ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by RayMabus 22/2/2023, 19:03

Prije desetak dana slovački je ministar bez imalo skrupula napao mađarsku prorusku politiku, navodeći kako "nije isključeno da bi Budimpešta postavila teritorijalne zahtjeve za dijelove Slovačke u kojima živi mađarski korpus kad bi Rusija uspjela pokoriti Ukrajinu". Nakon što je slovački ambasador pozvan u mađarsko ministarstvo da mu se očita bukvica, Káčer je rekao da mu ne pada na pamet ispričati se.


Spor je, očekivano, eskalirao. Daily News Hungary u srijedu piše: "Slovački ministar vanjskih poslova vulgarno je kritizirao Orbána. Razlog je suradnja mađarskog premijera s ruskim predsjednikom Vladimirom Putinom. Predsjednik Odbora za vanjske poslove mađarskog parlamenta želi da Káčer posjeti psihijatra".


Slovački ministar dao si je truda i na Facebooku napisao podužu poruku mađarskom premijeru u kojoj podsjeća na njegove stavove o ratu u Ukrajini, da ne treba pomagati Kijevu, neka ih Rusi pobiju.


‘Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas. Imam i poruku za Orbana. Odvratno, idi u k...c!‘

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by mentalitet 22/2/2023, 19:06

[quote="RayMabus"]Prije desetak dana slovački je ministar bez imalo skrupula napao mađarsku prorusku politiku, navodeći kako "nije isključeno da bi Budimpešta postavila teritorijalne zahtjeve za dijelove Slovačke u kojima živi mađarski korpus kad bi Rusija uspjela pokoriti Ukrajinu". Nakon što je slovački ambasador pozvan u mađarsko ministarstvo da mu se očita bukvica, Káčer je rekao da mu ne pada na pamet ispričati se.


Spor je, očekivano, eskalirao. Daily News Hungary u srijedu piše: "Slovački ministar vanjskih poslova vulgarno je kritizirao Orbána. Razlog je suradnja mađarskog premijera s ruskim predsjednikom Vladimirom Putinom. Predsjednik Odbora za vanjske poslove mađarskog parlamenta želi da Káčer posjeti psihijatra".


Slovački ministar dao si je truda i na Facebooku napisao podužu poruku mađarskom premijeru u kojoj podsjeća na njegove stavove o ratu u Ukrajini, da ne treba pomagati Kijevu, neka ih Rusi pobiju.


‘Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas. Imam i poruku za Orbana. Odvratno, idi u k...c!‘



I to sa Komshicem na chelu a iza njih nastupaju srbi:::::)))))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5221
2020-07-05


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by RayMabus 22/2/2023, 19:14

Nema Komšića ovdje al ima nekog drugog a to je anđeo Pravednik.

Postoji naftna cijev koja rusku naftu preko Ukrajine transportira u Mađarsku ovima proruskima s kojima je i Orban na vlasti.

Zašto bi ja žalio kretene a to su u ovom slučaju Ukri i Slovaci kojima smeta proruski Orban a oni mu daju rusku naftu preko tog naftovoda i zarađuju i onda mi se prave pametni ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by mentalitet 22/2/2023, 19:17

RayMabus wrote:Nema Komšića ovdje al ima nekog drugog a to je anđeo Pravednik.

Postoji naftna cijev koja rusku naftu preko Ukrajine transportira u Mađarsku ovima proruskima s kojima je i Orban na vlasti.

Zašto bi ja žalio kretene a to su u ovom slučaju Ukri i Slovaci kojima smeta proruski Orban a oni mu daju rusku naftu preko tog naftovoda i zarađuju i onda mi se prave pametni ?


Ma zajebavam te.Shto bi se madjari mijeshali i napadali nekoga,samo trebaju chekati da se Rusija proshece zapadnom Europom i onda ladno uzmu svoje:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5221
2020-07-05


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by Guest 22/2/2023, 19:17

RayMabus wrote:
Zašto bi ja žalio kretene a to su u ovom slučaju Ukri i Slovaci kojima smeta proruski Orban a oni mu daju rusku naftu preko tog naftovoda i zarađuju i onda mi se prave pametni ?

Zato što je proruski Orban još veći kreten od Ukra i Slovaka pa uz teritorijalne pretenzije prema njima iste ima i prema Hrvatskoj?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by RayMabus 22/2/2023, 19:19

Vidiš ja sam anđeo Znanja ( druga imena za tu istu stvar su anđeo Prijestolnik i anđeo Pravednik ) :

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Druzhba-Pipeline-Map

I sad ti meni objasni zašto bi ja u ovom sukobu uopće išta radio kad vidim da ti Ukri prodaju anftu proruskom Orbanu umjesto da mu fino dignu taj spoj između Mađarske i Ukrajine i onda ti proruski kapitalisti u Mađarskoj a koji Orbana drže na vlasti moraju ovisiti o pravcu preko Slovačke ili s juga preko mene ?

Pa nisan ja idiot.

Ja sam anđeo Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by RayMabus 22/2/2023, 19:21

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Zašto bi ja žalio kretene a to su u ovom slučaju Ukri i Slovaci kojima smeta proruski Orban a oni mu daju rusku naftu preko tog naftovoda i zarađuju i onda mi se prave pametni ?

Zato što je proruski Orban još veći kreten od Ukra i Slovaka pa uz teritorijalne pretenzije prema njima iste ima i prema Hrvatskoj?
Manje je tih Mađara u Hrvatskoj. Možeš ih na prste nabrojati. Tamo u Slovačkoj ih je puno više.

Slovačka je na sjeveru a Mađarska nema toliku vojsku da bi je koncentrirala na svim svojim granicama ( i s Rumunjima imaju problema ) tako da se ja ne bojim njega uopće.

Ja sam general GF s pet zvjezdica ako to nisi do sad shvatio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by Guest 22/2/2023, 19:30

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Zašto bi ja žalio kretene a to su u ovom slučaju Ukri i Slovaci kojima smeta proruski Orban a oni mu daju rusku naftu preko tog naftovoda i zarađuju i onda mi se prave pametni ?

Zato što je proruski Orban još veći kreten od Ukra i Slovaka pa uz teritorijalne pretenzije prema njima iste ima i prema Hrvatskoj?
Manje je tih Mađara u Hrvatskoj. Možeš ih na prste nabrojati. Tamo u Slovačkoj ih je puno više.

Slovačka je na sjeveru a Mađarska nema toliku vojsku da bi je koncentrirala na svim svojim granicama ( i s Rumunjima imaju problema ) tako da se ja ne bojim njega uopće.

Ja sam general GF s pet zvjezdica ako to nisi do sad shvatio.

Nije poanta u broju Mađara nego u želji Mađarske da obnovi svoje predtrianonske granice jer taj sporazum po kojem su se one svele na trećinu prethodnog mađarskog teritorija oni nikada nisu preboljeli.
Uostalom, Orban je na dijelovima svoje odjeće imao nacrtanu upravo tu predtrianonsku kartu, ako nisi primjetio.
I očito je da i dalje računa na rusku pomoć u obnovi tih željenih granica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by Guest 22/2/2023, 19:36

RayMabus wrote:

Ja sam general GF s pet zvjezdica ako to nisi do sad shvatio.

Shvatio sam ja jako dobro tko si i što si ti.
I to sam ti naveo mali milijun puta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by RayMabus 22/2/2023, 19:41

Speare Shaker wrote:

Nije poanta u broju Mađara nego u želji Mađarske da obnovi svoje predtrianonske granice jer taj sporazum po kojem su se one svele na trećinu prethodnog mađarskog teritorija oni nikada nisu preboljeli.
Uostalom, Orban je na dijelovima svoje odjeće imao nacrtanu upravo tu predtrianonsku kartu, ako nisi primjetio.
I očito je da i dalje računa na rusku pomoć u obnovi tih željenih granica.
A pa šta ću ja sad tu ?

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Tv-kokice
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by RayMabus 22/2/2023, 19:54

Čitaj datume kad ja nešto postam jer oni su bitni pošto ti otkrivaju to da ja već unaprijed imam plan.

JANAF odsvirao svoje, DRUZBA nova prica

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Lastpo10 by RayMabus Mon 10 Oct - 17:25

Prave naftovod do Mađarske jer oće još jedan smjer odakle mogu dobit nafu.

Stvar je u tome šta neće dobiti rusku.

Dobro sam proučio twit ovog Zolatana i ima dvije rečenice. Prva je pravimo naftovod a druga je da je moguće tim naftovodom dobiti jefiniju naftu iz Urala dakle rusku.




https://www.novosti.rs/vesti/politika/1161888/Suljo-orban-dogovorili-novim-naftovodom-srbija-dobiti-jeftiniju-naftu-aleksandar-viktor-madjarska-nafta-najnovije-vesti-2022

Da tehnički ju je moguće dobiti al neće i Mađar to zna a Vučic je očito platio ovome tj Orbanu da to tako napiše kako bi to mogao plasirati svojim glupim ovcama.

Ili meni.

Ide se nadmudrivati s anđelom Znanja.

ODLIČNO.


Enlarge this imageClick to see fullsize
Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Avatars-000582960327-mvvou2-t500x500
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by RayMabus 22/2/2023, 19:57

Ode još jedan Vučicev saveznik

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Lastpo10 by RayMabus Wed 15 Feb - 14:44

RayMabus wrote:A lijepo vam je rečeno da nikakva rusa nafta neće stizati u Europu tim smjerom a vi opet tako. Sad ćete najebati kao žuti...


08. 02. 2023.


- Realizacijom ovog projekta obezbedila bi se diversifikacija snabdevanja sirovom naftom i povećali bismo sigurnost snabdevanja rafinerije “Pančevo” – poručila je Đedovićeva. -Takođe, smanjili bi se i ukupni troškovi transporta sirove nafte u odnosu na transport do Omišlja, a zatim naftovodom do granice sa Republikom Srbijom.



https://www.novosti.rs/ekonomija/vesti/1200602/srbija-dobija-jos-jedan-naftovod-pocele-pripreme-gradnju-jos-jednog-pravca-snabdevanja

Šta vama nije jasno u onoj rečenici a vezano uz eu sankcije da nikakva ruska nafta neće ići preko eu teritorija trećim državama ?

Šta vam nije jasno ?

KOJI KURAC VAM NIJE JASAN ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by RayMabus 22/2/2023, 19:59

Speare Shaker wrote:

Nije poanta u broju Mađara nego u želji Mađarske da obnovi svoje predtrianonske granice jer taj sporazum po kojem su se one svele na trećinu prethodnog mađarskog teritorija oni nikada nisu preboljeli.
Uostalom, Orban je na dijelovima svoje odjeće imao nacrtanu upravo tu predtrianonsku kartu, ako nisi primjetio.
I očito je da i dalje računa na rusku pomoć u obnovi tih željenih granica.
Dakle šta si ti mene pita a ja ti odgovaram da želim da Ukri dignu u zrak taj naftovod koji preko Ukrajine transportira rusku naftu u Mađarsku i da ja nisam idiot i da me boli kurc šta Orban ima želju radit veliku Mađarsku.

Pa nek ima. Super.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by mentalitet 22/2/2023, 20:00

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:

Nije poanta u broju Mađara nego u želji Mađarske da obnovi svoje predtrianonske granice jer taj sporazum po kojem su se one svele na trećinu prethodnog mađarskog teritorija oni nikada nisu preboljeli.
Uostalom, Orban je na dijelovima svoje odjeće imao nacrtanu upravo tu predtrianonsku kartu, ako nisi primjetio.
I očito je da i dalje računa na rusku pomoć u obnovi tih željenih granica.
A pa šta ću ja sad tu ?

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Tv-kokice

Ocito su ti skinuli epolete pa si sad obichan chovjek jer da nisiubio bi zelenskog,Bajdena,Putina i schultza i tako kao pravi andjeo chuvar zashtitio chovjechabnstvo od unishtenja.Kuzish?Ine bi se pitao A pa šta ću ja sad tu ?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5221
2020-07-05


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by RayMabus 22/2/2023, 20:07

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:

Nije poanta u broju Mađara nego u želji Mađarske da obnovi svoje predtrianonske granice jer taj sporazum po kojem su se one svele na trećinu prethodnog mađarskog teritorija oni nikada nisu preboljeli.
Uostalom, Orban je na dijelovima svoje odjeće imao nacrtanu upravo tu predtrianonsku kartu, ako nisi primjetio.
I očito je da i dalje računa na rusku pomoć u obnovi tih željenih granica.
A pa šta ću ja sad tu ?

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Tv-kokice

Ocito su ti skinuli epolete pa si sad obichan chovjek jer da nisiubio bi zelenskog,Bajdena,Putina i schultza  i tako kao pravi andjeo chuvar zashtitio chovjechabnstvo od unishtenja.Kuzish?Ine bi se pitao A pa šta ću ja sad tu ?
B-)


Kaos je red koji ljudi ne razumiju.

Ja nisam to ( ljudi ) nego anđeoska hijerrhija.

Dakle prevedeno : KAOS JE RED KOJI VI A NE JA NE RAZUMIJETE.

--


Baciš im kost i sad će se oni poklat između sebe.

Ti stojiš sa strane i navijaš za obje strane pojednako.

Zapamtite : Ja nikad ne gubim ratove.



-


Kad se susretnu red i haos, haos će uvijek pobijediti.

Vi živite u sistemu koji treba red kako bi ovi na vrhu mogli vladati. Dana vam je prividna sloboda al ste robovi novca i drugih mehanizama koje je ta elita na vrhu nametnula a ista želi vladati cijelom planetom i sad se sukobila s društvenim poretkom kojem je za pobjedu dovoljan i haos i srušila je taj prvi poredak nepovratno.



Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas 00-featured-assassins-creed-games
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by vuksadinare 22/2/2023, 20:20

orban bi napravio samoubojstvo tim potezom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100000
2015-09-08


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by melkior 22/2/2023, 20:23

vuksadinare wrote:orban bi napravio samoubojstvo tim potezom

Da mu se instant udruže Slovačka, Rumunjska i Hrvatska protiv Mađarske, a MOL bi instant izgubio i INA-u. I ne bi bilo nikakvog arbitražnog suda u Washingtonu ili NewYorku koji bi mu tu akviziciju vratio nazad. Orban je u mnogočemu u pravu kada je riječ o politici Bruxellesa, ali malo se zaletio.
avatar
melkior

Posts : 17360
2015-08-09


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by Serbinho-3 22/2/2023, 20:30


Zar nisu EU i granice vise nisu bitne.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27505
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by RayMabus 22/2/2023, 20:36

Ja se potpuno slažem s Orbanom i da Mađari u Ukrajini i Slovačkoj moraju imat svoju autonomiju.

Eto kad neš dignit u zrak taj naftovod preko Ukrajine s kojom rusku naftu prodaješ Orbanu i podržavaš tako te rusofile i ovaj četnik Vučic mi s tim istim Orbanom oće radit naftovod da tu istu rusku naftu preko Ukrajine dovlači na Balkan ...

A onda ćemo tako.

Živo drug Orban i velika Mađarska. cheers cheers cheers cheers cheers

I živjela Rusija.

Eto pa vi u Ukrajini i dalje zarađujte od tranzita ruske nafte i pravite se pametni i dalje.

ŽIVJELA RUSIJA
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by RayMabus 22/2/2023, 20:56

RayMabus wrote:Ja se potpuno slažem s Orbanom i da Mađari u Ukrajini i Slovačkoj moraju imat svoju autonomiju.

Eto kad neš dignit u zrak taj naftovod preko Ukrajine s kojom rusku naftu prodaješ Orbanu i podržavaš tako te rusofile i ovaj četnik Vučic mi s tim istim Orbanom oće radit naftovod da tu istu rusku naftu preko Ukrajine dovlači na Balkan ...

A onda ćemo tako.


Živo drug Orban i velika Mađarska. cheers cheers cheers cheers cheers

I živjela Rusija.

Eto pa vi u Ukrajini i dalje zarađujte od tranzita ruske nafte i pravite se pametni i dalje.


ŽIVJELA RUSIJA
Uprkos pritiscima, odnosi Kine i Rusije neće biti poremećeni nego će jačati, poručeno sa sastanka ruskog predsjednika i kineskog diplomate u Moskvi.
Kina ostaje posvećena razvoju odnosa s Rusijom u trenucima nestabilnosti u svijetu, izjavio je najviši kineski diplomata Wang Yi na sastanku s ruskim predsjednikom Vladimirom Putinom u Moskvi u srijedu.
Istakao je da na odnose Rusije i Kine ne mogu utjecati druge zemlje te da dvije zemlje pokazuju koheziju i spremnost da djeluju u odbrani interesa onog drugog.

Putin je naglasio da njihovi odnosi igraju važnu ulogu u stabiliziranju međunarodne situacije.
Kineski stav o ruskoj invaziji na Ukrajinu je neutralan.
Sankcije Moskvi nisu uvodili, a postali su glavni trgovinski partner Rusije.


Wang kod Putina: Rusija poručuje da nije izolirana i sama

ŽIVJELA RUSIJA cheers cheers cheers cheers cheers
ŽIVJELA RUSIJA cheers cheers cheers cheers cheers
ŽIVJELA RUSIJA cheers cheers cheers cheers cheers


TKO VAN JEBE MATER I KOGA ĆETE VI PRAVIT BUDALON. PRODAJETE RUSKU NAFTU MAĐARIMA I TIM ISTIM RUSOFILIMA A ONDA SE NEŠTO KAO ŽALITE. MRŠ U TRI PIZDE MILE MATERINE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas Empty Re: Ako Rusi pokore Ukrajinu, Mađari kreću na nas

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum