ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rasisticki ispad u centru Splita!Crnkinja bijelcima:'Bijelo smece.'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Rasisticki ispad u centru Splita!Crnkinja bijelcima:'Bijelo smece.' - Page 2 Empty Re: Rasisticki ispad u centru Splita!Crnkinja bijelcima:'Bijelo smece.'

Post by Guest 2/8/2023, 23:53

mentalitet wrote:

Ja nisam bio spreman niti cu ikada biti boriti se za drzavu kao shto je danashnja Hrvatska
A ja ću uvijek biti spreman boriti se protiv onoga tko mi kuću gađa granatama, samo zato što sam Hrvat.

Guest
Guest


Back to top Go down

Rasisticki ispad u centru Splita!Crnkinja bijelcima:'Bijelo smece.' - Page 2 Empty Re: Rasisticki ispad u centru Splita!Crnkinja bijelcima:'Bijelo smece.'

Post by abraham 3/8/2023, 19:52

Svecka danas. Kila jebenog mozga. 



_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Rasisticki ispad u centru Splita!Crnkinja bijelcima:'Bijelo smece.' - Page 2 Empty Re: Rasisticki ispad u centru Splita!Crnkinja bijelcima:'Bijelo smece.'

Post by mentalitet 3/8/2023, 21:05

Josh davno je Smoje govorio da vishe nema pravih splicana nego su to uglavnom bosancerosi doselili se iz raznih vukojebina i sjebali onaj pravi splitski dishpet.Naselilo se toliko bagre u Split da je to uzas.Prichao mi ovdje jedan splicanin (valjda me nije lagao ,mada sumnjam jer kad vidim i prochitam ovdje neke koji se kurche da su splicani odmah vjerujem da me taj nije lagao.Doselio se chovjek josh pochetkom osamdesetih ovdje i ima svoju uspjeshnu kompaniju za ribarenje rakova,popizdi kad mu kazem kako lovi rakove govnare.Ali inteligentan ,odgovori,boli me kurac ionako ih ne jedem:::)))Pravi splicani su zajebanti,vole vishe pichku i vino od zlata.A tko zna, morti su to bili srbi samo se deklarirali tako.Ova danashnja splitska govna su glupa ko kurac i samo gledaju kako ce koga zajebati .Chisti velebitski kamenjar.
Sad im smetata crnkinja,a kada se iskrcaju americhki crnci i jebu pola Splita onda im ne smeta jer plate dolarima koji ionako vishe ne vrijede i dobri su samo za placanje kurvi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Rasisticki ispad u centru Splita!Crnkinja bijelcima:'Bijelo smece.' - Page 2 Empty Re: Rasisticki ispad u centru Splita!Crnkinja bijelcima:'Bijelo smece.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum