi na fizičkoj razini kad vam netko kaže grupa odma zamislite neko krdo koje se sabilo u grupu i izoliralo od drugih grupa.

A nije to tako na taj način grupa dakle skupina na toj tako viskoj duhovnoj razini nego je to kao da imaš orkestar i sad netko svira flautu, netko bubnjeve, netko violinu, netko klavir al svi su orkestar i sad ovi šta vole svirat flautu i taj instrument ih zanima u tom kontekstu su oni onda ta grupa koja voli baš to al su unutar svega toga i svi se zajedno druže i pjevaju i sviraju dakle nisu krdo koje se sabilo u sebe i izoliralo od drugih i sad s nikim ne pričaju i nekakvo su zatvoreno društvo nego dio orkestra.
ne možeš ni ti druge svrstavati skupno u grupe jer ne znaš kako netko šta razmišlja i pomišlja

shvatila sam, to je grupa ljudi koju tvore pojedinci koji su se izdigli sviješću pozitivnim djelovanjem duha i djelima
Da naravno. Ako ja volim svirati gitaru onda pošto postoji naravno slobodna volja onda taj drugi on ako ga isto to zanima onda on sam zato šta je to njegova želja i to voli isto uživa da svira baš gitaru nego neki drugi instrument i naravno da nisam ja taj koji nekome drugome određuje šta on voli i šta ga zanima.

Mislim to je na dobrovoljnoj bazi. Nitko nikoga tu ništa ne tira nit ima zašto.

Mogu ja sad odlučiti da idem malo provati svirati flautu umjesto gitaru al jednostavno meni samome opet najviše volim svirat gitaru i to me zanima pa ću opet otrčat svirati ono šta najviše volim. Jednostavno nekakav afinitet baš prema tome i to me najviše zanima i tako i ove druge i zato je to tako tj Aštar grupa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 19/9/2023, 23:46

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:

To je razina pozitivaca i tu nema ega dakle nema ni takvih izoliranih skupina same za sebe nego jednostavno netko ima afinitet prema ovome a netko prema onome i onda se udružuju na tom zajedničkom cilju.
to mogu shvatiti
čovjek svojim postupcima, djelovanjem, razmišljanjem postiže viši svijetliji nivo
Zato sam ti i dao taj primjer jer vi na fizičkoj razini kad vam netko kaže grupa odma zamislite neko krdo koje se sabilo u grupu i izoliralo od drugih grupa.

A nije to tako na taj način grupa dakle skupina na toj tako viskoj duhovnoj razini nego je to kao da imaš orkestar i sad netko svira flautu, netko bubnjeve, netko violinu, netko klavir al svi su orkestar i sad ovi šta vole svirat flautu i taj instrument ih zanima u tom kontekstu su oni onda ta grupa koja voli baš to al su unutar svega toga i svi se zajedno druže i pjevaju i sviraju dakle nisu krdo koje se sabilo u sebe i izoliralo od drugih i sad s nikim ne pričaju i nekakvo su zatvoreno društvo nego dio orkestra.
ne možeš ni ti druge svrstavati skupno u grupe jer ne znaš kako netko šta razmišlja i pomišlja

shvatila sam, to je grupa ljudi koju tvore pojedinci koji su se izdigli sviješću pozitivnim djelovanjem duha i djelima
Da naravno. Ako ja volim svirati gitaru onda pošto postoji naravno slobodna volja onda taj drugi on ako ga isto to zanima onda on sam zato šta je to njegova želja i to voli isto uživa da svira baš gitaru nego neki drugi instrument i naravno da nisam ja taj koji nekome drugome određuje šta on voli i šta ga zanima.

Mislim to je na dobrovoljnoj bazi. Nitko nikoga tu ništa ne tira nit ima zašto.

Mogu ja sad odlučiti da idem malo provati svirati flautu umjesto gitaru al jednostavno meni samome opet najviše volim svirat gitaru i to me zanima pa ću opet otrčat svirati ono šta najviše volim. Jednostavno nekakav afinitet baš prema tome i to me najviše zanima i tako i ove druge i zato je to tako tj Aštar grupa.
da li znate jedni za druge, da li ste u kontaktu ili ne

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 19/9/2023, 23:48

Zavisi. Ako se netko inkarnira pa se susretnemo mogu prokužit ( imaj u vidu da kad se inkarniraš gubiš sjećanje na prošle živote pa ne možeš tako to znat al možeš kad uđeš u priču pa vidiš da taj ima znanje o nečemu u malom prstu ko da je cijeli život samo to učio a to mu je osnovi od njega samog kao duše jer to najviše voli istraživati i učiti o tome i to mu je afinitet ).

RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 12 Empty Re: Feministička diktatura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 28 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum