ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by AssadNaPodmornici 30/10/2022, 14:45

bogte momak se ubio. njegovih godina ljudi sa ovih prostora uključujući ekipu sa republike srpske već su bili veterani rata nagledali se ljudske krvi i patnje i rata, i prošli najgora moguća sranja što ljudski rod može proći, i nastavili živjeti dalje, a ovaj as malo ga sprda sa lošim videom na tik toku koje realno je malo ljudi i pogledalo i on se "ubije radi stresa". daj nemoj me jebati.

AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by crvenkasti 30/10/2022, 14:46

Šejker je jedan od onih koji su Praljku pisali R.I.P.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29477
2014-04-17


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by niels 30/10/2022, 14:56

Dečki, nije poanta teme, a ja sam ju otvorio, da je jedan lik otišao se prijaviti za posao, netko mu se narugao, ovaj se ubio.

Poanta je šira od dvoje ljudi. Taj video je pogledalo ne znam koliko ljudi po tim društvenim mrežama, naravno i njegova okolina, to je neko malo mjesto u BiH.

Ali gledali su i naslađivali se svi kojima je “bosanski humor” urnebesan, a radilo se o običnom iživljavanju nad momkom koji je samo želio pošteno zaraditi svoj kruh.

A tko je po tim društvenim mrežama? Influenceri. Kako oni zarađuju za svoj kruh?

Tako da nemaju pravo smijati se kurvama na ulici. Nadalje, komentirali su lupači pečata dok su surfali na poslu. Oni koji posao niti traže i Boga mole da ga ni ne nađu. Oni koji sa 30 žive kod roditelja.

Općenito šljam se rugao čovjeku koji je samo želio raditi.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by Guest 30/10/2022, 15:00

niels wrote:A tko je po tim društvenim mrežama? Influenceri. Kako oni zarađuju za svoj kruh?
Influenceri su jedni od većih kretena na ovome svijetu.

Oni u strartu postave stvari tako da ispadaju pametniji od onih koji ih prate. 

A u biti ne znaš tko je veći kreten, tzv. influenceri ili njihovi pratitelji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by niels 30/10/2022, 15:03

Inače, ne bavim se psihijatrijom, ali desi se da se ljudima nakupi i da u afektu naprave glupost. To se različito demonstrira.

Stres jest kad ti se smije cijela regija, jer želiš raditi.

Yoda, ti od rata nisi vidio ni dana, a ja sam bio po zemunicama i špiljama i gledao u mrtvu djevojčicu tri dana, a imao sam par godina.

Poslao sam djecu i unuke u rat i otišao i sam.

I vjeruj mi, svi koji su prošli ikakav nemormalniji stres, ubili su se ili su pomislili na to.

Netko je otporan, netko malo manje, nitko nema živce od čelika.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by niels 30/10/2022, 15:05

zoro avenger wrote:
niels wrote:A tko je po tim društvenim mrežama? Influenceri. Kako oni zarađuju za svoj kruh?
Influenceri su jedni od većih kretena na ovome svijetu.

Oni u strartu postave stvari tako da ispadaju pametniji od onih koji ih prate. 

A u biti ne znaš tko je veći kreten, tzv. influenceri ili njihovi pratitelji.

Ali znaš, nije to petlja. :)

Pratitelji su gluplji, a od onih koje prate biti će sve gluplji i gluplji.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by Guest 30/10/2022, 15:07

niels wrote:
zoro avenger wrote:
niels wrote:A tko je po tim društvenim mrežama? Influenceri. Kako oni zarađuju za svoj kruh?
Influenceri su jedni od većih kretena na ovome svijetu.

Oni u strartu postave stvari tako da ispadaju pametniji od onih koji ih prate. 

A u biti ne znaš tko je veći kreten, tzv. influenceri ili njihovi pratitelji.

Ali znaš, nije to petlja. :)

Pratitelji su gluplji, a od onih koje prate biti će sve gluplji i gluplji.
Meni je gadljiva sama ideja da idem zarađivati na glupanima. Zato mrzim influencere.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 30/10/2022, 15:09

niels wrote:Dečki, nije poanta teme, a ja sam ju otvorio, da je jedan lik otišao se prijaviti za posao, netko mu se narugao, ovaj se ubio.

Poanta je šira od dvoje ljudi. Taj video je pogledalo ne znam koliko ljudi po tim društvenim mrežama, naravno i njegova okolina, to je neko malo mjesto u BiH.

Ali gledali su i naslađivali se svi kojima je “bosanski humor” urnebesan, a radilo se o običnom iživljavanju nad momkom koji je samo želio pošteno zaraditi svoj kruh.

A tko je po tim društvenim mrežama? Influenceri. Kako oni zarađuju za svoj kruh?

Tako da nemaju pravo smijati se kurvama na ulici. Nadalje, komentirali su lupači pečata dok su surfali na poslu. Oni koji posao niti traže i Boga mole da ga ni ne nađu. Oni koji sa 30 žive kod roditelja.

Općenito šljam se rugao čovjeku koji je samo želio raditi.
Objasnit ću ti ja zašto su se oni njemu rugali ( ti stari radnici na pumpi ).

Tu se rade noćne, svakakvi šljam ti dolazi, svakakvi kreteni, pa pljačke, pa ti naliju pa pobignu, pa dođu drogirani, pijani itd itd.

Ja san radija deset godina na pumpi.

NJEGA BI TAMO POJELO ZA DORUČAK.

Zato su mu se rugali jer su mu htjeli reči da to nije za njega i da se makne i nađe nešto manje zajebano.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 30/10/2022, 15:14

On je neki kilavac, dijete s posebnim potrebama ajmo to tako nazvat za potrebe ove teme, osjećajna dušica.

Šta će on kad mu uleti neki nadrogirani ili više njih u dvi ure iza ponoći ?

Mora ga ovi kolega onda još i štiti i upadat u sranje radi njega jer će se ovi okomit na njega.

Isto tako i ženske kad ti dovede da radi napumpi. Još gore. Ovoga bar neće pokušat silovat.

Oni samo divlje tu priznaju za radit s njima u smjenu dakle iste kakvi su i oni ( ti stariji radnici ).

Mali makni se. Aj ća. Nađi nešto za sebe jer to nije za tebe sinko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by Guest 30/10/2022, 15:17

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:

Nitko drugi ih i ne osuđuje osim govana poput tebe. A pri tome još niti nemaš takve ovlasti, ako pretpostavimo da takvo mjesto ili stanje kao što je pakao zaista i postoji na neki način.
I ti uopće nisi funny, ti si samo jednostavno jebeno lud.
Kakve ovlasti ? Pa jesan ti napisa da ih ja ne osuđujem uopće ? Samo san ti reka istinu. To šta se tebi ona ne sviđa mene boli kurac.

Je, baš ćeš ti mene uputiti u istinu.
Kretenčino maloumna.
Evo i tebi još jednom jedne istine i to one temeljne o tebi, a to što se tebi ista ne sviđa, nije moj problem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by Guest 30/10/2022, 15:17

crvenkasti wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Samoubojice ide u Pakao.

Govna koja ih auitomatski osuđuju na pakao idu u pakao.
Ha ha ha ha.

Nasmijah se na ovo.

Ne osuđujem ih ja pajdo.

You are funny guy.

Nitko drugi ih i ne osuđuje osim govana poput tebe. A pri tome još niti nemaš takve ovlasti, ako pretpostavimo da takvo mjesto ili stanje kao što je pakao zaista i postoji na neki način.
I ti uopće nisi funny, ti si samo jednostavno jebeno lud.

Stvarno si glup. Jesi li ti uopće kršćanin?

Šta tebe boli kurac što sam ja, kretenčino poremećena i krvožedna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by Guest 30/10/2022, 15:19

Speare Shaker wrote:
crvenkasti wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Samoubojice ide u Pakao.

Govna koja ih auitomatski osuđuju na pakao idu u pakao.
Ha ha ha ha.

Nasmijah se na ovo.

Ne osuđujem ih ja pajdo.

You are funny guy.

Nitko drugi ih i ne osuđuje osim govana poput tebe. A pri tome još niti nemaš takve ovlasti, ako pretpostavimo da takvo mjesto ili stanje kao što je pakao zaista i postoji na neki način.
I ti uopće nisi funny, ti si samo jednostavno jebeno lud.

Stvarno si glup. Jesi li ti uopće kršćanin?

Šta tebe boli kurac što sam ja, kretenčino poremećena i krvožedna.

A ti svakako nisi kršćanin inače bi znao da po nauku niti jedne od kršćanskih denominacija ne postoji automatska osuda na pakao u slučaju ne samo samoubojstva nego niti općenito.
Uvijek se možeš pouzdati u Božju milost čija je veličina čovjeku neshvatljiva u cjelini i to je jedna od temeljnih postavki kršćanske vjere.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by Guest 30/10/2022, 15:21

crvenkasti wrote:Šejker je jedan od onih koji su Praljku pisali R.I.P.

Nisam pisao R.I.P.
Nisam ja trula pomodarska nakaza poput nekih na ovom forumu.
Pisao sam počivao u miru (Božjem).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by Guest 30/10/2022, 15:26

zoro avenger wrote:
Samoubojice su slabići koji šalju katastrofalnu poruku svijetu.

Je li Jan Palach slabić koji šalje katastrofalnu poruku svijetu?
Samoubojice su ljudi koji su nepovratno ostali bez neke temeljne nade neophodne da bi nastavili sa svojim životom.
Ima ih doslovce svakakvih, pa tako i slabića, psihičkih bolesnika, onih koji tako djeluju iz protestnih razloga, politički ili drugačije motivirani, da druge kategorije ne spominjem, ali su im motivi za takvo djelovanje temeljito različiti i ne mogu se svi svrstavati u takve kategorije.
Odnosno mogu, ali to više govori o onima koji iznose takve generalizacije nego o samoubojicama samim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 30/10/2022, 15:26

Nije to posa za njega. On ako je takva a nazovim to osjećajna dušica, onda je triba tražit neki posla u parkovima i nasadima. Ne rade se noćne jer biljke noću spavaju, nema nekog kontakta s ljudima ( čitaj s debilima jer će ti na tisuću njih dnevno uletit barem jedan kreten ili kretenuša s kojom će se morat zakačit i poslat ga u tri pizde materine i izbacit vanka ) i tamo u prirodi razgovaraj s biljčicama.

Ko ja sad fino u penziji pa berem masline i pjevušim u masliniku i uživam.

Već san nabra pun k a ima još toga. Berem od 11.10 i sad jučer pir ima pa petak, subota i nedilja tri dana stanka. Popele su mi se na vrh glave a ima još brat deset dana. Al pomalo. Ja to po svome i laganini i guštam u tome.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 30/10/2022, 15:34

Uglavnom postoji i ta druga strana priče di zbog nedostatka radne snage na te neke poslove zapošljavaju sve nekvalitetniji kadar, pa nisu plaće velike ( doduše ja san pegla račune na veliko pa bi ima tri puta veću plaću od one na papiru al to je nešto drugo sad itd ) pa noćne pa svakakvi kreteni, pljačke neredi itd i onda obitelj gura aj nađi neki posal jer fali para pa oni guraju sa svoje strane opet to na silu itd.

A vidiš na njemu da nije on za to.

Zato se oni njemu rugali jer su mu tako tili poručit da ide ća. Da nađe nešto za sebe šta je prilagođeno tom njegovome nježnijem karakteru.

Tu ako nisi vuk onda si ovca. Rastrgat ćete za doručak. To je takvi posal.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by Guest 30/10/2022, 15:35

Speare Shaker wrote:

Je li Jan Palach slabić koji šalje katastrofalnu poruku svijetu?
Iskreno, nije se mogao nositi s trenutnim stanjem, pa se zapalio. Po meni je zbog toga slabić. Možda po tebi nije. Ali napisao sam već, nismo svi isti.

Meni to nebi nikad palo na pamet. Postoje i druge metode borbe nakon kojih ostaneš živ.

I da, poslao je katastrofalnu poruku borcima za slobodu koja glasi "Zapalite se!"...Preglupo po mom mišljenju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 30/10/2022, 15:41

Krivo je i društvo.

Vidiš nema psihološke procjene. On nije za taj posal uopće a onda guraj ga tamo, obitelj aj zaposli se, radi nešto, triba para.

Šta oni znaju kakvi je to posal. A on nije za to. Za njega i slične su parkovi i nasadi a ne ovo. Pa tu ćeš upoznat svu mafiju nakon dvi tri godine rada noćnih na pumpi.

Oni su njemu samo poručivali da to nije za njega. Ništa više od toga. Tili su mu u biti pomoć jer vide šta je to ( on ) a znaju kakvi je to posal.

I ne samo da ćeš ih upoznat nego ćeš se morat di kad i zakačit s njima. S nekima, ne svima. Neki ti neće radit sranje na pumpi a drugi oće i onda ako se ne postaviš gotov si. Dolazit će ti onda svako malo radit sranja jer vide da im je tu u meko.

Meni nitko nije radija sranja a oni šta su pokušali brzo su podvili rep jer su vidili da nema tu da ću se ja maknit i pustit da mi oni glume gazdu na mojoj pumpi jer su eto oni kao strašni neki likovi. Nema toga u mene. Nikad nije ni bilo. Nigdje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by crvenkasti 30/10/2022, 15:49

Speare Shaker wrote:
crvenkasti wrote:Šejker je jedan od onih koji su Praljku pisali R.I.P.

Nisam pisao R.I.P.
Nisam ja trula pomodarska nakaza poput nekih na ovom forumu.
Pisao sam počivao u miru (Božjem).

Samoubojstvo je isto što i ubojstvo.
S tim što je samoubojstvo neoprostiv grijeh.

Zašto?
Onaj tko je nekoga ubio, taj se može pokajati prije nego umre. Samoubojica ne može.
Samo onaj kome su grijesi oprošteni može počivati u miru.

To zna sva kršćanin.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29477
2014-04-17


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 30/10/2022, 16:10

Šta je najveća baza meni su te noćne bile draže od dnevni. Po danu gužva, svakakvih budala naleti jer ono na tisuću ljudi mora ti uletit neki kreten il kretenuša po zakonu brojeva.

Noćne me boli kurac jer ja san takvi lik da meni moš pištolj u glavu ja neću uopće to doživit.

Jedan put nam upala dvojica s maskama i sikirama i ovi meni maše satanom u lice i tako par puta se zaustavi na pet cenata od lica jer sam mu reka da odjebe jer ne znam brojeve od sefa.

I onda me pogleda da ovi ne jebe živu silu a par puta sa ton sikiricom mi doša na nekih par cenata od lica a ja ga gledan u oči. On mislija da ću ja sad dignit ruke zaštit lice i usrat se.

Oni se pogledali oba dvojica kad su to ubrali i crta kroz vrata koliko ih noge nose. Usrali se ko grlice kad su to vidili ( moju nerekaciju na prijetnju na moje fizičko tijelo ). Pola para im poispadalo po podu. Morali posli skupljat za njima. lol!

Ha ha ha ha ha

Uplašili se. Koji je ovo lik ?

Ja se počeja smijat kad su počeli bižat. Uvatija me smij.

A i ne znam te brojeve od sefa. Kažen ja da ja ne znan to. Pita on mene tko zna. Kažen ja šef. Pita on di je on. Ja govorim ne radi ti po noći nego samo po danu. Dođi ujutro. Blido me pogleda. A mašen mi s ton sikiron jer oće provjerit jel lažen tj misli da ću reč jer mi prijeti na fizičko tijelo. A šta ću ti reč kad ne znan. Moš me samo ubit i ništa više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by RayMabus 30/10/2022, 16:23

Ma.

A toga je bilo non stop. Svakakvih sranja. Al baš svakakvih.

Ma nije taj mali za to. Zato su oni njemu tako tili reč da to nije za njega i da ide ća i nađe neki posal koji je prilagođen njemu jer su vidili šta je momak.

Za neke poslove triba radit psiho profile. Ne možeš ti svašta zaposlit na svašta. Neki ljudi jednostavno nisu po svom psiho profilu ( karakteru ako oćete ) za neke poslove. Jednostavno nisu i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna - Page 3 Empty Re: Nije moja tema. Ali je krajnje ozbiljna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum