ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus Fri 14 Apr - 15:11

mentalitet wrote:
marcellus wrote:a to koliko sam sposoban - vjerojatno samo moja tri auta (a nisu neko ludilo) i hi fi vrijede više nego što vrijedi sve što ti imaš, da ne računamo kuću i ostalo

(da ne računam uopće naslijeđeno, kuću i aute smo mi zaradili)

Ako si se odselio van Zagreba onda kapa dole,jako pametno,ali da se kurchish sa neka tri auta puna hrdje i nekim Hi-Fi uredjajem fakat je debilno do jaja.U Americi to ima svaka sirotinja kojoj ne pada na pamet da se kurchi autom jer ovdje bez auta ne mozesh zivjeti.To ti je isto kao da nemash noge ako nemash svoj prijevoz jer je javni uglavnom za one drogerashe i crnachku sirotinju.

ima i u zagrebu, al nema crvenkasti, njegovo sve što ima ne vrijedi tolko. Promašio si ceo fudbal. Dečko sere, a fukara gole guzice.

marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus Fri 14 Apr - 15:13

odselio sam u neposrednu okolicu, dovoljno blizu da za pola sata stignem na posao u zg ili do centra, dovoljno daleko da ne plaćam sranja nove vlasti i prirez

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by crvenkasti Fri 14 Apr - 15:24

marcellus wrote:
crvenkasti wrote:Zato što si u životu valjda naučio da se do love ne dolazi štednjom.

Zato što si toliko sposoban da ti ništa ne znači par stotina eura mjesčno.

I naposlijetku, zato što oni koji drže do sebe ne pričaju naokolo koliko su i gdje uštedjeli, nego koliko su zaradili.


Naravno da se do love dolazi među ostalim i štednjom.

Ima ljudi koji su zaradili stotine milijuna dolara i bankrotirali (Tyson, Nicolas Cage, Kim Bassinger...) jer su trošili na pizdarije - trošili su više nego što su zarađivali.

Racionalan čovjek štedi. Warren Buffet štedi. Rimac štedi. Svaki razuman čovjek štedi svugdje gdje može uštedjeti bez da na tome nešto izgubi do čega mu je stalo.

Samo budala ima doma žarulje od sto vati kad ledica od deset jednako svijetli. Ili troši stotine litara benzina ako može proći deset puta jeftinije sa strujom.

Kurčenje na taj način je primitivizam.

Ko onaj vic o ruskim milijarderima iz devedesetih, kad se jedan hvali "Vidi, kupio sam novi rolls royce, platio sam ga 300.000 dolara". Veli mu drugi, "Jesi budala, ja znam gdje ga možeš dobit za pola milijuna"

U redu je paziti na svoj novac, ali hvaliti se naokolo kako i gdje štediš, e to je stanje duha i karaktera endogene pizde.



crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus Fri 14 Apr - 15:26

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
crvenkasti wrote:Zato što si u životu valjda naučio da se do love ne dolazi štednjom.

Zato što si toliko sposoban da ti ništa ne znači par stotina eura mjesčno.

I naposlijetku, zato što oni koji drže do sebe ne pričaju naokolo koliko su i gdje uštedjeli, nego koliko su zaradili.


Naravno da se do love dolazi među ostalim i štednjom.

Ima ljudi koji su zaradili stotine milijuna dolara i bankrotirali (Tyson, Nicolas Cage, Kim Bassinger...) jer su trošili na pizdarije - trošili su više nego što su zarađivali.

Racionalan čovjek štedi. Warren Buffet štedi. Rimac štedi. Svaki razuman čovjek štedi svugdje gdje može uštedjeti bez da na tome nešto izgubi do čega mu je stalo.

Samo budala ima doma žarulje od sto vati kad ledica od deset jednako svijetli. Ili troši stotine litara benzina ako može proći deset puta jeftinije sa strujom.

Kurčenje na taj način je primitivizam.

Ko onaj vic o ruskim milijarderima iz devedesetih, kad se jedan hvali "Vidi, kupio sam novi rolls royce, platio sam ga 300.000 dolara". Veli mu drugi, "Jesi budala, ja znam gdje ga možeš dobit za pola milijuna"

U redu je paziti na svoj novac, ali hvaliti se naokolo kako i gdje štediš, e to je stanje duha i karaktera endogene pizde.




hvaliti se je jedno, objasniti debilima koji će i u 22. stoljeću vozit dizel golfa jer je struja za pičkice zašto se vozim na struju je malo teže...

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus Fri 14 Apr - 15:26

mislim, koja je poanta vozit se na benzin ako je jeftinije i bolje na struju? Jel ti kupuješ nešto lošije i skuplje ili bolje i jeftinije?

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by crvenkasti Fri 14 Apr - 15:28

marcellus wrote:
mentalitet wrote:
marcellus wrote:a to koliko sam sposoban - vjerojatno samo moja tri auta (a nisu neko ludilo) i hi fi vrijede više nego što vrijedi sve što ti imaš, da ne računamo kuću i ostalo

(da ne računam uopće naslijeđeno, kuću i aute smo mi zaradili)

Ako si se odselio van Zagreba onda kapa dole,jako pametno,ali da se kurchish sa neka tri auta puna hrdje i nekim Hi-Fi uredjajem fakat je debilno do jaja.U Americi to ima svaka sirotinja kojoj ne pada na pamet da se kurchi autom jer ovdje bez auta ne mozesh zivjeti.To ti je isto kao da nemash noge ako nemash svoj prijevoz jer je javni uglavnom za one drogerashe i crnachku sirotinju.

ima i u zagrebu, al nema crvenkasti, njegovo sve što ima ne vrijedi tolko. Promašio si ceo fudbal. Dečko sere, a fukara gole guzice.

Da, ali sam Hrvat. Taj osjećaj, to nema cijenu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by mentalitet Fri 14 Apr - 15:30

marcellus wrote:
mentalitet wrote:
marcellus wrote:a to koliko sam sposoban - vjerojatno samo moja tri auta (a nisu neko ludilo) i hi fi vrijede više nego što vrijedi sve što ti imaš, da ne računamo kuću i ostalo

(da ne računam uopće naslijeđeno, kuću i aute smo mi zaradili)

Ako si se odselio van Zagreba onda kapa dole,jako pametno,ali da se kurchish sa neka tri auta puna hrdje i nekim Hi-Fi uredjajem fakat je debilno do jaja.U Americi to ima svaka sirotinja kojoj ne pada na pamet da se kurchi autom jer ovdje bez auta ne mozesh zivjeti.To ti je isto kao da nemash noge ako nemash svoj prijevoz jer je javni uglavnom za one drogerashe i crnachku sirotinju.

ima i u zagrebu, al nema crvenkasti, njegovo sve što ima ne vrijedi tolko. Promašio si ceo fudbal. Dečko sere, a fukara gole guzice.

Mene iskustvo uchi da oni koji se hvale imaju kurac od ovce a oni koji shute e takovi su puni ko brod i sasvim normalni.Evo kroz tenis sam upoznao puno bogatih ljudi ovdje a jedan amer koji je volio igrati samnom je postao i moj kucni prijatelj.Bili u jednom restoranu na nekoj vecheri a vidim da konobarica oko njega zuji ko luda,vec dosadna sa pitanjima ,kako vam se dopalo,da li ste zadovoljni,trebate li josh neshto itd.Drugi dan mi vele iz tog restorana (restoran klub u sastavu kluba ) pitaju,odakle ga poznajem,a ja kakvo glupo pitanje vec par mjeseci igramo zajedno u dublu kao partneri.Ispostavilo se da je Gery vlasnik tvornice za rasvjetu aerodromskih pisti i da ima 300 zaposlenih u njoj.Nikad mi nije dao do znanja da je bogat niti se kurchio nekim autimaili bilo chime mada smo postali kucni prijatelji.Samo je jednom rekao ,ako ti bude ikada potrebna bilo kakva pomoc mozesh se slobodno osloniti na mene.Eto ,jedan primjer.A crvenkasti je po mome shvacanju skoro isti tip kao i moj frend ,ne kurchi se nichim mada se vidi da je jako obrazovan i da ima svoj stav o bilo chemu koji je po meni ispravan i normalan a ti mi kroz svoje upise kao i onaj tvoj folksdojcher zvuchite ka zadnji kloshari sa autobuskog kolodvora.Jer samo idiot moze napisati da je neki muzichki uredjaj vrijedan pomena kao neshto vrijedno.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5214
2020-07-05


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by crvenkasti Fri 14 Apr - 15:31

marcellus wrote:mislim, koja je poanta vozit se na benzin ako je jeftinije i bolje na struju? Jel ti kupuješ nešto lošije i skuplje ili bolje i jeftinije?

Prava je istina da se ti ustvari hvališ što imaš auto na struju.

Međutim, želiš ispast cool i neopterećen, pa govoriš da si ga kupio zbag toga što je štedljiviji.

Evo, potvrđujem da svi znamo da Marcelus ima električni auto.
Ne trebaš više o tome pisati.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus Fri 14 Apr - 15:33

Ameri su jedno, Srbi su drugo. Crvenom je stari bio neka oficirčina pa pobego u Srbiju pa sad mali sere po rvackim forumima jer ga peru kompleksi. Tamo su im rekli da su ustaše i da koji će kurac u srbiji. A ovdje više nema srbije, jebiga.

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus Fri 14 Apr - 15:34

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:mislim, koja je poanta vozit se na benzin ako je jeftinije i bolje na struju? Jel ti kupuješ nešto lošije i skuplje ili bolje i jeftinije?

Prava je istina da se ti ustvari hvališ što imaš auto na struju.

Međutim, želiš ispast cool i neopterećen, pa govoriš da si ga kupio zbag toga što je štedljiviji.

Evo, potvrđujem da svi znamo da Marcelus ima električni auto.
Ne trebaš više o tome pisati.

Ti nemaš ništa, da skratimo, što bi bosanci rekli nikad neš imat svoje biciklo

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by crvenkasti Fri 14 Apr - 15:35

marcellus wrote:
crvenkasti wrote:
marcellus wrote:mislim, koja je poanta vozit se na benzin ako je jeftinije i bolje na struju? Jel ti kupuješ nešto lošije i skuplje ili bolje i jeftinije?

Prava je istina da se ti ustvari hvališ što imaš auto na struju.

Međutim, želiš ispast cool i neopterećen, pa govoriš da si ga kupio zbag toga što je štedljiviji.

Evo, potvrđujem da svi znamo da Marcelus ima električni auto.
Ne trebaš više o tome pisati.

Ti nemaš ništa, da skratimo, što bi bosanci rekli nikad neš imat svoje biciklo

Bolji si, znači, od mene?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus Fri 14 Apr - 15:36

Uostalom svi vi skrivate tko ste i što ste.

Mene ovdje svi znaju, oni koji me ne znaju osobno znaju tko sam, nemam što skrivat.

Što vi imate za skrivati?

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by crvenkasti Fri 14 Apr - 15:38

marcellus wrote:Uostalom svi vi skrivate tko ste i što ste.

Mene ovdje svi znaju, oni koji me ne znaju osobno znaju tko sam, nemam što skrivat.

Što vi imate za skrivati?

Pa zato i zvuči toliko idiotski kad se hvališ s električnim autom.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by mentalitet Fri 14 Apr - 15:42

marcellus wrote:Ameri su jedno, Srbi su drugo. Crvenom je stari bio neka oficirčina pa pobego u Srbiju pa sad mali sere po rvackim forumima jer ga peru kompleksi. Tamo su im rekli da su ustaše i da koji će kurac u srbiji. A ovdje više nema srbije, jebiga.

To je tvoje subjektivno razmishljanje koje proizilaze iz tvoje patoloshke mrznje prema svemu razlichitom a ne samo prema srbima pa ga onda slijedom svoje bolesne mashte stavljash tamo gdje mu nije mjesto a on te "pokvareno" ostavlja u tvom dojmu.Ja sam se osobno pitao chesto o njemu,Odakle mu toliki zivci da dolazi na ovaj glupi forum pa sam sebi pretpostavio da je sportski tip koji voli da se igra mentalnim igricama u koje vi kreteni upadate kao ribe u mrezu i onda se koprcate u svojoj neukosti a on zateze mrezu po svom ukusu.Mozda je i neki prihijatar u vrapchu pa mu ovdje dodje kao neki prekovremeni nauchni rad u nekoj buducoj knjizi o mentalnim bolestima 'rvata.A vi jadni zamorchici to ne znate kao ni oni laboratorijski mishevi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5214
2020-07-05


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 4 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum