ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 7 of 49 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 49  Next

Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Lt.Topper Harley 15/7/2023, 09:27

https://www.vecernji.hr/sport/hajduk-je-doveo-igrace-kojima-klubovi-nisu-htjeli-dati-novi-ugovor-njih-14-ne-moze-igrati-u-nizeligasu-1695042

Lt.Topper Harley

Posts : 792
2022-10-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 09:37

Lt.Topper Harley wrote:https://www.vecernji.hr/sport/hajduk-je-doveo-igrace-kojima-klubovi-nisu-htjeli-dati-novi-ugovor-njih-14-ne-moze-igrati-u-nizeligasu-1695042
Mene je najviše iznenadilo kako su svi oduševljeni za svaku novu prinovu, a nemaju pojma kakav igrač dolazi.

Ono, bitno je da dođe netko i odma euforija. A tko je u stvari došao nitko nema pojma.

Fali nam malo više razuma i hladna glava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 09:58

I sam Leko je izjavija da bi bija zadovoljan kad bi od 5 novih 3 bila upotrebljiva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 10:20

Lt.Topper Harley wrote:https://www.vecernji.hr/sport/hajduk-je-doveo-igrace-kojima-klubovi-nisu-htjeli-dati-novi-ugovor-njih-14-ne-moze-igrati-u-nizeligasu-1695042
Zanimljivo kako se trener koji vise nije dovoljno dobar da trenira ni Slogu iz Mravinca onako bezobrazno i pokvareno istrese po igracima koji su do jucer igrali (ne grijali klupu) u prvoj belgijskoj, Francuskoj i Portugalskoj ligi... 

Da se razumijemo, nisu to neka mega pojacanja, no jesu igraci s pristojnim CV. Tko ce od njih biti pojacanje tko ne tesko je sad pricati, ali kazati da nisu dobri za Slogu je sramotno a sve govori o onome tko je to izrekao...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 10:27

cassa nuowa wrote:Ne sviđa mi se ova euforija u Splitu.
Deja vu.

Aj dobro osvojili smo 2 kupa zaredom, ali bez da smo dobili purgere.

Ne smimo već sad pričat o tiuli. To nas uvik košta.

Triba uvjerit igrače da smo je već izgubili. Pa će igrat opušteno i osvojit je na kraju.
A sto se ti cudis, euforija je bila kad smo bili tri puta slabiji, kako nece sad. To je Split, Dalmacija i protiv toga ne mozes... Ili euforija ili depresija, nema trece... 

Mene vise veseli sto smo mi stozerne igrace vezali novim ugovorima, lani Livaja, sad Krov, Melnjak. To je pokazatelj da je klub narastao u pogledu poslovanja i da napokon imamo neki kostur momcadi koji ce se duze zadrzati u klubu, to nam je falilo godinama sto zbog lose sportske politike sto zbog financija koje su zadnje dvije godine nikad bolje. 

Sto se dovodenja ovih igraca tice, ja smatram da ih se previse dovodi jer nije ovo kraj-doci ce jos, radije bi da smo doveli 3, 4 i to je to. No to je zelja trenera, on je sam rekao da nece s juniorima, pa neka mu je. Juniori nek se dokazuju po posudbama, a on vise nema alibi i mista kmecanju. Dobio si profil igraca koje si trazio, izvoli ostvariti rezultat...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 12:04

Dugo sam se bavio sportom i znam da je euforija najveći neprijatelj svakog sportaša.

Dosta ti je vidit Ivaniševića. Da nije bio onakav kakav je bio, osvojio bi bar 5-6 grand slamova.

E takvi smo mi iz Dalmacije i toga sam svjestan.

Zato ja radim na sebi da euforiju svedem na minimum. Teško je, ali se može.
Općenito, skonta sam da više uživam u životu kad mi je glava hladnija, a očekivanja realnija.
Onda su i razočaranja puno podnošljivija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 12:12

cassa nuowa wrote:Dugo sam se bavio sportom i znam da je euforija najveći neprijatelj svakog sportaša.

Dosta ti je vidit Ivaniševića. Da nije bio onakav kakav je bio, osvojio bi bar 5-6 grand slamova.

E takvi smo mi iz Dalmacije i toga sam svjestan.

Zato ja radim na sebi da euforiju svedem na minimum. Teško je, ali se može.
Općenito, skonta sam da više uživam u životu kad mi je glava hladnija, a očekivanja realnija.
Onda su i razočaranja puno podnošljivija.
Dobro, virujem da sami igraci i stozer nisu u nekakvoj euforiji kao pojedini navijaci...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 12:29

Andreas Goldberger wrote:
cassa nuowa wrote:Dugo sam se bavio sportom i znam da je euforija najveći neprijatelj svakog sportaša.

Dosta ti je vidit Ivaniševića. Da nije bio onakav kakav je bio, osvojio bi bar 5-6 grand slamova.

E takvi smo mi iz Dalmacije i toga sam svjestan.

Zato ja radim na sebi da euforiju svedem na minimum. Teško je, ali se može.
Općenito, skonta sam da više uživam u životu kad mi je glava hladnija, a očekivanja realnija.
Onda su i razočaranja puno podnošljivija.
Dobro, virujem da sami igraci i stozer nisu u nekakvoj euforiji kao pojedini navijaci...
Lako se to prenese i na neke igrače koji nisu toliko samopouzdani. Dosta ti se sitit Balića u utakmici u kojoj smo trebali osigurat grupnu fazu. Izvađen u 30.-oj minuti. Ubila ga atmosfera Poljuda.

Istina, bilo je euforije i u 70-ima, ali onda si imao starije, iskusnije i mentalno spremne igrače. Moga si ić van tek posli 28-e.
A ova današnja omladina se nema kad mentalno razvit. Rođeni su pod utegom Hajdukovih slavnih dana i težnje da se to vrati u modernim vremenima. Nažalost, danas se euforiji najbolje odupiru stranci u Hajduku. A ovi domaći mladi se rano prodaju, pa sazriju negdje vani. Siguran sam da Ljubičić, Biuk, Jakoliš, Teklić i još neki puno više uživaju u nogometu ako ne igraju za Hajduka. Iako bi volili da svoje najbolje partije pružaju u Hajduku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 12:53

cassa nuowa wrote:
Andreas Goldberger wrote:
cassa nuowa wrote:Dugo sam se bavio sportom i znam da je euforija najveći neprijatelj svakog sportaša.

Dosta ti je vidit Ivaniševića. Da nije bio onakav kakav je bio, osvojio bi bar 5-6 grand slamova.

E takvi smo mi iz Dalmacije i toga sam svjestan.

Zato ja radim na sebi da euforiju svedem na minimum. Teško je, ali se može.
Općenito, skonta sam da više uživam u životu kad mi je glava hladnija, a očekivanja realnija.
Onda su i razočaranja puno podnošljivija.
Dobro, virujem da sami igraci i stozer nisu u nekakvoj euforiji kao pojedini navijaci...
Lako se to prenese i na neke igrače koji nisu toliko samopouzdani. Dosta ti se sitit Balića u utakmici u kojoj smo trebali osigurat grupnu fazu. Izvađen u 30.-oj minuti. Ubila ga atmosfera Poljuda.

Istina, bilo je euforije i u 70-ima, ali onda si imao starije, iskusnije i mentalno spremne igrače. Moga si ić van tek posli 28-e.
A ova današnja omladina se nema kad mentalno razvit. Rođeni su pod utegom Hajdukovih slavnih dana i težnje da se to vrati u modernim vremenima. Nažalost, danas se euforiji najbolje odupiru stranci u Hajduku. A ovi domaći mladi se rano prodaju, pa sazriju negdje vani. Siguran sam da Ljubičić, Biuk, Jakoliš, Teklić i još neki puno više uživaju u nogometu ako ne igraju za Hajduka. Iako bi volili da svoje najbolje partije pružaju u Hajduku.
Istina, slazem se... 

Nije cudo sto su prosle sezone  prvih 11 izborila dvojica juniora, stranac Rokas i mali Sigur koji je po roditeljima hrvat ali malo toga od ovog mentaliteta ima, a i nemaju nikog svog u okolini da stvara euforiju, pritisak, velika ocekivanja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Lt.Topper Harley 15/7/2023, 19:59

Govorimo li o hajduku ili klubu iz suve reke ?
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 792
2022-10-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 22:07

A šta san reka popodne...
Triba mam hladna glava i razum.
Leko, NE SMIŠ DOBIT CRVENI U ZADNJOJ SEKUNDI POLUVREMENA. Ne smiš ga u stvari nikako dobit.
Zbog euforije nismo imali Livaju na utakmici za trofej, a zbog vruće glave izgubili smo i trenera...
Ne smi te isprovocirat šta je sudac prominija odluku...Ruku na srce triba bit pošten i reć da je Dolček uvatija rukom Ivanušeca za nogu. Leko to nije moga ni vidit. Nisam ni ja vidija na prvu. Tek iz drugog kuta se vidilo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 22:11

A kojem genijalcu je palo na pamet uzet zelene dresove boje trave, da mi je samo znat.
To ti na velikom igralištu puno znači. Slabija je vidljivost. Stopiš se s travom.
Nije valjda da su uzeli zelene dresove ka podršku Zelenskom...Malo nam je šta su nas Ukrajinci ekonomski sjebali, pa sad još tribaju i sjebat Hajduka.
Ne virujem da je to istina, ali kakvih sve idiota danas ima ne bi me ni začudilo.
 
Uglavnom, mislim da se barba Luka Kaliterna sad okriće u grobu...Hajduk u zelenim dresovima...Splitski bili u zelenome...Po meni dosta su nam bili i crvenoplavi dresovi za igrat protiv svakog protivnika...A tako bi očuvali slavnu tradiciju...I bolje bi se vidili na terenu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 22:13

cassa nuowa wrote:A šta san reka popodne...
Triba mam hladna glava i razum.
Leko, NE SMIŠ DOBIT CRVENI U ZADNJOJ SEKUNDI POLUVREMENA. Ne smiš ga u stvari nikako dobit.
Zbog euforije nismo imali Livaju na utakmici za trofej, a zbog vruće glave izgubili smo i trenera...
Ne smi te isprovocirat šta je sudac prominija odluku...Ruku na srce triba bit pošten i reć da je Dolček uvatija rukom Ivanušeca za nogu. Leko to nije moga ni vidit. Nisam ni ja vidija na prvu. Tek iz drugog kuta se vidilo...
Slazem se za Leku. No sudac je isto teski degenerik jer on to nije sudio odma. Pomocni pokaze korner, Bel nista ne svira i onda Ivanusec pocme s prigovaranjem i tek onda sudi. Tako se ne sudi, gubi autoritet i odvodi utakmica u nervozu... Zato i jesu hr suci tamo di i jesu, nigdi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 22:15

cassa nuowa wrote:A kojem genijalcu je palo na pamet uzet zelene dresove boje trave, da mi je samo znat.
To ti na velikom igralištu puno znači. Slabija je vidljivost. Stopiš se s travom.
Nije valjda da su uzeli zelene dresove ka podršku Zelenskom...Malo nam je šta su nas Ukrajinci ekonomski sjebali, pa sad još tribaju i sjebat Hajduka.
Ne virujem da je to istina, ali kakvih sve idiota danas ima ne bi me ni začudilo.
 
Uglavnom, mislim da se barba Luka Kaliterna sad okriće u grobu...Hajduk u zelenim dresovima...Splitski bili u zelenome...Po meni dosta su nam bili i crvenoplavi dresovi za igrat protiv svakog protivnika...A tako bi očuvali slavnu tradiciju...I bolje bi se vidili na terenu.
A Celtic onda nikad nista nije napravio? 
:grin

Ne mozes igrati u crvenoj-plavoj protiv Dinama niti bilo kojeg drugog kluba kojem je dominantna boja plava ili crvena...

Vi kolega kao da ste prespavali jedno desetljeće i nova pravila...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 22:19

Priko 30 godina sam gleda kako Hajduk igra u bilim dresovima protiv Dinama.

Ne bi mi smetalo da ga gledam još 30....

Samo izmišljaju toplu vodu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 22:30

cassa nuowa wrote:Priko 30 godina sam gleda kako Hajduk igra u bilim dresovima protiv Dinama.

Ne bi mi smetalo da ga gledam još 30....

Samo izmišljaju toplu vodu.
Dakle, Hajdukova prva garnitura je bila majica, plave gace. 
Prije je Hajduk na Maksimiru igra cili u bilom, bile gace, Dinamo na Poljudu u bili gacama, plava majica.

Pravila vise to ne dopustaju. Moras igrati u gostujucem. Ako je gostujući u bojama kluba koji dominantno ima domacin, moras igrati u trecem dresu. Treci dres ti mora biti skroz razlicit.

To su pravila, tako da... Jebiga, nije ih Hajduk donio...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 22:35

Pa di baš zelene; boje trave....Ako se već moraju pravit važni glupim pravilima koja ničemu smislenom ne služe, šta je onda falilo onim sivim ili zlatnim dresovima.
A oni Uzeli zelene...one koji se jedva vide na terenu...
O jeben te živote

Kad je Hajduk bija najjači samo su golmani nosili zelene dresove..Katalinić, Budinčečvić, Simović i slični. Valjda zato da napadači slabije vide di je postavljen...Aj dobro, Pudar je nosija žuti, a možda koji put i ostali, ne sićam se više......
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 22:38

cassa nuowa wrote:Pa di baš zelene; boje trave....Ako se već moraju pravit važni glupim pravilima koja ničemu smislenom ne služe, šta je onda falilo onim sivim ili zlatnim dresovima.
A oni Uzeli zelene...one koji se jedva vide na terenu...
O jeben te živote

Kad je Hajduk bija najjači samo su golmani nosili zelene dresove..Katalinić, Budinčečvić, Simović i slični. Valjda zato da napadači slabije vide di je postavljen...Aj dobro, Pudar je nosija žuti, a možda koji put i ostali, ne sićam se više......
A dobro nemoj sad jebati zid s  dresom da se ne vide...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 22:41

Andreas Goldberger wrote:
cassa nuowa wrote:Pa di baš zelene; boje trave....Ako se već moraju pravit važni glupim pravilima koja ničemu smislenom ne služe, šta je onda falilo onim sivim ili zlatnim dresovima.
A oni Uzeli zelene...one koji se jedva vide na terenu...
O jeben te živote

Kad je Hajduk bija najjači samo su golmani nosili zelene dresove..Katalinić, Budinčečvić, Simović i slični. Valjda zato da napadači slabije vide di je postavljen...Aj dobro, Pudar je nosija žuti, a možda koji put i ostali, ne sićam se više......
A dobro nemoj sad jebati zid s  dresom da se ne vide...
Pa vide se, ali najlošije od svih drugih boja kad igraš na travi. Zašto bi se igrači tribali još dodatno trat da bolje uoče suigrača, kad jednostavno mogu prominit boju dresa i sve rješeno???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 23:08

cassa nuowa wrote:
Andreas Goldberger wrote:
cassa nuowa wrote:Pa di baš zelene; boje trave....Ako se već moraju pravit važni glupim pravilima koja ničemu smislenom ne služe, šta je onda falilo onim sivim ili zlatnim dresovima.
A oni Uzeli zelene...one koji se jedva vide na terenu...
O jeben te živote

Kad je Hajduk bija najjači samo su golmani nosili zelene dresove..Katalinić, Budinčečvić, Simović i slični. Valjda zato da napadači slabije vide di je postavljen...Aj dobro, Pudar je nosija žuti, a možda koji put i ostali, ne sićam se više......
A dobro nemoj sad jebati zid s  dresom da se ne vide...
Pa vide se, ali najlošije od svih drugih boja kad igraš na travi. Zašto bi se igrači tribali još dodatno trat da bolje uoče suigrača, kad jednostavno mogu prominit boju dresa i sve rješeno???

Ti stvarno oces reci da ne vidu dobro jedan drugog?
Pa ne lezu na travi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/7/2023, 23:10

Ja samo oću reć da je narančastu ping-pong lopticu lakše uočit na bilom frižideru, nego na narančastom, šta je skroz logično.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 7 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 49 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 49  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum