ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by crvenkasti 18/6/2023, 13:23

Ringo10 wrote:Ukri imaju još mesa ali sve se više to troši i počele su ideje na Zapadu da se u Ukrajinu u rat počnu slati NATO vojske... najprije iz Poljske i Rumunjske, vjerojatno i iz Baltičkih jadova, U Poljskoj I Rumunjskoj se već vrše pripreme, spremaju se bolnice 
Rusi zato čuvaju glavne Armije ... to je jasno
A ako ovi budu potučeni onda ulaze vojske iz ostalih ex komunističkih zemalja, uključujući i Hrvatsku i Bugarsku... možda i Grčku iako su oni u latentnom sukobu sa Turcima i zato nemaju baš volje za ovakve avature
Dok je Orbana Mađari neće sudjelovati ali i njemu može doći kraj
Turci sigurno neće jer je Erdogan ostao na vlasti. Da je došao onaj drugi, vjerojatno bi i Turci išli ali njima bi Rusi u tom slučaju smjesta odvalili nuklearnu na Ankaru i Istanbul
Hrvatska se treba polako pripremati za slanje vojske u rat protiv Rusije
Ovo će potrajati najmanje ukupno pet godina a Anglosaksonci ni po koju cijenu ne žele poraz u Ukrajini i propast planova za uništenje i komadanje Ruske Federacije
Zapadne zemlje će pokušati izbjeći slanje svojih vojnika u rat ali ako sve drugo propadne moguće je i to
Sve u svemu mrka kapa... ovo će prerasti u opći rat
Putin je afričkim liderima pokazao list sporazuma iz Istanbula iz Travnja-Aprila 2022 koji je trebao donijeti mir, ali Amerikanci i Englezi su to spriječili
Zato ćemo imati veliki rat i onda će svako imati što je htio.
A Eroo će tada imati mnogo materijala za svoje debilne postove. Ako Interneta uopće bude

Rusi su pripremili strategiju čije se provedba upravo odvija na terenu.

Nakon što je propao plan A u kojem su računali na inteligenciju Ukrajinaca i brzo svrgavanje majdanskog režima, počeli su sa provođenjem plana B. Plan B znači pravu ratnu strategiju.

Rusi su znali da nikakva pomoć, obuka i doturanje oružja ne mogu ukrajinsku vojsku dovesti na razinu jaču od ruske.

Zapad je bio uvjeren da će Rusi nakon provedene mobilizacije započeti sa velikom ofanzivom na Kijev, sa istoka, juga i iz Bjelorusije.
Mislili su da Rusi jedva čekaju da speru sramotu zbog poniženja koje su im Ukri nanijeli u tijeku provođenja plana A.
U toj novoj ruskoj ofanzivi, Ukri bi ih ponovo dočekivali u zasjedama, nanosili gubitke i iznurivali po ogromnim ukrajinskim nizinama.
Ukri su imali i novo zapadno oružje i sve je bilo pripremljeno za takav ruski napad.

Međutim, umjesto ofanzive, Rusi su se ukopavali i utvrđivali na južnoj bojišnici.
Zapad i Ukri su obećali da će provesti "protuofanzivu", međutim, nije bilo ruske ofanzive. Putin nije nasjeo.

Kad im je dosadilo i više nisu mogli izdražati, NATO i Ukri su pokrenuli "protuofanzivu" na stacionarne utvrđene ruske položaje.

Način na koji funkcionira Zapad sa svojom propagandom, lažima i manipulacijama doveo ih je od očaja.
Moraju opravdati tolika ulaganja i potrošene milijarde u Ukrajini.

Pokrenuli su idiotske samoubilačke napade jer ne mogu više čekati. Znaju da je to udaranje čelom u zid, ali ne smiju nazad.

Umjesto da se ruska vojska iznuri i slomi u besmislenom osvajanju Ukrajinskih bespuća, ukrajinska će se slomiti na neosvojivim ruskim linijama.

Neće biti nikakvog angažiranja NATO vojske niti slanja vojnika u Ukrajinu. I Putin i Zapad to dobro znaju.

Jedino što nije jasno je što će biti nakon sloma Ukrajinaca. Rusi će vjerojatno pregaziti Ukrajinu. To je Putin već nekoliko puta najavio. Hoće li stati na granicama Ukrajine?

crvenkasti

Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by vili40 18/6/2023, 13:42

crvenko,zapad neće a i ne smije dozvoliti da pomahnitali ruski nacist pregazi ukrajinu već ga mora zaustaviti tamo gdje je sa divljanjem i započeo.Ruskom medvjediću treba izbijati zub po zub dok ovaj ne postane bezopasan.Potrajat će to i koštat će to ali nema druge opcije.Ovaj luđo bi do atlantika,ma da ne bi,samo sanjajte.
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Eroo likes this post

Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by veber 18/6/2023, 13:58

vili40 wrote:crvenko,zapad neće a i ne smije dozvoliti da pomahnitali ruski nacist pregazi ukrajinu već ga mora zaustaviti tamo gdje je sa divljanjem i započeo.Ruskom medvjediću treba izbijati zub po zub dok ovaj ne postane bezopasan.Potrajat će to i koštat će to ali nema druge opcije.Ovaj luđo bi do atlantika,ma da ne bi,samo sanjajte.
na kraju će rusija sve to platiti.
s obzirom da su siromašni, neobrazovani, alkići biti će robna reparacija.

kao što pisah prije, cijene nafte i plina će dodatno padati.
trenutno su ispod 70usd što je niže nego 24usd 90ih.

patuljko je ujebao rusiju slijedećih 100 godina.
zato minira naftovode, plinovode, amonijakvodove. ali zalud mu trud.

sve oružje, pomoć u novcu i robi koju je zapad poslao ukrajini platit će rusija.
milijarde eura će platiti firmama jer su morale otići s ruskog tržišta.

skupa će biti posebna operacija od 5 dana.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by vili40 18/6/2023, 14:23

jedno mi samo nije jasno,koliki papak i jadnik moraš biti da sa tog zapada koji te gladnog nahranio drukaš za agresora i sileđiju koji mrtav hladan ubija,siluje,krade djecu i razara tuđe gradove?Što i tko ti brani da se preseliš u napredna,suverena,bogata i demokratska društva kakvo je u rusiji,bjelorusiji,iranu ili sjevernoj koreji.Koji ćeš kurac tu na što pljuješ 24 sata na dan.Tu je ipak nešto drugo u pitanju a znam i što.
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by sitting_bull 18/6/2023, 14:24

rusofili srpske provenijencije se malo raspištoljili čim se ruska bežanija ne mjeri u desecima kilometara dnevno.

nakon što su potrošili većinu kriminalaca kod bakhmuta rusi sad troše jadnike koje su mobilizirali.
elitne jedinice su im desetkovane još kod napada na kijev, moderniji tenkovi i oprema je uništena u prošloj godini i jedino u čemu trenutačno rusi imaju premoć su zračne snage, ali njih rusi koriste isključivo u obrambenim akcijama.

zahvaljujući toj ruskoj prevlasti u zraku ukrajina napreduje sporije, ali kao i u slučaju bakhmuta vrijeme ne radi za ruse, a ukrajinski piloti istovremeno treniraju na f-16.

je, gine se masovno na obje strane i ginuti će se i dalje, no ukrajincima će samo jedan uspješan proboj biti dovoljan da dođu iza leđa rusima pa da se ruska traktorijada pokrene.
hoće li se to desiti za 10 dana, ili za jedan mjesec, ili na jesen sasvim je svejedno obzirom ukrajinska vojna moć raste, a ruska se smanjuje. 

i srbi su mislili kako je četnička jna nepobjediva, a od sveg jna oružja je na kraju traktor bio najkorisniji.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Eroo and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by veber 18/6/2023, 14:36

vili40 wrote:jedno mi samo nije jasno,koliki papak i jadnik moraš biti da sa tog zapada koji te gladnog nahranio drukaš za agresora i sileđiju koji mrtav hladan ubija,siluje,krade djecu i razara tuđe gradove?Što i tko ti brani da se preseliš u napredna,suverena,bogata i demokratska društva kakvo je u rusiji,bjelorusiji,iranu ili sjevernoj koreji.Koji ćeš kurac tu na što pljuješ 24 sata na dan.Tu je ipak nešto drugo u pitanju a znam i što.
srbija od vokija do tokija.

ovaj polutan, balija smrdljivi. uredno po britaniji sere, a živi u commowelltu. kao i zingaro u mrskoj mu us i pederčina serbinjo u italiji.
jedino krmeljivog zajebao stari pa živi u srbiji.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by crvenkasti 18/6/2023, 15:19

vili40 wrote:jedno mi samo nije jasno,koliki papak i jadnik moraš biti da sa tog zapada koji te gladnog nahranio drukaš za agresora i sileđiju koji mrtav hladan ubija,siluje,krade djecu i razara tuđe gradove?Što i tko ti brani da se preseliš u napredna,suverena,bogata i demokratska društva kakvo je u rusiji,bjelorusiji,iranu ili sjevernoj koreji.Koji ćeš kurac tu na što pljuješ 24 sata na dan.Tu je ipak nešto drugo u pitanju a znam i što.

Jel to meni kažeš?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by vili40 18/6/2023, 15:26

crvenkasti wrote:
vili40 wrote:jedno mi samo nije jasno,koliki papak i jadnik moraš biti da sa tog zapada koji te gladnog nahranio drukaš za agresora i sileđiju koji mrtav hladan ubija,siluje,krade djecu i razara tuđe gradove?Što i tko ti brani da se preseliš u napredna,suverena,bogata i demokratska društva kakvo je u rusiji,bjelorusiji,iranu ili sjevernoj koreji.Koji ćeš kurac tu na što pljuješ 24 sata na dan.Tu je ipak nešto drugo u pitanju a znam i što.

Jel to meni kažeš?
ne tebi direktno,zalijepili se tu puno gori od tebe.
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by crvenkasti 18/6/2023, 16:14

Nešto se događa u SAD:



B-2 Spirit nevidljivi bombarderi lete iznad Minnesote. Iz vojnih izvora javljaju da se obrambeni proturaketni sustavi premještaju na lokacije na zapadnoj obali SAD-a.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by mentalitet 18/6/2023, 19:56

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:Rusi imaju gubitke u tenkovima i pesadiji. Ostalo su superiorni. Nije hteo da salje strance, jer zeli cistu pobedu. Zapad, neka priznaju poraz i neka traze dogovor. Zapad bez Rusije ce propasti, Migranti ce otici dalje.

Gledam onoga bivsheg ukrajinskog savjetnika kako kmechi iz Izraelaa i optuzuje svoje ukre kako su dali shansu rusima da iskopaju rovove pa zato eto ne mogu napredovati .a onda kaze ,djesh bez podrshke avijacije ici u ofanzivu?A ukrajinska (zidovska) pichka ne smije reci da su ih na ovu ofanzivu naguzili ameri.Shto je opet dokaz da amere boli kurac za ukrajince a josh vishe ruse.Njima je vazno da i jedni i drugi ginu.Elem,slusham Putina koji kaze da Zelenski nije zidov jer ne moze da shvati kako jedan Zidov moze da podrzava Banderase koji su u WWII ubili 1,8 mil.zidovaJebi ga chovjek se logichno pita isto kao i ja ali opet ne kaze da su svi zidovi isti mada je chudno da ih ima takvih medju njima .Ali kada sve znamo o madjarskom zidovu Soroshu onda mi je puno toga jasnije.Sjecam se jednog zidova sa onog foruma Zev (navodno je umro) bio je Dr. i izuzetno inteligentan chovjek ali nikad nije zelio izlagati prljavi zidovski vesh na forumu.Kada bi ja neshto napisao o Soroshu mudro je cutao..Ali eto i Putin se javno oglasio o tome .Pa jebo te kako i nece kada je chinjenica da je danashnja americhka vrhushka zidovskog porijekla iz Ukrajine,od Nulanice do Blinkena i Bajdena,sve sami Hazari.
Pa Bajden je katolik

Hvala na ispravci,ali chitam neki dan da je Bajden ucijenjen snimljenim telefonskim razgovorima izmedju njega kada je bio potpresjednik Amerike i kineskih firmi koje su ga potkupljivale i takodje telefonskim razgovorom njegovog sina i ukrajinskih vlasti.Javio se neki FBI insajder i sada je to ziva frka u USA.Duboka drzava ( u prevodu zidovski lobi) ga drzi za jaja pa mora da skakuce kako oni sviraju.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by mentalitet 18/6/2023, 19:57

vili40 wrote:jedno mi samo nije jasno,koliki papak i jadnik moraš biti da sa tog zapada koji te gladnog nahranio drukaš za agresora i sileđiju koji mrtav hladan ubija,siluje,krade djecu i razara tuđe gradove?Što i tko ti brani da se preseliš u napredna,suverena,bogata i demokratska društva kakvo je u rusiji,bjelorusiji,iranu ili sjevernoj koreji.Koji ćeš kurac tu na što pljuješ 24 sata na dan.Tu je ipak nešto drugo u pitanju a znam i što.




Ma tebi idiote nikad nije nishta bilo jasno od kada si se rodio.U prevodu to znachi nedostatak mozga.Plus toga si jebeni bosanceros (pogrdni naziv za sve bosance koji su glupi isto kao za hrvate 'rvat) koji je vjerojatno doshao iz neke vukojebine kao shto je Derventa iz koje uglavnom dolaze takozvani veliki hrvati.Iz tvog posta mi je automatski jasno na kom si nivou ispranog mozga jer ili si na socijali pa polazish od sebe i mislish da su svi na socijali i da ih netko hrani kao shto hrani tebe ili ponavljash neke glupe rijechi koje si prochitao na nekoj socijalnoj mrezi i smatrash to kao vrhunac razmishljanja i logike.
Dakle kretenchino zajedno sa onim schwapcgetom,mene u zivotu su hranili samo moji roditelji i to do 15 god.od koje sam se pocheo sam brinuti za sebe.Idiote glupi,na zapadu se hrane samo nesposobni kreteni i bolesni ljudi koji si ne mogu prishtiti da se brinu sami za sebe (eto neshto pozitivno na zapadu,brinu se o starim i bolesnim ali ne o svima isto,to bi mogla biti druga tema) ali opet ti isti politichari to rade tako shto meni i milijunima kao shto sam ja uzima debele namete iz onoga chime se bavim,pa chak finansiraju i ratove protiv siromashnih zemalja od kojih pokradoshe sve zivo da bi njihova stoka sitnog zuba mogla lagodno zivjeti i naravno glasati na izborima za njih kao shto ti i slichni tebi radite u Hrvatskoj.HDZ vam je dao priliku da iskorishtavate hrvatski narod koji radi a vi cheshete jaja i trabunjate o takozvanom domovinskom ratu da se ti isti jadnici ne bi dosjetili kako hrane i izdvajaju ogroman novac za recimo katolichku crkvu,za placanje reketa NATO paktu koji vas milion posto ne bi branio od bilo koga ako bi doshlo do kakvog sranja.Pa kretenu jedan i ne samo ti,daj mi odgovori shto bi ti napravio da ti susjed jebe zenu i siluje kcerku ,ubije sina i to trpish 14 godina?Pa naravno,ti bi kao i svaka pichkica to mirno promatrao i ne bi susjedu zapalio kucu i pobio mu svu obitelj.E vidish ja bi jer ta tvoja jebena takozvana medjunarodna zajednica zajedno sa UN nije nishta uchinila da sprijechi ubijanje rusa u Ukrajini.Mislim ono,meni je fakat zao kada vidim koliko ima glupih hrvata a i pokvarenih na ovom forumu iako mi je jasno da je ovo virtualni a ne stvarni svijet i da vecina hrvata u stvarnom svijetu je normalna ali vi pretendujete da budete avangarda hrvatstva a glupi ste da glupljih na ovom svijetu nema i plus toga ste pokvarena ljudska bica koju ne bi bilo shteta pobiti sve do jednoga kao i svaku shtetochinu na ovom svijetu.Chuj idiota Isusa ti boga,mene USA hrani,dala mi je priliku da se najedem.Kretenchino,takozvana elita ove nepostojece nacije je mene i druge natjerala da dodjem u ovu zemlju da im popravimo ekonomsako i svako drugo stanje jer njihovi idioti navikli na lagodan zivot bez rada su dehidrirali i nesposobni su za bilo shto osim da vegetiraju.Zato idiote ako zelish doci u ovu zemlju morash proci sve zive testove do intervjua koje vode struchni ljudi i ne pushtaju u ovu zemlju one koji imaju bilo kakav losh Criminal background nego ljude chiste zivotne biografije,koji su vrijedni i kreativni i zele zivjeti od svoga rada i znanja te naravno placati porez drushtvu.Meni se osobno desilo na intervju u Minhenu da mi je chovjek amerikanac koji je vodio razgovor samnom rekao"E mi ovakve ljude trebamo" kad je vidio shto radim i koje su moje sposobnosti.Dakle,1987 god. je jedan jako dobar moj prijatelj otishao u USA jer se ozenio sa amerikankom i znajuci shto ja radim stalno me navlachio da dodjem u NY i govorio kako cemo razvaliti sa lovom.Ja sam mu odgovarao da meni ne treba Amerika da bih dobro i sretno zivio jer sam vec tada jako mlad rijeshio sve svoje financijske probleme,meni USA nije bila potrebna a ni Njemachka ili bilo koja druga zemlja mada sam osjecao neku unutrashnju potrebu da se preselim zivjeti u Italiju jer moj mentalni i kreativni sklop je slichan njihovom,dijelimo skoro u 90% sluchajeva iste civilizacijske vrijednosti kao i kreativan duh.
Prestanite prichati o tome da netko nekoga hrani idioti tupavi jer svaki normalan chovjek hrani sebe i svoju obitelj dok pokvarenepijavice kao shto ste vi mogu reci da ih hrani poshteni hrvatski narod kome sishete krv i tako ubijate sami sebi supstancu od koje zivite.Kada krepe ta drzava (a vec jeste samo vam nisu rekli)od koga ce te onda krasti,otimati i pljechkati pizda vam materina klosharska.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by sitting_bull 19/6/2023, 09:16

mentalitet wrote:
Ma tebi idiote nikad nije nishta bilo jasno od kada si se rodio.U prevodu to znachi nedostatak mozga.Plus toga si jebeni bosanceros (pogrdni naziv za sve bosance koji su glupi isto kao za hrvate 'rvat) koji je vjerojatno doshao iz neke vukojebine kao shto je Derventa iz koje uglavnom dolaze takozvani veliki hrvati.Iz tvog posta mi je automatski jasno na kom si nivou ispranog mozga jer ili si na socijali pa polazish od sebe i mislish da su svi na socijali i da ih netko hrani kao shto hrani tebe ili ponavljash neke glupe rijechi koje si prochitao na nekoj socijalnoj mrezi i smatrash to kao vrhunac razmishljanja i logike.
Dakle kretenchino zajedno sa onim schwapcgetom,mene u zivotu su hranili samo moji roditelji i to do 15 god.od koje sam se pocheo sam brinuti za sebe.Idiote glupi,na zapadu se hrane samo nesposobni kreteni i bolesni ljudi koji si ne mogu prishtiti da se brinu sami za sebe (eto neshto pozitivno na zapadu,brinu se o starim i bolesnim ali ne o svima isto,to bi mogla biti druga tema) ali opet ti isti politichari to rade tako shto meni i milijunima kao shto sam ja uzima debele namete iz onoga chime se bavim,pa chak finansiraju i ratove protiv siromashnih zemalja od kojih pokradoshe sve zivo da bi njihova stoka sitnog zuba mogla lagodno zivjeti i naravno glasati na izborima za njih kao shto ti i slichni tebi radite u Hrvatskoj.HDZ vam je dao priliku da iskorishtavate hrvatski narod koji radi a vi cheshete jaja i trabunjate o takozvanom domovinskom ratu da se ti isti jadnici ne bi dosjetili kako hrane i izdvajaju ogroman novac za recimo katolichku crkvu,za placanje reketa NATO paktu koji vas milion posto ne bi branio od bilo koga ako bi doshlo do kakvog sranja.Pa kretenu jedan i ne samo ti,daj mi odgovori shto bi ti napravio da ti susjed jebe zenu i siluje kcerku ,ubije sina i to trpish 14 godina?Pa naravno,ti bi kao i svaka pichkica to mirno promatrao i ne bi susjedu zapalio kucu i pobio mu svu obitelj.E vidish ja bi jer ta tvoja jebena takozvana medjunarodna zajednica zajedno sa UN nije nishta uchinila da sprijechi ubijanje rusa u Ukrajini.Mislim ono,meni je fakat zao kada vidim koliko ima glupih hrvata a i pokvarenih na ovom forumu iako mi je jasno da je ovo virtualni a ne stvarni svijet i da vecina hrvata u stvarnom svijetu je normalna ali vi pretendujete da budete avangarda hrvatstva a glupi ste da glupljih na ovom svijetu nema i plus toga ste pokvarena ljudska bica koju ne bi bilo shteta pobiti sve do jednoga kao i svaku shtetochinu na ovom svijetu.Chuj idiota Isusa ti boga,mene USA hrani,dala mi je priliku da se najedem.Kretenchino,takozvana elita ove nepostojece nacije je mene i druge natjerala da dodjem u ovu zemlju da im popravimo ekonomsako i svako drugo stanje jer njihovi idioti navikli na lagodan zivot bez rada su dehidrirali i nesposobni su za bilo shto osim da vegetiraju.Zato idiote ako zelish doci u ovu zemlju morash proci sve zive testove do intervjua koje vode struchni ljudi i ne pushtaju u ovu zemlju one koji imaju bilo kakav losh Criminal background nego ljude chiste zivotne biografije,koji su vrijedni i kreativni i zele zivjeti od svoga rada i znanja te naravno placati porez drushtvu.Meni se osobno desilo na intervju u Minhenu da mi je chovjek amerikanac koji je vodio razgovor samnom rekao"E mi ovakve ljude trebamo" kad je vidio shto radim i koje su moje sposobnosti.Dakle,1987 god. je jedan jako dobar moj prijatelj otishao u USA jer se ozenio sa amerikankom i znajuci shto ja radim stalno me navlachio da dodjem u NY i govorio kako cemo razvaliti sa lovom.Ja sam mu odgovarao da meni ne treba Amerika da bih dobro i sretno zivio jer sam vec tada jako mlad rijeshio sve svoje financijske probleme,meni USA nije bila potrebna a ni Njemachka ili bilo koja druga zemlja mada sam osjecao neku unutrashnju potrebu da se preselim zivjeti u Italiju jer moj mentalni i kreativni sklop je slichan njihovom,dijelimo skoro u 90% sluchajeva iste civilizacijske vrijednosti kao i kreativan duh.
Prestanite prichati o tome da netko nekoga hrani idioti tupavi jer svaki normalan chovjek hrani sebe i svoju obitelj dok pokvarenepijavice kao shto ste vi mogu reci da ih hrani poshteni hrvatski narod kome sishete krv i tako ubijate sami sebi supstancu od koje zivite.Kada krepe ta drzava (a vec jeste samo vam nisu rekli)od koga ce te  onda krasti,otimati i pljechkati  pizda vam materina klosharska.
sinek, tebi očigledno nije dobro.

potraži stručnu pomoć.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by Ringo10 19/6/2023, 11:49

Ovu takozvana kontraofenziva se pretvorila u masakr Ukrajinske vojske
Ovo bi trebalo Ukri da zaustave ... ali jebi ga, ne daju Ameri i Englezi
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by Eroo 20/6/2023, 00:11

Ringo10 wrote:Ovu takozvana kontraofenziva se pretvorila u masakr Ukrajinske vojske
Ovo bi trebalo Ukri da zaustave ... ali jebi ga, ne daju Ameri i Englezi

Jes da se ovaj ruski "junak" malo hvališe, ali, ako to odbaciš, shvatit ćeš pravo stanje .

Na ruskom:

https://t.me/s/brussinf/6240

A ovdje imaš i 2 lista  prijevoda na engleski.

https://twitter.com/AndrewPerpetua/status/1670077577959026693


Jebote, kao da ste na drogama. drunken

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78063
2016-07-22


Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by AlfaOmega 20/6/2023, 05:57

sitting_bull wrote:zahvaljujući toj ruskoj prevlasti u zraku ukrajina napreduje sporije, ali kao i u slučaju bakhmuta vrijeme ne radi za ruse, a ukrajinski piloti istovremeno treniraju na f-16.

je, gine se masovno na obje strane i ginuti će se i dalje, no ukrajincima će samo jedan uspješan proboj biti dovoljan da dođu iza leđa rusima pa da se ruska traktorijada pokrene.
hoće li se to desiti za 10 dana, ili za jedan mjesec, ili na jesen sasvim je svejedno obzirom ukrajinska vojna moć raste, a ruska se smanjuje. 
Pa ovo je čak i bolje nego ona prognoza jednog našeg forumaša (ak nije g. službena mečka) od lani kak će rat završiti do Božića 2022. jer će Rusi do tad potrošiti sve što imaju! Ok, rat možda još uvik traje, ali bar sad stižu F-16! I ono najbitnije, samo će jedan uspiješan proboj biti dovoljan, ne trebaju čak ni dva. 
Dobro je, malo se lakše spava.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Putin: Leopard se unistava, saljite F-16 - Page 3 Empty Re: Putin: Leopard se unistava, saljite F-16

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum