ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by crvenkasti 14/4/2023, 20:07

marcellus wrote:a struja mi je jeftinija 10x od benzina i ne kanim ga plaćat da bi dokazao poantu. Kolko co2 auto potroši u proizvodnji zbog kopanja litijia, zabole me...

Kad je netko tolika pizda da mora štedjeti na benzinu za otići na posao, trebalo bi ga biti sramota.

A ne što se s tim hvali i piše to po internetu.

Jebeš i takvog čovjeka i njegov posao.

crvenkasti

Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus 14/4/2023, 20:22

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:a struja mi je jeftinija 10x od benzina i ne kanim ga plaćat da bi dokazao poantu. Kolko co2 auto potroši u proizvodnji zbog kopanja litijia, zabole me...

Kad je netko tolika pizda da mora štedjeti na benzinu za otići na posao, trebalo bi ga biti sramota.

A ne što se s tim hvali i piše to po internetu.

Jebeš i takvog čovjeka i njegov posao.

naravno da ću štedjet na benzinu za ić na posao. To je 400 eura mjesečno, 5.000 eura godišnje. zašto ih bacit ako nema potrebe? Ima 100 boljih načina da ih se potroši nego na benzin za ić na poso. Recimo za putovat.

Vi Srbi fakat morate prevladat te komplekse da se treba kurčit s lovom glumit hadžiju

Trebaš vidjet na čemu sve tek švicarci i švabe štede.

Vi ste fukara, i zato morate pokazat da se ima da se može.

jednostavno je glupo bacati novac gdje je nepotrebno.

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus 14/4/2023, 20:24

Za to što uštedim na benzinu mogu dva do tri puta godišnje odvest ženu i djecu u london, rim, pariz.

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus 14/4/2023, 20:25

ili mogu svake tri četri godine kupit rabljeni sportski auto za vikende za zajebanciju

ili napravit bazen

ili nešto

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by mentalitet 14/4/2023, 20:33

marcellus wrote:ja kad sam vidio vijest mislio sam si ovo se neko zajebava nemere bit istina

Tako i ja kad prochitam neshto shto ti napishesh ,kazem sebi ,pa ovo ne moze biti istina da je chovjek toliko glup i pokvaren.No shto cu ,takva su vremena "Demokracije" gdje svaki idiot ima pristup nekom od danashnjih medija.
Dakle,a sada malo o temi.Kako je sve skoro u ovom svijetu razjebano do te mjere pa vishe ni zene ne znaju da su zene a mnogi mushkarci misle da su zene meni nije normalno da mene netko uvjerava da sam zensko kad mi je kurac do koljena pa me prave zenske zovu dokoljenko.Elem mene menstruacija uzbudjuje posebno pred shto ce se desiti a nakon shto se desi nije mi interesantna jer manja je mogucnost da zena zatrudni.Kad malo bolje pogledash ,da nije bilo menstruacije nitko od nas ne bi pisao na ovome forumu shto za neke od vas bi i bilo bolje da ovulacija se nije desila.;;))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5214
2020-07-05


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by crvenkasti 14/4/2023, 20:33

Zato što si u životu valjda naučio da se do love ne dolazi štednjom.

Zato što si toliko sposoban da ti ništa ne znači par stotina eura mjesčno.

I naposlijetku, zato što oni koji drže do sebe ne pričaju naokolo koliko su i gdje uštedjeli, nego koliko su zaradili.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus 14/4/2023, 20:35

da ne govorim da je po gradu praktičnije vozit se na struju, radi opreme auta, nema getribe što ide na kurac po gradu, tišina dok se voziš čuješ samo radio

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus 14/4/2023, 20:35

mentalitet wrote:
marcellus wrote:ja kad sam vidio vijest mislio sam si ovo se neko zajebava nemere bit istina

Tako i ja kad prochitam neshto shto ti napishesh ,kazem sebi ,pa ovo ne moze biti istina da je chovjek toliko glup i pokvaren.No shto cu ,takva su vremena "Demokracije" gdje svaki idiot ima pristup nekom od danashnjih medija.
Dakle,a sada malo o temi.Kako je sve skoro u ovom svijetu razjebano do te mjere pa vishe ni zene ne znaju da su zene a mnogi mushkarci misle da su zene  meni nije normalno da mene netko uvjerava da sam zensko kad mi je kurac do koljena pa me prave zenske zovu dokoljenko.Elem mene menstruacija uzbudjuje posebno pred shto ce se desiti a nakon shto se desi nije mi interesantna jer manja je mogucnost da zena zatrudni.Kad malo bolje pogledash ,da nije bilo menstruacije nitko od nas ne bi pisao na ovome forumu shto za neke od vas bi i bilo bolje da ovulacija se nije desila.;;))

s druge strane ja se ne čudim ničem što ti napišeš, srbin ko srbin patologija teža jbga

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus 14/4/2023, 20:36

nego kako ide klanje civila po ukrajini, kad ćete osvojit kijev? Oće skoro?

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by jastreb 14/4/2023, 20:37

marcellus wrote:odem na poso vratim se doma ne fali mi nimalo

Meni se Zagreb sve više sviđa.

Naročito Špansko.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by mentalitet 14/4/2023, 20:40

crvenkasti wrote:Zato što si u životu valjda naučio da se do love ne dolazi štednjom.

Zato što si toliko sposoban da ti ništa ne znači par stotina eura mjesčno.

I naposlijetku, zato što oni koji drže do sebe ne pričaju naokolo koliko su i gdje uštedjeli, nego koliko su zaradili.


Mozesh ti zaradjivati mjesechno i 100.000 tisuca dolara ako ti ne ostane makar 10 jer onda ni ushtedjeti nishta ne mozesh,a ima onih koji zarade 500$ pa im mjesechno ostane 300.Sve zavisi koliko si inteligentan.;;;))).Kod nas cigana vazi pravilo da svaki cigo zna zaraditi lovu ali svaki cigo ne zna ushtediti jer troshimo na pevaljke i dobre aute ko mutavi:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5214
2020-07-05


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by mentalitet 14/4/2023, 20:43

jastreb wrote:
marcellus wrote:odem na poso vratim se doma ne fali mi nimalo

Meni se Zagreb sve više sviđa.

Naročito Špansko.

Kako mozesh zivjeti u Shpanskom i Jarunu kada su tamo uglavnom svi takozvani domoljubi na sisi poshtenog hrvatskog chovjeka.Dodushe za tebe mi je jasno zashto ti se dopada jer tamo je i onaj restoran sa cajkama pa ne trebash daleko ici ,a i kad cugnesh mozesh doma cipelcugom.:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5214
2020-07-05


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by jastreb 14/4/2023, 20:46

Rijeka je grad u kojem sve više do izražaja dolaze snage koje se u doba socijalizma smatralo neprijateljskim.

Jedno su desne snage koje ovdje nikada ,do u posljednjih par godina,nisu dolazile do izražaja,a što smatram posljedicom odlaska sa ovoga svijeta starijih istaknutih ličnosti,boraca NOB-a i starijih kadrova iz SK,te djelovanjem Rmade.

A drugo su kvazi lijeve,u stvari ultraliberalne snage i pokreti ovaploćeni u raznim udrugama za ljudska prava,feminističkim pokretima, udrugama seksualnih manjina i sl.

Sve u svemu u Rijeci klima (više) nije pogodna i zato biram Zagreb,u kojem boravim kad god mi to prilike dozvoljavaju.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by jastreb 14/4/2023, 20:47

mentalitet wrote:
jastreb wrote:
marcellus wrote:odem na poso vratim se doma ne fali mi nimalo

Meni se Zagreb sve više sviđa.

Naročito Špansko.

Kako mozesh zivjeti u Shpanskom i Jarunu kada su tamo uglavnom svi takozvani domoljubi na sisi poshtenog hrvatskog chovjeka.Dodushe za tebe mi je jasno zashto ti se dopada jer tamo je i onaj restoran sa cajkama pa ne trebash daleko ici ,a i kad cugnesh mozesh doma cipelcugom.:::)))
1.Ne živim ja tamo,nego kćerka mi.

2.Ne slušam cajke. Mrzim ih.  Osim ono nešto pjesama iz mladosti,ali to nisu cajke.

3.Ne pijem. Osim za N.godinu.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by jastreb 14/4/2023, 20:49

Ono kad me žena u trgovini već zove sused.

Starci u parku također.

Ljudi su nekak otvoreniji i jednostavniji.

hahaha,nekak,još malo i budem Purger.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus 14/4/2023, 20:53

crvenkasti wrote:Zato što si u životu valjda naučio da se do love ne dolazi štednjom.

Zato što si toliko sposoban da ti ništa ne znači par stotina eura mjesčno.

I naposlijetku, zato što oni koji drže do sebe ne pričaju naokolo koliko su i gdje uštedjeli, nego koliko su zaradili.


Naravno da se do love dolazi među ostalim i štednjom.

Ima ljudi koji su zaradili stotine milijuna dolara i bankrotirali (Tyson, Nicolas Cage, Kim Bassinger...) jer su trošili na pizdarije - trošili su više nego što su zarađivali.

Racionalan čovjek štedi. Warren Buffet štedi. Rimac štedi. Svaki razuman čovjek štedi svugdje gdje može uštedjeti bez da na tome nešto izgubi do čega mu je stalo.

Samo budala ima doma žarulje od sto vati kad ledica od deset jednako svijetli. Ili troši stotine litara benzina ako može proći deset puta jeftinije sa strujom.

Kurčenje na taj način je primitivizam.

Ko onaj vic o ruskim milijarderima iz devedesetih, kad se jedan hvali "Vidi, kupio sam novi rolls royce, platio sam ga 300.000 dolara". Veli mu drugi, "Jesi budala, ja znam gdje ga možeš dobit za pola milijuna"

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by mentalitet 14/4/2023, 20:58

jastreb wrote:Ono kad me žena u trgovini već zove sused.

Starci u parku također.

Ljudi su nekak otvoreniji i jednostavniji.

hahaha,nekak,još malo i budem Purger.

Pazi se takozvanih pravih purgera jer to su ti prefrigani kamenjarci.Pravi purger ti se nece nikada nametati i vjeshtachki osmjehivati dok te ne vagne,a kada te izvaze i nasmije ti se,ili pozdravi uljudno onda mozesh znati da si sreo iskrenog i pravog chovjeka.Ako ti veli Bog ,goni ga u sto pichki materinih,ali ako ti kaze bok onda obrati paznju na njega.Eto,toloko da se sluchajno ne razocharash.Inache ti Zagreb sada zovu pravi purgeri DJES'BA SITI::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5214
2020-07-05


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus 14/4/2023, 20:58

a to koliko sam sposoban - vjerojatno samo moja tri auta (a nisu neko ludilo) i hi fi vrijede više nego što vrijedi sve što ti imaš, da ne računamo kuću i ostalo

(da ne računam uopće naslijeđeno, kuću i aute smo mi zaradili)

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus 14/4/2023, 21:02

jastreb wrote:
marcellus wrote:odem na poso vratim se doma ne fali mi nimalo

Meni se Zagreb sve više sviđa.

Naročito Špansko.

nisam fan, ali djeci jako fali stari kvart. Nije špansko, nije ni daleko. Tamo su rođene, navikle su... samo to više nisu te male kućice s vrtovima, i puno stabala, sad ih ruše i grade stanove masovno... kvadrat je već preko 3.000 eura tamo

jebote ja sam lani stari stan prodao po 3.000 kvadrat, strah me mislit pošto su uopće novi, od onda je otišlo 25-30 posto

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by mentalitet 14/4/2023, 21:08

marcellus wrote:a to koliko sam sposoban - vjerojatno samo moja tri auta (a nisu neko ludilo) i hi fi vrijede više nego što vrijedi sve što ti imaš, da ne računamo kuću i ostalo

(da ne računam uopće naslijeđeno, kuću i aute smo mi zaradili)

Ako si se odselio van Zagreba onda kapa dole,jako pametno,ali da se kurchish sa neka tri auta puna hrdje i nekim Hi-Fi uredjajem fakat je debilno do jaja.U Americi to ima svaka sirotinja kojoj ne pada na pamet da se kurchi autom jer ovdje bez auta ne mozesh zivjeti.To ti je isto kao da nemash noge ako nemash svoj prijevoz jer je javni uglavnom za one drogerashe i crnachku sirotinju.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5214
2020-07-05


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by marcellus 14/4/2023, 21:11

mentalitet wrote:
marcellus wrote:a to koliko sam sposoban - vjerojatno samo moja tri auta (a nisu neko ludilo) i hi fi vrijede više nego što vrijedi sve što ti imaš, da ne računamo kuću i ostalo

(da ne računam uopće naslijeđeno, kuću i aute smo mi zaradili)

Ako si se odselio van Zagreba onda kapa dole,jako pametno,ali da se kurchish sa neka tri auta puna hrdje i nekim Hi-Fi uredjajem fakat je debilno do jaja.U Americi to ima svaka sirotinja kojoj ne pada na pamet da se kurchi autom jer ovdje bez auta ne mozesh zivjeti.To ti je isto kao da nemash noge ako nemash svoj prijevoz jer je javni uglavnom za one drogerashe i crnachku sirotinju.

ima i u zagrebu, al nema crvenkasti, njegovo sve što ima ne vrijedi tolko. Promašio si ceo fudbal. Dečko sere, a fukara gole guzice.

_________________
Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije - Page 3 Empty Re: Progres napreduje, u Rijeci festival menstruacije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum