ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CRNOdojaJA

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by v_vlado 26/1/2016, 22:10

vuksadinare wrote:...jbg ja opet ne krivim crnoju..zakazale su po n- ti put sluzbe u provjeri....a jbg bosanac ne bi bio bosanac da nekog ne zvizne...inace zviznuo je vozaca busa koji ga je trazio lovu za paket koji mu je dovezen busom...mada ne opravdavam crnojin cin..ali stvarno ima bahatih sofera buseva..inace znam poslat paket lijepo ga zamolis a on otresito odgovori kao da si ga zamolio da prenese tonu kamenja..das mu 20 kn za pice oni nezadovoljni..
Imaš kurirsku službu,a ovo kao usluga,zajebi pa nije on tamo da pakete lifra.....dobra volja uz bogatu napojnicu

v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by v_vlado 26/1/2016, 22:13

Čekaj ne kužim.....dobio je kao zdrav mirovinu sa 40 god.starosti,stan,i građevinsko zemljište i kredit od 56 000 eura koje vjerojatno neće vratiti.....i on se buni o zapostavljanju branitelja k tome laže i vara državu gdje stigne.....on je jedan običan gad ako je to istina i jebo ga onaj u pedersku guzicu ko mu to dao i njemu sličnima....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by vuksadinare 26/1/2016, 22:17

v_vlado wrote:Čekaj ne kužim.....dobio je kao zdrav mirovinu sa 40 god.starosti,stan,i građevinsko zemljište i kredit od 56 000 eura koje vjerojatno neće vratiti.....i on se buni o zapostavljanju branitelja k tome laže i vara državu gdje stigne.....on je jedan običan gad ako je to istina i jebo ga onaj u pedersku guzicu ko mu to dao i njemu sličnima....
Nije zdrav jer je cini mi se dva puta ranjavan...drugo....sohv je dao obrazlozenje...dok drzava bude kaznila srpske ratne zlocince i dok bude izvrsavala pravdu a nista uradila po pitanju ksznjavanja zlocinaca pravda ne postoji i zakoni na papiru ne pistoje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by v_vlado 26/1/2016, 22:22

vuksadinare wrote:
v_vlado wrote:Čekaj ne kužim.....dobio je kao zdrav mirovinu sa 40 god.starosti,stan,i građevinsko zemljište i kredit od 56 000 eura koje vjerojatno neće vratiti.....i on se buni o zapostavljanju branitelja k tome laže i vara državu gdje stigne.....on je jedan običan gad ako je to istina i jebo ga onaj u pedersku guzicu ko mu to dao i njemu sličnima....
Nije zdrav jer je cini mi se dva puta ranjavan...drugo....sohv je dao obrazlozenje...dok drzava bude kaznila srpske ratne zlocince i dok bude izvrsavala pravdu a nista uradila po pitanju ksznjavanja zlocinaca pravda ne postoji i zakoni na papiru ne pistoje
Ako je ranjavan ne mora značiti da nije zdrav,samo ranjavanje ne znači invalidnost i posljedice i ne izgleda mi bolestan ........ako je invalid koju se pičku materinu gura na radno mjesto koje je stresno i zahtjevno i za 100% zdravog čovjeka......muljo do bola,mi se čini......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by vuksadinare 26/1/2016, 22:37

Ne branim ga ako je muljo sto je...njegova sramota...ne mozes samo zato sto si htio zivot dat za domovinu muljati..jbg onda...to je kao da citav zivot crncis za kucu..napokon je izgradis a onda je ne namjestis i kazes ja zadovoljan kucu imam makar spavao na betonu...jbg..isto mi ide na quratz prgomet koji se sad poziva na tudjmana a iza vrata prica kako su on i hdz izdali mu posavinu sto osobno znam da to prica... i nikako onda da objasni sto je bio clan hdza kad govori da su hdz i tudjman izdali bos posavinu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by Guest 27/1/2016, 08:31

vuksadinare wrote:
v_vlado wrote:Čekaj ne kužim.....dobio je kao zdrav mirovinu sa 40 god.starosti,stan,i građevinsko zemljište i kredit od 56 000 eura koje vjerojatno neće vratiti.....i on se buni o zapostavljanju branitelja k tome laže i vara državu gdje stigne.....on je jedan običan gad ako je to istina i jebo ga onaj u pedersku guzicu ko mu to dao i njemu sličnima....
Nije zdrav jer je cini mi se dva puta ranjavan...drugo....sohv je dao obrazlozenje...dok drzava bude kaznila srpske ratne zlocince i dok bude izvrsavala pravdu a nista uradila po pitanju ksznjavanja zlocinaca pravda ne postoji i zakoni na papiru ne pistoje
A ima dozvole za  A, B, C, E, D kategorije? Tu opet nekaj ne štima, jer moraš bit dobroga zdravlja da bi vozil autobus, za to je zdravstveni pregled dosta oštar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by Guest 27/1/2016, 08:33

vuksadinare wrote:Ne branim ga ako je muljo sto je...njegova sramota...ne mozes samo zato sto si htio zivot dat za domovinu muljati..jbg onda...to je kao da citav zivot crncis za kucu..napokon je izgradis a onda je ne namjestis i kazes ja zadovoljan kucu imam makar spavao na betonu...jbg..isto mi ide na quratz prgomet koji se sad poziva na tudjmana a iza vrata prica kako su on i hdz izdali mu posavinu sto osobno znam da to prica... i nikako onda da objasni sto je bio clan hdza kad govori da su hdz i tudjman izdali bos posavinu...
Ni ne treba branit đubre lažljivo pohlepno, bahato i nasiliničko. Za kuraca je ova država ako takav u istoj može biti ministar. Bljak!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by Regoč 27/1/2016, 09:13

n_razbojnik wrote:ostaje činjenica da se ekipa frenetično napalila na nove ministre što svakako nije bio slučaj 4 godine unazad, kopaju im sve moguće (podržavam) i ne moguće...samo eto, kriteriji, visoko podignuta ljestvica
Štoviše, mediji su slavili dolazak SDP-ove koalicije, posve nekritički primali svako njihovo objašnjenje te djelovali kao njihova promidžbena mašinerija. Ne kažem da Crnoju treba pustiti na miru, ne treba, ne treba mu dati spavati dok se ne razrieše sve nedoumice, ali bilo liepo da su tako mediji agilni i glede "antifašistah". Recimo, SNV-a i novca za srbsku manjinu.

_________________
CRNOdojaJA - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by Regoč 27/1/2016, 09:16

red wolf wrote:
vuksadinare wrote:Jebe nas ta zvonimirova kletva jebe....dosli smo do stadija di svak u svakog sumnja...otac u sina sin u oca...brat u brata...prijatelj u prijatelja..
Sve je to trebalo prestati devedesetih kad je Tuđman ujedinio sve Hrvate...I oni čiji su se borili na strani ustaša i domobrana, i oni čiji su se borili na strani partizana, svi su zajedno branili Hrvatsku i obranili...Što vam nije jasno?
Podjele su se utišale za Tuđmanova vakta dok je trajao rat. Kad je Hrvatska obranjena, kreću kojekakvi "antifašisti" u nacionalne diobe, a takvi nam i vladaju od 2000. Hoće li Karamarko smoći snage da im zavrne vratom? Hoće li to uopće htjeti? Ne zaboravimo da i sam dolazi iz te sredine.

_________________
CRNOdojaJA - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by Regoč 27/1/2016, 09:18

red wolf wrote:
vuksadinare wrote:
red wolf wrote:
vuksadinare wrote:.....dok se mi soramo medjusobno...ruje i srbi imaju zajednicke vjezbe..a mudjehidi sve agresivniji i sve vise osvajaju..
Tražite podjele, pa onda što se svađamo međusobno?...Koji vam je k.... ?
Jbg...kratko smo drzava a svi zeljni vlasti i povlastica.. .jbg da smo pedesetak godina stara drzava minimum mozda bi drugacije malo bilo...ovako nas se na vlasti treba izredat cetri milijuna da nam se ne rugaju u selu da smo dudeci
Ajde ti meni reci što je ovo sada?...Mi smo imali sreću da smo imali i Tuđmana i Račana...Oni su se međusobno poštovali...Devedesetih smo disali kao Jedno...Danas?...
Nemoj idealizirati Račana jer u njegovo doba kreće "detuđmanizacija", on ima ogromnu odgovornost za rastakanje nacionalnoga zajedništva.

_________________
CRNOdojaJA - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by Regoč 27/1/2016, 09:21

Eva wrote:
red wolf wrote:
vuksadinare wrote:
red wolf wrote:
vuksadinare wrote:
red wolf wrote:
vuksadinare wrote:.....dok se mi soramo medjusobno...ruje i srbi imaju zajednicke vjezbe..a mudjehidi sve agresivniji i sve vise osvajaju..
Tražite podjele, pa onda što se svađamo međusobno?...Koji vam je k.... ?
Jbg...kratko smo drzava a svi zeljni vlasti i povlastica.. .jbg da smo pedesetak godina stara drzava minimum mozda bi drugacije malo bilo...ovako nas se na vlasti treba izredat cetri milijuna da nam se ne rugaju u selu da smo dudeci
Ajde ti meni reci što je ovo sada?...Mi smo imali sreću da smo imali i Tuđmana i Račana...Oni su se međusobno poštovali...Devedesetih smo disali kao Jedno...Danas?...
Zato jer su isplivali na politicku scenu oni koji doslovce nemaju nista a do jaja egoisticni i vlastohlepni...i karamarko i milanovic i jaca i sanader i mesic i josipovic...ne moze meni zoki rec ja sam bezgrjesan a zbrisao je 91...ili karamarko ja sam tudjmanovac a polusao ga svrgnuti uz pomoc mesica i manolica a sve troje ih povezuje nesto sa islamom...karamarla bivsa zena..mesicevi preci su bili islamizirani u jednom periodu u lici za vrijeme turske vlasti..a manolicev je kum muslic
Moramo pustiti prošlost...Ako smo se ujedinili devedesetih i kao jedno branili Hrvatsku...Čemu danas se vraćati na teme koje nemaju nikakva smisla?...HDZ je odradio jednu veliku dionicu na putu Hrvatske u EU...Isto to je učinio SDP...Idemo dalje...Ovo nije dobro što se danas događa...
Da, sam tad je HDZ vodil Sanader koji ne drka na 1991 kao ova gnjida Karamarko. ZNA SE koja stranka zaziva 90-te, liste izdajnika kurce palce. Sam kaj su se zajebale, 90-te im se ne mogu ponovit jer jednostavno doba DIGITALIZACIJE je.
Devedesete su za Hrvate doba i teških patnjih i velikoga ponosa. Patnje nam je doniela velikosrbska agresija, a ponos naši branitelji. Govoriti o devedesetima kao o "mračnim godinama" može se samo u kontekstu velikosrbske agresije, tko tako govori nevezano za velikosrbsku agresiju ne misli dobro ovoj zemlji i njezinu narodu.

_________________
CRNOdojaJA - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by Regoč 27/1/2016, 09:23

upravo_sa_jebachine wrote:Ništa novi ministar se obruka, stavit će novoga , idemo dalje
Možda nekoga tko već ima gotov registar da ne gubimo vrieme.

_________________
CRNOdojaJA - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by Regoč 27/1/2016, 09:26

v_vlado wrote:
vuksadinare wrote:...jbg ja opet ne krivim crnoju..zakazale su po n- ti put sluzbe u provjeri....a jbg bosanac ne bi bio bosanac da nekog ne zvizne...inace zviznuo je vozaca busa koji ga je trazio lovu za paket koji mu je dovezen busom...mada ne opravdavam crnojin cin..ali stvarno ima bahatih sofera buseva..inace znam poslat paket lijepo ga zamolis a on otresito odgovori kao da si ga zamolio da prenese tonu kamenja..das mu 20 kn za pice oni nezadovoljni..
Imaš kurirsku službu,a ovo kao usluga,zajebi pa nije on tamo da pakete lifra.....dobra volja uz bogatu napojnicu
Brže je busom, a nikad nisam imao neugodnih iskustavah. Čak i djecu pripaze, ono da ih nitko ne gnjavi i slično.

_________________
CRNOdojaJA - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by Regoč 27/1/2016, 09:28

Eva wrote:
vuksadinare wrote:Ne branim ga ako je muljo sto je...njegova sramota...ne mozes samo zato sto si htio zivot dat za domovinu muljati..jbg onda...to je kao da citav zivot crncis za kucu..napokon je izgradis a onda je ne namjestis i kazes ja zadovoljan kucu imam makar spavao na betonu...jbg..isto mi ide na quratz prgomet koji se sad poziva na tudjmana a iza vrata prica kako su on i hdz izdali mu posavinu sto osobno znam da to prica... i nikako onda da objasni sto je bio clan hdza kad govori da su hdz i tudjman izdali bos posavinu...
Ni ne treba branit đubre lažljivo pohlepno, bahato i nasiliničko. Za kuraca je ova država ako takav u istoj može biti ministar. Bljak!
Ček, jel ti to o Liniću? Čačiću?

_________________
CRNOdojaJA - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by vuksadinare 27/1/2016, 09:37

Nije mi jasno ni do danas kako je matic bio ministar a 80%  invalid od ptspa..koliko je meni poznato u zakonu pise osobe s ptspom imaju ogranicene radne i zivotne sposobnostig
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by Guest 27/1/2016, 09:41

vuksadinare wrote:Nije mi jasno ni do danas kako je matic bio ministar a 80%  invalid od ptspa..koliko je meni poznato u zakonu pise osobe s ptspom imaju ogranicene radne i zivotne sposobnostig
Eto, ni ovaj ni zdrav! Kak stvari stoje u toj populaciji se nemre naći zdravih pa treba i ministarstvo rasformirat. Nema kadra. Odjeb iz vlade :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by vuksadinare 27/1/2016, 09:49

...ali budimo posteni u hrvatskoj zaista postoje dvostruki standardi sto se tice postivanja zakona i odgovornosti...eto recimo sabo je napravio deset puta veci grijeh od crnoje potkradajuci djecu...ej djecu...i koliko se zavlacilo od vladajucih da se rijesi slucaj sabo...ili mertzel lovric koja je zamracila milijune...linic i slicni
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by Guest 27/1/2016, 09:51

vuksadinare wrote:...ali budimo posteni u hrvatskoj zaista postoje dvostruki standardi sto se tice postivanja zakona i odgovornosti...eto recimo sabo je napravio deset puta veci grijeh od crnoje potkradajuci djecu...ej djecu...i koliko se zavlacilo od vladajucih da se rijesi slucaj sabo...ili mertzel lovric koja je zamracila milijune...linic i slicni
Lopov je lopov. Svakog treba razotkrit i dat mu nogu u dupe. Ja bih Mercelicu bila napucala čim je naručila auto. Ono županija nema ni ceste a tii bi limuzinu. Odjeb isti čas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CRNOdojaJA - Page 4 Empty Re: CRNOdojaJA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum