ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Page 9 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 31/10/2022, 16:15

AssadNaPodmornici wrote:

pazi debila radi na pumpi za 300€ , što je samo po sebi ruganje i vjerojatno se drugi bosanci/Srbi rugaju sa njime kako "ne može u kafiću zavrtiti više od dvi ture", i onda ovaj našao još jednog slabijeg od sebe i ide on njega zajebavat..
a ovaj psihički poremećena osoba i ubila se. eto.  nebi ga podjebava da je zna da će ga dovesti do samoubojstva, ali ovaj as očito je samo čekao izliku da se likvidira
Ne rade za 300 eura ti stari radnici na pumpi. lol! To na papiru 300 eura. Pa ja san ima petnejst tisuća kuna misećno i to prije petnejst godina kad nije bilo ni posla i kad je kuna vridila više i plaće bile manje. Zimi nešto manje, oko osan tisuća kuna izađeš a liti misečno četrnejst petnjest tisuća kuna.

To ovakvi kilavci ko ovaj mulac šta je diga ruku na sebe rade za 300 eura na pumpi misečno. Oni ( ti stariji radnici ) ne rade za tu siču. Viruj ti meni da ne rade za toliko. Nisu blesavi.

Kakvih 300 eura Yoda. Takva mu je plaća na papiru. Papir trpi svašta. lol!

RayMabus

Posts : 183456
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 31/10/2022, 16:21

Će ti netko radit na pumpi noćne i sve drugo za 300 eura.

Ti šta tako rade brzo odu sami ća. Taj šta je osta u sistemu zna sistem i zna ljude.

Onda to nije 300 eura.

Tko ne zna okrenit još jednu plaću misečno na pumpi taj ne mora ni radit na njoj šta se mene tiče. To znači da je onda totalno nesposoban.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183456
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 31/10/2022, 16:28

Sad san doša iz maslina. Beren cili dan. Sad kafica i sve četiri u zrak.

Penzija. Parkovi i nasadi. Mir i tišina. Ima mi sad doć 100 eura sa zavoda jer san dugogišnji nezaposleni.

Ja san u penziji. Sa svojih navršenih 40 godina. Od tada mi je penzija. Nema više radit nigdi. Dosta smo radili. Sad ćemo sve četiri u zrak i kafica. I priroda i meditacija i mozak na pašu.

Neka im žene rade. Kad mogu onoliko lajat i pametovat i imat pravo glasa onda mogu one i radit. Ja neću. Penzija.

Neću više nigdi radit. Ne da mi se Ne računam ovo kućni poslovi po kući i tako to. To je opuštanje i usputno.

Nema teoretske šanse da ću više kod ikoga ić radit. Aha. By by

Nisan se ja ode inkarnira da bi ja ode radija.

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 183456
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 31/10/2022, 16:36

Sad ćemo gledat kako se budale kolju jer su mi istalirali Komšića.

Šta je bilo zadnje ? Neće ovi žito da da. E sad će fino navala imigranata a idu tamo di ima posla i antiislam fašisti po zapadnoj Europi.

Sad će nam baš bit veselo. Kokice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183456
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by AssadNaPodmornici 31/10/2022, 16:39

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

pazi debila radi na pumpi za 300€ , što je samo po sebi ruganje i vjerojatno se drugi bosanci/Srbi rugaju sa njime kako "ne može u kafiću zavrtiti više od dvi ture", i onda ovaj našao još jednog slabijeg od sebe i ide on njega zajebavat..
a ovaj psihički poremećena osoba i ubila se. eto.  nebi ga podjebava da je zna da će ga dovesti do samoubojstva, ali ovaj as očito je samo čekao izliku da se likvidira
Ne rade za 300 eura ti stari radnici na pumpi. lol! To na papiru 300 eura. Pa ja san ima petnejst tisuća kuna misećno i to prije petnejst godina kad nije bilo ni posla i kad je kuna vridila više i plaće bile manje. Zimi nešto manje, oko osan tisuća kuna izađeš a liti misečno četrnejst petnjest tisuća kuna.

To ovakvi kilavci ko ovaj mulac šta je diga ruku na sebe rade za 300 eura na pumpi misečno. Oni ( ti stariji radnici ) ne rade za tu siču. Viruj ti meni da ne rade za toliko. Nisu blesavi.

Kakvih 300 eura Yoda. Takva mu je plaća na papiru. Papir trpi svašta. lol!

kod nas je na pumpi 6000kn, to je koliko? 800€
u Republici Srpskoj, šta misliš koliko je na seoskoj pumpi kod malog privatnika? ok nije 300€ je 400€ .

I on se ide rugati momku. Ma nije niti bitno.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22000
2018-06-14


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 31/10/2022, 16:47

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

pazi debila radi na pumpi za 300€ , što je samo po sebi ruganje i vjerojatno se drugi bosanci/Srbi rugaju sa njime kako "ne može u kafiću zavrtiti više od dvi ture", i onda ovaj našao još jednog slabijeg od sebe i ide on njega zajebavat..
a ovaj psihički poremećena osoba i ubila se. eto.  nebi ga podjebava da je zna da će ga dovesti do samoubojstva, ali ovaj as očito je samo čekao izliku da se likvidira
Ne rade za 300 eura ti stari radnici na pumpi. lol! To na papiru 300 eura. Pa ja san ima petnejst tisuća kuna misećno i to prije petnejst godina kad nije bilo ni posla i kad je kuna vridila više i plaće bile manje. Zimi nešto manje, oko osan tisuća kuna izađeš a liti misečno četrnejst petnjest tisuća kuna.

To ovakvi kilavci ko ovaj mulac šta je diga ruku na sebe rade za 300 eura na pumpi misečno. Oni ( ti stariji radnici ) ne rade za tu siču. Viruj ti meni da ne rade za toliko. Nisu blesavi.

Kakvih 300 eura Yoda. Takva mu je plaća na papiru. Papir trpi svašta. lol!

kod nas je na pumpi 6000kn, to je koliko? 800€
u Republici Srpskoj, šta misliš koliko je na seoskoj pumpi kod malog privatnika? ok nije 300€  je 400€ .

I on se ide rugati momku. Ma nije niti bitno.
Dobro. Shvatja san poantu. Al ne rade ti oni za tu siču na papirima. Jedino ako si blesav ćeš radit za to al nisu ti šta su ostali radit više godinu dana ta priča.

Uglavnom da, ruga se momku a eto vidiš ispalo sranje jer momak nije dovoljno stabilan u glavi ( umu ). Al šta ćeš. Takvi mu je horoskop. To ti je ruski rulet.

Sve san van jučer napisa. Tko se ubije a zdrav je dakle ubije se jer mu je ego povrijeđen ide u Pakao a to je meni srednje ime dok su mi ona dva Nova duša i anđeoska san hijerarhija reda Znanja. Prevedeno konceeptualno : anđeo Prijestolnik kodnog imena Nova duša a nadimka Pakao. Stvara svjetove ( donosi promjene di se pojavi ). Amargedon doslovce.

Amo malo imigranata. Sad će još navalit kad nema žita iz Ukrajine itd. Antislam = antikomšičevci i SDA


Prema službenim podacima, najviše migranata u Europu pokušava ući preko Mediterana, kanalom La Manche u Veliku Britaniju te zapadnobalkanskom rutom preko Srbije. Upravo Srbiju na toj zapadnobalkanskoj ruti Austrija, Mađarska i Europska komisija smatraju najvećim problemom.

Prema podacima Frontexa, agencije za europsku graničnu i obalnu stražu, ova ruta je nadalje najaktivnija migracijska ruta. Njome je u prvih devet mjeseci s područja zapadnog Balkana u Europsku uniju ušlo više od 106.000 ljudi, što je tri puta više nego prošle godine.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ponavlja-se-2015-migranti-masovno-ulaze-u-eu-naviru-kroz-srbiju-madarska-dize-ogradu-15269251

Vi ćete zajebavat generala GF5 a to je najviši čin na fizičkoj ravni ( GF je na fizičkoj ravni ) a spirtualno riječ je o anđelu Prijestolniku.

Ajmo. Piči.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183456
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by prckov 1/11/2022, 08:57

niels wrote:
zoro avenger wrote:
niels wrote:Mi smo dozvolili ovakav moralni odron od društva kojem je rad predmet ismijavanja. 
Nismo mi nego oni. Globalisti. 

I dok se to zlo ne porazi, toga će biti sve više i više.

Nije zlo dok zli ljudi čine zlo, to se od njih očekuje.

Zlo je kad normalni, pristojni ljudi pognu glavu i šute na sve što nam se priređuje.

Ne slažem se uvijek i u svemu s nikim, pa ni sa @prckov

Ali  čovjek vidi zlo i aktivno se bori protiv njega, upozorava i istražuje. Ako se i sučelite, uvijek će krenuti s temom, citatima i argumentima. To cijenim.

A još više cijenim što će oženiti soru, možda se otrijezni do vjenčanja. Prckov, sora neće :)
zanimljivo je da skoro niko nece da se upusta u raspravu o tome, niti u smislu slaganja ili neslaganja, naprosto vecina citavu stvar ignorira kao da ih se to ne tice, 
a radi se upravo o zivotima svih nas i buducnosti nase djece
mislim da nikad nista ozbiljnije i opasnije po osnovna ljudska prava i slobode nije postojalo
to jest da je imalo ovakvu moc da svoje zlo  ostvari u ovakvim razmjerama kao sto to namjerava ucinit

a sore mora prvo naucit ocenas da bi uopce pricali  :D

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34442
2014-04-19


niels likes this post

Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by immortal 1/11/2022, 09:08

RayMabus wrote:
niels wrote:
"Jedan vrijedni dječak je samo tražio posao, ali nije imao sreću na tom putu (zbog video snimke koji se dijelio na mrežama, izvršio je samoubojstvo), pa je odlučio da ide na neko drugo, neko bolje mjesto, gdje ima ljudi... Nadam se, da će na tom putu dobiti svoja krila i da će odletjeti u raj, da mu se povrijeđena dječja duša smiri...
Ne dolazi u obzir. Ide u pakao.
Ne ubija se od povrjeđenog ega
i neće ići u pakao

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23278
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by immortal 1/11/2022, 09:13

RayMabus wrote:Će ti netko radit na pumpi noćne i sve drugo za 300 eura.

ljudi bez primanja će i te kako pristati i za taj iznos i bit će im spas 
mada mislim da trabunjaš 
i minimalna plaća je veća od 300 eura u Hrvatskoj

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23278
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by prckov 1/11/2022, 09:47

prigodan tekst o nasilnistvu i trenutnoj (woke) ideoloskoj kolektivizaciji kao temelju za nasilje nad pojedincima koji su izvan narativa rulje


Krajem 2018. Kelsey Baker smogla je hrabrosti učiniti nešto što nikada nije smatrala mogućim: pobjeći iz svoje emocionalno nasilne veze. Nakon toga, kao redovita studentica i samohrana majka učinila je nešto jednako hrabro. Svoju priču podijelila je sa svijetom.

“Možda te nece udariti, ali ce te natjerati da se ispričaš što si se uzrujao nakon nečega što ti je učinio nažao.

Možda vas nece udariti, ali cete morati svaki dan hodati po ljusci jaja kako biste bili sigurni da je dovoljno zadovoljan da ostane miran i sretan.

Možda vas nece udariti, ali ce vam ukrasti osjećaj ugode i sigurnosti ostavljajući vas paranoičnim i "ludim".


Nemojte se ispričavati za njegove pogreške. Ne dopustite mu da vas rastrgne kako bi sebe napravio višim. Vrijedni ste ljubavi, sreće i poštovanja.

Ne čekaj da se on promijeni dok bezbrižno kida tvoju dušu i sve što si ti. Molim vas, nemojte si govoriti da je to u redu ili si ikada dopustite da se naviknete na to.

On je sjeban. Ne daj mu da i tebe sjebe.”


Strategije kontrole mogu se općenito kategorizirati kao metode koje "diskreditiraju, izoliraju i ušutkavaju" svoje žrtve. Evo nekoliko primjera strategija koje koriste zlostavljači, iako one nisu linearne ili iscrpne u manifestaciji. Zlostavljači mogu započeti svoju potragu za kontrolom bilo kojom ili svim ovim taktikama, često uz značajno preklapanje.

Stalna kritika 
Izolacija
Iskrivljivanje stvarnosti = sve sto danas wokizam radi pod izlikom progresa i socijalne ptravde



O toksičnom radnom okruženju koje je bivša spisateljica New York Timesa Bari Weiss opisala u svojoj oštroj ostavci:

“…novi konsenzus se pojavio u tisku, ali možda posebno u ovom časopisu: da istina nije proces kolektivnog otkrivanja, već ortodoksija već poznata nekolicini prosvijećenih čiji je posao informirati sve ostale...Moji vlastiti prodori u Wrongthink me učinio predmetom stalnog maltretiranja od strane kolega koji se ne slažu s mojim stavovima. Nazivali su me nacistom i rasistom; Naučila sam odbaciti komentare o tome kako "opet pišem o Židovima". Nekoliko kolega za koje se smatralo da su prijateljski nastrojeni prema meni, suradnici su mučili.”

Weiss opisuje svoju svakodnevnu radnu situaciju ovim osuđujućim priznanjem očitog:

“Pojavljivanje na poslu kao centrist u američkim novinama ne bi trebalo zahtijevati hrabrost.”
Pa ipak, zahtijevalao je hrabrost. Zašto? Pa, kada treba biti hrabar? Pa onda kad ste ugroženi, to je kad. U slučaju Bari, te su se prijetnje očitovale društveno - s povremenim nasilnim aluzijama na njezinim radnim kanalima. Organizacijska kultura koju je Weiss opisala u The New York Timesu bila je naizgled stvorena mješavinom najglasnijih glasova (ona to  pripisuje progresivnom Twitteru) i nekoliko de facto vođa (moja pretpostavka je bila carica Projekta 1619, Nikole Hannah-Jones, iako je Weiss dovoljno pametana da nikoga posebno ne spominje).

Praktično govoreći, kako je to okruženje utjecalo na one koji su bili u njemu? Opet, Weiss daje jasnu, ali sumornu sliku:

“Dio mene volio bih da mogu reći da je moje iskustvo bilo jedinstveno. Ali istina je da je intelektualna znatiželja - a kamoli preuzimanje rizika - sada postao problem za The Times... I tako je autocenzura postala norma. Pravila koja ostaju u The Timesu primjenjuju se krajnje selektivno. Ako je nečija ideologija u skladu s novom ortodoksijom, oni i njihov rad ostaju neprovjereni. Svi ostali žive u strahu od digitalne kupole. Online otrov je opravdan sve dok je usmjeren na prave mete.”

Autocenzura. Strah od iskoračenja. Nasilničko ponašanje. Posramljivanje neodobrenih ili heterodoksnih ideja. Zvuči poznato? “Možda te ne udari, ali moraš svaki dan hodati po ljusci jaja kako bi bio dovoljno zadovoljan da ostane miran i sretan.”

Kelseyina priča o bijegu iz emocionalno nasilne veze ne bi trebala imati tako upečatljive paralele s pismom ostavke uspješne spisateljice, ali ima. Štoviše, vrlo malo nas ne može se povezati s iskustvom Barija. Kao samo jedan od mnogih primjera, anketa Instituta Cato iz srpnja 2020. pokazala je da se gotovo dvije trećine Amerikanaca boji izraziti svoje političke stavove iz straha da će nekoga uvrijediti. Da posudim fantastičan članak Andrewa Sullivana iz 2018.: “Sada svi radimo u The New York Timesu.

Ima još puno, puno toga što se može reći na ovu temu, a ja sam otvorio mnoga vrata koja se tek trebaju zatvoriti. Međutim, ovo se za sada čini kao dobro mjesto za ostaviti ga. Završit ću s ovim: kaže se da je put do pakla popločan dobrim namjerama. Vjerujem da je to u mnogim slučajevima istina. Uz našu trenutnu društvenu situaciju, želio bih ponuditi drugačiju sliku. Oni koji žive u stalnom strahu da će reći pogrešnu stvar, izraziti sumnju u neodobrenom smjeru ili biti otkriveno da imaju bilo koji od najnovijih oblika pogrešnog mišljenja, njihov put izgleda drugačije. Za umorne pojedince prisiljene društvenim zeitgeistom koji nisu tražili, pod nejasnim (ali vrlo stvarnim) pritiskom da se pokoravaju stalno promjenjivim pravilima na koja nikada nisu pristali, za one iscrpljene i uplašene duše, put kojim hodaju popločan je ljuskama od jaja.

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34442
2014-04-19


niels likes this post

Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 1/11/2022, 15:22

mortal wrote:
RayMabus wrote:
niels wrote:
"Jedan vrijedni dječak je samo tražio posao, ali nije imao sreću na tom putu (zbog video snimke koji se dijelio na mrežama, izvršio je samoubojstvo), pa je odlučio da ide na neko drugo, neko bolje mjesto, gdje ima ljudi... Nadam se, da će na tom putu dobiti svoja krila i da će odletjeti u raj, da mu se povrijeđena dječja duša smiri...
Ne dolazi u obzir. Ide u pakao.
Ne ubija se od povrjeđenog ega
i neće ići u pakao
Jok ti ćeš sa svojim znanjem tvrdit to šta tvrdiš.

Da, normalno da je povrijeđeni ego iza toga. A šta bi drugo bilo ?

Da samoubojice idu Pakao.

Provjeri. Ubij se pa provjeri jel tako. Ima samo ona iznimka koju sam opisao al svejedno moraš otić dole pa ako si se u međuvremenu pokajao onda te ne primaju nego te izbace. Al moraš doć pa te oni moraju izbacit tj dat ti otpusnicu. To nešto ko ček in.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183456
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 1/11/2022, 15:26

Tiš meni solit pamet o tim stvarima šta je i šta nije.

Jes ti ikad bila u Paklu ?

Da ti opišem malo kakvo je to mjesto.

Ona će solit pamet meni o Paklu i kako to ide i sve to tj cili sistem od vrha do dna.

Reci ti meni šta je točno po tebi.

Dođeš doli a oni su svi svak za sebe ko ispod neke kupole, ko stakleno zvono da je oko njih i nit te čuju nit vide nit išta nego samo ja ja ja ja jadan ja jao meni ja ja ja.

Ne razmišljaju o drugima ništa nego samo JA JA JA.

Ego na mega miljontu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183456
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 1/11/2022, 15:33

Bojite se demona ko vraga.

Anđeli se ne boje demona. To je nemoguće.

Još san van reaka tehniku kako se to postiže.

Počmeš razmišljat o tome kako je tom demonu i kako da mu pomogneš i kako mu je teško šta mora naganajt idiote.

Pola anđeoske hijerarhije su demoni.

Ti ćeš meni objašnjavat šta je Pakao i tko ne ide tamo.

Daj bježi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183456
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 1/11/2022, 15:48

Moralne duhovne spodobe, prodavači magle, crkve koje su nekakva dionička društva sa svojim pravilma i samo ako njima platiš onda ćeš u raj jer oni imaju eskluzivno pravo na to da određuje tko će a tko neće u raj ( ne toliko u Pakao nego u raj jer nitko neće platit ulaznicu za Pakao tj isprsit kesu dakle materiju ovim prodavačima magle ). razno razni new ageri i ostala govna koja plutaju po toj duhovnoj zoni i svi ti i ostali prodavači ružičastih balona i finih pričica koje gode vašem uhu ( egu ) su :

OBIČNA GOMILA SMEČA.


Nikad nećeš biti slobodan ako se bojiš nečega i bježiš od toga. To znači da nisi slobodan.

Bojiš li se Pakla ?

A želiš u raj a bojiš se Pakla ?

A nećeš.

Put do raja vodi kroz Pakao.

Kad budeš tamo mogao sjediti i meditirati u miru i boli te kurac i bit potpuno opušten i da ti je tu isto ko i bilo gdje drugdje tj jebe ti se jer ti ne smeta i ne bojiš se i možeš tu meditirati vječno, e onda mi se javi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183456
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 1/11/2022, 16:00

To isto ko ono muž i žena u braku pa ona zamišlja meksičke sapunice i da je sve idealno a čim nije po njenome, nema para itd odma nezadovoljna. Nevalja odma. Ima u braku ( vezi općenito ) loših i dobrih dana. A ona bi samo dobre.

Tako bi vi svi u raj.

E Boga mi nećete sve dok ne budete mogli meditirat u središtu Pakla i da vam je to ono svejedno i fino meditirate i opušteni ste.

Kad to budete mogli, onda ćete u Raj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183456
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by melkior 1/11/2022, 21:37

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Pakao je stariji od kršćanstva i njegovih besmislica.

Samoubojice idu u Pakao.

KRAJ RASPRAVE.

U pakao sasvim sigurno idu govna poput tebe koji ih tamo šalju.

Pakao je stariji od kršćanstva?
Kršćanstvo potječe od judaizma, a ta religija ne poznaje koncept pakla, svakako ne na način kako ga tumači kršćanstvo i svakako ne za pravovjerne židove. U nekom obliku pakla završavaju samo goji ilitiga nežidovi.
Isus je tu u svojem nauku pribjegao moralnoj radikalizaciji u osnovi nejasnog stava judaizma prema paklu pa i zagrobnom životu općenito.

U stvari da, pakao se spominje u egipatskoj Knjizi mrtvih. I judaizam i kršćanstvo dobar dio eshatologije zahvaljuju utjecaju starog Egipta. Ok, kršćanstvo je tu bilo još i pod utjecajem zoroastrizma, esena, a kasnije i pod utjecajem gnostika i grčke filozofije.
avatar
melkior

Posts : 17360
2015-08-09


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 2/11/2022, 14:30

Meni je srednje ime Pakao a kodno ime Nova duša.

Ja sam dio Pakla koji šeta vanka.

Meni će netko solit pamet o tome šta je to Pakao.

Imat ćete ga sad na ovoj planeti jer se mi instalirali Komšića.

Ja vam mogu dovesti Pakao na fizičku ravan i ostale ravni iznad Pakla a ispod razine na kojoj poćimaju majistori svjetlosti jer tamo nema ega.

RayMabus
RayMabus

Posts : 183456
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 2/11/2022, 14:32

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

EU sastanak i svi osim Orbana za održavanje izbora u BiH dakle podrška Komšiću i odma dva dana nakon toga napad na Ukrajinu i sad kad su izbori u BiH idući tjedan Rusija službeno anketira dijelove Ukrajine.

Mislite da je ovo slučajno kako se datumi poklapaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183456
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 2/11/2022, 15:33

RayMabus wrote:Meni je srednje ime Pakao a kodno ime Nova duša.

Ja sam dio Pakla koji šeta vanka.

Meni će netko solit pamet o tome šta je to Pakao.

Imat ćete ga sad na ovoj planeti jer se mi instalirali Komšića.

Ja vam mogu dovesti Pakao na fizičku ravan i ostale ravni iznad Pakla a ispod razine na kojoj poćimaju majistori svjetlosti jer tamo nema ega.

Ako je Bog svugdje onda je on također sada i u Paklu.

Štaviše on ga je stvorio jer je i to njegova kreacija.

Isto ko šta će vam ovo šta će vam sad priredit na ovoj planeti isto bit njegova kreacija kao šta je i sama planeta uostalom.

RayMabus
RayMabus

Posts : 183456
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by niels 2/11/2022, 18:57

RayMabus wrote:.


General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

.

I ti kupio ove diplome iz Tuzle, Travnika, Zen’ce?
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 2/11/2022, 20:42

niels wrote:
RayMabus wrote:.


General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

.

I ti kupio ove diplome iz Tuzle, Travnika, Zen’ce?

lol!

Svijet je u očima promatrača.

Tripujem da sam za tebe i ostale forumaše samo internet trol.

Al znaš što ?

Isto kako u Paklu ovi ne vide i ne čuju tako ni većina vas inkarniranih na površini ove planete ne vidite i ne ćujete.

SAD ĆEMO VAN OČISTIT UŠI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183456
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 9 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum