ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albanci u bijesnim Lamborghinijima i Porscheima blokirali centar Londona, policija na nogama: ‘OJXAAAi!

Go down

Albanci u bijesnim Lamborghinijima i Porscheima blokirali centar Londona, policija na nogama: ‘OJXAAAi! Empty Albanci u bijesnim Lamborghinijima i Porscheima blokirali centar Londona, policija na nogama: ‘OJXAAAi!

Post by Eroo 29/11/2022, 21:09

Albanci u bijesnim Lamborghinijima i Porscheima blokirali centar Londona, policija na nogama: ‘OJXAAAi! Screenshot-7561


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/albanci-u-bijesnim-lamborghinijima-i-porscheima-blokirali-centar-londona-policija-na-nogama-boze-pomozi-15281100

 Albanci u bijesnim Lamborghinijima i Porscheima blokirali centar Londona, policija na nogama: ‘OJXAAAi! 1f60a

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Albanci u bijesnim Lamborghinijima i Porscheima blokirali centar Londona, policija na nogama: ‘OJXAAAi! Empty Re: Albanci u bijesnim Lamborghinijima i Porscheima blokirali centar Londona, policija na nogama: ‘OJXAAAi!

Post by vuksadinare 29/11/2022, 21:52

ja ne kuzim sto dosta njih se pitaju ofakle slbancima lova..ako izuzmemo kriminal albanci su dosta vrijedni ljudi..kod njih citava obitelj radi..nema da netko salabajza..kod mene u starom kvartu je slasticarnica koju drze ili su drzali dva brata albanca..otvorili su je pocetkom sedamdesetih kad su dosli sa kosova..i stalno su radili kasnije i njihovi sinovi i kceri..u medjuvremenu su otvorili par godina prije rata i slasticarnu u sesvetama i cevabjinicu u zitnjaku..ali doslovno svi iz obitelji su radili..tek su dvije konobarice u cevabdjinici zaposlili jer nisu mogli pokriti sve..i zato su imali i imaju najstariji brat je kupio polovicom osamdesetih chevroleta i mislim da ako nije bio prvi medju prvim sa njim u zagrebu...tako da ne treba albance vezivati samo uz kriminal ili mafiju..mozda njih 5% je povezano sa mafijom..vecina njih su obrtnici koji su svoj kruh zaradjivali diljem europe i ma kosovu najcesce kao obrtnici i rudari..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum