ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Violićka se predomislila....

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare Thu 28 Jan - 14:08

Violicka je skuzila nakon onog prosvjeda za z1 i jurica...da nemaju sanse i da joj je bolje spakirat kofere i otici tamo gdje misli da joj je srce..jos da zoki shvati da nemaju sanse no to ce malo potrajat

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by Guest Thu 28 Jan - 14:09

marcellus wrote:
Eva wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:ma ne ti...

marcel i bull :)
Dobro onda. Pa ak ćemo zaprav,  ja i jesam i jedino "muško" na ovoj temi.

moguće da i jesi muško, bez navodnika...
I tvoja žena je pametnija od tebe, pa znači da je i ona muško bez navodnika. E moj bistri dečecu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare Thu 28 Jan - 14:17

Bivsi muz violicke bozidar violic bio je 'ugledno' ime medju jugoslavenskim i prosrpskim krugovima u zagrebu u drugoj polovici osamdesetih..rado vidjen gost je bio u drustvu oficira jna i partijskog vodstva komunisticke partije hrvatske iako sam nije bio clan partije..prijateljevao je i s miroslavom lazanskim gdje mnogi prepricavaju njihovo partijanje po zagrebu osamdesetih navodno ga je lazanski i uveo u oficirsko drustvo..krajem osamdesetih upoznaje na jednom partijanerskom druzenju u zagrebackom klubu lapidariju tada studenticu glume ninu violic kojoj osigurava svojim vezama nekoliko epizodnih uloga u domacim filmovima i serijama..pocetkom devedesetih i dahom promjena bozidar violic se opire tim promjenama i uclanjuje se kako ocevici pricaju u partiju jna...savez komunista pokret za jugoslaviju tevjedno vrijeme u zimu 1991 boravi u beogradu a sa njim i njegova tada pratilja mlada glumica nina violic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by Guest Thu 28 Jan - 14:22

vuksadinare wrote:Bivsi muz violicke bozidar violic bio je 'ugledno' ime medju jugoslavenskim i prosrpskim krugovima u zagrebu u drugoj polovici osamdesetih..rado vidjen gost je bio u drustvu oficira jna i partijskog vodstva komunisticke partije hrvatske iako sam nije bio clan partije..prijateljevao je i s miroslavom lazanskim gdje mnogi prepricavaju njihovo partijanje po zagrebu osamdesetih navodno ga je lazanski i uveo u oficirsko drustvo..krajem osamdesetih upoznaje na jednom partijanerskom druzenju u zagrebackom klubu lapidariju tada studenticu glume ninu violic kojoj osigurava svojim vezama nekoliko epizodnih uloga u domacim filmovima i serijama..pocetkom devedesetih i dahom promjena bozidar violic se opire tim promjenama i uclanjuje se kako ocevici pricaju u partiju jna...savez komunista pokret za jugoslaviju tevjedno vrijeme u zimu 1991 boravi u beogradu a sa njim i njegova tada pratilja mlada glumica nina violic
Čiji bivši muž?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by Guest Thu 28 Jan - 14:26

KRAVETINA piše nekakva PISMA - kurči SE OKOLO IDIOTSKim izjavama - tobož školovana i pametna i sad odjednom - nemojte - nisam tako mislila - izvađeno iz konteksta - imam obitelj - ODAKLE JE OVA PALA ???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare Thu 28 Jan - 14:29

Eva wrote:
vuksadinare wrote:Bivsi muz violicke bozidar violic bio je 'ugledno' ime medju jugoslavenskim i prosrpskim krugovima u zagrebu u drugoj polovici osamdesetih..rado vidjen gost je bio u drustvu oficira jna i partijskog vodstva komunisticke partije hrvatske iako sam nije bio clan partije..prijateljevao je i s miroslavom lazanskim gdje mnogi prepricavaju njihovo partijanje po zagrebu osamdesetih navodno ga je lazanski i uveo u oficirsko drustvo..krajem osamdesetih upoznaje na jednom partijanerskom druzenju u zagrebackom klubu lapidariju tada studenticu glume ninu violic kojoj osigurava svojim vezama nekoliko epizodnih uloga u domacim filmovima i serijama..pocetkom devedesetih i dahom promjena bozidar violic se opire tim promjenama i uclanjuje se kako ocevici pricaju u partiju jna...savez komunista pokret za jugoslaviju tevjedno vrijeme u zimu 1991 boravi u beogradu a sa njim i njegova tada pratilja mlada glumica nina violic
Čiji bivši muž?
Ne pravi se blesava
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare Thu 28 Jan - 14:29

redder4 wrote:KRAVETINA  piše nekakva PISMA  - kurči SE OKOLO IDIOTSKim izjavama - tobož školovana i pametna  i sad odjednom - nemojte - nisam tako mislila  - izvađeno iz konteksta - imam obitelj  - ODAKLE JE OVA PALA ???
Iz doma jna
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by Guest Thu 28 Jan - 14:29

vuksadinare wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:Bivsi muz violicke bozidar violic bio je 'ugledno' ime medju jugoslavenskim i prosrpskim krugovima u zagrebu u drugoj polovici osamdesetih..rado vidjen gost je bio u drustvu oficira jna i partijskog vodstva komunisticke partije hrvatske iako sam nije bio clan partije..prijateljevao je i s miroslavom lazanskim gdje mnogi prepricavaju njihovo partijanje po zagrebu osamdesetih navodno ga je lazanski i uveo u oficirsko drustvo..krajem osamdesetih upoznaje na jednom partijanerskom druzenju u zagrebackom klubu lapidariju tada studenticu glume ninu violic kojoj osigurava svojim vezama nekoliko epizodnih uloga u domacim filmovima i serijama..pocetkom devedesetih i dahom promjena bozidar violic se opire tim promjenama i uclanjuje se kako ocevici pricaju u partiju jna...savez komunista pokret za jugoslaviju tevjedno vrijeme u zimu 1991 boravi u beogradu a sa njim i njegova tada pratilja mlada glumica nina violic
Čiji bivši muž?
Ne pravi se blesava
Nemam se ja kaj praviti, ja to jesam, pa te zato i pitam čiji bivši muž?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare Thu 28 Jan - 14:30

Nine violic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by sitting_bull Thu 28 Jan - 14:35

vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:e, moj druže profašistički!

trebalo ti je samo dati šansu da se pokažeš u pravom svijetlu...
Pa znas i da jesu se fasisti i nacisti medjusobno zvali drugovi...

informacija iz prve, vasine, ruke?

ili genetski naslijeđen kod???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by Meatke Thu 28 Jan - 14:37

marcellus wrote:
Eva wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:ma ne ti...

marcel i bull :)
Dobro onda. Pa ak ćemo zaprav,  ja i jesam i jedino "muško" na ovoj temi.

moguće da i jesi muško, bez navodnika...

G.I.R.L. ---> Guy In Real Life :D
Meatke
Meatke

Posts : 349
2015-08-16


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare Thu 28 Jan - 14:38

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:e, moj druže profašistički!

trebalo ti je samo dati šansu da se pokažeš u pravom svijetlu...
Pa znas i da jesu se fasisti i nacisti medjusobno zvali drugovi...

informacija iz prve, vasine, ruke?

ili genetski naslijeđen kod???
Tako je bilo..ti jos jednom provjeri,druze....hi,hi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by Guest Thu 28 Jan - 14:41

vuksadinare wrote:Nine violic
I di je link za te informacije? Dakle Božidar Violić je kazališni režiser i ima 84 godine. Njegova žena je Andrea Zlatar Violić koje je bila ministrica kulture kojoj si trebal nosit svoju knjigu, a ne Mrak Taritaš kak si napisal, jer ona je bila ministrica graditeljstva i nije ni čudo ak ti nije štela čut za knjigu.
Dakle, Vučino, lažeš i spinaš po svom dobrom starom običaju. Vi forumski desničari ste toliko nedomišljati, plitki i tupasti, da mi apsolutno jasno zakaj je HR takva vukojebina, kad ste razmožili, kak veli Joda, u 7-8 primjeraka svaki.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare Thu 28 Jan - 14:52

Eva wrote:
vuksadinare wrote:Nine violic
I di je link za te informacije? Dakle Božidar Violić je kazališni režiser i ima 84 godine. Njegova žena je Andrea Zlatar Violić koje je bila ministrica kulture kojoj si trebal nosit svoju knjigu, a ne Mrak Taritaš kak si napisal, jer ona je bila ministrica graditeljstva i nije ni čudo ak ti nije štela čut za knjigu.
Dakle, Vučino, lažeš i spinaš po svom dobrom starom običaju. Vi forumski desničari ste toliko nedomišljati, plitki i tupasti, da mi apsolutno jasno zakaj je HR takva vukojebina, kad ste razmožili, kak veli Joda, u 7-8 primjeraka svaki.
Provjeri malo bolje..dva su bozidara violica..ovaj od nine nije bio nikakav redatelj..vec nekakva vrst playboya osamdesetih...nesto ko danas modni macak ali primjeren za osamdedete...ovo sam se zbunio za mrak taritas jer bas te dvije brkam na svojim bivsim funkcijama...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare Thu 28 Jan - 14:54

...eva..i ne seri...prije nego sto ti pojasnim
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by prckov Thu 28 Jan - 14:55

sto se ova zena voli sekirat, evo ovo joj je vec drugi krug u dva dana. Bice da joj je drama prirasla gluperdi

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by Guest Thu 28 Jan - 15:20

epikur37 wrote:ideološki sukob se rasplamsao, na sve strane oštre izjave, prijetnje...
Akcija - reakcija, ljevičari misle da mogu do besvjesti srati po svima koji nisu na njihovoj liniji i onda kmeče o fašizmu i govoru mržnje kada ima se vrati istom mjerom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by n_razbojnik Thu 28 Jan - 16:56

Pa sramota, pravi antifašist da poklekne nakon nekoliko prijetnji...tko bi nas oslobodio od fašizma da smo se nekad tako plašili...ostali samo Frljić, jastreb i ja na liniji...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by Guest Thu 28 Jan - 17:30

n_razbojnik wrote:
ostali samo Frljić, jastreb i ja na liniji...

Ako je doista Iknarov svjedok prešao u redove filonacista onda sam i ja s vama, drugovi.

Zajedno ćemo pobediti ustašku klerotalibansku guju, kralja il' Tita narod se pita.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by kaya Thu 28 Jan - 17:43

Povraća joj se od patriotizma? Pa uzmimo joj putovnicu i državljanstvo. Prijete joj silovanjem? Pa ajde recimo i da je ljepota u oku promatrača ali ovo je smetlarica koja hoda po hrelicu i kupuje tamo gaće kako se sama " hvalila" ali ajde možda je to nekome sexi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by radosni_prasac Thu 28 Jan - 21:05

ministre odličan početak, Jugosi se redom uzjebali "uzavrela je gostiona cijela", puno uspjeha u daljnjem radu
radosni_prasac
radosni_prasac

Posts : 1
2016-01-28


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... - Page 4 Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum