ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 42 of 50 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 15:12

Odeeeeee


RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 15:38

Pijen kaficu. Diga san se maloprije.

Đeneral galaksije je zadovoljan vijestim s ratišta. Rusija dobija po pički a anglosasi ne mogu ostvariti brzi slom Rusije i moraju dodatno vadit pare. Pat pozicija s tim da Ukri polako napreduju ipak i Putinovo i Šojguovo dupe se znoji.

Baš tako oću da to ide.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 15:44

23.05

https://www.ex-iskon-pleme.com/t55065-moj-tata-ima-veci-kurac-od-tvog-tate

Pitanje je kako ja znam unaprijed tjednima da će im kiša sjebati ofenzivu ?

Za one koji nisu pratili objašnjenje ove moje izjave evo opet : Ako sam ja anđeo tko je onda moj tata ?

https://hr.wikipedia.org/wiki/Bog

--

melkior wrote:Dakle, znanje u oba slučaja vodi do odgovornosti. Ne možeš biti isključivo anđeo znanja a da nisi ujedno i anđeo čuvar, jer sve (s)tvari u svemiru su povezane.
Pa namjestio sam se na Karpatima mjesec dana prije invazije i postavio svoj vojni logor.

by RayMabus Sun 23 Jan - 10:26

Cila ta priča kako oni neće Ukrajinu u NATO je samo izlika za napad.

Eto ja se mičem na Karpate i čekam.

Kad ih napadneš onda ću te pitati : Jel tamo ima Rusa ili samo napadaš Ukrajince kako bi to osvojio ? Dakle čisti si agresor.

Aha. Dobro.

Kad upadneš spuštam se s Karpata.

Udar s boka.

Ponesi crne vreće. Trebat će ti.

by RayMabus Sun 23 Jan - 11:01

Čekamo napad.

U mom vojnom taboru je koncert.

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p80-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi



Možda u tom kontekstu sam čuvar al ne odazivam se na telefonske pozive kad me netko zove.

Nisan ti ja telefonska sekretarica pa ćeš me jebavat u mozak kako ti oćeš i kad tebi prne.

Zovi anđela čuvara. Ima taj šta se javlja na pozive. Taj je drugi.

Ja te ne jeben nula posto tako da znaš.


Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.



U kontekstu generala GF ( miroljubljivi svjetovi ) ajmo reč kao s pet zvjezdica dakle najveći čin sam kao zaštitnik.

Možda u tom kontekstu onda je to valjda i nekakv čuvar.

Recimo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 15:48

I sad fino još jedna kafica i fino gledat kako se oni tamo na istoku Ukrajine čačkaju između sebe.

Zapamtite: Ja nikad ne gubim ratove.

Valjda shvaćate zašto sam im kišom usporio tu anglosasu ofenzivu koja je zamišljena da brzo probije i slomi ruske obrambene linije i napravi brzi slom Rusije. To bi bila pobjeda Komšičevaca. Ako to niste shvatili ili upratili sad znate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 16:06

I usput rečeno to nije moja odluka da pošaljem vojsku u napad po kiši.

Vidjeli su i oni tamo u ukrajinskom zapovijedništvu da je kiša al anglosasija oće brzi slom Rusije pa da ona vlada a ne da im se čekat još dva tjedna jer onda je kratko vrijeme do jeseni za izbiti na Azovsko more.

Ti vojnici koji su za kurac izginuli i ranjeni a nisu trebali je na njihovoj duši a ne mojoj. To je njihova odluka da ih pošalju u napad po kiši i to još na blatnjavom terenu, a ne moja. Ja to nikad ne bi napravio ( moguće su neke iznimke al ova sad u Ukrajini sasvim sigurno ne spada u tu ).

I sad su fino izgubili hrpu tenkova, oklopnih vozila, vozila za probijanje linija i sad moraju čekat i opet kurac dakle zastoj.

Zapamtite: Ja nikad ne gubim ratove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 16:14

RayMabus 12.06 napisao : wrote:
Sad triba isprazniti sve zatvore po Rusiji i poslat tamo na tu frontu u Zaporožje jer ruska mornarica a ni država ne smije dopustit da im anglosasi izbiju na Azovsko more jer je tamo između ostaloga i plovni kanal Don prema unutra itd dakle žila kukakvica Rusije itd.

Šalji šalji da general galaktičke konfederacije s pet zvjezdica ima šta papat.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Images?q=tbn:ANd9GcQC6SlASNFWHWzMO60F3jyj3cv3lM5CAgxITTGmNIJj9ZFgrIA_XH_KTWY-ZSrmLdRQ0FU&usqp=CAU

Da očistimo planet od govana. :D
Ovo je prekrasan dan:

Prije 32 minute
Ruski parlament odobrio novačenje kriminalaca

Prijedlog zakona koji bi omogućio kriminalcima da se pridruže ruskoj vojsci prošli su donji dom ruskog parlamenta. Kriminalci koji nisu počinili zločine seksualne prirode, izdaju, terorizam ili ekstremizam mogli bi se prijaviti.


Ugovor o služenju vojske bi se mogao dogovoriti s nekim tko se istražuje zbog počinjenja zločina, čiji je slučaj na sudu ili je osuđen, ali prije nego što pravomoćna presuda stupi na snagu, objavila je Duma. Oni koji se prijave bili bi izuzeti od kaznene odgovornosti nakon završetka ugovora ili ako dobiju vojna priznanja.

Skupina plaćenika Wagner regrutirala je osuđenike iz zatvora da se bore u Ukrajini, ali je u veljači rekla da je prestala. Novi zakonodavni akt ne obuhvaća regrutiranje ljudi koji već služe svoje pravomoćne kazne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 16:21

RayMabus 12.06 napisao: wrote:
Neće nitko u to Zaporožje zato šta tamo nema neke ruske manjine pa da mogu neke svoje lokalce unovačit ( Rusi šta su u Ukrajini to su il u Donbasu tamo il na Krimu a ovo vamo slabo ) i onda je najudaljenije bojište za bižat i izvuć glavu a na čistini si jer je sve pravac tako da si ko glineni golub tamo jer ovi na Krimu, to je ipak nekakvi otok,poluotok pa ima neku prirodnu zaštitu, oni tamo uz rijeku di je Kerson, odvaja ih rijeka,ovi u Donbasu su tu među svojima i odma im je Rusija iza leđa itd tako da vamo nemaju šta poslat a nitko neće a ne smiju dopustit da to padne i anglosasi izbuju na Azovsko more i sad će ih sve natrpat tamo u te rovove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 16:22

RayMabus 11.06 napisao: wrote:
Zamisli sad cirkusa, ovi da bi zaustavili ukrajinski prodor moraju poslat hrpu tehnike i ljudstva u to Zaporožje a to najgora bojišnica šta se tiče opskrbe jer je najudaljenija itd a ovi NATO samo čeka da oni to pošalju da im to izlupa HIMARS-om i GPS granatama.

Bit će čevapa i pljeskavica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 16:24

RayMabus 11.06 napisao: wrote:
Koje će to mljevenje bit na tom pravcu od Zaporožja prema Azovskom moru.

Anglosasi žele izbit na Azovsko more i neće štedit pa ako treba svu proizvodnju granata i raketa koju Zapad ima i može proizvest te sve šta mogu kupit naokolo će uložit u to da tu gamad samelje u čevape i pljeskavice.

To je divno. Radujem se kad se planeta riješava gamadi sa svoje površine. Uživam. To mi je draže neg da oslobode neko selo itd.

Selo možeš osloboditi od gamadi al ako ih potjeraš oni su i dalje tu na površini ove planete. A ovako nisu kad ih samelješ u čevape i pljeskavice. Veseli me to. Radujem se tome. Čevapi i pljeskavice. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 14/6/2023, 16:25

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Screenshot-9982

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 16:26

RayMabus wrote:
RayMabus 12.06 napisao : wrote:
Sad triba isprazniti sve zatvore po Rusiji i poslat tamo na tu frontu u Zaporožje jer ruska mornarica a ni država ne smije dopustit da im anglosasi izbiju na Azovsko more jer je tamo između ostaloga i plovni kanal Don prema unutra itd dakle žila kukakvica Rusije itd.

Šalji šalji da general galaktičke konfederacije s pet zvjezdica ima šta papat.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Images?q=tbn:ANd9GcQC6SlASNFWHWzMO60F3jyj3cv3lM5CAgxITTGmNIJj9ZFgrIA_XH_KTWY-ZSrmLdRQ0FU&usqp=CAU

Da očistimo planet od govana. :D
Ovo je prekrasan dan:

Prije 32 minute
Ruski parlament odobrio novačenje kriminalaca

Prijedlog zakona koji bi omogućio kriminalcima da se pridruže ruskoj vojsci prošli su donji dom ruskog parlamenta. Kriminalci koji nisu počinili zločine seksualne prirode, izdaju, terorizam ili ekstremizam mogli bi se prijaviti.


Ugovor o služenju vojske bi se mogao dogovoriti s nekim tko se istražuje zbog počinjenja zločina, čiji je slučaj na sudu ili je osuđen, ali prije nego što pravomoćna presuda stupi na snagu, objavila je Duma. Oni koji se prijave bili bi izuzeti od kaznene odgovornosti nakon završetka ugovora ili ako dobiju vojna priznanja.

Skupina plaćenika Wagner regrutirala je osuđenike iz zatvora da se bore u Ukrajini, ali je u veljači rekla da je prestala. Novi zakonodavni akt ne obuhvaća regrutiranje ljudi koji već služe svoje pravomoćne kazne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 14/6/2023, 16:33



gugl translejt:

Putin: Bili smo prisiljeni pokušati okončati rat koji je Zapad započeo 2014. silom oružja.

A Rusija će okončati ovaj rat silom oružja, osloboditi cijeli teritorij bivše Ukrajine od Sjedinjenih Država i ukrajinskih nacista. Nema drugih opcija.

Ukrajinska vojska SAD-a i NATO-a bit će poražena, bez obzira kakve nove vrste oružja dobije od Zapada.
Što više oružja bude, to će ostati manje Ukrajinaca i onoga što je nekad bila Ukrajina.

Izravna intervencija europskih vojski NATO-a neće promijeniti ishod.
Ali u ovom slučaju ratni požar progutat će cijelu Europu. Čini se da su i SAD spremne na to.


Last edited by crvenkasti on 14/6/2023, 16:35; edited 1 time in total
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 16:34

Putin je ratni zločinac.

Ima hašku optužnicu.

AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 14/6/2023, 16:38

RayMabus wrote:Putin je ratni zločinac.

Ima hašku optužnicu.

AJ BOG

I Trump ima optužnicu.

Tko im je gori, Trump ili Putin?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 16:40

Vidi: Ne zanima me šta kremaljski pacov ima reči na ovu temu.

JEL TI JASNO ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 14/6/2023, 16:44

Krasivoe...


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Screenshot-9984
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Screenshot-9983

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 14/6/2023, 16:47

našlo i' i jebiga... ovoje dosta blizu Makarivke (par desetak km uz rijeku) ...sa istočne strane bojišnice.
Primjećujete: jedan cilj - jedan projektil. Nema rasipanja municije.



Last edited by Eroo on 14/6/2023, 16:52; edited 1 time in total

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 16:51

Odeeeeee
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 16:53

Sad ćemo fino to sve poravnat GPS granatama jer su i anglosasi skužili da im protuofenziva nije počela kako su zamislili i da prvo treba samlit i stuč GPS granatama svu tehniku koju je ovi posla na bojište u istočnoj Ukrajini.

Tv i kokice. :popcorn

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 14/6/2023, 16:57

RayMabus wrote:Vidi: Ne zanima me šta kremaljski pacov ima reči na ovu temu.

JEL TI JASNO ?

Zašto te ne zanima?
Pa on odlučuje što će Rusi poduzimati.

Moramo znati, ne samo što Putin govori, nego i pokušavati pogoditi što on misli, kako bismo poduzeli kontrakorake!

Kakav si ti to general?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 14/6/2023, 16:59

crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:Vidi: Ne zanima me šta kremaljski pacov ima reči na ovu temu.

JEL TI JASNO ?

Zašto te ne zanima?
Pa on odlučuje što će Rusi poduzimati.

Moramo znati, ne samo što Putin  govori, nego i pokušavati pogoditi što on misli, kako bismo poduzeli kontrakorake!

Kakav si ti to general?
Pa baš zato šta sam general galaktičke konfederacije najvišeg ranga dakle jedan od najviših vojnih vođa miroljubljivih svijetova na fizičkoj ravni a to možeš biti jedino ako si inkarnirani anđeo Prijestolnik ne zanima me šta neka inkarnirana gnjida na površini bilo koje planete u svemiru, ima reč na tu temu.

Baš zato me ne zanima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 42 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 42 of 50 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum