ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zločin u Gradačcu

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Zločin u Gradačcu - Page 4 Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by RayMabus 13/8/2023, 16:06

To su ti sve glupače teške.

Ti izbrišeš njen broj a ona za dva miseca zivka i šta se dešava. Jer sad njoj nije jasno. Ona misli da se ja igram igre toplo hladno a ja je prekrižija za cili život.

Nema igrica u mene. Ja kad to vidim taj scenarij da ako nastavim s nekom da ću se za koju godinu rastavit jer je to takva ženska to je za mene kraj te igre.

Traži neku novu. lol!

RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu - Page 4 Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by RayMabus 13/8/2023, 16:36

I onda se toga naredalo i onda pokušavaš shvatit šta se tu uopće dešava. Pa gledaš da nije u tebi problem. Pa onda analiziraš pa vidiš da ne mogu neke stvari imat veze s tobom kad nema dodirnih točka s tobom i da nije to nešto do tebe nego ima nešto šta nisi skužija itd. 

I onda tako opet s nekom i opet se to ponavlja ti neki njihovi stavovi o životu i vezi itd.

Ja nisan ni zna prije da postoji ta neka emanicipacija i kad ja san ja to shvatija šta se tu točno dešava samo je doletila rampa i više s nikojom nikakva posla. Niti Dobar dan.

Maknite se ća šta dalje od mene. Šta dalje.

Napravija zid oko sebe. Nema teorije da ćeš uć unutra. Rampa. Kineski zid oko sebe za veze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu - Page 4 Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by RayMabus 13/8/2023, 16:42

I od tada uživam i samo in jeben mater bolesnu u glavu al s njima nikakva posla više nemam jer ne želim jer san napravija kineski zid oko sebe i nema teorije da više tu neka uđe nit približno. Samo je zid dočeka.

I sad ćemo fino krah nataliteta a to je i slom te njihove bolesne šeme ( vladavina žena ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu - Page 4 Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum