ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump u problemu

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Trump u problemu Empty Trump u problemu

Post by vuksadinare 9/11/2022, 08:41

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/biden-moze-odahnuti-ali-njegove-sanse-protiv-nove-desnicarske-zvijezde-su-minimalne-15272732
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by vuksadinare 9/11/2022, 08:45

...dakle dobitak puno manji od ocekivanog...realno trump postaje teret za republikance...plus sto ocito dobar dio amerikanaca ipak ne zeli izolacionizam...a i dio republikanaca zeli moderniju suverenisticku politiku a ne zatvorenog tipa koju forsira trump..ovi rezultati su povoljni za ukrajinu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by debotoijusto 9/11/2022, 09:21

ruzicasti plamenac out no nece se on predati ego je to... desantis dobar ostalo razocaravajuce spram najava o metlici i trenutnom stanju nacije
rekao bi da se reproduktivna revolucija misli 19st obila o glavu republikancima

ukralo ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by AssadNaPodmornici 9/11/2022, 09:29

nekada ljudi ne znaju kada se trebaju povući iz politike.
lik će popušiti izbore 2024 uredno

bogte maza šta lik od 80godina se ima kandidirati. aj shvatio bih to da stvarno imaš debile oko sebe, kao što je imao 2016 je došao i pomeo sve i osvojio izbore.

Ima DeSantisa koji je pomeo Floridu toliko žestoko da država koja je glasovala za Obamu, sada postala "deep red" state, i ovaj njemu već prijeti , i DeSantis u privatnim razgovorima odlučio da se uopće neće kandidrati.
Na kraju će doći sam Trump i popušiti izbore 2024 ali ovaj put uredno, jer nije bilo sinoć (nisam pratio) da se ekipa žalila da ih protjerali sa birališta dok se brojali glasovi i onda iskrcavali šleperi sa glasovima :D

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by AssadNaPodmornici 9/11/2022, 09:31

neću klikati na naslov iz jutarnjeg, prvo glup je naslov "desničarske zvjezde". DeSantis je jedan najnormalniji lik zato je i popularan.

drugo nažalost nisu mu minimalne šanse, nego vodi prema unutarnjim anketama i DeSantis se ne želi svađati sa njime

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by debotoijusto 9/11/2022, 09:32

znaci jopet ukralo :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by AssadNaPodmornici 9/11/2022, 09:36

ne falia sam, biden i nitko od demokrata nema šanse protiv desanitsa, a trump gubi 2024.. bilo bi najbolje da ga uhapse za neki kurac jer desantis je rekao da se neželi svađati sa trumpom na unutarnjim republikanskim izborima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by debotoijusto 9/11/2022, 10:25

Bivši američki predsjednik Donald Trump upozorio je guvernera Floride Rona DeSantisa da se ne kandidira za predsjednika 2024. godine, ocijenivši da bi to naštetilo Republikanskoj stranci. "Mislim da bi napravio grešku. Mislim da se bazi to ne bi svidjelo", rekao je bivši predsjednik za Fox News, kako prenosi BBC.

Ako bi DeSantis najavio predsjedničku kandidaturu, Trump kaže da bi otkrio "stvari o njemu koje neće biti baš laskave - ja o njemu znam više nego itko, osim, možda, njegove supruge".




Trumpovi komentari došli su samo nekoliko sati američkih međuizbora u utorak koji odlučuju o kontroli Kongresa, na kojima je DeSantis ponovno, zvijezda u usponu tvrde desnice, izabran za guvernera Floride.

Bivši je američki predsjednik novu republikansku zvijezdu u usponu nazvao "Ron DeSanctimonious" na skupu tijekom vikenda.

"Ne znam natječe li se. Mislim da bi se, ako se natječe, mogao jako ozlijediti. Zaista vjerujem da bi se mogao teško ozlijediti", rekao je gospodin Trump za Fox. "Mislim da to ne bi bilo dobro za stranku.




udri donalde potla reci ukralo , stovatelji plamenca stvorili cudoviste i sad grizu nokte
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by AssadNaPodmornici 9/11/2022, 10:33

kakav debil

inače de_santis je odnia floridu sa evo gledam 20% razlike.
praktički je od toss-up države(to su države koje su malo za republikance malo za demokrate) , praktičk ije pretvorio u deep-red državu, tipa u razini missiipija i takvih država po postotku glasova naravno, što se tiče ostaloga

---
ja ne znam zašto tom asu od 80godina netko ne kaže kako stvari stoje, puste desantisa da osvoji easy dva predsjednička mandata i pomogne ostalim republikancima da osvoje vlast u USA i spasi takvu državu.

DeSantis je napravio hrpu stvari za koje Trump nije ima muda

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


melkior likes this post

Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by debotoijusto 9/11/2022, 12:49

Za bivšeg predsjednika Donalda Trumpa ovo nije bila dobra noć. Njegovi kandidati uglavnom su loše prošli, dok je jedini trumpist koji ima jake rezultate Kari Lake u Arizoni. Iako, čak i ona trenutno zaostaje.
Čini se da se predsjedniku Bidenu njegova usredotočenost na prava na pobačaj isplatila. Republikanci su računali na visoku inflaciju i strah od kriminala koji će ih dovesti do povijesne pobjede. Umjesto toga, demokrati su prkosili vjetrovima koji obično dovode do toga da stranka u Bijeloj kući teško gubi na sredini izbora.



Last edited by debotoijusto on 9/11/2022, 12:58; edited 1 time in total
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by vuksadinare 9/11/2022, 12:53

trump mora opravdati ulozeno (ruje)..ako treba i sa 100 godina na izbore..treba zaustavit ukrajinu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by debotoijusto 9/11/2022, 14:06

BIVŠI američki predsjednik Donald Trump je u noći američkih izbora za Kongres dao zanimljivu izjavu. Novinarka NewsNationa koja je intervjuirala bivšeg predsjednika u izbornoj noći napomenula je da je Trump u predizbornoj kampanji podržao više od 330 kandidata Republikanske stranke.

"Koliko će rezultati republikanaca, pobijedili ili izgubili, biti vaša zasluga?" pitala je bivšeg predsjednika, koji je potom dao fascinantan odgovor.

"Pa, ako pobijede, ja bih trebao dobiti sve zasluge. Ako izgube, nitko ne bi trebao kriviti mene", rekao je Trump.




sjajno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by marcellus 9/11/2022, 14:11

Dobro pa za DeSantisa se već dugo zna da je vjerojatni rep. kandidat 2024

nije neko iznenađenje, jasno da je jači od trumpa među generalnom populacijom

diploma s Yalea povijest magna cum laude, odmah nakon toga pravo na Harvardu i uz to onako usput mornarička pravna škola, kapetan sveučilišnog baseball tima, Navy SEAL, služio u Iraku, odlikovan, relativno mlad, nula skandala, relativno buntovan oko obaveznog cijepljenja i tu je dosta dobio na popularnosti... svakako jači kandidat od one tulave kamale a senilnu staru budalu da se ne spominje

_________________
Trump u problemu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by debotoijusto 9/11/2022, 14:22

marcellus wrote:Dobro pa za DeSantisa se već dugo zna da je vjerojatni rep. kandidat 2024

nije neko iznenađenje, jasno da je jači od trumpa među generalnom populacijom

diploma s Yalea povijest magna cum laude, odmah nakon toga pravo na Harvardu i uz to onako usput mornarička pravna škola, kapetan sveučilišnog baseball tima, Navy SEAL, služio u Iraku, odlikovan, relativno mlad, nula skandala, relativno buntovan oko obaveznog cijepljenja i tu je dosta dobio na popularnosti... svakako jači kandidat od one tulave kamale a senilnu staru budalu da se ne spominje
a trump u toj jednadzbi nista ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by AssadNaPodmornici 9/11/2022, 14:37

da svi bi mi makli Trumpa ali taj senilni stari jarac se neda. puca ga neki luđački ego, mislim kao kolegu našeg forumaša sa teme korona i ukraina gdje u sam u svojoj glavi vodi neke osobne ratove u podrumu protiv sebe i usput su mu drugi kolateralna šteta, tako sada i trump izgleda.

lik nevidi da nanosi štetu republikanskoj stranci, desantis mete sve , lik je pomeo floridu sa +20%  popularan je svugdje, ima 44 godine, idealan da bude predsjednik 8godina, a onaj luđak trump već prijeti da će se svađati.

problem je što desantis privatno govori da mu se neda natezati sa trumpom , da će jednostavno preskočiti predsjedničke izbore 2024 ako se trump kandidira... a onda bi republikanci mogli imati potop, jer predsjednička figura nosi pun kurac motivacije u USA izborima..

usput nisam pratio ove izbore , evo odlično objašnjenje kako stvari stoje za senat. vrlo vjerojatno će drugi krug u georgiji odlučiti, dva crnca u drugom krugu za kontrolu senata.

kongres ide u ruke republikanaca, u svakom slučaju demokrati mogu biti zadovoljni nisu imali totalni potop , opet ako izgube senat, opet su popušili oba doma..
meni totalno ne bitno, samo je bitno da šalju oružje za UKR

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by Hektorović 9/11/2022, 14:59

Pa već odavno govorim DeSantis 2024
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by marcellus 9/11/2022, 15:30

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:Dobro pa za DeSantisa se već dugo zna da je vjerojatni rep. kandidat 2024

nije neko iznenađenje, jasno da je jači od trumpa među generalnom populacijom

diploma s Yalea povijest magna cum laude, odmah nakon toga pravo na Harvardu i uz to onako usput mornarička pravna škola, kapetan sveučilišnog baseball tima, Navy SEAL, služio u Iraku, odlikovan, relativno mlad, nula skandala, relativno buntovan oko obaveznog cijepljenja i tu je dosta dobio na popularnosti... svakako jači kandidat od one tulave kamale a senilnu staru budalu da se ne spominje
a trump u toj jednadzbi nista ?

potrošen.

_________________
Trump u problemu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by niels 9/11/2022, 16:14

Pa dobro, nije mi jasno.

Nije potop, ali Amerika je duboko raskoljena zemlja. Teško je očekivati da će tu plave države glasovati za republikance i obratno. U ovakvim okolnostima metla ne dolazi u obzir.

Nadalje, republikanci su vratili Zastupnički dom, koji donosi zakone i proračun. Senat je još u igri, ali republikancima Senat uoči predsjedničkih izbora ne treba.

Bidni i Kamila će sada uvaliti sve moguće klimatske sporazume, obrambene saveze, multinacionalne trgovačke saveze za jeftinu radnu snagu i sporazume o primanju migranata…dovoljno da na predsjedničkim (a paralelno idu izbori za oba doma Kongesa), republikanci odnesu Bijelu kuću, potvrde Zastupnički dom i preotmu Senat.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by niels 9/11/2022, 16:17

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:Dobro pa za DeSantisa se već dugo zna da je vjerojatni rep. kandidat 2024

nije neko iznenađenje, jasno da je jači od trumpa među generalnom populacijom

diploma s Yalea povijest magna cum laude, odmah nakon toga pravo na Harvardu i uz to onako usput mornarička pravna škola, kapetan sveučilišnog baseball tima, Navy SEAL, služio u Iraku, odlikovan, relativno mlad, nula skandala, relativno buntovan oko obaveznog cijepljenja i tu je dosta dobio na popularnosti... svakako jači kandidat od one tulave kamale a senilnu staru budalu da se ne spominje
a trump u toj jednadzbi nista ?

potrošen.

Ovo je bilo okrutno.

Ono ranga velezločinačke i Karamarka, dogodine i Plenkija.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by RayMabus 9/11/2022, 16:19

Trump je nebitan. Bitna je drugarica Komšić i da ovi soroševci koji pišu pisma američkim vlastima da se preglasa Hrvate i Hrvatsku a napravi islamska država dobiju kurčinu najmanje iduće dvije godine.


Grupa intelektualaca i aktivista iz cijelog svijeta obratila se otvorenim pismom američkom državnom sekretaru Antonyju Blinkenu u kojem traže da se Sjedinjene Američke Države angažiraju na temeljnoj reviziji Ustava Bosne i Hercegovine, te ukazuju kako je u BiH “teško stečeni mir pod prijetnjom”.

https://balkans.aljazeera.net/teme/2022/8/23/otvoreno-pismo-blinkenu-vrijeme-za-temeljnu-reviziju-ustava-bih

Drago mi je da je Trumpu uvalilo kurčinu. Egoistični pizdek.

Sasvim sam zadovoljan ako Republikanci osvoje Kongres. To je meni dovoljno. Više mi i ne triba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Trump u problemu Empty Re: Trump u problemu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum