ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Politički džubox lll

Page 10 of 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 1/11/2022, 00:02

Politički džubox lll - Page 10 344

immortal

Posts : 23277
2014-04-16


Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 1/11/2022, 10:34

Tomislav City

Mladenu


Politički džubox lll - Page 10 Mladen-696x465



Rekli su mi, a ja ću pričat’ dalje…
Rekli su mi da si iz ljubavi rođen.
Rekli su mi da si bio dobro dijete.
Rekli su mi da si dobrim vođen.
Rekli su mi da si čuvan rijedak cvijete.
Rekli su mi da si bio voljen.
Rekli su mi da si na oblaku spav’o.
Rekli su mi da si htio samo bolje.
Rekli su mi da si leptire pozdravlj’o.
Rekli su mi da mrave nisi gazio.
Rekli su mi da ti niko nije smet’o.
Rekli su mi da si na sve pazio.
Rekli su mi da sve oko tebe, bilo je sveto.
Rekli su mi da si voljet’ znao.
Rekli su mi da si pušt’o druge.
Rekli su mi da nisi bio zao.
Rekli su mi srca punog tuge…
A, ja ću reći, ono što još nismo,
za odlazak tvoj, puno krivi svi smo.
Jer Bog dragi anđela nam dadne,
da za raj nas pripremi, pokajanja gladne.
Jer Bog dragi anđela posla’ mila,
da nas čuva, a mi, mi slomismo mu krila.
Putuj Mladene, jer s’neba si i došao, tvoja anđeoska duša ostavila je zlatni prah, svim stazama kuda si prošao…
Mirno spavaj…”

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by Guest 1/11/2022, 15:32

mortal wrote:
Pogledao sam ovo.
I slažem se s otprilike 95% izrečenog.
Ne slažem se s njim da treba biti pesimističan glede budućnosti. Pesimisti u startu imaju manju šansu za uspjeh.
Vjerujem da će zdrav hrvatski mozak pobijediti degenerirani hrvatski mozak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 1/11/2022, 22:27

CRNA LISTA


Ovo je 10 najpoznatijih izopćenika koji čekaju povratak na Twitter: Jedan je uvjeren da svijetom upravljaju gmazovi


 [url=https://twitter.com/intent/tweet?text=Ovo je 10 najpoznatijih izop%C4%87enika koji %C4%8Dekaju povratak na Twitter%3A Jedan je uvjeren da svijetom upravljaju][/url] 
Politički džubox lll - Page 10 K_26686437_640

Prvi potez koji je Musk povukao u novoj akviziciji, bilo je otpuštanje Vijaye Gaddea, voditelja pravne politike, povjerenja i sigurnosti




Musk će vjerojatno dozvoliti povratak onima čije je stavove prethodno vodstvo te društvene mreže smatralo ‘opasnima za čovječanstva‘

Nakon što je Elon Musk kupio Twitter, Donald Trump će, očekuje se, ponovno biti dobrodošao na društvenoj mreži koja mu je, dok nije bio izbačen s nje, služila kao glavna platforma za iznošenje svojih, uglavnom, moralno upitnih i kritiziranih stavova. Musk je već rekao da će "poništiti budalastu zabranu gospodinu Trumpu". Prvi potez koji je Musk povukao u novoj akviziciji, bilo je otpuštanje Vijayje Gaddea, voditelja pravne politike, povjerenja i sigurnosti te osobe odgovorne za Trumpovu zabranu Twittera. Iako, Trump je zasad odbacio ideju povratka.
Uz najrazvikanijeg među zabranjenima, Twitter će vjerojatno dozvoliti povratak i drugih izopćenih s društvene mreže, među kojima je još devetero osoba čiji su se stavovi smatrali opasnima po dobrobit čovječanstva. Sky News sastavio je listu deset izopćenika visokog profila koji bi se, zahvaljujući Muskovom stavu da je društvena mreža prerestriktivna, uskoro mogli vratiti na Twitter.
Bivši američki predsjednik Donald Trump s Twittera je potjeran nakon nereda na Kapitolu 2021. godine. Trump je tvrdio da su predsjednički izbori 2020., na kojima nije uspio potvrditi mandat, namješteni. Njegovi su se pristaše pobunili i, prvi put u povijesti SAD-a, 6. siječnja 2021. godine upali u Kapitol. Trump je kritiziran jer ih nije pozvao da se povuku. Umjesto toga je objavio sljedeći tvit: "75.000,000 velikih američkih domoljuba koji su glasali za mene, AMERIKA PRVA i AMERIKU PONOVNO UČINITE VELIKOM, imat će DIVOVSKI GLAS dugo u budućnosti. Neće biti omalovažavani ili tretirani nepravedno na bilo koji način."
Katie Hopkins je druga na isti izbačenih kojima će biti odaslan poziv da se vrate i objavljuju bez restrikcija. Hopkins je poznata po tome da je koristila svoj račun za poticanje rasne mržnje. Kritizirala je pokret Black Lives Matter i izazvala svađu na Twitteru s engleskom nogometnom zvijezdom Marcusom Rashfordom zbog njegova uspješnog lobiranja oko produljenja sheme besplatnih školskih obroka.








Suspendiran je bio i račun Georga Zimmermana, koji je 2012. godine ustrijelio crnog tinejdžera Trayvona Martina pa potom bio oslobođen svih optužbi. Tri godine kasnije, izbačen je s Twittera jer je iskoristio platformu za objavljivanje golišavih fotografija ženske osobe koju je predstavljao kao svoju bivšu djevojku. Uz tekst da ga je prevarila s "prljavim muslimanom" objavljeno je njezino ime, email adresa i broj telefona.
David Icke, teoretičar zavjere koji je tvrdio da su 5G mreže mobilne telefonije povezane sa širenjem COVID-a, suspendiran je 2020. godine. Icke također vjeruje da je sin Božji i da svijetom upravljaju gmazovi, a sva kraljevska obitelj su gušteri. Neki od njegovih posljednjih postova uključivali su napade na tadašnjeg premijera Borisa Johnsona i Billa Gatesa. Takve teorije bile su povezane s nizom napada na 5G stupove tijekom pandemije.
Tommy Robinson, bivši čelnik Engleske obrambene lige (EDL), suspendiran je još 2018. godine. Nije objavljeno zbog čega je ovaj ultra desničar konkretno suspendiran. Robinson, čije je pravo ime Stephen Yaxley-Lennon, naširoko se smatra antiislamskim aktivistom, a na Twitteru ga je pratilo 400.000 korisnika. Njegovi su se pristaše okupili oko hashtaga #IAmTommy, prosvjedujući protiv suspenzije.
Martin Shkreli bio je poznat kao čovjek čija je farmaceutska tvrtka ostvarila golemu zaradu napuhavanjem cijene lijeka koji spašava život sa 13,50 dolara na 750 dolara po tableti. Shkreli, koji je bio izvršni direktor Turing Pharmaceuticalsa (kasnije Vyere), rekao je da je kapitalizam na djelu i da će osiguranje osigurati da ljudi koji trebaju Daraprim to i dobiju. Čak je i Trump bio kritičan prema tom potezu, nazivajući ga "razmaženim derištem". Shkreli je suspendiran s društvene mreže zbog ciljanog uznemiravanja novinarke Lauren Duce. "Pharma bro" je tada služio zatvorsku kaznu zbog prijevare investitora hedge fondova, ali je pušten u svibnju ove godine.
Desničarski komentator Milo Yiannopoulos, koji ismijava islam, ateizam, feminizam, socijalnu pravdu i političku korektnost, trajno je izbačen s Twittera 2016. godine, nakon što su trolovi zlostavljali glumicu iz "Istjerivača duhova" Leslie Jones. Urednik tehnologije američke web-stranice Breitbart - koji je sebe nazvao "najčudesnijim superzlikovcem na internetu" - optužen je za poticanje trolova, a trajna je zabrana dovela do toga da njegovi obožavatelji tvitaju hashtag #freeMilo. Neposredno nakon zabrane, Yiannopoulos se pojavio na događanju Republikanske nacionalne konvencije noseći pancirni prsluk i rekao: "Upravo su mi zabranili pristup Twitteru."
Azealia Banks poznata je po svojim svađama u svijetu zabave i po svojim uvredljivim tiradama na Twitteru, uključujući rasističko i homofobno vrijeđanje bivšeg člana One Directiona Zayna Malika. Na kraju ju je platforma suspendirala 2020. godine. Nakon homofobne se primjedbe protiv Pereza Hiltona i dobrotvorne organizacije GLAAD za prava LGBT+ osoba, odbila ispričati, a jednom je prilikom napisala: "Čak i ako sam homofob... pa što? Još uvijek zarađujem više dolara nego ti."
Alex Jones se obratio medijima nakon saslušanja na njegovom suđenju za klevetu 4. listopada. Američki teoretičar zavjere - koji je osnovao web stranicu Infowars - suspendiran je prije četiri godine. Jones je poznat po tvrdnji da su napad na školu Sandy Hook, jednu od najsmrtonosnijih školskih pucnjava u povijesti SAD-a, inscenirali aktivisti za kontrolu oružja uz pomoć glumaca - iako je od tada priznao da je bio stvaran. Na kraju mu je naređeno da plati više od milijardu dolara odštete. Godine 2017. ispričao se nakon promicanja lažne priče "Pizzagate" da je pizzerija u Washingtonu bila mjesto lanca za seksualno zlostavljanje djece koji su vodili Hillary Clinton i njezin šef kampanje John Podesta, izvijestio je Washington Post.
Steve Bannon, bivši strateg Bijele kuće i dugogodišnji saveznik Donalda Trumpa, izbrisan je s Twittera nakon što je pozvao na odrubljivanje glava dr. Anthonyja Faucija i direktora FBI-ja Christophera Wrayja. "Stavio bih glave na kocke. Točno. Stavio bih ih na dva ugla Bijele kuće. Kao upozorenje federalnim birokratima: Ili se krenite s programom ili vas nema", rekao je.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 4/11/2022, 21:14

Politički džubox lll - Page 10 Ezan-e1667552636495



VIDEO/SKANDALOZNO, KROATOFOBNO, MRZILAČKI: ZVUK EZANA ČUO SE S TVRĐAVE HERCEG STJEPANA NA DAN OBLJETNICE SMRTI KATARINE KOSAČA KOTROMANIĆ

Daran


 
Društvenim mrežama kruži skandalozan i uvredljiv videouradak koji je nastao na tvrđavi hercega Stjepana Kosače u Blagaju na dan obljetnice smrti posljednje bosanke kraljice Katarine Kosača Kotromanić. Na njemu se vidi muškarac koji obavlja ezan, odnosno izgovara islamski poziv na molitvu, piše Hrvatski Medijski Servis. 
Podsjećamo, Katarina Kosača Kotromanić posljednja je bosanska kraljica, a katolička crkva slavi ju kao blaženicu. Zbog toga se ovaj doađaj doživljava mrzilačkim, ekstremističkim i usmjerenim protiv Hrvata koji jedini baštine kulturološko nasljeđe bosanskog kraljevstva.
Na snimci se vidi muškarac koji izgovara islamski poklič Allahu akbar te ostatak ezana odnosno poziva na molitvu. Pored njega je montiran mobilni razglas kako bi se njegove riječi što bolje čule. U društvu spomenutog muškarca nalazi se još nekoliko ljudi koji su ga uglavnom snimali te, zamislite, roštiljali.

Podsjetimo, Zajednica žena HDZ-a BiH odlučila je odustati od posjeta Stjepangradu 25. listopada, odnosno tvrđavi hercega Stjepana Kosače nedaleko od Mostara nakon što je nekoliko političkih radikala zaprijetilo okupljanjima podižući međunacionalne napetosti i prijeteći da će izazvati incident.

Naime, prema tradiciji žene iz spomenute stranke u povodu smrti pretposljednje bosanske kraljice, inače kćeri hercega Stjepana Kosače, pohodile njegov grad. Večer prije posjeta ipak je donesena odluka da se ne pridonese destabilizaciji situacije te su se aktivistice okupile na svetoj misi koja je tim povodom služena u crkvi u Blagaju gdje su molile za kraljicu Katarinu, ali i sve druge hrvatske sinove i kćeri koji su kroz povijest dali živote za slobodu.
– Dođite svi u što većem broju. Molitvom protiv Sotone i svih njegovih sljedbenika. Neka nas dragi Bog sačuva od zla. Pokažimo da se ne plašimo, vidimo se u 14.45 ispred Crkve u Blagaju. Zajedno za poslanje koje nam je ostavila kraljica Katarina – navedeno je među ostalim prije više od tjedan u pozivu članicama udruge žena HDZ-a.
No, nisu tako mirotvorni bili aktualni zastupnik SDA u Skupštini Hercegovačko-neretvanske županije Amir Šelo koji je pokrenuo kampanju na društvenim mrežama koja je prerasla u antihrvatsku histeriju. Šelo koji je na Facebooku označen da je sudjelovao i na primitivnim, nasilničkim i antihrvatskim te protuzapadnim prosvjedima u Sarajevu ispred zgrade OHR-a napisao je kako u hercegov grad stižu bojovnici HVO-a te je pozvao na odgovor.
– Bojovnici HVO-a, sutra, 25. listopada, od 13.00 do 15.00 sati žele ponovno doći u Stari grad Blagaj s obilježjima paradržavne tvorevine Herceg Bosne! Pridružite nam se sutra u Starom gradu Blagaju u okviru manifestacije “Patriotski dani Blagaja”. Okupljanje je u podnožju Starog grada Blagaja od 10.00 sati. Za naše okupljanje u Starom gradu Blagaju imamo odobrenje nadležnih institucija. Krivotvorenje povijesti BiH i iznošenje obilježja paradržavne tvorevine Herceg Bosne i izmišljenih obilježja Mostara nije moguće u Starom gradu Blagaju – napisao je tada zastupnik Šelo.
Nitko mu od hrvatskih zastupnika iz Skupštine, kao ni iz hrvatskih stranaka ili institucija, nije odgovorio na uvrede, laži i manipulacije. Nakon toga na njegovu Facebook profilu počeli su se nizati slični radikalni komentari čija je glavna poruka bila kako taj “dolazak u naš Stari grad pod ovim obilježjima nije moguć”.
– Uz to su krivotvorili i lik bosanske kraljice Katarine. Grbovi koji veze nemaju sa srednjovjekovnom Bosnom – napisao je jedan od onih koji su odgovorili na njegov post. Uslijedilo je i pozivanje na šehide, odnosno manipulacija koja nema nikakve veze s motivima dolaska žena HDZ-a BiH.
Sve je nastavio novoimenovani zastupnik inače ekstremističke Demokratske fronte Sanel Kajan koji je Hrvate okarakterizirao kao udruženi zločinački pothvat.
– UZP nastavlja lažirati povijest. UZP ponovno želi obeščastiti mjesta s kojih su nas branili bosanski sinovi. Spriječimo ih u njihovim prljavim namjerama. Bez nasilja, pokažimo im da s lažnim obilježjima, ratnim zastavama i provokatorskom retorikom nemaju mjesta u Blagaju. Okupimo se sutra od 10 sati u podnožju Starog grada Blagaja – napisao je tada Kajan na svom Twitter nalogu.
Ubrzo je izbrisao objavu, no ostala je zabilježena kod članova ove društvene mreže koji su je nakon toga dijelili. Najava kako će neformalna skupina spriječiti posjet gradu hercega Stjepana Kosače predstavlja kazneno djelo jer se sloboda kretanja ljudi ne može ograničiti.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 4/11/2022, 21:18

Rusi svoj dio Fortenove Arapinu prodali bez ičije dozvole:
 'Svi koji su u tome sudjelovali ići će u zatvor'



Prodaja je objavljena u srijedu, ali rekacije ne prestaju



Politički džubox lll - Page 10 AHR0cHM6Ly93d3cudGVsZWdyYW0uaHIvd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMjIvMTEvZm9ydGVub3ZhMjIyLmpwZw


[url=https://twitter.com/intent/tweet?counturl=https://www.telegram.hr/politika-kriminal/rusi-svoj-dio-fortenove-arapinu-prodali-bez-icije-dozvole-svi-koji-su-u-tome-sudjelovali-ici-ce-u-zatvor/&text=Rusi svoj dio Fortenove Arapinu prodali bez i%C4%8Dije dozvole: %27Svi koji su u tome sudjelovali i%C4%87i %C4%87e u][/url]


Prodaju udjela Sberbanka u Fortenovi danas je za HRT komentirao državni tajnik u ministarstvu vanjskih i europskih poslova Frano Matušić. Kazao je kako je u Hrvatsku iz nizozemskih mjerodavnih institucija sinoć stigla informacija da nije traženo niti je dano odobrenje za transakciju u Fortenovi.
Nizozemske su institucije bitne u cijeloj priči, jer su dogovorom svih vjerovnika ondje deponirana vlasnička prava na udjele u Fortenovi. “Ono što je najvažnije je da smo dobili tu informaciju sinoć da niti je bilo zahtjeva za odobrenjima koja su potrebna da bi se to, ti vlasnički udjeli prenijeli, niti je Nizozemska izdala bilo kakvo odobrenje”, kazao je Matušić.





____________

MIKJ
jel se narod za ovo borio
dođe mi da ih tužim jer me krizni štab poslao na prvu liniju neka me ubiju ili nek sama ubijam
a do danas ono što smo mi svojim duhom branili oni rasipaju dok nas drže podalje od svake mogućnosti utjecaja

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 4/11/2022, 21:42




Marko Krznarić o preoranim grobovima hrvatskih vojnika na Mirogoju:

 Tomaševiću je sada problem naziv


_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 4/11/2022, 23:18

Politički džubox lll - Page 10 038

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 4/11/2022, 23:21

Politički džubox lll - Page 10 528

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 4/11/2022, 23:23

Politički džubox lll - Page 10 44417

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 4/11/2022, 23:24

Politički džubox lll - Page 10 8824

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 4/11/2022, 23:28

Politički džubox lll - Page 10 2222210

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by Guest 5/11/2022, 04:50

Uspaničeni hadezejac nečiste savjesti zove kolegu na telefon.
- Ajme, zvao me Uskok da dođem na razgovor. Zanš li ti di je to i šta ćemo tamo radit? -upita paničnim glasom.
- Uskok ti je iz Klisa. Jest ćete janjetinu. - odgovori mu kolega.
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 5/11/2022, 16:10

Politički džubox lll - Page 10 1014

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 5/11/2022, 16:13

‘DUBRAVI JE DOSTA’ Dubravčani žestoko opleli po Tomaševiću i zaprijetili prosvjedom: ‘I mi smo Zagreb. Nećemo dopustiti da nas uništite’

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 5/11/2022, 16:13

Politički džubox lll - Page 10 930

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 5/11/2022, 16:13

Politički džubox lll - Page 10 11111

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 5/11/2022, 16:14

Politički džubox lll - Page 10 5516

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 5/11/2022, 16:17

Politički džubox lll - Page 10 Istina10

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 5/11/2022, 16:21

Politički džubox lll - Page 10 345

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by immortal 5/11/2022, 16:35

ALŽIRSKA ZASTAVA NA FONTANAMA: Korlaet odbacuje ‘ideološke prijepore’, a iz HDZ-a se pitaju – ‘što imaju protiv Leopolda Mandića’


Zagrebom je odjeknula vijest kako je za Sve svete na fontanama prikazana alžirska zastava povodom nacionalnog dana te države.
Naime, nakon šest godina projekcija hrvatskih blaženika i svetaca na zagrebačkim fontanama, gradska vlast je udruzi Kristov stol odbila zahtjev za projekcijom na Sve svete s objašnjenjem da su je poslali prekasno.
Takav rasplet događanja naljutio je gradsku oporbu, pa se ovog puta oglasio gradski ogranak HZD-a koji kaže da se radi o “rigidnim-ideološkim stavovima trenutne gradske vlasti”.
“Gradska vlast je ovu vrijednu kulturnu projekciju ove godine odlučila ukinuti zbog projekcije povodom Alžirskog nacionalnog dana. Duboku poštujući državu Alžir i baštinu alžirskog naroda, uistinu ne možemo shvatiti kako nacionalni praznik druge države može imati prioritet nad jednim od najvećih blagdana hrvatskog naroda, bili oni vjernici, ateisti ili agnostici”, stoji u priopćenju gradskog HDZ-a.
“Oštro osuđujemo ovakav, kao i svaki drugi oblik vrijeđanja dostojanstva naših sugrađana te pozivamo gradonačelnika Tomislava Tomaševića, nadležne gradske institucije da razmisle o tome imaju li građani Zagreba i cijele Hrvatske, bili oni vjernici, ateisti ili agnostici, što protiv jednog velikana hrvatskog naroda kao Sveti Leopold Mandić kojemu se divi cijeli svijet.”
___________________________
...
93.-e u Alžiru je ubijeno 12 Hrvata, prije nekoliko dana Rusi prodali udio Fortenove Arapima a Tomaševićeva vlast podilazi Arapima, kontrira volji Hrvata.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Politički džubox lll - Page 10 Empty Re: Politički džubox lll

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum