ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by Ringo10 14/9/2023, 12:30

Šta je ovo, je li istina ili neka zajebancija

https://www.youtube.com/watch?v=5zAdaUbxhZw

https://www.youtube.com/watch?v=1butDTz8Pbk


Last edited by Ringo10 on 14/9/2023, 12:36; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Re: Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by Hoholo Mudovski 14/9/2023, 12:35

Kordinirana operacija skretanja pažnje. Ono što je je strašno u cijeloj priči nije to jesu li vanzemaljci pravi ili ne, nego razlozi zbog koji nam skreću pažnju. Prije bi to bilo otkriće vode na Marsu, a sada čak vanzemaljci, što znači da triba uzeti još kumpira za priživiti zimu i napuniti još jednu škrinju...

_________________
Vanzemaljci pred meksičkim kongresom 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5953
2023-08-31


Back to top Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Re: Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by Ringo10 14/9/2023, 12:37

DesnaDojkaSareAshton wrote:Kordinirana operacija skretanja pažnje. Ono što je je strašno u cijeloj priči nije to jesu li vanzemaljci pravi ili ne, nego razlozi zbog koji nam skreću pažnju. Prije bi to bilo otkriće vode na Marsu, a sada čak vanzemaljci, što znači da triba uzeti još kumpira za priživiti zimu i napuniti još jednu škrinju...
Ne znam ali ovako javno to staviti na uvid... prijevara će se vrlo brzo pokazati ako je prijevara u pitanju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Re: Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by Hoholo Mudovski 14/9/2023, 12:44

Ringo10 wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:Kordinirana operacija skretanja pažnje. Ono što je je strašno u cijeloj priči nije to jesu li vanzemaljci pravi ili ne, nego razlozi zbog koji nam skreću pažnju. Prije bi to bilo otkriće vode na Marsu, a sada čak vanzemaljci, što znači da triba uzeti još kumpira za priživiti zimu i napuniti još jednu škrinju...
Ne znam ali ovako javno to staviti na uvid... prijevara će se vrlo brzo pokazati ako je prijevara u pitanju
Jesu pravi ili ne bmk, jučer teorija zavjere, a danas u kongresu.
Pitanja na prvu; 1. Kada su tijela otkrivena
                            2. Zašto nakon američkog saslušanja i u ovom slučaju u istom formatu.
                            3. Koja država će iduća izvući vanzemaljce iz naftalina 
                            4. Koje/čije tijelo gura narativ i kordinira
Itd

_________________
Vanzemaljci pred meksičkim kongresom 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5953
2023-08-31


Back to top Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Re: Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by Guest 14/9/2023, 12:47

One vanzemaljce šta sam vidija nisu ni slični ovima.

Znači da je negdi zajeb, ili i vanzemaljci imaju više rasa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Re: Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by RayMabus 14/9/2023, 12:53

Vanzemaljci iz naftalina. :^0 lol!

Ja san general galaktičke konfederacije pa skoro pa nikad ne pratim ovake teme na forumu nit igdje na interetu.

Koga brige za to ? Nekakvi rudari koji su nešto kopali u Peruu prije tisuću godina.

Amerika vam je prije dolaska Kolumba bila puna vanzemaljaca jer su ti lokalni indijanci bili u kamenom dobu pa su otvoreno tamo dolazili pa kad je Kolumbo krenija ovamo onda im je vojni vrh GF reka svima da pokupe prnje iz Amerike jer dolaze razvijeni bijelci i da ne žele da ih vide tu i da ometaju razvoj ove rase svojim prisustvom.

Morali su se ili pokupit ili sakrit negdi jer bi susret bijelaca koji su razvijeniji od indijanaca a koji su bili u kamenom dobu promijenio tok povijesti planete i to bi bilo izravno miješanje drugih rasa u duhovnu putanju ove planete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Re: Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by Ringo10 14/9/2023, 13:02

cassa nuowa wrote:One vanzemaljce šta sam vidija nisu ni slični ovima.

Znači da je negdi zajeb, ili i vanzemaljci imaju više rasa.
Pa neki tvrde da nas posjećuje više vanemaljskih rasa... najmanje tri
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Re: Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by Hoholo Mudovski 14/9/2023, 13:10

Mogući razlog iznenadnog guranja priče s ovim je da se čovječanstvo ujedini prema "vanjskom neprijatelju", a to je otprilike i smjer u kojem Zapadna civilizacija ide ili to pokušava napraviti. Jedna svjetska vlada (neizabrana), jedna rasa, jedna religija, jedna država i ovce...

_________________
Vanzemaljci pred meksičkim kongresom 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5953
2023-08-31


Back to top Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Re: Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by RayMabus 14/9/2023, 13:16

DesnaDojkaSareAshton wrote:Mogući razlog iznenadnog guranja priče s ovim je da se čovječanstvo ujedini prema "vanjskom neprijatelju", a to je otprilike i smjer u kojem Zapadna civilizacija ide ili to pokušava napraviti. Jedna svjetska vlada (neizabrana), jedna rasa, jedna religija, jedna država i ovce...
Nije ti to baš neka logika jer vanzemaljci postoje a čovječanstvo će se jače zbližiti kad to sazna nevezano uz tu drugu tvoju teoriju.

Neće Rus i Kinez i drugi zato jer postoje vanzemaljci preč pod skute Pentagona. Tako da ti nije baš ta druga teorija na dobrom putu.

Čovječanstvo će se jače zbližiti kad sazna da nisu sami u svemiru al neće sad vlada Pakistana preči pod Pentagon radi toga.

U biti ti je obrnuto: upravo tajna vlada u Americi ovo pokušava zataškati npr ljudi u crnom agenti te tajne vlade uklanjaju dokaze o tome da se ne sazna. Imaju dogovor s negativnim vanzemaljcima da im ovi daju tehnologiju na kapaljku a da će oni zataškavati vanzemaljske otmice i drugo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Re: Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by RayMabus 14/9/2023, 13:33

Problem je šta sam ja otkrija da žene koje su otete od vanzemaljaca razviju štoklomski sindrom prema svojim otmičarima te tu djecu koju im ovi naprave smatraju svojim.

Drugim riječima kolaboracionisti.

Tad sam proglasio rat protiv vladavine žena jer bi ove na izvolte mojim zakletim neprijateljima dale ovu planetu i resurse na njoj.

Sad ću vas pobit sve jer je moja matična planeta puno važnija od vas i vaše.

Slom nataliteta, nema radne snage, trpačina kmicama i talibanima u zapadnu Europu, rast krajnje desnice, pad vladavine žena.

HAI HITLER

LP od generala GF najvišeg ranga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Re: Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by RayMabus 14/9/2023, 13:47

Nastavljamo drkati i dalje.

Natalitet vam se urušava u cijeloj Europi. Radne snage nemaju više ni ove države u srednjoj i istočnoj Europi a kamo li da daju nekoj Njemačkoj koja će onda da bi držala ekonomiju iznad vode morati uvoziti kmice i talibane na vagone.

Kmicoland. cheers

Svima ću vam grkljan prerezati zbog te vladavine žena jer su iste sklone kolaboracionizmu s negativnim vanzemaljcima a koji su moji zakleti neprijatelji i dale bi im ovu planetu i njene resurse na izvolte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Re: Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by RayMabus 14/9/2023, 14:10



TRRRPPPAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Sad ću vas pobit sve jer je moja matična planeta puno važnija od vas i vaše.

Svima ću vam grkljan prerezati zbog te vladavine žena jer su iste sklone kolaboracionizmu s negativnim vanzemaljcima a koji su moji zakleti neprijatelji i dale bi im ovu planetu i njene resurse na izvolte.

LP od generala GF najvišeg ranga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Re: Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by Hoholo Mudovski 14/9/2023, 21:06

DesnaDojkaSareAshton wrote:Mogući razlog iznenadnog guranja priče s ovim je da se čovječanstvo ujedini prema "vanjskom neprijatelju", a to je otprilike i smjer u kojem Zapadna civilizacija ide ili to pokušava napraviti. Jedna svjetska vlada (neizabrana), jedna rasa, jedna religija, jedna država i ovce...
Vanzemaljci pred meksičkim kongresom F5_ahg10

_________________
Vanzemaljci pred meksičkim kongresom 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5953
2023-08-31


Back to top Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Re: Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by Hoholo Mudovski 19/9/2023, 09:07

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom F6ucad10

_________________
Vanzemaljci pred meksičkim kongresom 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5953
2023-08-31


Back to top Go down

Vanzemaljci pred meksičkim kongresom Empty Re: Vanzemaljci pred meksičkim kongresom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum