ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Violićka se predomislila....

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Violićka se predomislila.... Empty Violićka se predomislila....

Post by T. 28/1/2016, 10:43

Violićka se predomislila.... NinaviolicInsta260116

________________________________________________________________________________

UZNEMIRUJUĆA OBJAVA GLUMICE NINE VIOLIĆ 'Na mene i moje dijete dignuta je zastrašujuća hajka. Prijete mi progonom, smrću, silovanjem'

  • Violićka se predomislila.... Nina-s1_1007522S1

    Tomislav Kristo / CROPIX


Autor: Portal Jutarnji.hr
Objavljeno: prije 10 h i 13 min

'Prije dva dana napisala sam na svom zidu na Facebooku kako se osjećam. U nepunih 40 sati na mene i moje dijete dignuta je zastrašujuća hajka. Prijete mi progonom, smrću, silovanjem....', započela je glumica Nina Violić svoj novi status na Facebooku koji je uslijedio nakon onog u kojem je izrazila svoje mišljenje o novoj vlasti u Hrvatskoj.

VEZANE VIJESTI

Vijesti


  • NINA VIOLIĆ OŠTRO NA FACEBOOKU 'Nije zaje***cija. Čak ni registar izdajnika nije mi zabavan. Sve je realno i sve je gore nego u najcrnjoj mori'

Novi status prenosimo u cijelosti.
- Molim sve one koji su, bez mog dopuštenja, objavili to pismo da objave i ovo, jer ne želim da preko mene dižete bune i zveckate oružjem. Prostor moje borbe nisu ni društvene mreže ni mediji. Više od 20 godina prostor moje borbe je gluma i u tom prostoru uvijek sam bila spremna na sve. Pokušavala sam mijenjati stvari i uspjevala ponekad. Osobna sloboda je ono čime sam se bavila i bavit ću se zauvjek. Sloboda u glavi, sloboda od onoga sto su me naučili, sloboda od onoga čime me straše. Zalažem se i zalagat ću se za neovisnost kulture od politike bez obzira tko je na tronu. Ne zanimaju me oni, zanima me istina. Drugačija, neprilagođena, odbačena, hrabra, plemenita, velikodušna. Borim se i borit ću se protiv tradicionalističke i baštinske umjetnosti, zato sto je mrtva i nema odnosa s vremenom u kojem živimo. Ne podnosim nacinalizam, fašizam i povraća mi se od svih vrsta patriotizama. Gnušam se diktature i jednoumlja. Ne pristajem na podjele desno i lijevo i zauvijek cu se sprdati s ljudima kojima svijet tu počinje i zavrsava. Zato vas molim da me ostavite na miru. Ne pripadam svijetu za koji se vi borite. Slobodna sam od vašeg jada i gluposti i znam da nisam usamljena u tome. Brine me ono sto je, u posljednjih nekoliko sati, moje benigno pisamce izazvalo. Ne mogu vjerovat da se to pismo smatra hrabrošću. Ne zelim ni pomislit da se bojimo reći ono sto osjećamo. I ne pristajem na drustvo u kojem je to podvig. Molim Vas da moje pismo objavite u cjelosti - napisala je Nina Violić na Facebooku.
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by marcellus 28/1/2016, 10:50

benigno pisamce? Kad jebeš svima mater i izvrijeđaš cijelu naciju, što očekuješ? Aplauz od onih koje si poslao u tri materine?

_________________
Violićka se predomislila.... 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare 28/1/2016, 10:59

Pazi ovo..kaze da ne trebaju vise tradicionalne kazalisne predstave koga to zanima..znaci krleza,marinkovic out...frljic i gole guzice in..duso draga tebi uopce nije mjesto u ovoj drzavi i medju ovim narodom..ne da te tjeram nego idi tamo gdje te srce vuce nije daleko tu preko save i dunava....drugo...lazes da si protiv nacionalista,nacija i slicno..ti si yu nacionalista i da ti nije bilo muza bozidara violica zagrebackog jugoslavena i pripadnika uskog kruba zagrebacke jugoslavenske 'inteligencije' u negdasnjoj jugoslaviji ne bi postala ni osrednja glumica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by epikur37 28/1/2016, 11:02

ideološki sukob se rasplamsao, na sve strane oštre izjave, prijetnje...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare 28/1/2016, 11:02

I da jedna si od rijetkih ajmo rec glumica uz vilija matulu i miru furlan koja nije stala na bilobkoji nacin iza napadnute domovine u kojoj zivis i radis...sad se vidi koliko je tudjman bio blagonaklon i cvrstih zivaca...da su tako negdje drugdje napravili dobili bi kartu u jednom smjeru
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare 28/1/2016, 11:04

epikur37 wrote:ideološki sukob se rasplamsao, na sve strane oštre izjave, prijetnje...
Ovo nema uopce veze s ideologijom zena jednostavni mrzi ovu drzavu i hrvate..to uostalom ni ne skriva...a moze biti ideoloski bilo sto
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by kic 28/1/2016, 11:07

Totenkopf wrote: Borim se i borit ću se protiv tradicionalističke i baštinske umjetnosti, zato sto je mrtva i nema odnosa s vremenom u kojem živimo.
to je samo tvoj stav biatch-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare 28/1/2016, 11:09

kic wrote:
Totenkopf wrote: Borim se i borit ću se protiv tradicionalističke i baštinske umjetnosti, zato sto je mrtva i nema odnosa s vremenom u kojem živimo.
to je samo tvoj stav biatch-
A sad da se postavi predstava karadjorje ili na drini cuprija prva bi se javila za ulogu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by T. 28/1/2016, 11:15

naravno da je u vezi s kolegom od 'tamo prijeko', nije odlučujuće ali je indikativno, te uz sve ostale informacije koje o njojzi postoje, ostaje jedino zaključiti da se radi o tipičnom primjerku jugoslovenskog nacionaliste, sve se slaže, čak i mjesto rođenja....
tako da njezina priča o tobožnjoj mržnji prema nacionalizmu a priori pada u vodu....

_________________
Violićka se predomislila.... 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare 28/1/2016, 11:21

Totenkopf wrote:naravno da je u vezi s kolegom od 'tamo prijeko', nije odlučujuće ali je indikativno, te uz sve ostale informacije koje o njojzi postoje, ostaje jedino zaključiti da se radi o tipičnom primjerku jugoslovenskog nacionaliste, sve se slaže, čak i mjesto rođenja....
tako da njezina priča o tobožnjoj mržnji prema nacionalizmu a priori pada u vodu....
Pa naravno..idu mi na quratz oni koji su kao nesto neutralno i slicno...svatko mora imati domovinu jer bivsu ili sadasnju nije bitno....zato cijenim onog igora mandica makar ga ne volim..covjek kaze jednostavno ja sam jugoslavenski nacionalist i hrvatska nije moja drzava..bar znam koga imam ispred sebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by Guest 28/1/2016, 11:34

toliko o njezine borbe protiv "fašizma u Hrvatskoj i Europi" i poziva na osnivanje oružanih skupina jer "protestna pisma neće imati efekta". 

Zato i kažem, krene li građanski rat, između fašista i antifašista, trajat će 48sati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by dijagram 28/1/2016, 11:37

Dok se vi zajebavate ja Ninu vec treniram :)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by udba 28/1/2016, 11:37

upravo_sa_jebachine wrote:
Zato i kažem, krene li građanski rat, između fašista i antifašista, trajat će 48sati..
da je to velikoj većini u interesu već bi se provelo, bolje ovako, 25 godina borbe ustaša i partizana, i još najmanje 50 će proć i jope će bit na svakim izborima "odzvonilo jednima, odzvonilo drugima" ja samo vidim da smo nakon svakog HDZ-ovog mandata mu UDBAši i jugosloveni sve jači i jači, a Karamarko je neki dan zaželio Manoliću dobro zdravlje i čestit dolazeći 100-ti rođendan.

_________________
Violićka se predomislila.... Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by T. 28/1/2016, 11:46

hrvatski nacionalist islamske vjeroispovijesti je radi ovakvih likova, baš idealan ministar kulture.....neka mu bog (alah) bude u pomoći.....

_________________
Violićka se predomislila.... 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by dijagram 28/1/2016, 12:02

Totenkopf wrote:hrvatski nacionalist islamske vjeroispovijesti je radi ovakvih likova, baš idealan ministar kulture.....neka mu bog (alah) bude u pomoći.....
:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare 28/1/2016, 12:07

Ja jos sebi ne mogu doc kad si zamislim da je kojim slucajem ministar kulture bozidar alic ili jakov sedlar...kulturni jasenovac bi radio punom parom lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by sitting_bull 28/1/2016, 12:08

bal vampira iz vasine radionice u svoj svojoj punini opet na forumu!

tankoćutni profašistički simpatizeri čoporativno šalju poruke "mira i ljubavi" onima koji drugačije misle...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare 28/1/2016, 12:12

sitting_bull wrote:bal vampira iz vasine radionice u svoj svojoj punini opet na forumu!

tankoćutni profašistički simpatizeri čoporativno šalju poruke "mira i ljubavi" onima koji drugačije misle...
Cuj jer zenska rekla da bi ratovala..bi..jel vaso to izjavio...nije...tko je onda veca napast za ovu drzavu..zenska je rekla da nije hrvatica i da je boli ona stvar za ovu drzavu...da je to izjavila u americi ili rusiji...adio violeta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by T. 28/1/2016, 12:13

mi smo zapravo antiantifašisti.....štitimo ministra kulture kojeg se napada jer je musliman.....

_________________
Violićka se predomislila.... 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by vuksadinare 28/1/2016, 12:14

sitting_bull wrote:bal vampira iz vasine radionice u svoj svojoj punini opet na forumu!

tankoćutni profašistički simpatizeri čoporativno šalju poruke "mira i ljubavi" onima koji drugačije misle...
Druga stvar rekao sam da cijenim igora mandica jer je iskren i ne skriva se iza nekih floskula...za razliku od ove i ovih...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Violićka se predomislila.... Empty Re: Violićka se predomislila....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum